Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do 76. minuty, a to když se dokázal prosadit Roux. Hosté se následně snažili vyrovnat, to se jim však nepodařilo. Naopak domácí udeřili ještě jednou, a to v 90+2. minutě, když se opět dokázal prosadit Roux. Domácí si tak po dnešní výhře 2:0 připisují do tabulky důležité tři body.

Držení míče: 50% – 50%
Střely celkem: 12 – 9
Střely na branku: 6 – 1
90+2
90+2
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Domácí vedou už o dvě branky! Ruffier vykopl míč z vlastního vápna až k NOLANU ROUXOVI, a ten se následně řítil sám na brankáře, toho dokázal obstřelit a svůj tým tak poslal do vedení 2:0!
90+1
Tento rohový kop však nenadělal domácím žádné potíže.
90+1
Hosté budou zahrávat rohový kop.
90+1
Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.
90
Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.
89
Traoré vyslal na branku střelu poblíž hranice vápna, jeho pokus však skončil zhruba metr nad brankou.
88
Eysseric napřáhl ke střele z hranice vápna, jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.
87
Hosté si neporozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak skončil pouze v rukavicích brankáře Ruffiera.
86
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Oussama Tannane a místo něj nastupuje Franck Tabanou.
85
N'Dong napřáhl ke střele z velké dálky, jeho pokus však nenadělal Ruffierovi větší potíže.
84
Hosté si špatně přihráli poblíž hranice vápna soupeře a o míč tak přišli.
83
Hosté střídají. Ze hřiště odchází Francois Bellugou a místo něj nastupuje Alain Traoré.
83
Moukandjo dostal do vápna centr z levé strany, jeho následný hlavičkový pokus postrádal jak přesnost, tak razanci a míč tak skončil daleko vedle levé tyče.
82
Valentin Eysseric vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za svůj faul zhruba na polovině hřiště.
81
Tannane se snažil poblíž hranice vápna soupeře projít s míčem mezi třemi obránci, to se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.
80
Hosté vybojovali míč na své kopačky a momentálně s ním kombinují na polovině soupeře.
79
Domácí drží míč na svých kopačkách a momentálně si ho mezi sebou předávají na vlastní polovině.
78
Domácí vybojovali míč na své kopačky a ihned se s ním ženou směr branka soupeře.
77
Hosté drží míč na svých kopačkách.
76
Domácí se dostávají do vedení! Hamouma poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, ve vápně se dostal k míči NOLAN ROUX, a ten následnou tvrdou střelou dokázal i s menším štěstím propálit Lecomteho.
75
Následný rohový kop nenadělal hostům nějaké větší potíže.
74
Ještě před tím však vyfasuje od rozhodčího žlutou kartu za předešlý faul Benjamin Jeannot.
74
Domácí budou zahrávat rohový kop.
73
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
72
Hosté střídají. Ze hřiště odchází Yann Jouffre a místo něj nastupuje Moryke Fofana.
72
Tannane už je zpět na nohou a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
72
Tannane navíc zůstává po tomto podklouznutí sedět na hrací ploše a vyžaduje si ošetření.
71
Tannane se sice dostal s míčem po levé straně hřiště až do vápna, následně však podklouzl a o míč tak přišel.
71
Eysseric se snažil poslat do vápna centr z levé strany, jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.
70
Tannane se dostal ke střele z hranice vápna, jeho střela mířená doprostřed branky nenadělala Lecomtemu nějaké větší potíže.
69
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště.
68
Paye poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, míč se však ve vápně dostal pouze k Perrinovi, a ten ho následně poslal mimo vápno.
67
Jouffre dostal přihrávku do ofsajdu, a hrát tak mohou domácí.
66
Tento rohový kop však nenadělal domácím nějaké větší potíže.
66
65
Nolan Roux vyfasoval za svůj faul na vlastní polovině od rozhodčího žlutou kartu.
64
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich v zámezí.
63
Míč se však z tohoto přímého kopu dostal pouze do rukavic brankáře Lecomteho.
63
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětatřiceti metrů.
62
Domácí si mezi sebou špatně přihráli ve vápně soupeře a o míč tak zbytečně přišli.
61
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Renaud Cohade a místo něj nastupuje Valentin Eysseric.
60
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil pouze u brankáře Lecomteho.
59
Roux napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však nenadělal Lecomtemu nějaké větší potíže.
58
Roux dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
57
Cohade poslal do vápna centr z pravé strany, ve vápně se dostal k hlavičce Roux, míč se mu však nepodařilo umístit mezi tři tyče.
56
Sall se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře po povedeném centru jednoho ze spoluhráčů z pravé strany, míč však nedokázal usměrnit mezi tři tyče. Stadionem to jen zahučelo.
55
Tento rohový kop však nenadělal hostům nějaké větší potíže.
55
Domácí budou zahrávat rohový kop, který na pravé straně hřiště vybojoval Hamouma.
54
Jouffre poslal do vápna centr, míč však z vápna dokázal odhlavičkovat jeden z domácích hráčů.
53
Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
52
51
Tannane napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však nechtíc zablokoval ve vápně stojící Roux.
50
Domácí vybojovali míč na své kopačky a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
49
Ne však na dlouho, neboť se o malou chvilku poté dopustil útočného faulu Cohade a míč tak získávají na své kopačky hosté.
49
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
48
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
47
Moukandjo se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
46
Domácí střídají. Hřiště opouští Kevin Monnet-Paquet a místo něj nastupuje Romain Hamouma.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
První poločas je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný. Do jediné vážnější šance prvního poločasu se dostali domácí, a to konkrétně Lemoine, který v obrovské šanci selhal a stav tak zůstává po prvním poločase bezbrankový. Hosté se v první půli prakticky nedostali do vážnější šance. Doufejme tedy, že ve druhé půli se už dočkáme nějaké té branky.

Držení míče: 54% – 46%
Střely celkem: 5 – 4
Střely na branku: 2 – 0
45+2
45+2
45+1
Hosté budou ještě zahrávat v samém závěru poločasu rohový kop.
45+1
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště a první poločas se tak už spíše jen dohrává.
45+1
Rozhodčí nastavuje ještě 1 minutu.
45
Míč se od rohového praporku dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z hostujících hráčů, a ten ho následně poslal mimo vápno.
44
Domácí budou zahrávat rohový kop, který vybojoval na levé straně hřiště Assou-Ekotto.
43
Míč se od rohového praporku dostal ve vápně na hlavu Bellugoua, ten ho však následně nedokázal poslat mezi tři tyče.
43
43
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž hranice vápna soupeře a o míč tak přišli.
42
Domácí jsou v posledních minutách aktivnějším týmem, do větší šance se jim však zatím nepodařilo dostat.
41
Tannane napřáhl ke střele z velké dálky, jeho střela mířená doprostřed branky nenadělala Lecomtemu nějaké větší potíže.
40
Assou-Ekotto poslal do vápna centr z levé strany, ve vápně se dostal k hlavičce Monnet-Paquet, míč však nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
39
Moukandjo se dostal s míčem až do vápna, následně však špatně přihrál jednomu ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze u Clémenta.
38
Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
37
36
Hosté střídají. Ze hřiště odchází kvůli zranění Zargo Touré a místo něj nastupuje Wesley Lautoa.
36
Vůbec to s ním nevypadá dobře a vypadá to, že bude muset střídat.
36
Touré zůstává ležet na trávníku a bude tak muset být ošetřen.
35
Jeannot se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou opět domácí.
35
Tannane napřáhl ke střele z větší vzdálenosti, branku však netrefil.
34
Cohade poslal do vápna centr z pravé strany, tam se však míč dostal pouze k Tourému, a ten ho následně neměl problém poslat mimo vápno.
33
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
32
Na světelné tabuli stále svítí bezbrankový stav, a to nám už běž dvaatřicátá minuta.
31
31
Tannane poslal do vápna centr, tam se však míč dostal pouze na hlavu jednoho z hostujících hráčů, a ten ho následně poslal do zámezí.
30
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze čtyřiceti metrů.
29
Mesloub se dostal s míčem středem hřiště až do vápna, místo střely však zvolil kličky a následně ho tak o míč připravil Perrin.
28
Roux se snažil dostat s míčem do vápna po pravé straně hřiště, skvěle ho však ubránil Touré a nedovolil mu to tak.
27
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
26
Zápas zatím běží ve velkém tempu, branky jsme se však po pětadvaceti odehraných minutách nedočkali.
25
Domácí vybojovali míč na své kopačky a momentálně s ním kombinují na polovině soupeře.
24
Hosté jsou stále u míče, ale už se s ním přesunuli na polovinu soupeře.
23
Hosté momentálně s míčem kombinují na vlastní polovině.
22
Roux byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
21
Guerreiro se snažil projít s míčem na levé straně hřiště přes dva obránce až do vápna, to se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.
20
Dlouhý pas za obránce nedoplachtil až ke Cohademu a míč tak skončil pouze u obránce Bellugoua.
19
18
Tak nakonec ne, Moukandjo se už zvedl a hodlá pokračovat ve hře bez ošetření.
18
Moukandjo zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů na polovině soupeře a bude tak muset být ošetřen.
17
Jouffre napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však skončil mimo tři tyče.
16
Obrovská šance domácích, ve které se ocitl Lemoine, ten však tváří tvář Lecomtemu nedokázal míč poslat mezi tři tyče!
15
Následný rohový kop nenadělal domácím nějaké větší potíže.
14
Philippoteaux napřáhl ke střele uvnitř vápna, jeho pokus však zblokoval jeden z obránců do zámezí.
13
Monnet-Paquet se snažil poslat do vápna centr z pravé strany, jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.
12
Tannane poslal do vápna centr z levé strany, ve vápně se vyšplhal do vzduchu Roux, míč však ve výskoku nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
12
Philippoteaux poslal do vápna příliš nepřesnou přihrávku na Jeannota a míč tak skončil pouze u jednoho z obránců.
11
Hosté momentálně kombinují s míčem na polovině soupeře.
10
N'Dong napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
9
Paye poslal do vápna centr z pravé strany, míč se však ve vápně dostal pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten ho následně neměl problém odklidit mimo vápno.
8
Lemoine se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté. Lemoine si navíc musí od rozhodčího vyslechnout pár slovíček.
7
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak zbytečně přišli.
6
Moukandjo dostal za obránce příliš dlouhý pas a míč tak skončil pouze u brankáře Ruffiera.
5
Philippoteaux dostal skvělou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů, v momentě této přihrávky se však nacházel v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
4
3
2
Monnet-Paquet se snažil poslat do vápna centr z pravé strany, trefil však pouze jednoho z obránců, od kterého se míč odrazil do zámezí.
1
Hosté rozehráli první poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují ve svých tradičních zelených dresech, hosté dnes oblékli tmavě modré dresy.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Lemoine, Clément, Cohade – Tannane, Roux, Monnet-Paquet.
Náhradníci: Moulin – Pajot, Eysseric, Tabanou, Maupay, F. Pogba, Hamouma.

FC Lorient: Lecomte – Philippoteaux, Z. Touré, Abdou Paye, Guerreiro – N'Dong, Bellugou, Mesloub, Jouffre (C) – Moukandjo, Jeannot.
Náhradníci: Chaigneau – Abdullah, A. Traoré, Mulumba, Fofana, Lautoa, Barthelme.

Rozhodčí: Delerue – Jouannaud, Benech – Frappart.
Poslední 3 vzájemná utkání

Lorient – St. Étienne 0:1
St. Étienne – Lorient 2:0
Lorient – St. Étienne 0:1 (POHÁR)
Nejlepší střelci obou mužstev

AS Saint-Étienne – Na domácí straně to je francouzský útočník Nolan Roux, který má momentálně na svém kontě 7 branek.

FC Lorient – Na druhé straně to je kamerunský útočník Bejamin Moukandjo, který má momentálně na svém kontě 12 branek.
FC Lorient

Lorient se momentálně nachází v tabulce na jedenácté příčce se třiačtyřiceti body. Po čtyřiatřiceti odehraných zápasech mají na svém kontě 10 výher, 13 remíz a 11 porážek. Na venkovní půdě zatím odehráli sedmnáct zápasů, ze kterých 4x vyhráli, 6x remizovali a 7x prohráli.

AS Saint-Étienne

Saint-Étienne se momentálně nachází v tabulce na páté příčce se čtyřiapadesáti body. Po čtyřiatřiceti odehraných zápasech mají na svém kontě 16 výher, 6 remíz a 12 porážek. Na domácí půdě zatím odehráli šestnáct zápasů, ze kterých 9x vyhráli, 3x remizovali a 4x prohráli.

Bastia – St. Étienne 0:1
St. Étienne – Troyes 1:0
GFC Ajaccio – St. Étienne 0:2
St. Étienne – Montpellier 3:0
Guingamp – St. Étienne 2:0
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 35. kola francouzské Ligue 1 mezi AS Saint-Étienne a FC Lorient.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.