Dozvuky LOH ONLINE: doping u Britů, Němka čelí žalobě za týrání zvířat

Autor: iSport.cz, swp
15
SESTŘIH: Olomouc - Sparta 1:4. Kanonáda hostů, rozhodl skvělý Krejčí
SESTŘIH: Hradec Králové - Slavia 1:2. Zemětřesení v sestavě a drama v závěru

16 dní, 11 medailí pro Česko. Letní olympijské hry v Tokiu, které proběhly s ročním odkladem, skončily. Češi mohli oslavit rekordní medailovou bilanci, díky které skončili v pořadí národů na 18. místě. Celý průběh olympiády jsme sledovali v online reportáži, v které vám teď budeme přinášet tokijské dozvuky.

ONLINE PŘENOS - Olympiáda minutu po minutě
Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě Česká účast
Adam Ondra Adam Ondra COVID-19 COVID-19 Jiří Prskavec Jiří Prskavec Josef Dostál Josef Dostál Lukáš Krpálek Lukáš Krpálek Markéta Vondroušová Markéta Vondroušová Program dne Program dne
Obnovit
Zprávy ze dne 31. 7. 2021
17:32
31. 7. 2021
Jiří Lipták

SPORTOVNÍ STŘELBA: Stovky sportovních fanoušků a návštěvníků Olympijského festivalu dnes přes dvě hodiny čekaly v Brně na příjezd zlatého střelce Jiřího Liptáka a stříbrného Davida Kosteleckého. Olympijské medailisty na cestě z Prahy zdržely dopravní komplikace na dálnici D1 a oproti původně ohlášenému příjezdu po 13:00 dorazili až po 15:15.

16:34
31. 7. 2021
Markéta Vondroušová

TENIS: Nevyšlo to, přesto tenistka Markéta Vondroušová může slavit. Získala olympijské stříbro poté, co ve finále dvouhry v Tokiu podlehla světové dvanáctce Belindě Bencicové ze Švýcarska 5:7, 6:2, 3:6. Více čtěte ZDE>>>

15:03
31. 7. 2021

ATLETIKA: Běh žen na 100 m na OH skončil trojnásobným triumfem Jamajčanek. Zlato obhájila Elaine Thompsonová-Herahová v druhém nejlepším čase historie 10,61. Druhá doběhla Shelly-Ann Fraserová-Pryceová za 10,74 a získala už sedmou olympijskou medaili. Jamajský triumf dovršila třetím místem Shericka Jacksonová. Kompletní stupně vítězů pro jednu zemi jsou v novodobé historii atletiky vzácností. Naposledy to dokázali jamajští sprinteři v běhu na 200 metrů v čele s Usainem Boltem v Londýně a Američanky na trati 100 metrů překážek v Riu de Janeiro.

6:00
31. 7. 2021
Lukáš Krpálek

Tenhle den bude náš! To si večer před závody slíbili kamarádi mezi vodou a zemí Jiří Prskavec (28) a Lukáš Krpálek (30). Slovo do puntíku dodrželi. A tak když se večer potkali v olympijské vesnici, skočili si do náručí a začali slavit dvě zlaté medaile. Více o společných oslavách čtěte ZDE>>>