Tolik z dnešního zápasu, díky za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního večera pokud možno ve společnosti onlajnů.
Střely na bránu: 24:29.
Hráči zápasu: Jiří Šlégr – Leoš Čermák.
Je dobojováno. U všeho byl dnes Jiří Šlégr, který se stává zaslouženě hráčem zápasu. Jednak si připsal gól a tři asistence a jednak stál i u jediné branky Brna. Smolně si totiž bruslí srazil puk po nahození Novotného. Většinu času Verva v utkání dominovala a soupeře do nějakých velkých šancí nepouštěla. Kometě chyběla lehkost, lepší souhra a přechod středním pásmem. Výsledek proto hovoří za vše, Litvínov bere tři body, Kometa jede domů s prázdnou.
60:00
59:50
Ještě jednou zakázané uvolnění Komety, těsně před koncem duelu.
58:39
Jurčík se prokličkoval přes Hanzlíka, ale na Čiliaka si nepřišel. Vhazování u brněnského brankáře.
58:15
Verva si užívá závěr zápasu, je jasné, že si dnes připíše tři body a udrží aktuálně desáté místo.
57:49
Kováčik výborně prokličoval přes dva beky a dostal se až do blízkosti Francouze. Pěkná akce slovenského beka končí střelou do prostoru, kde výborně chytající gólman bezpečně stál.
57:04
Smůla Komety při střele Tomáše Vondráčka, který chtěl napřáhnout na Francouze, ale zlomená hokejka mu překazila jeho plány.
56:48
Diváci už oslavují výhru, fanoušci Komety sympaticky fandí dál i za nepříznivého stavu.
55:20
Utkání se tak může v poklidu dohrávat, Kometa už zřejmě nedokáže něco s výsledkem udělat. Možnosti byly v přesilovkách, ale chyběl lepší přechod středním pásmem a přesnější souhra.
54:37
Šlégr nemá stále dost. Další ranou potrápil Marka Čiliaka.
53:55
Litvínov právě vstřelil branku!
To byla rána jak z děla. Přesilovku domácích využívá PETER JÁNSKÝ, který se s tím tedy vůbec nepáral a na cestu do Brna naložil soupeři čtvrtou branku. Čiliak sice střelu viděl, ale byla tak prudká, že nestihl vůbec reagovat. A čtvrtý bod si připisuje Jiří Šlégr, dnes (1+3). Asistence: Jiří Šlégr.
53:15
Pavlíkova rána mimo brněnskou bránu, domácí ale nikam nepospíchají, rozvážně rozehrávají.
52:39
Přesilovka tedy pro Litvínov, který sedm minut před koncem má možnost zvýšit své vedení.
52:02
Bude se vylučovat a Vojtěch Němec už sedí za katrem. Vypadalo to na hru tělem, sudí ovšem viděl něco jiného. Trest zní 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku.
51:15
Znovu Jan Hanzlík v akci. Vystřelil od modré a teď už ten puk Šlégr skutečně tečoval. Naštěstí pro Vervu byl Pavel Francouz pozorný.
50:48
Už se hraje v pěti a Jan Hanzlík nepříjemně nahodil kotouč na Francouze. Ten vůbec nic neviděl přes clonícího Šlégra, nakonec však zasáhl levým betonem.
50:28
Diváci tleskají svému mužstvu, oslabení zvládá Litvínov velice dobře a Kometa podruhé v řadě v ofsajdu.
50:00
Deset minut před koncem třetí třetiny střílel Štěpán Novotný, ale těsně mimo. Pak už Kousalík vyhazuje do bezpečí. Litvínov je navíc stále u kotouče.
49:21
Střela Kováčika končí u Francouze a poté domácí vyhazují. Kometě dělá problém přechod středního pásma a o modré lajně ani nemluvě. Hra přerušena pro ofsajd.
49:09
...Martin Růčinský je vyloučen za nedovolené bránění.
48:39
Sektor brněnských diváků si přeje kontaktní branku, další možnost příjde následně...
47:48
Dobrá šance Kempného, který střílel od modré čáry a důležité bylo, že Francouz puk přidržel a nepustil Němce k dorážce. Brněnský útočník už byl připravený v brankovišti.
47:07
Je jasné, že domácí už nebudou nikam pospíchat. Stále vedou o dva góly a bezpečně kontrolují výsledek.
46:49
Před bránou chvíli Čermák s Novotným, hru ale přerušuje muž v litvinovské kleci.
46:30
Domácí v plném počtu a následovat bude komerční pauza. Oba celky si mohou krátce odpočinout.
45:59
Francouz chytá jistě, kotouč má znovu v lapačce po střele jednoho z brněnských hráčů.
45:47
Už se hraje ve středním pásmu, přesilovka Komety opět nemá potřebný náboj. Jako by nebyla síla na nějaký tlak.
45:28
Poté se ke střele dostal obránce Kováčik a jeho tvrdou bombu chytá výborně Pavel Francouz. Hodně důležitý zákrok klíčového muže Vervy.
45:16
Pivko hledal Hynka Zohornu, jenže domácí čtveřice dobře ucpala prostor mezi kruhy.
44:25
Šance pro Brno, Marek Posmyk je vyloučen za nedovolené bránění. Celá akce vyústila z šance Vojtěcha Němce, který si najel před Francouze a dvakrát na něj pálil. Stav se však nemění.
44:25
Dnešnímu utkání přihlíží 3836 diváků.
43:30
Verva hraje s velkou vervou a hlasitě si říká o tři body. Zatím je k ni blíž a vede zaslouženě. Výtečně brání, napadá a nedává Brnu žádný prostor. Je vidět, že se svěřenci kouče Rulíka dívali bedlivě na minulé televizní utkání Komety se Spartou.
42:49
Až teď, ale unavená pětice míří střídat. Kometa stále nemůže najít cestu k bráně Pavla Francouze, těch šancí a předevších těch vyložených, dnes moc neměla.
42:22
Jurčík ustál atak tří soupeří a stále drží kotouč v útočné třetině. Kometa se nemůže dostat z pásma.
41:39
Na opačném konci hřiště se hrálo jen chvíli, střela Kempného neměla potřebný směr.
41:26
Po buly ihned vypálil Peter Jánský a Čililak si musel dávat velký pozor. Ta rána nebyla vůbec špatná.
40:58
Špatná rozehrávka Brna a zakázané uvolnění.
40:17
Poslední část hry může začít, Kometa musí dotahovat dvoubrankové manko. Zatím se ji však nedaří dle Jana Hanzlíka hra ve středním pásmu a roli může také hrát únava z dlouhé cesty. K tomu všemu také velké množství vyloučených hráčů.
40:01
Střely na bránu po dvou třetinách: 21:15.
Další třetina začne přibližně ve 20:07.
Ve druhé části hry dominoval převážně a jen Litvínov. Pomohla mu k tomu trefa Jakuba Černého. O tři minuty později udeřilo potřetí, když nahrávka Šlégra zhodnotil pěknou střelou Richard Rapáč. Kometa měla velké štěstí, že nedostala i další góly, ale ve dvojnásobném oslabení předvedla bojovný výkon a i zásluhou Marka Čiliaka se stav nakonec neměnil. Po dvou periodách tedy výsledek 3:1.
40:00
39:07
Už se hraje poslední minuta druhé třetiny, Litvínov sice nevyužil dlouhou přesilovku, přesto kontroluje zápas a vede o dva góly.
38:39
Na ledě už je i Jozef Kováčik, který sledoval střelu Stříteského. Poté si dojel za sudím Franěm pro vysvětlení, proč byli tři hráči Komety v krátkém úseku hry vyloučeni.
37:43
Šlégr hraje jak za mlada. Nyní vyslal olympijský vítěz z Nagana další pumelici, se kterou měl Čiliak velké problémy. Nakonec ale Kometu poněkolikáté zachránil.
37:07
Kempný je na ledě, pokračuje však přesilovka domácích v klasickém složení, tedy 5/4.
36:59
Následně i bombu Stříteského, pozvolna se brněnský obránce Kempný vrací na led.
36:48
Ještě pětadvacet vteřin budou hrát domácí ve dvojnásobné početní výhodě, Čiliak však své mužstvo drží, pochytal i prudkou střelu Posmyka.
36:15
Kometa ale vyhazuje a stihla vystřídat svou unavenou trojici. Perfektně zapracoval Čermák.
35:47
Teď budeme sledovat souboj 5/2. Jeden z brněnských hráčů zlomil hůl.
35:35
Střelu Jánského bezpečně kryje Marek Čiliak. Kometa může vystřídat.
35:18
Velice dlouhá přesilovka pro Vervu, která může tento zápas prakticky definitivně rozhodnout.
34:59
No tak to jsou věci. Kritická situace pro Brno, Kováčik půjde ven za sekání a za stejný přestupek jde na trestnou i Kempný. Přesilovka 5/3 pro Litvínov a celé dvě minuty.
34:59
Pavlíkův nebezpečný pokus proletěl jen těsně vedle Čiliakovy brány a Kometa půjde dokonce do tří.
34:49
Další trest pro Brno, už celkově pátý. Na trestnou půjde za držení Hynek Zohorna.
34:43
Domácí vedou zaslouženě, prozatím mají více ze hry a hýří daleko lepším pohybem a aktivitou.
33:17
Jiří Zeman vypálil a jeho dělovka byla zblokována. Pro Kometu už je tento výsledek velice špatný, navíc se do nějakých větších šancí stále nemůže dostat.
32:31
Asi vás to nepřekvapí, že i u třetího gólu domácích byl obránce Šlégr. Ten ustál souboj s Kubošem a prostrčil puk na RICHARDA RAPÁČE. Útočník Vervy si najel mezi kruhy a ranou zápěstím zakončil naprosto přesně. Konkrétně nad pravý Čiliakův beton. Asistence: Jiří Šlégr, František Gerhát.
32:20
Verva je v plném počtu a může jít do útoku.
32:07
Lukeš poslal k ledu Čermáka a tady by se dal pískat krosček. Rozhodčí nechávají hru pokračovat.
31:18
První minuta přesilovky je fuč, Litvínov nepustil soupeře do nějakých akcí a střel.
30:20
Na trestné Marek Posmyk a Kometa si zahraje přesilovku. Krátce před ní měl dobrou šanci Čermák a těsně z dorážky minul Hruška. Brno se nechce spokojit s tímto výsledkem, to je jasné.
29:11
Přesilovka využita. Opět u toho byl obránce Šlégr, který napřáhl od modré čáry a puk před Čiliakem tečoval Jánský. Smolným odrazem od Hanzlíka se kotouč dostal na hůl JAKUBA ČERNÉHO a ten poskakující kus černé gumy pohodlně poslal do brněnské klece. Asistence: Peter Jánský, Jiří Šlégr.
28:09
Obrovská šance pro Litvínov. Ručinský krásným pasem našel najetého Zemana, který si nyní může pořádně drbat hlavu. Měl před sebou hodně prostoru a mohl zakončit takřka do prázdné brány, ale Čiliak se stihl přesunout a výtečně zasáhl.
27:59
Teď už je tu opět početní výhodu pro Vervu.
27:52
Fauly se nám začínají množit. Martin Dočekal vyloučen za hákování.
27:39
Lukeš opět vyhazuje, i když velice dobře střílel Kuboš. Kotouč před Francouze neprošel.
27:18
Špatná rozehrávka Komety našla pouze hůl Ručinského, jenž vyhazuje. Brno to musí zkusit znovu.
26:49
Hruškova střela prověřila Francouze, který nadvakrát musel uklidit kotouč do lapačky.
26:26
Puk je však stále u Čiliaka, na kterého pálil Gerhát. Poté chtěl rozehrát Kuboš, ale byla tam nepřesnost.
26:15
Chvíli se bude hrát 4/4, za pár okamžiků si i Kometa vyzkouší přesilovku.
25:50
A je po přesilovce. Matěj Stříteský vyloučen za vysokou hůl.
25:09
V oslabení měla Kometa dobrou šanci. Hned trojice hráčů šla na jednoho beka, ale celou akci pokazila. Situace se dala řešit daleko lépe.
24:49
Posléze vyhazuje Jozef Kováčik. Verva se nemůže dostat do pásma, výborně zapracoval Hanzlík.
24:29
Zeman nezachytil puk na modré a Kometa vyhazuje do bezpečných míst.
24:17
Třetí trest pro Kometu. Na trestnou půjde Tomáš Svoboda za sekání.
24:05
Střela Jakuba Černého z pravého kruhu šla nebezpečně nad rameno Čiliaka, který ale nakonec výborně zasáhl a odrazil puk do ochranné sítě. Verva je oproti Kometě v útoku mnohem nebezpečnější.
23:49
Kempný poslal puk přes všechny čáry, pískán icing.
23:27
Hraje se ve středním pásmu, Brňané se do nějaké další akce nedostali a Litvínov může rozehrát.
22:39
Nyní nahazoval Zohorna a Francouz musel zasahovat, nebylo to však pro něj nic složitého.
22:07
Brno se na delší dobu neusadilo před Francouzem a byli to domácí, kteří si před Čiliakem vytvořili solidní závar.
21:28
Jenže poté se ke kotouči dostal znovu Jiří Šlégr, který hraje snad v životní formě a pořádně protáhl brněnského brankáře, jenž musel vytáhnout ránu směřující k levé tyči.
20:50
Pivko drží kotouč u mantinelu a snažil se najít někoho ze spoluhráčů, Kometa stihla vystřídat a zatopit domácí obraně.
20:18
Litvínov zahajuje druhou třetinu útokem, když obránce Pavlík nahazoval na Čiliaka. Ještě tam byl lehce potažen, pískat se nebude.
20:01
Hráči jsou na ledě, za pár chvil odstartuje druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:13.
Střely na bránu po první třetině: 6:7.
Je za námi první třetina, která končí nerozhodně 1:1. Domácí šli velice rychle do vedení, když si od modré najel před Čiliaka obránce Jiří Šlégr a perfektní bombou ho překonal. Kometa se do mnoha šancí nedostávala, ale pomohlo ji štěstí. Střelu Novotného si smolně srazil do sítě obránce Jiří Šlégr, který byl u obou gólů, jenže na ten druhý by nejraději velice rychle zapomněl. Tolik tedy první dějství.
20:00
19:20
Další střelu litvínovského veterána Ručinského kryje Marek Čiliak. Už se blíží konec třetiny a rozhodně víc práce měl právě brněnský strážce svatyně.
19:15
Už se hraje poslední minuta první třetiny a Martin Ručinský zastaven pro ofsajd.
18:07
Peter Jánský se výborně obtočil kolem Čiliakovy brány a zkoušel jej překonat bekhendem. Slovenský gólman si celou situaci výborně pohlídal.
17:48
Na druhé straně operuje Čermák s Vondráčkem, druhý jmenovaný poslal u mantinelu k zemi Filipa Pavlíka. Vše bylo v rámci pravidel a statistici si mohou zapsat hit.
16:38
Zápas ovšem rozhodně nekončí a Trávníček s Martynkem pořádně otravovali život třetí brněnské formaci. Čiliak musel dvakrát zasáhnout a Žižka poté vyhodit.
15:48
Kousalík vyhazuje na zakázané uvolnění, Kometa díky šťastné brance zlepšila pohyb a malinko se uklidnila. Litvínov dokud vedl, tak byl daleko energičtějším mužstvem.
15:08
Novotný je politý živou vodou. Nyní zaměstnal tvrdou střelou Francouze, který musel ukázat své kvality.
14:48
Nic se z toho nestlalo, naopak vracející se Kováčik mohl jít do samostatného nájezdu. Nestalo se tak.
14:17
Nyní už je domácí hráč na ledě a bude se hrát krátká přesilovka Litvínova.
13:09
Kometa právě vstřelila branku!
Hrálo se 4/4 a u gólu opět Jiří Šlégr, jenže tentokrát si dává vlastence. Od modré nahodil kotouč ŠTĚPÁN NOVOTNÝ do chumlu těl a hrdina posledních minut stál před Francouzem, kde mu chtěl pomoct poskakující touš uklidit do bezpečí. Ovšem zásah jeho brusle zmátl mladého brankáře a proletěl mu mezi betony do sítě. Navíc tam ještě lehce zasáhl i druhý bek Stříteský. Smolný moment pro Vervu, šťastný naopak pro Brno. Asistence: Petr Kuboš.
12:39
Kometě přesilovka dlouho nevydržela. Naopak mohla ujet dvojice Ručinský s Trávníčkem, Jozef Kováčik v poslední moment hasil požár a zahákoval prvně jmenovaného hráče Vervy.
11:59
Jenže Litvínov špatně vystřídal a bude za to potrestán. Za šest hráčů na ledě jde posedět na dvě minuty Marek Zavřel.
11:37
Domácí pokračují v tlaku a jsou usazení ve svém útočném pásmu, Kometa se musí opět bránit.
10:40
Burian je zpět na ledě, ale znovu tam měl velice dobrý moment Jiří Šlégr, který se chytal ke střele. Zatím patří k nejlepším na ledě, je vidět a vytváří si pozice k zakončení.
10:15
Až teď střílel znovu Šlégr, tentokrát však do brněnské obrany. Ta následně vyhazuje puk do bezpečí.
09:49
Hosté oslabení zvládají prozatím ve velkém klidu, hraje se především ve středním pásmu.
09:07
Pavlík trefil jen před sebou stojícího Kempného a brněnský obránce ihned vyrazil do útoku. Vyslal dokonce střelu na Francouze, který musel zasáhnout.
08:48
Takže první přesilovka pro Litvínov a už se před bránu cpal Martynek s Trávníčkem, puk nakonec proskotačil až za modrou, Kometa může jít střídat.
08:40
Vilém Burian je prvním vyloučeným hráčem zápasu, když poslal k zemi Trávníčka. Možná to bylo trošku přísnější vyloučení, ale sudí Fraňo rozhodlo nekompromisně.
08:37
Od modré střílel obránce Žižka, Francouz raději podržel kotouč a vhazovat se bude u jeho brány.
08:07
Kometa stále čeká na nějakou vážnější šanci, to Litvínov opět zahrozil. Čiliak musel likvidovat střelu Michala Trávníčka. Rána šla do vyrážečky brněnského brankáře.
07:19
Kometa pouze vyhazuje přes všechny čáry a domácí tak mají možnost znovu začít od svého brankáře.
07:14
Vhazování u Čiliakovy brány.
07:05
Jan Hruška hleda kolegu z formace Vondráčka, ale ten byl od kotouče hodně daleko. Je zde první přerušení pro komerční přestávku.
06:27
Na druhé straně František Lukeš, který už je zdravotně v pořádku. Paradoxně nehrál od utkání v Brně, kde se zranil v souboji s Čermákem.
05:37
Na ledě první formace a kapitán Komety nahodil kotouč do pásma, tam už ale nikdo.
04:47
Nyní je na tahu Kometa, která ihned ve druhé minutě inkasovala branku po tvrdé střele Jiřího Šlégra a ta jeho rána stále skutečně za to. Je vidět, že to dvaačtyřicetiletý exposlanec má pořád v rukou.
04:18
Marek Posmyk umravnil Tomáše Svobodu, který dorážel na Francouze. Pivko od levého mantinelu nahazoval a opět tam chtěli Brňané vytvořit tlak.
03:48
Hokej začal velice svižně, má tempo a výborné nasazení. Diváci se mohou dobře bavit. Hůře už je to s brněnskými diváky, které musel Šlégr pořádně zaskočit.
03:01
Na ledě čtvrtá brněnská lajna a Hynek Zohorna ihned zahrozil střelou z bekhendu. Jenže Francouz v pohodě kryje a nepřipustil dorážku, na kterou se už chystal mladý reprezentant Jenyš.
02:37
Poprvé si na kotouč sáhl také Pavel Francouz, jeho pozornost prověřil Štěpán Novotný střelou z pravého kruhu. Nic složitého pro výborně chytajícího brankáře.
01:38
Tak to je začátek. Nejprve sice neuspěl zkušený Lukeš, posléze se však dostal puk na obránce JIŘÍHO ŠLÉGRA, který prokázal, že i ve svém veteránském věku umí pálit jako v Naganu. Jeho pumelice prosvištěla kolem Čiliaka, který neměl šanci na vůbec první střelu litvínovského hráče reagovat. Slovenský brankář ještě neměl zákrok a už jej loví ze sítě. Asistence: Peter Jánský, František Lukeš.
01:26
Nyní Františel Lukeš vypálil z pravého kruhu a těsně minul.
00:59
Michal Trávníček odehrál již 702 zápasů a obdržel od klubu pamětní dres. Dalším oslavencem je sudí Kostka, který slaví padesáté narozeniny.
00:38
Čermák zavezl kotouč do pásma, ale ihned od něj přišel. Vzal mu jej Pavlík a dlouhým pasem hledal Martynka. Jen o chloupek minul poskakující kotouč, jinak by jel sám na Ćiliaka.
00:09
Jdeme na to, Litvínov vyhrál první buly a zahajuje svůj první útok.
00:01
Utkání za malou chvíli začíná, hráči už jsou připraveni na ledě. Třetí vzájemný mač těchto soků může začít.
Na centru dnes snad poprvé v kariéře veterán Martin Ručinský, to bude jistě velice zajímavé. Domácím totiž chybí hned tři centři a jsou stejně jako Kometa hodně oslabeni. Pro virozu nenastoupí ani obránce David Nosek, na jeho místo jde mladý bek Dujsík.

HC Verva Litvínov: Francouz (Nechvátal) – Pavlík, Zeman, Stříteský, Šlégr, Posmyk, Kousalík – Martynek, Ručinský, Trávníček (C) – Jánský, Gerhát, Lukeš – Rapáč, Černý, Pšurný – Písařík, Smolka, Jurčík. Trenéři: Radim Rulík, Miloslav Hořava.

HC Kometa Brno: Čiliak (Klimeš) – Hanzlík, Dujsík, Kempný, Kováčik, Žižka, Kuboš, Dlapa – T. Vondráček, Čermák (C), J. Hruška – Pivko, V. Němec, T. Svoboda – Burian, Novotný, Dočekal – Wasserbauer, H. Zohorna, Jenyš. Trenéři: Vladimír Kýhos, Karel Beran, Martin Pešout.

Rozhodčí: Martin Fraňo (Praha), Pavel Hodek (Praha) – Evžen Kostka (Tábor), Jaromír Bláha (Černošice).
Vzájemné zápasy:

S Kometou se Litvínovští v letošním ročníku střetli již dvakrát, z vítězství se vždy radoval tým, který byl v zápase veden jako hostující. Nejprve dokázala začátkem listopadu Kometa vykrást litvínovský stadion po jasné výhře 4:1, brněnská odveta ale již patřila Vervě. Koncem listopadu totiž Litvínovští díky třem kanadským bodům veterána Martina Ručinského dokázali přetlačit Kometu poměrem 3:2 a na sever Čech si odvést cenné tři body.
HC Verva Litvínov:

V tabulce se nachází Litvínovští sice až na desátém místě, jejich forma z posledních dvou měsíců ovšem o podobném tabulkovém postavení nevypovídá. Po nevydařeném prvním měsíci vyměnili Litvínovští trenéry a s duem Rulík – Hořava se okamžitě dostavily výsledky. Z posledních šestnácti zápasů si Severočeši připsali 34 bodů a v tabulce se tak odpoutali od spodních příček.

Aktuálně mají na svém kontě 49 bodů, na deváté Vítkovice ztrácí pouhé dva body, na sedmou Slavii a osmý Třinec pak ještě o další dva bodíky více. Jediné, co může Litvínovské trochu strašit, jsou jejich výsledky z posledních čtyř zápasů. Výhry se totiž dočkali jen v domácím duelu s Třincem, kdy neškodného soupeře udolali fotbalovou výhrou 1:0. Ostatní tři zápasy venku Severočeši prohráli, hodně je navíc mrzí prohra z posledního duelu s tabulkově i geograficky blízkými Karlovými Vary.

Mimo jsou stále distancovaný Majdan, Gula a Hanzl, mezi náhradníky trénuje Piroš. Po vypršení trestu už může naskočit Jánský a do Budějovic se vrací Skuhravý. Otazník je nad Viktorem Hüblem, který minulé utkání nehrál.
HC Kometa Brno:

Svěřenci Vladimíra Kýhose prožívájí mimořádně plodné období. Z posledních sedmi duelů dokázali vyhrát pětkrát za tři body a pouze dvakrát prohrát. Doma s Vítkovicemi a v posledním kole proti Spartě, která celé extralize jasně dominuje. Tedy třetí místo a spokojenost může být na místě. Jenže do vysněného play-off vede ještě dlouhá cesta.

Navíc Kometu v poslední době provází marodka. Mimo jsou Jakub Svoboda, Jakub Koreis, Jan Káňa a Jiří Trvaj. Těžko odhadovat, který ze zmíněných borců bude vážit dlouhou 320 km cestu do Litvínova.
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Pěkný nedělní večer ze zimního stadionu Ivana Hlinky v Litvínově. Dnes budeme sledovat duel mezi domácím Litvínovem a brněnskou Kometou, která se pohybuje na třetím místě tabulky. Ovšem i Verva poslední dobou vykazuje solidní formu a velice hlasitě se zapojila do boje o první desítku. Doma by tak potřebovala bodovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.