Kdo může následovat Stocha ze Slavie? Je zájem o stoperské hvězdy i talent | iSport.cz
29. června 2019 • 17:00

Kdo může následovat Stocha ze Slavie? Je zájem o stoperské hvězdy i talent

Autor: kub
Vstoupit do diskuse
0
 • Několik hráčů by mohlo být na cestě ze Slavie Několik hráčů by mohlo být na cestě ze SlavieFOTO: koláž iSport.cz

  Přestup Miroslava Stocha do PAOK Soluň nemusí být jediným škrtem ve slávistické soupisce, po úspěšné sezoně jsou červenobílí v kurzu – a zahraniční trh se teprve probouzí. Výstupní klauzule Tomáše Součka ve výši 15 milionů eur (375 mil. korun) půjde sice uplatnit nejdříve v lednovém přestupním termínu, nicméně ve hře jsou i další odchody. Momentálně jde zejména o těchto pět jmen, shodou okolností obránců.

 • MICHAEL NGADEU (28), obránce

  Zájemce

  Gent

  Tržní cena podle transfermarkt.de

  4,5 milionu eur (113 mil. korun)

  Pátý tým belgické ligy projevil před několika týdny zájem využít výstupní klauzuli ve výši 4,5 milionu eur, kterou má urostlý zadák ve smlouvě se Slavií. Jenže z následných jednání vyplynulo, že by ji chtěl Gent uhradit ve splátkách a ve velkém časovém horizontu, což český mistr není povinen akceptovat. Michael Ngadeu však může upoutat jiné zájemce na Africkém poháru, kde hájí barvy Kamerunu.

  Michael Ngadeu řeší možný přestup do Gentu

  Odchod Ngadea je na spadnutí. Tvrdík o obchodech s Jabloncem: Pelta je tvrdý vyjednavač

 • SIMON DELI (27), obránce

  Zájemce

  Glasgow Rangers

  Tržní cena podle transfermarkt.de

  4,5 milionu eur (113 mil. korun)

  Elegantnímu stoperovi končí za rok ve Slavii kontrakt, takže obě strany musejí zvážit, co dál. Rovněž Simon Deli má výstupní klauzuli, konkrétně ve výši 2,5 milionu eur, ale to je pro Glasgow Rangers moc. Proto se skotský klub rozhlíží i jinde, mluví se třeba o příchodu slovenského ex-reprezentanta Martina Škrtela, který je po vypršení smlouvy ve Fenerbahce k mání zdarma.  

  Slávistický kapitán Simon Deli v utkání s Chelsea

  Slavia - Sparta: Deli se odhodlal k dalekonosné ráně, která nebyla vůbec špatná

 • VLADIMÍR COUFAL (26), obránce

  Zájemce

  Freiburg

  Tržní cena podle transfermarkt.de

  1,75 milionu eur (45 milionů korun)

  Nabídka Freiburgu ve výši tří milionů eur (+ tři další miliony v bonusech) vypadala jako mimořádně horká, z vyjádření Vladimíra Coufala na reprezentačním srazu vyplývalo, že už se vidí jednou nohou v bundeslize. Jenže německý klub neprojevil patřičný tah na bránu, podle všeho mu vadila i předčasná medializace celé věci, takže tato stopa vychladla. Momentálně to vypadá, že úplně nadobro. 

  Vladimír Coufal rozhazuje rukama v zápase proti Liberci

  Coufalovo loučení se Slavií? Bundeslize nelze říct ne, tvrdí obránce

 • MICHAL FRYDRYCH (29), obránce

  Zájemce

  Baník Ostrava

  Tržní cena podle transfermarkt.de

  1 milion eur (25,5 milionu korun)

  Baník o návrat svého bývalého kapitána stojí vytrvale – a teď je splnění svého snu blíž než kdykoliv předtím. Michalu Frydrychovi totiž příchodem Tomáše Holeše ještě stoupla konkurence, rázem je až třetí volbou na pozici pravého beka. Naopak pro trenéra Bohumila Páníka by byl v této roli jasná jednička. Záleží na rozhodnutí hráče, přestupová částka kolem 10 milionů korun by neměla být překážkou.

  Slávista Michal Frydrych oslavuje svou trefu do sítě Karviné ve čtvrtfinále MOL Cupu se svým spoluhráčem Peterem Olayinkou

  Slavia - Baník: Frydrych jednoduchou hlavičkou zvyšuje na 3:0!

 • MATĚJ CHALUŠ (21), obránce

  Zájemce

  Dunajská Streda

  Tržní cena podle transfermarkt.de

  500 tisíc eur (12,5 milionu korun)

  Kapitán reprezentační jednadvacítky sice se Slavií zahájil přípravu, ale na herní kemp do Rakouska už s týmem včera neodjel. „Matějovi hledáme hostování,“ řekl deníku Sport jeho agent Ondrej Chovanec s tím, že nejvážnějším zájemcem je slovenská Dunajská Streda, kde by se setkal s dlouholetým parťákem Martinem Jedličkou. „Ale ve hře jsou i dva týmy z druhé bundesligy,“ dodal Chovanec.

  Kapitán české jednadvacítky Matěj Chaluš v utkání s Islandem

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud