Tipsport Extraliga - Základní část - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Liberec - 22. října 2017   15:00

Zlín
57:31' Roberts Bukarts (Šťastný) • 59:44' Freibergs (Ferenc) • 63:46' Honejsek
3:2
(0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)
Liberec
20:34' L. Krenželok  (Bulíř) • 21:16' Redenbach  (Šmíd)
Zlín
Liberec

Zlín - Liberec: Obrat dokonal Antonín Honejsek, 3:2 po prodloužení

Pro zlínské diváky i hráče nakonec utkání se šťastnějším koncem. První třetinu byli domácí lepší jen deset minut, poté byli lepší jasně hosté, ale ti nedokázali v samotném závěru ustát tlak Beranů a nakonec si pod Ještěd odváží pouze bod. Výhru domácích zajistil v prodloužení Antonín Honejsek. Zlínu dva body jistě velmi pomohou. V pátek se Berani představí na ledě Komety. Hezký zbytek neděle.
63:46'
Zlín právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Ševci rozhodují v prodloužení, když Freibergs parádní nahrávkou našel osamoceného ANTONÍNA HONEJSKA, jenž parádní střelou o horní tyčku zajišťuje Beranům dva body. Asistence: Ralfs Freibergs.
63:30'
Rozhodnout mohl Jelínek, ale kotouč mu před odkrytou brankou projel pod hokejkou a ven z pásma.
63:18'
Šťastný pálil z první těsně vedle. Zlín předvádí ukázkovou obětavost a bojovnost.
62:24'
Rihards Bukarts střílel zápěstím, bohužel pro domácí ho zablokoval vracející se Šmíd.
61:17'
Šťastný mohl uhánět sám na Willa, ale kotouč nakonec nedokázal dostihnout.
60:34'
Bakoš zakončoval z dobré pozice pouze do Kašíka.
60:19'
Kašík vyjel do rohu kluziště a riskantní rozehrávkou zakládal akci domácích.
60:01'
Drtivý finiš zlínských hráčů nám dovedl utkání do prodloužení. Ševci se v posledních dvou minutách dokázali dvakrát prosadit a díky lotyšské dvojici Roberts Bukarts – Ralfs Freibergs putuje duel do prodloužení.
60:00'
59:44'
Neuvěřitelné! Zimní stadion Luďka Čajky se nakonec otřásá v základech, protože je srovnáno! Drtivý tlak Zlína byl přetaven i ve druhou trefu, kterou za modrožluté obstaral díky důrazné dorážce RALFS FREIBERGS. Asistence: Jakub Ferenc.
59:30'
Neuvěřitelné co nedokázal proměnit Honejsek. Zlínský útočník nedokázal trefit do zcela prázdné branky a odmítl tak vyrovnat.
59:06'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:47'
Kašík je opět ven z branky, Zlín hraje v šesti.
58:29'
Matějíček pouze nahodil na Willa, ten vyrazil vyrážečkou. Kašík je zpět v brance.
57:31'
Zlín se při power-play dokázal nakonec prosadit a kazí Willovi čisté konto. Kotouč se dostal na modrou čáru na čepel ROBERTSE BUKARTSE, jenž se z první opřel tvrdě do kotouče a ten zapadl za záda libereckého brankáře. Asistence: David Šťastný.
56:20'
Libor Kašík je na střídačce, Zlín hraje power-play.
56:08'
Zlín si bere oddechový čas.
55:42'
Antonín Honejsek to zkoušel nenápadně zápěstím, bohužel pro Zlín ani tentokrát neuspěl.
54:36'
Lakatoš je na ledě, Tygři zvládli v pohodě i tohle oslabení.
53:50'
Zlínu se nedaří kombinace v početní převaze.
53:13'
Zlín bojuje v útočné třetině, ale do vážnější šance se dostat nemohou.
52:28'
Dominik Lakatoš (LIB) 2 minuty nedovolené bránění.
52:24'
Tygři se vydali do útoku, kde to zkoušel Stránský, ale jeho pokus před branku neprošel.
51:15'
Oba celky hrají v plném počtu.
49:49'
Tomáš Žižka mohl překonat libereckého brankáře v samostatném úniku. Jeho zakončení ovšem brankář Tygrů výborně vychytal.
49:08'
Milan Bartovič (LIB) 2 minuty sekání.
49:08'
Ralfs Freibergs (ZLN) 2 minuty hrubost.
48:56'
Ferencova střela byla tečovaná do levé tyčky Willovy branky.
48:30'
Špaček je zpět ve hře, Zlín přesilovku nevyužil.
47:39'
Will udržel kotouč proti střele Valenty.
47:08'
Rihards Bukarts to zkoušel po odraženém kotouči z levého úhlu, ale minul.
46:23'
Daniel Špaček (LIB) 2 minuty za hákování.
45:52'
Tygři ujížději v přečíslení, ale nedokázali poskakující puk zkrotit a Kašík nemusel ani zasahovat.
45:26'
Berani nastoupili ve veliké aktivitě do poslední třetiny. Tygři tlaku domácích zatím odolávají.
43:36'
Gazda zkoušel prudce nahodit, ale branku minul.
41:39'
Neuspěl posléze ani Roberts Bukarts.
40:51'
Snížit mohl rozjetý Michal Popelka, ale jeho bekhend nebyl úspěšný.
40:29'
Zlínští udělali několik změn v sestavě a jdou do útoku.
40:01'
Zlínští vstoupili do druhé třetiny bídně, naopak hosté velmi dobře. Tygři dvakrát předvedli dostatečný důraz na brankovišti a díky tomu zaslouženě vedou o dvě branky. Zlín s tímto výkonem na žádné body pomýšlet nemůže. Třeba ovšem domácí změní styl hry na poslední třetinu a duel zdramatizují.
40:00'
39:20'
Poslední minuta druhé části.
38:08'
Zlín se snaží, ale na Tygry to prostě momentálně nestačí.
36:40'
Kubiš je na ledě, Berani tohle oslabení zvládli dobře.
35:10'
Přečíslení domácích skončilo neúspěšně. Ondráček nedokázal přesně přihrát osamocenému Okálovi.
34:28'
Pavel Kubiš (ZLN) nabízí soupeři přesilovku. Zlínský útočník dostává dvě minuty za podražení.
33:17'
Jašek zkoušel překonat Kašíka rychlou střelou po ledě, ale neuspěl.
31:44'
Zlín se trápí, Tygři jsou jasným pánem na ledové ploše.
30:06'
Okál připravil Sedláčkovi kotouč jako na zlatém podnose, ale druhý jmenovaný nedokázal střelou do odkryté branky překonat výborného Romana Willa.
29:40'
Tygři jsou v pěti, přesilovka Zlína byla tragická.
29:09'
Šťastný to zkusil z dálky na libereckého brankáře, který jeho pokus uschoval do lapačky.
28:18'
Zlín nehraje vůbec dobře svoji další přesilovku.
27:31'
Michal Bulíř (LIB) odsedí za Tygry, kteří hráli v šesti dvouminutový trest.
27:18'
Oba celky jsou kompletní.
26:16'
Liberec se velmi dobře brání a nyní i vyhazuje puk za branku Kašíka.
25:56'
Freibergs to zkoušel tvrdě, ale Willa nepřekvapil. Liberecký strážce svatyně je stoprocentní.
25:20'
Lukáš Derner (LIB) 2 minuty nedovolené bránění.
24:57'
Počet hráčů na ledové ploše se velmi rychle srovná. Marcel Petran (ZLN) 2 minuty za hru vysokou holí.
24:46'
Dominik Lakatoš (LIB) 2 minuty hákování.
23:18'
Tygři Berany ve druhé části doslova válcují. Zlín nenastoupil do této třetiny vůbec dobře.
22:19'
Tygři začali druhou třetinu velmi dobře a neustále se hraje pouze před Kašíkem.
21:16'
Liberec právě vstřelil branku!
Druhá trefa hostí byla jako přes kopírák. Tygři se opět důrazně protlačili do zakončení, kde tentokrát obloučkem přehodil ležícího Kašíka TYLER REDENBACH. Asistence: Ladislav Šmíd.
20:34'
Tygři byli na Kašíkově brankovišti hodně důrazní, a dokázali Berany přetlačit. Vedoucí trefu hostí vsítil bekhendem zakončující LUKÁŠ KRENŽELOK. Asistence: Michal Bulíř.
20:17'
Nepřesnou nahrávku Sedláčka zachytil Havlín, kterého Kašík vychytal.
20:01'
Úvodní část mezi Berany a Tygry je u konce. V první polovině byli lepším celkem domácí, v té druhé zase hosté. Karty se tedy srovnaly a po dvaceti minutách se odchází do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Oba brankáři působí jistým dojmem a soupeři to budou mít k jejich překonání obtížné. Uvidíme co nám nabídne třetina číslo dvě, která startuje v 15:47.
20:00'
19:17'
Tygři se usadili v útočné třetině a kombinují.
18:39'
Tygři jsou od poloviny první třetiny lepším celkem, hraje se převážně u Kašíka.
17:26'
Dobrá střela Ladislava Šmída, která mířila těsně nad ledem, končí v lapačce Kašíka.
16:49'
Obránce Kolmann se vydal na ofenzivní výlet, který brankář Beranů opět zlikvidoval.
14:45'
Tygři jsou v těchto chvílích natlačeni u Kašíka, který opět dobře zasáhl.
13:34'
Tygři při další kombinaci neuspěli a na opačné straně se neprosadil z mezikruží zakončující Honejsek.
12:48'
Tygři předvedli nebezpečnou a rychlou kombinaci, kterou musel opět hasit skvělý Libor Kašík.
12:19'
Bukarts v souboji o kotouč po ataku soupeře upadl, ale vylučovat se nebude.
11:36'
Hra je přerušena, vhazuje se ve středním pásmu.
10:16'
Slabá přesilovka v podání Tygrů z Liberce je již minulostí, Matějíček je zpět na ledě.
9:19'
Bulíř posunul po sebe na Jelínka, který branku minul. Tygři stále kombinují.
8:38'
Žížkovi se velmi rychle podařilo získat kotouč a ještě rychleji jej vyhodit přes celé kluziště.
8:12'
Martin Matějíček (ZLN) vyfasoval dvouminutový trest za sekání.
Bartovič to zkoušel rychlou střelou z levého kruhu. Jeho pokus byl nepřesný a puk je na hokejkách domácích.
7:36'
V další šanci domácích se ocitl aktivní Zdeněk Okál. Jeho zakončení končí na hrudi Romana Willa.
6:58'
Prozatím největší šanci domácích měl Jiří Ondráček, jeho bekhend ale branku Tygrů přestřelil.
6:36'
Hra je přerušena, po komerční pauze se bude pokračovat vhozením buly ve středním pásmu.
5:46'
Tygři si vytvořili menší tlak, který ale využít nedokázali. Sérii střeleckých pokusů dokázal brankář Beranů ztlumit do bezpečí.
4:39'
Dobrý zákrok Libora Kašíka proti jedovce obránce Havlína.
3:37'
V dobré pozici se ocitl střílející Rihards Bukarts, jeho pokus ovšem dokázal brankář Tygrů holí ztečovat do bezpečí.
2:33'
Jánošíkovo nahození si brankář Beranů dokázal pohlídat. Bude se vhazovat u jeho branky.
1:34'
Tygři se dostali ke kotouči a zkusí něco vymyslet.
0:53'
Přetahovanou o kotouč ve středním pásmu nakonec vyhráli hosté, kteří kotouč nahodili za branku zlínského brankáře.
0:29'
Před libereckým brankářem se odehrála série dorážek, ale brankář Tygrů zachoval pevné nervy.
0:21'
Roman Will si počkal v brankovišti na odražený kotouč a uschoval jej do lapačky.
00:01'

Aukro Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Valenta, Matějíček, Žižka, Petran, Gazda – Fořt, P. Sedláček, Okál – Roberts Bukarts, Honejsek, Šťastný – Kubiš, Fryšara, J. Ondráček – Rihards Bukarts, Popelka, Klhůfek.

Bílí Tygři Liberec: Will (Stezka) – Havlín, Ševc, Jánošík, Šmíd, Kolmann, Derner – Bulíř, P. Jelínek, L. Krenželok – Bakoš, Redenbach, Bartovič – Lakatoš, Jašek, Ordoš – J. Stránský, D. Špaček, J. Vlach..
Hezkou neděli ze Zimního stadionu Luďka Čajky. Na programu je 17 kolo Tipsport extraligy. Hokejisté Zlína přivítají na svém ledě letos trápící se Bílé Tygry z Liberce. Tygři se nezvykle krčí až na jedenácté pozici a na svého soupeře ztrácejí přesně tři body. Zlín si v posledním duelu nedokázal již podruhé v sezoně poradit s Pardubicemi a získal v utkání pouze bod. Naopak Liberec dokázal v souboji celků ze spodku tabulky přetlačit Litvínov, kterému sebral dva body po výhře na samostatné nájezdy. Utkání mezi Zlínem a Libercem dnes startuje neobvykle již v 15:00 díky kolizi s místním fotbalovým utkáním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.