Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni gólman Luboš Horčička a Petr Ton. Užijte si zbytek svátečního večera a na viděnou!
65:00
61:12
Zlín právě vstřelil branku!Pöpperle si v prodloužení ani nestihl sáhnout na puk a MICHAL DŮRAS ho po chybě obránce Hanzlíka překonal. Druhý bonusový bod tak putuje do Zlína.
60:52
Až po téměř minutě se podařilo Spartě probojovat do pásma. Puk se dostal k Husákovi, ten z bezprostřední blízkosti přestřelil
60:38
Úvod prodloužení je od obou týmů poměrně vlažný.
60:01
60:00
59:30
Hra se odehrává ve středním pásmu, ani jeden z týmů už nemá zájem na útočení.
58:39
Zatím to vypadá na prodloužení - ani jeden z týmů se nikam nežene.
57:57
Ton s Bližňákem teď zahodili několik velikých šancí, když svým únikem dva na jednoho úplně rozhodili obranu Zlína.
56:56
Sersen a další střela od modré, do betonů Horčičky.
56:02
Sparta se teď nemůžedostat ze svého pásma.
54:44
Hra se zrychlila na obou stranách a kousek od branky teď byl Broš, který se pokoušel dostat puk přes betony Horčičky.
53:19
Sparta právě vstřelila branku!Vyhrané buly - to je základ. Pacovský vybojoval při vhazování puk, poslal ho za sebe k PETRU TONOVI a ten vymetl roh Horčičkovy branky. As.: Dominik Pacovský
52:17
Sersen zkusil střelu od modré, následně Forman střílel z mezikruží, ani jedna ze střel ale nenašla cestu za záda Horčičky.
50:27
Broš a Tomáš Rachůnek teď zavařili obraně Zlína. Když přidal svou trošku do mlýna i Tenkrát, který se k puku dostal na hranici brankoviště, může Horčička děkovat všem svatým.
49:38
Treille na Fostera, ten ale nedokázal trefil prudkou přihrávku, kterou mu Treille poslal přímo před branku.
48:15
Sparta by ale potřebovala branku! A ta se ze středního pásma, kde se teď utkání odehrává, dává jen těžko.
47:29
Milam teď předvedl ukázkový hit, po kterém Martin Matějíček posbíral výstroj a vyrazil si odpočinout na střídačku, kde si ho vzal do parády lékař.
46:06
Kočí se pokusil překvapit Horčičku akcí zpoza branky, Horčička byl ale pozorný.
45:48
Milamovu střelu od modré ztečoval některý z útočníků a puk skončil mezi diváky.
45:00
Treille hledal křižnou přihrávkou Kasíka, tomu ale puk odskočil.
44:10
Linhart tvrdě pálil do skrumáže před Pöpperlem, puk ale po teči doplachtil mimo brankoviště.
42:35
Kubiš bojuje za brankou Pöpperleho. Pokud chce Sparta alespoň vyrovnat, měla by přidat. Zlín má teď jednoznačně více ze hry a pomalu si vytváří tlak.
41:29
Čajánek pálil zpoza obránce, ale puk před Pöpperleho po teči jednoho z obránců.ani nedoputoval.
40:47
V úvodu třetí části jsme se na rozdíl od předchozích dvou nedočkali bezhlavého útočení od prvních vteřin.
40:01
Spartě se vyrovnat nepodařilo - ač byla ve střelách výrazně aktivnější. Zatímco Pöpperle zasahoval jen dvakrát, Horčička musel předvést osm zákroků. Nicméně i tak platí pořáad stav 1:0 pro Zlín. Další třetina začne zhruba v 19:48.
40:00
39:26
Závěr třetiny se dohrává spíše ve středním pásmu. Nikdo nechce dostat branku do šatny.
38:03
Foster a Treille opět u puku, tentokrát ale o něj přišli ještě předtím, než pořádně zatopili obráncům Zlína, kteří se zapomněli ve středním pásmu.
37:15
Bližňák obkroužil branku, jen neměl komu přihrát.
36:12
Pohlednou akci, aby divák pohledal, v posledních minutách se bojuje v rozích, případně bruslí ve středním pásmu.
34:58
Čárový rozhodčí odpískal k nevoli domácích fandů ofsajd, ač by většina haly vsadila vlastní boty za to, že tomu tak nebylo.
33:59
Vlach a Kubiš v akci dva na jednoho. Vlach ale přihrával příliš zbrkle a Kubiš puk nezachytil.
32:21
Yorick Treille a další rozruch před brankou Zlína, i přes ohromný tlak, ale Horčička odolává.
31:36
Rychlá svižná v podání Husáka. Šla ale nad rameno Horčičky, mimo branku Zlína.
30:44
Hanzlík se natahoval po puku mezi kruhy v útočném pásmu, na kotouč ale nedosáhl.
30:00
Rovnou z trestné lavice uháněl Milam společně s Brošem, který měl na hokejce puk na jednoho obránce Zlína. Broš ale místo přihrávky zvolil střelu, s kterou si Horčička poradil.
29:07
Na útočnou zteč se naopak vydal Foster. V akci jeden na jednoho ale nedokázal najít dostatek prostoru pro nebezpečnou střelu.
28:41
Zlín ale prozatím nedokázal překročit útočnou modrou.
27:52
První vyloučený na straně Sparty. Dvě minuty na trestné lavici stráví Troy Milam (SPA). Rozhodčí neocenil jeho umění v oblasti bránění a za držení protihráče ho poslal na trestnou lavici.
26:31
Pöpperle se vydal za branku a měl co dělat, aby ho tam o puk neobral Holík.
25:36
Yorick Treille před brankou, puk ale nezkrotil, jeho naopak zkrotila zlínská obrana.
24:37
Pacovský to chtěl zkusit z rohu přímo před branku, ale nevybíravě ho zastavil zlínský bek, což fanoušci Sparty ocenili pískotem, ti Zlína naopak potleskem.
23:47
Sparta opět aktivnější a nebezpečnější. Zatím ale tomu všemu chybí gólová tečka.
23:08
Cizinecká legie Sparty v podání Fostera a Treilleho teď dotírala na Horčičku, ale obránci Zlína si s nimi poradili.
21:36
Petr Ton téměř na slepo na Maria Bližňáka, který vystřelil na Horčičku, kotouč ale pouze "lízl" jeho lapačku a minul branku.
20:51
Sparta měla v úvodu druhé třetiny výhodu přesilové hry z konce první dvacetiminutovky, nevyužila jí.
20:17
Michal Broš neztrácí čas a hned v prvním střídání pálí na Horčičku, ten vyráží.
20:01
Diváci se v první třetině dočkali jediné branky - paradoxně do sítě Sparty, která byla po většinu první dvacetiminutovky aktivnější. Žádnouze šancí ale nedokázala gólově zakončit. Asi nejblíže byl brance v závěru třetiny Michal Sersen, po jeho dělovce ale zvonila jen tyč.
20:00
19:30
Sersenova dělovka rozezvonila tyčku!
18:37
Sparta ztratila pásmo a musí znovu zakládat útok.
18:25
Tomáš Linhart (ZLN) na trestné lavici, Bránil za hranicí pravidel a odsedí si dvě minuty za neodvolené bránění.
17:27
Vstřelená branka Zlín probudila a žlutomodří útočníci už zase mlsně krouží okolo Pöpperleho branky.
16:20
Zlín právě vstřelil branku! Ač měla Sparta v dosavadním průběhu třetiny herně podstatně navrch, do vedení jde Zlín. Tvrdou střelu Důrase těsně před brankou tečoval LUKÁŠ GALVAS. As.: Michal Důras, Ondřej Veselý.
15:58
Žalčíkova zpětná přihrávka na Husáka a dělovka, po které se Horčička jen ohlédl. K jeho štěstí letěla těsně mimo.
14:45
Filip Čech pálil z polohy klečmo - puk poslal ale jen nad Pöpperleho ramena.
14:02
Tesařík a jeho lehlá střela z modré čáry. Pro Pöpperleho dalš jednoduchý zákrok.
12:08
Zlín je v útoku prozatím naprosto bezzubý a hru kontroluje převážně Sparta.
11:25
Bližňák s Hanzlíkem teď krouží okolo branky Horčičky a stupňují tlak. Finální přihrávka pak zamířili k Tonovi, ale ten trefil jen nastavenou lapačku Horčičky.
9:36
Kličkovaná v podání Michala Broše, jeden útočník, jeden obránce, druhý obránce, ale prázdno v místech, kde by měl stát spoluhráč.
8:19
Philipp vypálil od modré a Horčička nepředvedl zrovna jistý zákrok, puk jen vyrazil před sebe a Kučný byl blízko gólové dorážce.
7:15
Zlínský Ondráček vypálil z uctivé vzdálenosti a Pöpperle si připisujedalší úspěšný zákrok, když puk vyrazil vyrážečkou.
6:12
Köhler chtěl poslat zpětnou přihrávku na Lešku, ale puk zastavil jeden z obránců Sparty. Až na úvodní šanci tak Zlín zatím Pöpperleho výrazněji neohrozil.
4:37
Forman jen zlehka nahodil puk z úhlu na Horčičku a jemu kotouč vypadl těsně před brankovou čáru. Obránci ho následně včas zametli mimo rankoviště.
4:03
Yorick Treille si klepal o led mezi kruhy o přihrávku, ale žádná k němu nedoputovala.
3:23
Sparta si v první přesilovce zápasu nevytvořila až na Rachůnkovo číhání u tyčky žádnou větší šanci a Zlín se bez problémů ubránil.
2:10
Ivan Rachůnek čekal sám před levou tyčkou na finální přihrávku, kterou by jen doklepl do branky, puk k němu ale nedoputoval.
1:31
A Zlín se brání. Na trestné lavici sedí Vlach (ZLN). Měl loket výš, než se sluší a odsedí si dvě minuty právě za faul loktem.
1:23
Vlach nahrával, Kuiš z úhlu střílel a Tomáš Pöpperle si připsal první ostrý zákrok v zápase.
0:51
V minulém kole dal Pacovský branku už po sedmi vteřinách hry. A při chuti je i dnes. V první minutě zápasu si vypracoval dvě slušné šance.
0:21
Na ledě je Brošova formace a hned je před Horčičkou veselo. Po Brošově přihrávce Pacovský doklepával, ohužel pro domácí jen do betonů Horčičky.
00:01
Vítejte u online přenosu z pražské Tesla arény, kde druhá Sparta hostí sedmý Zlín. Domácí včera porazili Karlovy Vary, Zlín naopak podlehl Plzni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.