Velmi napínavé utkání v Pardubicích je za námi. Domácí v něm nakonec berou o bod navíc, přestože dlouhou dobu prohrávali. Divoká třetí třetina přinesla rovnou tři branky, následné prodloužení vítěze neurčilo a rozhodly až samostatné nájezdy. V nich jako jediný proměnil Jan Kolář I. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera.
65:00
65:00
Pardubice právě vstřelily branku!Domácí tým tak získává bonusový bod navíc, a to zásluhou perfektně provedeného blafáku JANA KOLÁŘE I.
Petr Leška se rozjel k poslednímu nájezdu. Naznačil střelu, poté ucukl do strany a trefil pouze tyč - 1:0!
Jan Kolář I si poradil se svým nájezdem bravurně! Jeho bekhendem byl doslova výstavní - 1:0!
Michal Tvrdík chtěl zamířit pod lapačku Růžičky, pardubický brankář byl úspěšnější - 0:0.
Za domácí druhou sérii načnul Robert Kousal. Chtěl dát puk mezi betony Sedláčka, neuspěl - 0:0.
Za Zlín jede Martin Hamrlík, jenž chtěl překonat pardubického muže v masce kličkou do forhendu, marně - 0:0.
Tomáš Zohorna se rozjel jako první, ale nezamířil nad vyrážečku Sedláčka - 0:0.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo, a tak po krátké úpravě ledové plochy uvidíme samostatné nájezdy.
Střely v prodloužení: PCE – 2 ZLN – 2
65:00
Prodloužení skončilo.
64:59
Jan Kolář I ještě stihl vystřelit vteřinku před koncem! Jeho dobře myšlená rána však mířila nad!
64:24
Řezníček si moc předhodil kotouč, tím pádem o něj přišel. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme samostatné nájezdy.
64:01
Radovan Somík si nabruslil na střed a vyslal střelu příklepem, která pro Sedláčka nějakou větší hrozbu neznamenala. Vyrážečkou si totiž počínal více než dobře.
63:20
Michal Tvrdík se snažil založit útočnou akci, ale nikdo z jeho spoluhráčů ho nepodporoval a puku se tak lehce zmocnily Pardubice.
62:32
Jiří Ondráček se pustil do útočného sóla, ale podklouzl v rohu útočného pásma, čímž se Pardubice dostaly do přečíslení tři na dva. Jan Buchtele následně vystřelil z levé strany kluziště, ale trefil pouze masku Jakuba Sedláčka.
61:49
Radil se Starým teď krouží v útočném pásmu. Doslova sevřeli Zlín, ale chybí to nejdůležitější – střelba.
61:02
Galvas našel Petra Holíka, jenž nad ničím nelamentoval a vystřelil z velké dálky. Martin Růžička si v poklidu sebral puk ze vzduchu a raději jej podržel.
60:54
Tomáš Zohorna si nedokázal zpracovat dlouhý pas, a tak následuje zakázané uvolnění. Vhazování před Růžičkou.
60:30
Ondřej Veselý se snažil natlačit před branku domácího celku. Do palebné pozice ho ale nepustil Aleš Píša.
60:01
Regulérních šedesát minut vítěze nepřineslo. Pardubice v něm otočily stav zápasu, ale hosté dokázali zareagovat a srovnat výsledek. Po krátce pauze začne pětiminutové prodloužení.
Střely ve 3. třetině: PCE – 10 ZLN – 7
60:00
59:28
Ještě Veselý přispěchal se svou. Jeho rána od modré čáry ale mezi tři tyče nedoputovala.
59:11
Puk se ocitl znovu mimo hřiště, následuje vhazování ve středním pásmu a vypadá to, že už se do konce prvních šedesáti minut nic nestane a my budeme svědky prodloužení.
58:24
Somík nahazoval od modré čáry a puk jen proletěl mezi kruhy zlínského pásma.
57:50
Domácí kombinují na své polovině, dospěje zápas až do prodloužení?
57:08
Koukal se vydal na útočnou štaci po levé straně, Matějíček mu nedal ani metr volného prostoru, a proto se pardubickému kapitánovi nepodařilo zakončit.
56:41
Na opačné straně kluziště u puku Tvrdík! Ten vystřelil zápěstím, nebyla to nikterak tvrdá střela, ale Růžička nic neviděl. Zlín tedy neudeřil.
56:30
Kousal se snažil vymyslet nějakou akci zpoza branky Zlína, ale nikoho v červeném dresu nenašel.
56:03
Radovan Somík stál uvnitř brankoviště Jakuba Sedláčka. Sudí vykazuje hru do střední třetiny.
55:46
Zámorský se Zohornou si vyříkávali spory. Oba kohouti si půjdou sednout. Dostali čtyři minuty za hrubost, tím pádem se bude pokračovat ve hře pět na pět.
55:19
Před Janem Starým se objevil puk a volný prostor. Sedláček byl zcela mimo branku a pardubický útočník už už mířil do odkryté branky, ale na poslední chvíli se do cesty puku postavil Radim Tesařík. Druhý důležitý zákrok tohoto obránce.
55:00
Dnešnímu utkání v Pardubicích přihlíží 7695 diváků.
54:42
Bedřich Köhler byl dohrán u mantinelu, jeho pas doletěl až na zakázané uvolnění, vhazování v pásmu Zlínských.
53:56
Sledujeme pasáž, ve které se hraje nahoru a dolů. Kdo dokáže strhnout vedení na svou stranu?
53:23
Václav Benák míchal s pukem v rohu útočného pásma, nic ale nevymyslel, proto se kotouče ujímají znovu hosté.
52:56
Puk je opět mimo hrací plochu, bude se pokračovat vhazováním ve středním pásmu.
52:27
S přibývajícím čase se zvyšuje i tempo hry, další Míkova střela byla odvrácena Růžičkou do tvrzeného skla.
52:01
Radek Míka vyslal prudkou střelu, té ale vystavil jasnou stopku pozorný pardubický brankář Martin Růžička.
51:20
Tak co nás ještě čeká? Borer s Markovičem se snaží umotat zlínské beky, ti si ale nenechají nic líbit.
50:49
Zlín právě vstřelil branku!Tak tohle je divoké! Martin Hamrlík vyprodukoval ostrou ránu ze svého repertoáru, kterou stihl domácí brankář vyrazit pouze před PETRA LEŠKU, který před sebou měl lehkou práci. Leškovi stačilo dorazit černou pryž do odkryté klece Martina Růžičky. Asistence: Martin Hamrlík, Bedřich Köhler.
50:24
Další útok Pardubických končí odpískaným ofsajdem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
50:01
Puk vyletěl mimo hrací plochu a následuje tak vhazování po levici Jakuba Sedláčka. Na Zlín teď padla deka a ve třetí třetině si nedokázal vytvořit nějakou nadějnější šanci.
49:35
Sedláček musí čelit další střele. V palebné pozici se nacházel Jan Buchtele, zlínský brankář je však v pozoru.
48:55
Pardubice právě vstřelily branku!Domácí zcela otáčejí stav dnešního zápasu! A znovu u toho byl JAN KOLÁŘ I, jenž si přebral na útočné modré čáře přihrávku od Petra Koukala. Kolář poté nic nevymýšlel a přízemní střelou našel mezírku mezi betony Jakuba Sedláčka a posílá tak svůj tým do vedení. Asistence: Petr Koukal, Aleš Píša.
47:54
Teď jsou to Pardubice, kdo chce přebrat otěže zápasu, povede se to?
47:23
Obrovská šance domácího týmu! Lukáš Radil s Radovanem Somíkem postupovali dva na jednoho. Prvně jmenovaný hledal Somíka, kdyby na něho puk doputoval, byl by to takřka jistý gól. Jenže! Do přihrávky se obětavě vrhl Radim Tesařík, čímž velmi pomohl svému mužstvu!
46:51
Na druhé straně hrozil Leška s Holíkem, ani jednomu ze zmiňovaných hráčů se nepodařilo dostat puk za brankovou čáru.
46:14
Další velice kuriózní situace! Jeden z Pardubických nahazoval od levého mantinelu a puk se odrazil od hrudi kapitána Petra Koukala, přičemž zamířil těsně vedle Sedláčkovy branky!
45:34
Markovič hledal od pravého Jana Buchteleho, jenž si ale nedokázal zpracovat puk dle svých představ a o možnost se tak připravil sám.
44:54
Tak co bude dál? Pardubice jsou v při chuti, další přečíslení ale brankou neskončilo.
44:14
Pardubice právě vstřelily branku!Je vyrovnáno! Petr Koukal doslova propasíroval kotouč na volného JANA KOLÁŘE I, který měl před sebou pouze Jakuba Sedláčka. Kolář si s nabízenou situací poradil mazácky a zamířil ke vzdálenější tyčce zlínské branky, čímž dostal pardubickou arenu do extáze! Asistence: Petr Koukal.
43:53
Zlín ubránil své oslabení bez sebemenších problémů. Domácí se takřka nepodívali před Jakuba Sedláčka. Podaří se tedy svěřencům trenéra Hynka a Lubiny ještě zdramatizovat vývoj utkání?
43:01
A Zlín znovu vyhazuje přes všechny čáry. Pardubicím tato přesilovka rozhodně nejde.
42:32
Pardubice se nemohou usadit v obranné třetině hostů, když se Zlín velmi aktivně a precizně brání.
41:53
Radim Tesařík zahákoval ujíždějícího Jana Koláře I a domácí tým si tak zahraje další přesilovou hru.
41:43
Pardubice oslabení přečkaly bez jakékoli gólové újmy a hraje se v kompletním složení na obou stranách.
41:24
Zlín se ale nyní těžko dostává do útočného pásma, Východočeši dobře brání střední třetinu.
40:57
Zámorský napřáhl od modré čáry, jeho prudká rána málem Ružičkovi nadělala neplechu, nakonec si s ní zkušený brankář Pardubic poradil.
40:25
Radek Míka naskakuje na led a Zlínu tak začíná zkrácená početní výhoda, vůbec první v tomto zápase.
40:01
Prvních čtyřicet minut utkání je za námi. Ve druhé části jsme viděli branku na každé straně. Hned zkraje druhé třetiny se trefil po fatální chybě Vladimíra Sičáka Michal Důras. Domácí pak snížili zásluhou Jana Koláře II, který tečoval střelu svého jmenovce. Petr Koukal záhy přidal další gól, který však nemohl být uznán. Kapitán pardubického celku totiž úmyslně dokopl kotouč za brankovou čáru. Je před námi poslední perioda, která startuje přibližně v 19:56.
Střely ve 2. třetině: PCE – 16 ZLN – 6
40:00
39:43
Petr Koukal se dopustil podražení a poměr sil na ledě se vyrovná. Budeme sledovat hru ve čtyřech na obou stranách.
39:24
Jan Kolář II zaváhal ve středním pásmu a Petr Čajánek jel do přečíslení, Zlínským se nepodařilo zakončit situaci dva na jednoho.
39:00
Zlínu se podařilo vyhodit a Pardubice se tak musejí dostávat znovu do útočného pásma.
38:25
Radek Míka oslabí svůj tým. Zlínský hokejista se totiž dopustil hákování a Pardubice tak mají možnost vyrovnat stav zápasu.
37:58
Opět se bojuje za brankou Zlína, dnes se hra přesouvá z jedné strany na druhou.
37:32
Nahození Jiřího Ondráčka nedělalo Růžičkovi žádné problémy. Pardubický muž v masce měl totiž dobrý výhled a stačilo mu jen sebrat puk z ledu.
36:14
Další šance Zlína! Petr Leška našel volného Petra Holíka, ten ale nedokázal dopravit puk za brankovou čáru. Puk se všemožně motal pod klubkem těl u branky Pardubic, nakonec to domácí přečkali.
35:57
Tomáš Zohorna přistrčil puk do jízdy Lukáši Radilovi, který udělal kličku protihráči, ale neprostřelil betony Jakuba Sedláčka! Následně dorážel znovu Zohorna, mimo!
35:30
Pardubice se ale nechtějí s nepříznivým stavem smířit a snaží usadit v útočném pásmu.
35:16
Hlavní sudí tedy po konzultaci s videorozhodčím rozhodl, že kapitán Pardubic úmyslně kopl do puku, a tak stav zůstává stále stejný!
35:16
Domácí tým docílil branky, ale bude se telefonovat. Hlavní rozhodčí se totiž domnívá, že Petr Koukal dorazil puk za branku úmyslným kopnutím.
34:52
Obrovský závar před zlínskou brankou. Pardubice tlačí, seč jim síly stačí!
33:31
Petr Leška se zjevil sám před Martinem Růžičkou. Zlínský forvard se snažil procpat puk někde mezi betony pardubického hráče.
32:57
Petr Holík nahazoval od modré čáry, přesto se však puk podivně odrazil a doletěl do rohu útočného pásma Zlína.
32:25
Zlín se nastěhoval do obranného pásma Pardubic. Co vymyslí Moravané?
31:51
Bedřich Köhler se snažil ihned odpovědět, jeho pokus z vrcholu levého kruhu ale žádné výraznější ohrožení domácí svatyně neznamenal.
31:00
Pardubice právě vstřelily branku!A už je to znovu o jednu branku! Východočeši využívají nabízenou početní výhodu! JAN KOLÁŘ II tečoval střelu svého jmenovce, přičemž puk doplachtil za záda Jakuba Sedláčka. Souhra šťastného odrazu tedy znamená, že se o další branku postarali rovnou tři Janové z domácího mužstva. Asistence: Jan Kolář I, Jan Starý.
30:10
Zlínu se podařilo vyhodit. Pardubice musí začínat takříkajíc od "píky".
29:34
Tomáš Linhart si půjde sednout na trestnou lavici a Pardubičtí tak budou moci zdramatizovat stav tohoto zápasu. Zlínský hokejista se provinil faulem kolenem a může si tak odpočinout.
29:08
Na druhé straně se ocitl v šanci Jan Kolář I, pálil z podobné pozice jako před malou chviličkou Kucharczyk. Ani on na Sedláčka lék nenašel.
28:22
Další akce v podání Zlína! Radim Kucharczyk si zpracoval dlouhou přihrávku, posléze se podíval a vystřelil přes obránce. Růžičkovi tento pokus nadělal menší problémy, nakonec to pro domácí dopadlo dobře.
27:57
Sledujeme stále stejný obraz hry. Pardubice jsou v křeči a Zlín čeká na brejky, ze kterých dokáže nemilosrdně udeřit.
27:34
Radovan Somík nebezpečně zakončoval před Jakubem Sedláčkem, jeho pokus ale nakonec mezi tři tyče nedoputoval.
26:44
Po vyhraném buly se snažil prosadit po vlastní ose Michal Důras, byl však čistě odstaven od kotouče Borerem.
26:30
A tentokrát zakázané uvolnění na druhé straně. Hra se tedy přesune na opačný pól kluziště. Tempo hry nyní trochu zvolnilo, co nás čeká dál?
25:55
Zakázaným uvolněním se provinil zlínský celek, vhazovat se tedy bude po boku Jakuba Sedláčka.
25:01
A znovu v akci Jiří Půhoný! Nyní si najel z vrcholu pravého kruhu a prezentoval se pumelicí, která skončila na hrudi zatím bezchybně chytajícího brankáře Zlína.
24:19
Jiří Půhoný projel přes modrou čáru jako nůž máslem a poté se rozhodl ke střele. Jeho tvrdý pokus nakonec zapadl někam do výstroje Jakuba Sedláčka.
23:48
Zlín se dokázal ubránit a už krouží na ledě v plném počtu.
22:57
Velký závar před zlínskou klecí, Kousel ani Buchtele ale nedokázali zakončit tak, jak by si to pardubická ČEZ Areny představovala.
22:34
Pardubice se neudržely v pásmu a hosté vyhazují přes všechny čáry.
21:48
A teď již avizovaný trest. Za katr usedá Řezníček, jenž dostává menší trest za hákování
21:45
Jan Kolář II se řítil sám na Sedláčka, byl faulován, proto nemohl přesněji zakončit.
21:27
Zlín právě vstřelil branku! Hosté se ujímají dvoubrankového vedení! Vladimír Sičák se dopustil fatální chyby před vlastní branou, kterou vlastně daroval Zlínu další gól. Petr Čajánek pak našel na levé straně MICHALA DŮRASE, jenž zakončil nad vyrážečku pardubického brankáře. Asistence: Petr Čajánek, Ondřej Veselý.
20:57
I Východočeši se naskládali do útočného pásma, Koukal se Starým se snažili něco vymyslet, ale střelu nevyprodukovali.
20:20
Zlín se opět snažil vstoupit do druhého dějství aktivněji. Jan Kolář I však obral hosty o puk a může tak založit útok.
20:01
Ještě než se začne druhá třetina, bude oceněn symbolickým dresem kapitán Petr Koukal, jenž dnes hraje své šestisté utkání v extralize.
Je za námi prvních dvacet minut tohoto souboje. Blíže k úvodní brance měli domácí hokejisté, když se již ve čtvrté minutě hnal sám na Sedláčka Robert Kousal, avšak nedal. Ve čtrnácté minutě pak Petr Čajánek nastřelil z mezikruží tyčku. První gól přišel až v sedmnácté minutě, kdy se prosadil po vyhraném vhazování Jiří Ondráček. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 19:01.
Střely v 1. třetině: PCE – 10 ZLN – 13
20:00
19:30
Zlín krouží s pukem v útočném pásmu, do střelecké pozice se ale zatím nepropracoval.
19:02
Jan Buchtele se natahoval po přihrávce, ale bylo to moc i na tohoto forvarda. Puk nakonec doklouzal na zakázané uvolnění.
18:34
Po první brance se zas tempo hry trochu uklidnilo. Pardubice chtějí rychle odpovědět, Zlín však trpělivě vyčkává.
17:50
Václav Benák s Tomášem Zohrnou bojují o puk v rohu útočného pásma, sudí raději přerušuje hru.
17:01
Pardubice se ihned snaží odpovědět, ale nedaří se jim přejít přes střední pásmo. Zlínští budou chtít tento stav udržet minimálně do první přestávky.
16:36
Zlín právě vstřelil branku!Hosté se ujímají vedení! Tak to byl fofr panečku! Nová akvizice ve zlínskému dresu Michal Tvrdík vyhrál vhazování, puk se dostal přímo na JIŘÍHO ONDRÁČKA, který na nic nečekal a vymetl horní růžek pardubické branky. Martin Růžička neměl proti této střele sebemenší nárok. Asistence: Michal Tvrdík.
15:59
Melenovský nehledal žádnou složitou variantu, pouze nahodil před Růžičku, který raději puk shrábl do svého vlastnictví.
15:30
Pardubice vyhazují přes všechny čáry, což znamená, že následuje zakázané uvolnění. První třetinu provází ostré tempo, které však ještě úvodní branku nepřineslo.
14:24
Na druhé straně mohly udeřit naopak Pardubice! Robert Kousal ale zbytečně hledal Lukáše Nahodila, a tak se nic nestalo.
13:50
Největší šance dnešního zápasu! Ondráček se dostal do přečíslení dva na jednoho, když ustál souboj s pardubickou defenzivou. Ondráček pak přistrčil puk na Petra Čajánka, který byl sám před brankou, ale trefil pouze tyčku pardubické klece! Martin Růžička si na puk zřejmě ještě sáhl!
13:20
Václav Benák se snažil vyjet z pásma a založit nějakou akci. Přes dobře postavený obranný val Zlína se však neprosadil.
12:57
Kotouč vyletěl mimo hrací plochu, hra se opět kouskuje. Vhazovat se bude před brankou domácího mužstva.
12:45
Martin Harmlík hýří aktivitou, Martin Růžička teď musel čelit prudké střele avizovaného beka.
11:51
Hraje se dlouho bez přerušení. Radim Kucharczyk kroužil ve třetině Pardubických, k zakončení se tento olomoucký kohout ale nepropracoval.
10:54
Pardubice se opět nastěhovaly do obranného pásma Zlína. Jan Kolář II se dostal do palebné pozice, tak neváhal a vyprášil betony Sedláčka. Zlínský brankář byl připraven.
10:05
Tomáš Zohorna se dostal do předbrankového prostoru a ještě se snažil najít někoho ze svých spoluhráčů, to se mu ale nevyplatilo a Zlín se ujímá puku.
09:24
Petr Čajánek se snažil překvapit všechny přítomné střelou z ostrého úhlu. Růžičku ale na hruškách nenačapal.
09:12
Bedřich Köhler dotíral před pardubickou klecí, Růžička raději podržel kotouč. Vhazování po levici domácího muže v masce.
08:33
Melenovský se dokázal prosmýknout mezi dvěma pardubickými beky, ale na nějakou další přihrávku již neměl dostatek sil a kotouč následně skončil mimo mantinely.
07:58
Šlehař si nabruslil po levé straně. Následně pálil jen do míst, kde se nacházel dobře postavený Martin Růžička.
07:12
Hraje se ve velmi ostrém tempu, Pardubice se snaží strhnout vedení na svoji stranu, Zlín se dobře brání.
06:24
Aleš Píša napálil puk od modré čáry a ten málem skončil v brance! Nakonec se ale odrazil od klubka těl a dorazit ho za brankovou čáru se nepodařilo ani Janu Starému.
05:51
Martin Hamrlík vyslal lehkým obloučkem do brejku Bedřicha Köhler, jenž se řítil sám na Růžičku. Domácí gólman si počínal úspěšněji.
05:12
Oba týmy si teď navzájem půjčují kotouč, přičemž dobře brání střední pásmo a ani jeden z celků se nedokáže na delší dobu usadit v útočné třetině.
04:31
Nyní se puk dostal znovu mimo hřiště, mimo jej poslal nový muž ve zlínském dresu, Michal Tvrdík.
04:12
Po úvodní pasáži se jeví zatím aktivněji tým Pardubic, který se postaral o větší vzrušení před brankou Jakuba Sedláčka. Kotouč mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.
03:15
Po vhazování se k puku dostal Lukáš Radil a z otočky pálil mimo klec hostujícího celku.
03:01
Robert Kousal se dostal do brejku a málem dostal domácí tým do vedení! Jeho únik přes poloviny hřiště zakončoval pardubický forvard forhendovou střelou, ale na Sedláčka lék nenašel, ten totiž vytáhl jistý zákrok!
02:24
Východočeši se teď nastěhovali do pásma Zlína, Kočího střela ale žádné výrazné nebezpečí nepřinesla.
01:55
Tomáš Zohorna se ujal černé pryže za brankou, vyjel si k bližšímu kruhu a svou bekhendovou střelou zaměstnal Sedláčka.
01:22
Jaroslav Markovič se chce uvést ve své premiéře úspěšně. Teď měl dvě světlé chvilky v útočném pásmu a především druhá situace zaváněla brankou. Jakub Sedláček ale nechal své betony pevně přikované k ledu.
00:57
Petr Čajánek si nabruslil do útočného pásma. Poté si přebral puk a napálil jej nad branku Růžičky.
00:21
Zlín se ihned snažil usadit v útočném pásmu. Holík s Köhlerem motali hlavu pardubickým zadákům, ti se dokázali srovnat.
00:01
Úvodní sestavy: HC ČSOB Pojišťovna Pardubice:Růžička (Koutský) – Píša, Kočí, Borer, Sičák, Benák, Kolář II – Kolář I, Koukal, Starý – Markovič, Kousal, Buchtele – Nosek, Zohorna, Somík. PSG Zlín: Sedláček (Kašík) – Hamrlík, Linhart, Zámorský, Tesařík, Řezníček, Míka, Matějíček – Holík, Leška, Köhler – Důras, Čajánek, Veselý – Tvrdík, Vlach, Ondráček – Kucharczyk, Melenovský, Šlahař. Rozhodčí: Fraňo, Souček – Hlavatý, Tošenovjan.
Pardubický kádr posílil forvard Jaroslav Markovič, který přišel ze slovenského Martinu. Dnešní zápas pro něho bude premiérou, a tak uvidíme, jak se s ní vypořádá. Zlín naopak získal v rámci střídavých startů z Hradec Králové Michala Tvrdíka a Milana Karlíčka, kteří tak mohou do konce sezóny nastupovat za tento moravský výběr. K nim se řadí ještě Radim Kucharczyk z Olomouce.
Krásný den z Pardubic! Nejvyšší tuzemská hokejová soutěž pokračuje mílovými kroky. Východočeská metropole dnes nabídne souboj čtvrtého celku se sedmým. Pardubičtí hokejisté totiž přivítají Zlín. Svěřenci trenérů Hynka a Lubiny musí zabrat, z posledních třech zápasů totiž získali pouze jeden bod. Naopak Zlínští bojují o přímý postup do play-off, a tak lze očekávat velmi napínavou podívanou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.