Z mé strany je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a zase někdy na počtenou.
Skončilo nám utkání předposledního kola francouzské Ligue 1, které definitivně pohřbilo naděje Stade Rennais na účast v evropských pohárech v příští sezoně. Dlouho to vypadalo, že se branky nedočkáme. Po necelé hodině hry se však prosadil RODRIGUE NINGA a poslal svůj tým do vedení. Druhou branku přidal RYAD BOUDABOUZ po spolupráci se střelcem branky první a společně tak dali skóre svou finální podobu.
90+4
90+3
Ningova střela končí v rukavicích Costila, který dnes předvdvedl několik skvělých zákroků, prohře ale nezabránil.
90+2
Domácí rozehráli na krátko a po pár centrech se k zakončení dostal Bérigaud, ten ale přestřelil.
90+1
Rohový kop i na druhé straně.
90+1
Budou se hrát ještě 3 minuty.
90
Jourdren se k míči sice dostal, chytl jej ale až za brankovou čarou a tak bude následovat rohový kop hostí.
88
Ryad Boudebouz si dnes odsloužil své a na jeho místo nastupuje Morgan Sanson.
88
Na druhé straně se tak otevřel prostor pro protiútok domácích, finální přihrávka ale nebyla přesná.
87
Jak tohle mohl Sio nedat? Giovanni Sio se ocitl úplně sám nikým nebráněný před Jourdrenem, toho si položil na zem a zírala na něj prázdná brána, míč ale nepochopitelně nekončí v síti.
86
Hosté už působí odevzdaně, naopak domácí se vyloženě baví a chtějí přidat další zásah do sítě Rennais.
85
Boudabouz chtěl chytrým lobem oslovit Ningu, míč byl o trochu rychlejší než fotbalista z Chadu.
84
Deplagne centroval z pravé strany, hostující obrana pro tentokrát pozorná.
83
Pedro Henrique se snaží vepředu něco vymyslet, vypadá to jako by tam byl ale sám. Sylla a Sio nejsou ve druhé půlce vůbec vidět.
81
Rozběhlo se nám posledních deset minut základní hrací doby, které s nejvyšší pravděpodobností definitivně pohřbí naděje na pohárovou účast pro Rennais v příští sezóně.
80
Ryad Boudabouz sice nasadil Henriquemu housle, k míči už se pak nedostal.
79
Fotbalisté Rennais si neví v posledních minutách rady s vysokým napadáním domácích a míč po sobě spíše střílí.
78
Pedro Henrique podle hlavního arbitra fauloval i když to spíš vypadalo, že zákrok byl čistý.
77
Hosty teď zachránil ofsajd domácích.
75
To hosté ano a jejich rozehrávka tomu odpovídá, je sice rychlá, ale taky nepřesná.
74
Míč už opět na kopačkách domácích borců, ti už nikam nespěchají.
73
O snížení se pokusil z velké vzdálenosti Mendes, ale přestřelil.
72
Vidina pohárové Evropy se fotbalistům Rennais vzdaluje, potřebovali by v tuto chvíli vstřelit alespoň 3 branky a to moc reálné není.
70
Montpellier právě vstřelil branku!
Rodrigue Ninga poslal pěknou přihrávku do na levou stranu, kde se nacházel RYAD BOUDEBOUZ, který střelou do protipohybu Costila zvyšuje na 2:0!
69
Chvilka hrůzy pro trenéra hostí. Na zemi zůstal Pedro Henrique, naštěstí je v pořádku.
68
Fantasticky Costil! Uvnitř pokutového území se k odraženému míči dostal Martin, který vypálil krásnou dělovku, tu ale skvělý Costil vyrazil mimo tři tyče.
66
Ludovic Ball by sice rád pokračoval ve hře, kvůli zranění to ale není možné a tak za něj přichází Mehdi Zeffane.
65
Souleymane Camara už si dnes do míče taky nekopne neboť je nahrazen Kevinem Bérigaudem.
64
Hosté teď zaútočili spíše ze zoufalosti a útok neměl dlouhého trvání.
62
A opět skvělý zákrok Costila, který teď drží Rennais.
61
Montpellier je po vstřeleném gólu jako polité živou vodou. Costil se musel hodně činit aby nemusel lovit míč ze své brány podruhé.
59
Bryan Dabo pro dnešek dohrál, ve zbytku utkání jej nahradí Mustafa Yatabaré.
58
Hosté gólovou akci vymyslet nemohou, zato domácím se to právě povedlo. RODRIGUE NINGA si našel v pokutovém území míč a krásně jej uklidil do pravé šibenice.
57
Pro Rennais je v honu za pohárovou Evropou bod málo a tak se hosté stále snaží vymslet nějakou akci, která by vedla ke gólu.
56
Zatímco v prvním poločase byl míč více na kopačkách domácích, ve druhém poločase tomu je zatím naopak.
55
Cestička stále nikde a tak to Pedro Henrique zkusil z dálky a jen těsně přestřelil.
54
Hosté se usadili na útočné polovině a snaží se najít cestičku k domácí bráně.
52
Ani teď z něj nedokázali vytěžit žádnou šanci.
51
Centr z levé strany byl zablokován a domácí budou kopat další rohový kop.
49
Stejnou příčinu má nezdar i na opačném konci hřiště.
48
Útočná snaha Rennais přišla kvůli nepřesnosti vniveč.
47
Hosté se provinili ofsajdem.
46
Montpellier začalo svižně a hned má k dispozici rohový kop.
46
Hned dvojité střídání si připravil trenér Rennais. Romain Danzé a Ousamane Dembèlé do druhého poločasu nezasáhnou, na trávníku je nahrazuje Pedro Henrique, respektive Jeremie Boga.
46
46
Je za námi první poločas ve kterém toho k vidění moc nebylo. Hra byla vyrovnaná a ani jedno z mužstev si stoprocentní šanci nevypracovalo. Jedna branka sice padla, kvůli ofsajdu ale nebyla správně uznána. Doufejme tedy, že druhý poločas ukáže svou světlou stránku a bude se na co dívat.
45+1
45
Hlavní arbitr nenastaví v prvním poločase ani minutu.
43
První poločas se chýlí ke svému konci a stále čekáme na první branku.
42
Následně odpískán ofsajd Siovy.
41
Ani druhý roh nepřinesl nebezpečí před domácí branku.
41
Z prvního rohového kopu Rennais nic nebylo, následovat bude druhý.
40
Dembèlé si poradil na půlce hřiště se dvěma protihráči a přihrávkou vybídl Sia, ten míč potáhl až k brnakové čáře odkud vyslal centr před bránu a Hilton musel odvracet na rohový kop.
39
Joris Gnagnon zkusil zaskočit domácího brankaře, Joutdren neměl sebemenší potíže.
38
Camarův centr z pravé strany našel pouze hlavu bránícího hráče.
36
Rohový kop byl odvrácen hostující obranou a chvíli poté byl domácí hráč nachytán v postavení mimo hru.
35
Domácí se po čase vydali až před bránu Costila a vybojovali rohový kop.
34
Pěkný průnik předvedl Ousmane Dembèlé, mezi třemi hráči už ale neměl šanci, tak se alespoň snažil spadnout a vybojovat přímý kop pro svůj tým, to mu neprošlo.
33
V ofsajdovém postavení byl nachytán Giovanni Sio.
32
Dabo tentokrát v roli faulujícího hráče.
31
K míči směřujícímu do pokutového území Rennais se domácí sice dostali, míč nepobyl na domácích kopačkách dlouho.
30
Na centr z levé strany si naskočil Dabo, jeho hlavička skončila vysoko nad bránou.
28
Střela z dílny jednoho z domácích borců skončila úplně mimo.
27
Ani teď se však nesetkali s úspěchem.
26
Domácí vybojovali rohový kop.
25
U dlouhého míče, který směřoval na Camaru byl dříve gólman Costil. Ten se nebál, vrhl se domácímu hráči pod nohy a míč odrazil do bezpečí.
23
Ninga podnikl výpad po levé straně, nikdo s ním ale nešel a tak musel akci zastavit a počkat na posily.
22
Domácí obránci si dávali s rozehrávkou na čas, až nakonec museli míč odkopnout až na tribunu.
21
Domácí si nerozuměli a připravili se tak o možnost zaútočit.
19
Sio vyzkoušel pozornost Joudrena, slabá střela do středu brány domácímu brankáři moc starostí nenadělala.
18
Camara se dostal před Baala a po kontaktu s ním se poroučel k zemi, sudí nechává pokračovat ve hře.
16
Po levé straně se prohnal Ninga, jeho přihrávka na Boudebouze byla trochu tečovaná a druhý jmenovaný se tak k zakončení nedostal.
15
Obrovská chyba v rozehrávce hostujících fotbalistů. Boudebouz se snažil zaváhání využít a míč dopravit do prázdné brány, to se mu nepovedlo neboť mu střela vůbec nesedla.
14
Souleymane Camara vyslal tak prudký centr, že přistál až někde v hledišti.
13
Domácí dobře napadají a teď vybojovali vhazování na útočné polovině.
12
Tohle už bylo od domácích hráčů lepší. po Dabově centru z pravé strany se k míči dral Camara, ten měl míč na dlouhou nohu a tak míč končí hodně daleko od pravé tyče.
11
Střela Martina skončila mimo bránu a Costil se za ní ani neohlédl.
10
Hosté zahráli přímý kop perfektně na první tyč, kde jeden z hráčů v bílém triku usměrnil míč do branky domácích, bohužel pro Rennais, byl Diagne v ofsajdu.
9
Faul na opačné straně, tentokrát se provinil Dabo.
8
Sylla se při napadání snažil tak moc, až fauloval a rozehrávat budou domácí.
6
Útočná snaha domácích přišla vniveč, míč skončil u gólmana Costila, ten moc práce se zkrocením míče neměl.
5
Krátká pasáž hry kdy míč lítal kolem půlící čáry z jedné strany na druhou.
4
První útočný výpad podnikají také hosté, kteří chvíli kombinovali na pravé straně, nakonec se míč dostal na kopačky Gnagnona, který vypálil z uctivé vzdálenosti, branku však netrefil.
3
Následoval i druhý rohový kop, ani jedna standardní situace nepřinesla ovoce.
2
A z prvního útoku je hned rohový kop pro modro oranžové, tedy domácí.
1
Domácí od začátku vysoko napadají, míč nakonec získali až na polovině hřiště.
1
Dobrý večer vážení čtenáři onlajnů. Dnes večer má francouzská Ligue 1 na programu předposlední kolo a v rámci něj se blíže podíváme na utkání Montpellier HSC na jehož trávník zavítá Stade Rennais FC. Domácí se díky třem výhrám v řadě dostali mimo sestupová místa a v klidu tak mohou dohrát letošní ročník francouzské nejvyšší soutěže. Naproti tomu hosté stále bojují o poháry a to i na vzdory posledních utkání, která připravila Rennais o hodně bodů, navíc mají hosté ze zmiňovaných utkání přímo katastrofální skóre 1:11 a pokud se chtějí podívat do pohárové Evropy, musí dnes bezpodmínečně zvítězit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.