Ode mne je to z ostravské arény vše, doufám, že se Vám onlajn líbil a zase někdy s Vámi napočtenou.
V Ostravě je pro dnešek dohráno – dva body si z ostravské Ostravar Arény odvážejí hosté z Pardubic.
Vítkovice po první třetině vedly díky brance Kucsery, ale ve druhé periodě se povedlo Pardubicím srovnat, když se prosadil Poulíček. Ve třetí třetině jsme branku neviděli, stejně tak jako v prodloužení, takže zápas musel jít do samostatných nájezdů.
V něm byli šťastnější hosté z Pardubic, rozhodující nájezd vsítil Štajnoch.
Vítkovice tedy prohrávají zápas s Pardubicemi 1:2 po samostatných nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
Autorem vítězné branky je ŠTAJNOCH.
Hovorka pálí z těsné blízkosti – Kopřivu však nepřekonává!
Martin Štajnoch překonává Bartošáka!
Roman Szturc vypálil, ale nedokázal ani trefit pardubickou bránu.
Dmitri Monya nedokázal Bartošáka překvapit ani podruhé.
Druhým je Rostislav Olesz – svou bekhendovou střelou však Kopřivu nepřekvapil.
Prvním nájezdníkem je Orsava – jednoduchou střelou však Bartošáka nepřekonal.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani šedesátpět minut nestačilo oběma týmům k rozhodnutí, jde se na samostatné nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:27
Pardubice uklidňují situaci, do pásma se dostává Nahodil, puk se poté obloučkem dostává k Monyovi, ten však nedokázal puk zkrotit.
64:05
Takový hokej se však vítkovickým fanouškům líbí a dohání své hráče k brance.
63:35
Velkou chybu udělal Štajnoch, kterého obral jeden z vítkovických, Štajnoch však svou chybu napravil.
62:50
Velká šance Hlinky, ke kterému se dostal puk, Hlinka se nacházel sám před Kopřivou, ale nedokázal ho překonat!! Puk se poté nacházel v brankovišti, kde už zakročili pardubičtí.
61:57
Štajnoch načíná novou akci Pardubic, pardubický hráč dokázal dokonce vystřelit na Bartošáka, jeho lehká střela však Bartošákovi nedělala velké problémy.
61:38
K puku se dostává Hovorka, který posílá puk za Kopřivovu bránu a jde střídat.
60:47
Hosté jsou po buly opět u puku, s pukem jde do pásma Monya, tam ale pardubický hráč ztrácí puk na úkor Koloucha, který se dostal na druhou stranu kluziště a pálí do Kopřivy, ten je připraven.
60:17
Gregorc nahodil puk do pásma, kde s ním ordinují pardubičtí. Teď se však skvěle uvolnil Nahodil, který si sjel před Bartošáka, ten ale kryje, poté vítkovičtí zachraňují situaci.
60:04
Začíná prodloužení, u puku hosté.
60:01
Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, jde se do prodloužení.
60:00
59:58
Rychlé buly, v této třetině se však už ničeho nedočkáme.
59:58
Zakázané uvolnění Pardubic.
59:27
Pardubice hrají poklidu, vypadá to, že bod (nebo dva), jim bude z Ostravy stačit, publiku se to však nelíbí.
58:55
Gregorc načíná novou akci, nahodil puk za Bartošákovu bránu, Kovář se však ujal puku a posílá jej na druhou stranu kluziště.
58:36
Buly u Patrika Bartošáka, Čerešňák však dělá dobrou práci, Vítkovice se dostávají do středního pásma.
58:21
Puk je zaklíněn mezi pětici hráčů, rozhodčí píská.
58:02
Poslední dvě minuty třetí třetiny, Pardubice i Vítkovice střídají, hosté však mají puk v moci.
57:37
Domácím se povedlo ustát přesilovku, Kolouch zaváží puk za branku Kopřivy a jde střídat.
57:11
Pardubice se nedostávají moc k zakončení, Vítkovice jsou už komplet.
56:41
Rapáč posílá puk do obranného pásma a s dvojicí hráčů bojuje o puk při mantinelu, Pardubice opět tlačí.
56:32
Vítkovice vyhazují a jedou střídat.
56:05
Pardubice kombinují, nakonec se ke střele odhodlal Redenbach, střela mu nevyšla.
55:38
Vítkovicím se hned po buly podařilo dostat puk z pásma, ale hosty opět jsou v pásmu.
55:29
Lukáš Klok (VIT) – 2 minuty, vysoká hůl.
55:14
Pardubice špatně kombinují, ale svou aktivitou se k puku dostávají zpět.
54:44
Pardubice se snaží ze všech sil, puk se dostává k Bartošákovi, který přesně nahrál Čerešňákovi.
54:10
Pardubice v pásmu, puk se vznesl, všiml si jej Kolouch, který si stáhl puk pro svou hokejku a dostal puk alespoň do střední třetiny.
53:28
Vítkovicím se povedlo dostat puk z pásma a jdou střídat, stejně tak jako hosté, kteří načínají novou akci, Nahodil chtěl projet přes čtveřici domácích zadáků, nepovedlo se.
53:09
Buly u Bartošáka, opět aktivní na něm hosté, kteří teď ordinují s pukem v obranném pásmu Vítkovic.
52:56
Pardubičtí teď mají tendenci být aktivnější, jejich aktivita však končí písknutím rozhodčího, probíhá komerční přestávka.
52:26
Kovář bojuje s Cetkovským, neúspěšně, Cetkovskému se podařilo dokonce vypálit, ale mimo.
51:52
Nahodil ordinuje s pukem, nahrává Čáslavovi, ten ale puk ztrácí, takže hosté jdou opět do akce od Kopřivovy brány.
51:30
Oba týmy střídají, Pardubice uklidňují hru.
50:43
Gregorc nahazuje puk za bránu Bartošáka, kde si jej přebírají domácí, Klok si dokonce obehrál pár hráčů a dokázal vystřelit, Kopřiva měl s jeho pokusem značné problémy.
50:37
Buly u pardubické brány, hosté opět aktivnější.
50:25
Hraje se u mantinelu, od něj se puk dostává k Balánovi, který z mezikruží pálí, Kopřivova lapačka však střelu lapí.
49:51
Kucsera bojuje s trojicí pardubických hráčů, boj prohrává, hosté jdou dopředu, jmenovitě Čáslava, ten rozehrál ale přesně na hůl Čerešňáka.
49:25
Štajnoch s problémy chtěl dostat puk do obranného pásma Vítkovic, domácí jsou ale ti, co jsou na puku, týmy střídají.
49:03
Buly tedy bude dokonáno u Bartošáka, lépe na něm jsou domácí, konkrétně Olesz, který chtěl poslat puk Hlinkovi, pardubičtí jeho záměr chytli.
49:03
Zakázané uvolnění.
48:44
Oba týmy střídají, domácí načínají novou akci u Bartošáka.
48:14
Hraje se opět z jedno strany na druhou, Maliník je však zastaven dvojicí pardubických hráčů.
47:40
Vítkovice v pásmu, ke střele se od modré dostal Štencel, pálil velice mimo, puk se dostal k Čáslavovi, který po mantinelu posílá puk mimo obranné pásmo hostujícího týmu.
47:19
Buly u Kopřivy, lépe znějící pro Pardubice.
Probíhá komerční přestávka.
47:01
Čtveřice hráčů bojuje o puk u mantinelu, Strapáčovi utekl puk ke Kopřivovi, který kryje.
46:51
Od hole pardubického hráče se dostal k puku Klok, který však nedokázal puk trefit pořádně, Pardubice vyhazují na zakázané uvolnění.
46:04
Pardubice jsou hladovější, nepřesná přihrávka Redenbacha se dostala ke Kafkovi, který okamžitě pádí ke Kopřivovi, pálí, těsně nad bránu Pardubic.
45:29
Vítkovicím se nepovedlo zařídit novou akci, takže z druhé strany to zkouší hosté. Ščotka nahodil puk za bránu Bartošáka a jde střídat.
44:44
K odraženému puku od jednoho z pardubických se dostal před bránou Rapáč, ten ale nedokázal ideálně zakončit.
44:13
Nahodil se chtěl prodrat mezi Slobodu, to se mu nepovedlo, takže Vítkovice načínají novou akci u Bartošákovy klece.
43:48
Pardubice, jmenovitě Monya chtěl načít novou akci, což se nepovedlo.
43:21
Z naprosto nulového úhlu chtěl překvapit Kopřivu Hlinka, zkoušel to i podruhé, pardubický gólman se však nedal.
42:45
Vítkovice se dostávají do akce, Olesz nahodil puk na Kopřivu, kde si jej přebírají Pardubice, vítkovičtí však svou aktivitou puk získávají zpět.
42:44
Na druhé straně se pokoušel o pozornost Cetkovský, Bartošák připraven.
42:29
Buly u pardubického gólmana, Sloboda našel Szturce, jeho střela však byla sražena.
42:29
Střela Romana Szturce v moci Miroslava Kopřivy.
41:48
Balán pod náporem dokázal nahrát Hovorkovi, jenž si vyjel za bránu, Marek Hovorka chtěl zpět najít Balána, který se nacházel před pardubickou bránou, střela však šla mimo.
41:18
Buly ve středním pásmu, po kterém se puk dostává za Bartošákovu svatyň, kde si jej přebírají hosté, střela Havlíka však nedělala Bartošákovi problémy.
41:18
Hra je přerušena, jeden z pardubických hráčů leží za Bartošákovou svatyní.
40:57
Dnešní utkání sleduje 4672 diváků.
40:42
Nepřesná přihrávka Slobody ve středním pásmu končí na zakázaném uvolnění.
40:27
Oba týmy střídají, Pardubice opět začínají, jmenovitě Monya, hra je přerušena ofsajdem.
40:03
Po velice vyrovnaném buly se puk dostává za bránu Miroslava Kopřivy, u kterého začala první akce druhé třetiny.
40:01
Druhá dvacetiminutovka zápasu mezi Vítkovicemi a Pardubicemi je minulostí, hra je stále srovnaná, ale jen do 31. minuty, když vyrovnal pardubický Poulíček.
Stav je tedy vyrovnaný, ve třetí periodě, která začíná v 17:10, se může stát cokoliv.
40:00
39:55
Kotouč je u Kopřivovy branky, kde se už pravděpodobně dohraje.
39:48
Buly se bude opakovat.
39:46
39:30
Buly pro hosty, kteří, ale ztrácí pásmo, do kterého se opět dostal Balán svou jedovatou střelou mezi dvěma obránci!
39:29
Opět buly u Kopřivy, musí se však na podruhé.
39:18
Buly po zakázaném uvolnění tedy u Kopřivy, k puku a zakončení se dostal Němec, který pravděpodobně dostal do tváře od jednoho z pardubických zadáků.
39:15
39:01
Poslední minuta druhé třetiny, Pardubice ji načínají u Kopřivy.
38:53
Kolouch načíná akci Vítkovic, která je ukončena ofsajdem.
38:30
Kolouch chtěl poslat rychle na Strapáče, což se nepovedlo.
38:04
Vítkovice v pásmu, ke střele se náhodně dostal Čerešňák, Kopřiva však kryje, hosté vyhazují.
37:25
Olesz jde s pukem opět do pásma, nakonec střílí, už to vypadalo, že puk skončil v síti, nakonec však ne.
37:09
Balán nahrál pouze na hůl pardubického hráče, hosté vyhazují.
36:33
Zdráhal poslal puk do obranného pásma Vítkovic, Zdráhal si vyměňuje puk s Balánem, zatím to jsou však jen přihrávky.
36:17
Vítkovice však ztrácejí své pásmo, takže musí od Bartošáka.
36:12
Tyler Redenbach (PCE) – 2 minuty, podražení.
35:49
Philipp zachraňuje pásmo pro Vítkovice, takže hosté jsou stále v tlaku.
35:38
Buly u Kopřivy, Vítkovice jej vyhrávají.
35:38
Na ledě leží Marcinko, který se zvedá jen s pomocí pardubických lekářů.
35:06
Hraje se ze strany na stranu, lehkou střelu Gregorce Bartošák kryje, poté se k nebezpečnější střele dostává Rapáč, také však nic z této šance nebylo.
34:31
Skvěle atakuje pardubické hráče Maliník, který poslal na svého spoluhráče, ten vystřelil, Kopřiva připraven.
34:02
Z buly se puk dostává za bránu pardubického gólmana, hosté jdou do útoku.
34:00
Z následné akce pálí nebezpečně Orsava, Bartošák svou lapačkou střelu těsní.
33:40
Hovorka pálil ze středního pásma mimo tři tyče, hosté jdou do útoku.
33:09
Pardubice začínají akci u Kopřivy, Redenbach ale poslal puk za bránu Bartošáka a jde střídat.
32:58
Vítkovice začínají zase trošku hrát lépe, Pardubice na to odpovídají zakázaným uvolněním.
32:25
Buly u Kopřivy, Vítkovice jej vítězí.
32:25
31:38
Pardubice v obrovském tlaku, k puku se za bránou dostal Rapáč, který se zpoza brány otočil, ale Bartošák dokázal vytěsnit!
31:19
Pardubice měly další šanci, z ní však nic nebylo, hosté jsou však v pásmu.
30:26
Dynamo právě vstřelilo branku!
Puk se dostal díky Cetkovskému za bránu Vítkovic, Cetkovský poté skvěle našel u brány nacházejícího se PATRIKA POULÍČKA, který svou střelou překonává Bartošáka – 1:1. Asistence: Tomáš Kaut.
30:12
Z modré čáry pálil Kolouch, Kopřiva připraven.
29:40
Vítkovice jsou sice v pěti, Marcinko ale poslal na u modré čáry nacházejícího se Bokroše, který pálil těsně mimo!
29:35
29:20
Buly ve středním pásmu pro Pardubice, hosté tedy načínají novou akci.
29:17
Puk se dostává do ochranné sítě, hra se přerušuje.
28:49
Z modré pálí Štajnoch, na jeho střelu však nikdo nezareagoval, puk se dostal k Rostislavu Oleszovi, který chtěl ve středním pásmu vypálit, čemuž zabránil jeden z pardubických hráčů.
28:16
Redenbach nezvládl zpracovat přihrávku, domácí opět vyhazují.
27:48
Pardubice v pásmu, nepřesnou rozehrávku však chytá Sloboda, který posílá puk pryč, sám jde střídat.
27:36
Petr Strapáč (VIT) – 2 minuty, držení.
27:36
Komerční přestávka.
27:12
Bude se vylučovat, Kopřiva mizí z brány, Pardubice u puku.
26:55
O tečovanou střelu se postaral Tomášek, Bartošákovy betony jsou připraveny.
26:24
Vítkovice špatně rozehrály, hosté byli na chviličku v pásmu, nic však z toho nebylo.
25:45
Puk se odráží na druhou stranu kluziště, kde si po mantinelu puku všímá Klok, ten poslal na před ním stojícího Hlinku, který puk netrefil.
25:24
Buly u Bartošáka, Vítkovicím se povedlo dostat se z pásma, každopádně pardubičtí se do pásma vzápětí dostávají.
25:23
Rána Bokroše odrazil Bartošák svou maskou do ochranné sítě.
24:30
Vítkovice začínají od Bartošáka, k puku se nedostal správně Zdráhal, takže hosté obrací puk, z modré pálil Štajnoch, černé zlato bylo tečováno mimo tři tyče.
23:49
Vítkovice jsou v pásmu, puk se po mantinelu dostává k Hovorkovi, jenž posílá puk Strapáčovi, který puk nepřevzal.
23:28
Olesz obral hosty o puk, stejnou měrou mu to pak pardubičtí oplatili.
23:03
Vítkovice aktivní na buly, Kafka je otravován Rapáčem.
23:03
Rozhodčí pískají útočícího hráče v brankovišti, provinilý jest Cetkovský.
22:47
Z modré pálil Štajnoch, puk se k Bartošákovi ani nedostal.
22:11
Buly u Bartošáka, lepší na něm domácí, Němec zaváží puk do obranného pásma Pardubic, kde ho o puk obírá Štajnoch.
22:11
Zakázané uvolnění hostů.
21:52
Pardubice získávají puk u své brány, z akce však nic není.
21:20
U puku hosté, za bránou se nachází Orsava, který posílá však na hůl Zdráhala, ten v rychlosti posílá na Balána, kterému puk ujíždí.
20:47
Klok našel těžkou přihrávkou Koloucha, jenž puk netrefil ideálně.
20:25
Buly u Kopřivy, Klok posunuje díky mantinelu na Koloucha, jenž poslal puk Kucserovi, Vítkovice jsou stále v pásmu.
20:02
Pardubičtí aktivnější na prvním buly druhé třetiny, každopádně k puku se dostávají domácí, lehkou střelu vyprodukoval Hlinka, Kopřiva s jeho střelou nemá problémy.
20:01
Máme po první třetině, která není zrovna ukázkou krásného hokeje. Vítkovice i Pardubice mají šance, hosté dokonce trochu více šancí než vítkovický celek, ale byli to domácí, kteří se radovali z první branky – a to v sedmé minutě, když Kopřivu překonal nečekanou střelou Lukáš Kucsera. Vítkovice tak vedou po první třetině 1:0.
Ta druhá začne přibližně v 16:18.
20:00
19:55
Už se jen dohrává.
19:39
Hrajou se poslední sekundy, Hlinka se nedostal přes pardubické zadáky.
18:50
Pardubice střílí z modré o stošest, Čáslava však jen do vítkovických, kteří měli šanci – střela jednoho z vítkovických však končí nad pardubickou bránou.
18:26
Mezi dvěma obránci střílí Tomášek, betony Bartošáka připraveny.
17:58
Pardubice přebírají puk, Havlík nahazuje na Bartošáka, který puk vyráží do rohu kluziště.
17:53
Vítkovicím se podařilo dostat se z pásma, dokonce projet pásmem středním, ale do obranného pásma domácím nedovolil vjet ofsajd.
17:38
I přesto, že Vítkovice jsou už v pěti, Pardubičtí zatápějí domácí zadákům.
17:33
17:11
Pardubice stále v pásmu, o střelu se pokusil Gregorc, Vítkovičtí však ordinují.
16:53
Pardubice v tlaku, kotouč si přebral v pásmu Marcinko.
16:17
Pardubice aktivnější na puku, hosté si máchají puk tak nešťastně na hůl Phillipa, který vyhazuje.
15:57
U puku hosté, kteří se rozmístili v obranném pásmu Vítkovic, nakonec se ke střele dostává u modré čáry stojící Čáslava, jeho střela však nestačila na Patrika Bartošáka.
15:25
Patrik Zdráhal (VIT) – 2 minuty, podražení.
14:57
Gregorc se pokusil o střelu z modré čáry, která však končí u vítkovických.
14:37
Havlík jede za Kopřivu a čeká, než vystřídají jeho spoluhráči, činí tak i domácí.
14:09
Vítkovice načínají novou akci, skvěle ale ordinují pardubičtí, kteří nedají Vítkovicím ani centimetr ledu.
13:45
Buly ve středním pásmu opět pro hosty, kteří nahazují puk do obranného pásma Vítkovic.
13:45
Což se nedaří, ofsajd domácích.
13:22
Klok uklidňuje hru, Vítkovice mají šanci se dostat do pásma.
12:57
Němec chtěl najít Szturce, hosté však svou agresivností získávají puk.
12:30
Vhazuje se u Bartošáka, buly vítězí hosté, hned z buly pálil Nahodil, puk těsně minul bránu Patrika Bartošáka.
12:05
Bokroš spěchá za pukem za pardubickou bránou, ale hosté mají problém založit útok, nakonec hostům stačilo nahodit na Bartošáka, který kryje, takže se bude vhazovat u domácího gólmana.
11:47
11:14
Balán zavezl puk do pásma, Vítkovice se rozmísťují, Stanislav Balán našel skvěle Slobodu, jehož rána málem propadla Kopřivovi!
10:58
Puk se trmácí po mantinelu, Vítkovice ztrácí pásmo.
10:33
Vítkovice v pásmu, střela jednoho z vítkovických neměla takovou razanci, takže hosté se osvobozují.
09:59
Martin Štajnoch (PCE) – 2 plus 10 minut, hákování – nesportovní chování.
09:46
Hra se dostala ke Kopřivovi, u kterého se vhazuje.
09:30
Další rána, tentokrát Bokroše, pardubičtí i přesto, že byli skvěle rozestavení u Bartošáka, nedokázali puk zkrotit.
09:07
Z pozice u levého kruhu páliil Havlík, těsně mimo.
08:28
Vítkovice vyhrávají vhazování u svého gólmana, hosté zatlačují domácí hráče, chtějící novou akci, za bránu Bartošáka.
08:28
Střela Redenbacha končí v ochranné síti.
07:46
Patrik Zdráhal našel skvěle křižně Romana Maliníka, který chtěl puk dostat mezi betony Kopřivy, ten však své betony sklapl!
07:36
Stanislav Balán chtěl překvapit Kopřivu, což se jeho lehkou střelou nepodařilo.
06:56
Pardubičtí dostávají hru za Kopřivu, kde načínají akci, do obranného pásma Vítkovic se s pukem prodral Rapáč, o kterého se poté postarali domácí.
06:53
06:41
Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovice se dostávají do vedení! Skvělou práci odvedl Petr Kolouch, který vyhrál buly na hůl LUKÁŠE KUCSERY, který svou okamžitou ránou překvapil všechny v hale – 1:0. Asistence: Petr Kolouch.
06:39
Buly u Kopřivy, aktivnější na něm domácí tým.
06:38
05:57
Pardubice musí vyklidit pásmo, každopádně i ve středním pásmu se hosté ujímají puku, týmy střídají.
05:36
Z modré čáry se pokoušel o střelu Štajnoch, střela však byla zablokována, hra se okamžitě dostala ke Kopřivovi, pálil Kovář, Kopřiva je však připraven.
05:10
Buly u Kopřivy, skvěle zabojoval Szturc, který chtěl otočkou překvapit pardubického gólmana, což se nepovedlo, skvěle brání hostující obránci.
04:37
Pardubičtí zaváhali, k puku se dostal Zdráhal, který jel s Hovorkou dva na jednoho obránce, Hovorka však puk netrefil ideálně, poté se pokusil o střelu znova Zdráhal z mezikruží, Kopřiva ordinuje.
04:05
Nepřesná rozehrávka Vítkovic nekončí zakázaným uvolněním, Pardubice však načínají akci, skvěle byl nalezen v pásmu Tomášek, hosté pokračují v akci.
03:22
Buly ve středním pásmu, puk se dostává ke Kopřivovi.
03:22
Ofsajd hostů.
02:51
Redenbach chtěl nabídnout puk svým spoluhráčům, toho si všiml Bartošák, který zakročil, stále se však hraje.
02:08
Szturc se chtěl prodrat pásmem mezi třemi pardubickými beky, nepovedlo se. Pardubice začínají novou akci, skvělou práci však odvádí Čerešňák, který puk dostal do středního pásma.
01:44
Hra se obrací, Balánova zadovka však nenašla nikoho z vítkovických.
01:12
Hosté stále u puku, nepřesnou přihrávku jednoho z pardubických dostává na hůl vítkovický Štencel.
00:44
Týmy střídají, Gregorc zavezl puk za bránu hostů, kteří načínají akci.
00:38
Úvodní buly pro hosty, kteří nahodili puk do pásma, z mezikruží pálíl Marcinko, mimo tři tyče.
00:01

HC Vítkovice Steel: Bartošák (Kantor) – Kovář, Čerešňák, Klok, Sloboda "A", Philipp "A", Štencel – Kafka, Hlinka, Olesz "C", Kucsera, Kolouch, Strapáč, Hovorka, Balán, Zdráhal P., Němec, Maliník, Szturc. Trenér: Ladislav Svozil.

HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kopřiva) – Gregorc, Štajnoch "C", Čáslava "A", Ščotka, Havlík, Bokroš, Zdráhal J., Marcinko "A", Redenbach, Sýkora, Orsava, Nahodil, Monya, Beran, Tomášek, Rapáč, Poulíček, Kaut, Cetkovský, Moučka. Trenér: Peter Draisaitl.

Rozhodčí: Polák, Hejduk – Barvíř, Blümel.
V minulém zápase play out byli lepší pardubičtí, kteří vyhráli na ledě Karlových Varů 3:2.
To Vítkovice nezvládly porazit Litvínov, když na jejich ledě prohráli ostravští v prodloužení 1:2.
Co se týče tabulky, nejlépe je právě v play out na tom domácí tým HC VÍTKOVICE STEEL. Ten má 70 bodů a je první , se skórem 147:151.
HC DYNAMO PARDUBICE jsou druhé se 62-mi body a skórem 120:161.
Odehrály se jen dva zápasy play out, ale i tak se půjdeme podívat na statistiky..

HC VÍTKOVICE STEEL
Úvodní dva zápasy vypadaly tak, že nejproduktivnějším hráčem týmu je MAREK HOVORKA, který se trefil hned dvakrát, s dvěma asistencemi je druhý STANISLAV BALÁN, , třetí LUKÁŠ KOVÁŘ se trefil jednou.
Ve dvou zápasech si nejvíce užil trestné lavice RADEK PHILLIP, který seděl hned dvakrát, stejně tak jako LUKÁŠ KLOK. MAREK HOVORKA "seděl" jen jednou.
Oba zápasy play out chytal PATRIK BARTOŠÁK s procentuální úspěšností 95,24 procent.

HC DYNAMO PARDUBICE
Nejaktivnějším hráčem pardubického celku v play out je JAKUB ORSAVA s dvěmi trefami a jednou asistencí, za ním jest DMITRI MONYA, který má jednu branku a dvě asistence, třetí je PETR SÝKORA s dvěmi brankami.
PETR SÝKORA také sedává nejvíce na trestné lavici (12 TM), oproti TOMÁŠI MARCINKOVI a BLAŽI GREGORCOVI, kteří mají shodně po dvou minutách.
V play out hájí zatím bránu BRANDON MAXWELL s procentuální úspěšností 90,91 procent.
Ve třetím zápase play out se utkají v ostravské Ostravar Aréně týmy VÍTKOVIC a PARDUBIC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.