Ligue 1 - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štrasburk : Caen - 9. prosince 2018   15:00

Štrasburk
5' P. Martinez (Thomasson) • 23' Mothiba (Thomasson)
2:2
(2:1)
Caen
Caen
22' Fajr   • 80' Chauí
Štrasburk
Sels – Lala, L. Koné, S. Mitrović (C), P. Martinez, Caci (75. Liénard) – Martin, Sissoko, Corgnet (89. Da Costa), Thomasson – Mothiba (82. Ajorque).
Kawašima – Tchamba, Liénard, Fofana, Zemzemi, Ajorque, Da Costa.
Thual – Henninot, Pignatelli
Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk
Caen
Samba – Gradit (64. Chauí), Baysse, Guilbert, Armougom – Diomandé, Oniangué (C) – Tchokounté, Fajr, Beauvue (90. Zahary) – Bammou (73. Joseph).
Zelazny – Joseph, Chauí, Deminguet, Ninga, Crivelli, Zahary.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:13.
Je dobojováno! Domácí fotbalisté byli po celý zápas aktivnější, vypracovali si více příležitostí, dvakrát vedli. V závěru to vypadalo, že bez problémů kráčí pro tři body, ovšem Caen se ze své první kloudné akce ve druhé půli prosadilo a srovnalo na konečných 2:2. Sudí pak nařídil pokutový kop pro Štrasburk, ovšem celou situaci zkontroloval na videu, následně penaltu odvolal.
90+5'
90+4'
Poslední možnost na skórování dostane hostující celek, ten bude rozehrávat standardní situaci z levé strany hřiště, víc už se pak nejspíše nestane.
90+3'
Míč si vzal na starost Liénard, ovšem jeho zakončení bylo hodně nepřesné, střela skončila vysoko nad hostující brankou!
90+2'
Zahary měl nohu hodně vysoko. Hlavní rozhodčí vytáhl žlutou kartu, zároveň je tady přímý kop pro Štrasburk z výborné pozice!
90+1'
Hlavní rozhodčí přidal čtyři minuty nad rámec prvního poločasu. Ta první se blíží ke svému konci, domácí to zkouší nakopávanými míči.
90'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Younn Zahary.
89'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Nuno Da Costa.
88'
Nakonec z toho byla obrovská příležitost! K hlavičce se dostal Martin, ovšem jeho pokus zastavilo břevno, nechybělo mnoho a domácí mohli znovu vést!
87'
Už se zase hraje, v hlavní roli byl znovu Sissoko. Domácí fotbalista vybojoval rohový kop, rozehrávat se bude z pravé strany.
85'
Žlutou kartu dostává Ibrahima Sissoko (RC Štrasburk Alsace).
85'
To bylo rychlé! Sudí Thual změnil názor, penalta se nakonec kopat nebude!
84'
Sudí však dává na radu rozhodčích u videa a jde celou situaci zkontrolovat sám!
83'
Oniangué v pokutovém území zastavil Sissoka, hlavní rozhodčí Thual nařídil pokutový kop pro Štrasburk!
82'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Lebogang Mothiba, přichází Ludovic Ajorque.
81'
Uvidíme, jak na inkasovanou branku zareagují domácí, kteří bez větších problémů kontrolovali vývoj hry a vypadalo to, že kráčí za třemi body.
80'
Caen právě vstřelilo branku!
Produktivita hostujícího týmu je dnes opravdu obdivuhodná! Kapitán Mitrovič teď nedokázal odkopnout do bezpečí, balón poslal zhruba tři metry za hranici velkého vápna, kde se do míče opřel SAJFADDÍN CHAUÍ. Jeho tvrdá rána skončila v síti, srovnáno!
78'
Joseph je na trávníku teprve chvíli, nyní mu byl odpískán útočný faul. Rozehrávat bude Sels, který rozhodně nepospíchá.
77'
Z levé strany centroval Corgnet. Balón proletěl celým vápnem, s čímž nepočítal ani Mothiba, který klidně mohl skórovat do prázdné branky.
76'
Snadná práce pro Selse. Domácí brankář si vyběhl pro balón, následně rozehrál svým spoluhráčům, kteří už spěchají dopředu.
75'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Anthony Caci, přichází Dimitri Liénard.
74'
Hosté se snaží něco vymyslet, ovšem domácí obrana je pozorná, Sels na svůj první zákrok ve druhém poločase stále čeká.
73'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Evens Joseph.
71'
Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka tohoto utkání, situace na trávníku se nijak nemění, hosté se vůbec k ničemu nedostávají.
70'
Hodně se v tuto chvíli zlobí Corgnet. Rozhodčí totiž pískal útočný faul v souboji s Armougomem, což se nelíbí ani domácím příznivcům.
69'
Caen získalo balón a pokusilo se o rychlou odpověď. Rozhodčí však pískal útočný faul, rozehrávat bude ze středového kruhu domácí.
68'
Pokus o centr z levé strany, míč skončil na prvním bránícím hráči soupeře, následovat bude rohový kop pro Štrasburk.
67'
Směrem dopředu jsou hosté hodně bezzubí, dnes spoléhají především na brejkové situace, těch se jim navíc už moc nabízet nebude.
65'
Dobrá příležitost na navýšení skóre! Po centru z levé strany hlavičkoval Corgnet, balón proletěl těsně vedle tyče!
64'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Jonathan Gradit, přichází Sajfaddín Chauí.
62'
Do vzdušného souboje se dostal hostující Baysse, který si jednoznačně pomáhal rukama, rozhodčí odpískal faul.
61'
Rozběhla se závěrečná třicetiminutovka hry, vypadá to, že Štrasburk kontroluje vývoj utkání, stále je to ale jen o jednu branku.
60'
Domácí fotbalisté vybojovali rohový kop na levé straně hřiště. Balón se podle všeho dostal do zámezí, zahraje si také Samba.
59'
Z levé strany centroval Armougom, jeho přetažený centr nakonec skončil vysoko nad brankou, odkopávat bude Sels.
58'
Štrasburk do dostal do přečíslení čtyři na tři. K míči se na hranici velkého vápna dostal Corgnet, který mohl posouvat na levou stranu. Jenže on to vzal na sebe, jeho pokus levou nohou byl nepřesný!
57'
Hosté vybojovali standardní situaci. Následný centr však skončil na prvním hráči soupeře, snadná práce pro domácí zadáky.
56'
Na první vážnější příležitost ve druhém poločase stále čekáme, tempo hry opadlo, domácí už nemají kam pospíchat.
54'
Ven z branky musel Samba, který pro jistotu volil dlouhý nákop na útočnou polovinu hřiště, kde se balónu už zase zmocnili domácí.
53'
Spousta nepřesností na obou stranách, hosté jsou směrem dopředu málo aktivní a vypadá to, že chtějí hrozit jen z brejkových situací.
52'
Corgnet ztratil balón, o pár vteřin později si pomohl taktickým faulem. Hlavní rozhodčí Thual teď domlouvá domácímu hráči.
51'
Hosté se dokázali osvobodit jen za cenu dalšího rohového kopu, Štrasburk má už zase navrch a je nebezpečnějším týmem.
50'
Do souboje se u rohového praporku dostali Fajr a Caci. Celá situace teď lépe dopadla pro domácího hráče, rohový kop pro Štrasburk.
48'
Teď už zase domácí, kteří minutu hrají na útočné polovině, hosté se znovu osvobodili jen za cenu odkopu za postranní lajnu.
47'
V úvodu druhého poločasu jsou to hostující fotbalisté, kteří drží balón na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
Úvodní polovina tohoto utkání je za námi! Domácí měli jasnou převahu a dostali se brzy do vedení. Hosté poté ze své první vážnější útočné akce srovnali, ovšem za minutu až zase vedl Štrasburk, který kontroloval vývoj a držel balón na svých kopačkách. Caen znovu zahrozilo až dvě minuty před koncem.
45+1'
45'
Faulovaný byl Mothiba, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, který ihned přerušil hru. Nejspíše poslední možnost na skórování v prvním poločase.
44'
Druhá větší příležitost pro hosty v dosavadním průběhu utkání! Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Beauvue, Sels míč reflexivním zákrokem vyrazil!
43'
Hostům se dnes vůbec nedaří, o balón znovu bleskově přišli a už jsou to zase domácí, kteří kombinují na vlastní polovině.
42'
Přihrávka směřovala na Corgneta, který byl evidentně v ofsajdu. Čárový rozhodčí zvedl svůj praporek, rozehrávat budou hosté.
41'
Výborná práce Mothiby na pravé straně hřiště, domácí útočník v obležení tří protihráčů podržel balón, zároveň dokázal rozehrát.
39'
Zadáci Štrasburku to zvládli na jedničku, ovšem celá akce pokračovala, Bammou se dožadoval odpískání pokutového kopu. Bude z toho pouze třetí roh během krátké chvíle!
38'
Hosté si celou situaci zopakují, je tady další rohový kop pro Caen, opět to bude z levé strany, závěr prvního poločasu se blíží.
37'
Sels a Koné si dlouho dávali přednost, nakonec zahrál domácí obránce, který míč netrefil podle svých představ, rohový kop pro Caen.
36'
Střelec úvodní branky už je znovu na nohou a vypadá to, že bude pokračovat ve hře, rozběhla se závěrečná desetiminutovka první půle.
35'
V pokutovém území došlo ke srážce hlav, Tchokounté bude pravděpodobně v pořádku, s Martinezem to úplně dobře nevypadá.
33'
Odražený míč se dostal těšně za velké vápno, následný centr Martineze skončil v zámezí, domácí se marně dožadovali rohového kopu.
32'
Diomandé si podle hlavního rozhodčího pomohl faulem u postranní lajny. Štrasburk bude rozehrávat poměrně zajímavou standardní situaci.
31'
Tempo hry po třetí vstřelené brance trochu opadlo, na další střelecký pokus nadále čekáme, hraje se především poblíž středového kruhu.
30'
Tvrdý souboj ve středu hřiště, do kterého se dostali Tchokounté a Sissoko, hůře to dopadlo pro domácího hráče, který se těžce zvedá z trávníku.
28'
Samba poslal dlouhý nákop na útočnou polovinu. Tam se však osamocený Bammou nedokázal prosadit a Caen se musí rychle vracet.
27'
Fotbalisté v modrých dresech mají jasnou převahuj a soupeř vůbec nestíhá, tentokráte si Štrasburk pomohl útočným faulem.
26'
Další útočný výpad po pravé straně, Armougom je zatím pozorný, tentokráte odvrátil na autové vhazování pro domácí tým.
25'
Domácí fotbalisté nyní dlouze kombinují na vlastní polovině a hledají skulinku v obraně soupeře, ožili také jejich příznivci.
23'
Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Vyrovnaný stav netrval dlouho, domácí už zase vedou! Thomasson poslal skvělou přihrávku za obranu a do samostatného úniku se dostal LEBOGANG MOTHIBA. Ten poté chytře přehazoval Sambu! Asistence: Adrien Thomasson.
22'
Hosté se snad poprvé dostali až k pokutovému území soupeře a hned dokázali srovnat! Sels šel ven z branky, balón vyboxoval za hranici velkého vápna. Tam se k balónu dostal FAYÇAL FAJR, který svou přízemní střelu poslal na vzdálenější tyč!
21'
Úvodní dvacetiminutovka hry je za námi, domácí brankář Sels se zatím musí nudit, hosté se zatím vůbec k ničemu nedostali.
19'
Zatím se hraje opravdu hodně tvrdě, také Diomandé může být rád, že je pouze napomínán, sudí Thual ani tentokráte kartu nevytahuje.
18'
Dva drobné fauly ve středu hřiště, rozhodčí zatím žlutou kartu nevytahuje. Hosté rozehráli, ovšem o balón znovu rychle přišli.
16'
Skvělý pas za obranu, ofsajd se nemával. Následná střela Thomassonovi vůbec nesedla, skončila vedle branky!
15'
Hosté se v tomto případě dokázali ubránit, úvodní čtvrthodina hry je téměř za námi, zatím se hraje v podstatě jen před Sambou.
14'
Domácí celek má v úvodních minutách jasně navrch, je tady další rohový kop pro Štrasburk, tentokráte z levé strany.
13'
Následný rohový kop už žádné nebezpečí nepřinesl, Štrasburk se musel rychle vracet, taktickým faulem u postranní lajny si pomohl Corgnet.
12'
Obrovská příležitost pro domácí tým na navýšení skóre! Přihrávku z levé strany dostal Mothiba, který se na hranici pokutového kopu ocitl úplně sám. Svou střelu poslal pouze doprostřed, kde byl připravený Samba!
10'
Sels už balón nestihl na hrací ploše a kopal se úvodní rohový kop. Centr směřoval na bližší tyčku, následné zakončení, o které se postaral Beauvue, skončilo na boční síti.
9'
Baysse šel do souboje s Corgnetem opravdu tvrdě a může být rád, že se celá situace obešla bez žlutého napomínání.
8'
Poprvé zahrozili také hosté, přihrávku za obranu dostal Beauvue. Hostující fotbalista byl u míče později, než brankář Sels.
7'
Uvidíme, jak na inkasovanou branku zareagují hosté. Ti se v tomto případě brání další útočné akci soupeře po levé straně.
5'
Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Lepší vstup do tohoto utkání si domácí snad ani nemohli přát! Celou akci rozjel PABLO MARTINEZ, který si narazil s Thomassonem, poté využil toho, že se před ním otevřela obrana soupeře. Domácí fotbalista z hranice velkého vápna skóroval střelou k tyči! Asistence: Adrien Thomasson.
4'
Dlouhý pas na pravou stranu hřiště, který hledal Corgneta. Na poslední chvíli však přišel obranný zákrok Armougoma.
3'
Hosté napadají hodně vysoko, u balónu byl Sels, kterého napadali hned tři protihráči. Domácí brankář to nakonec zvládl.
2'
Mothiba dostal přihrávku na paty, kterou nedokázal zpracovat podle svých představ. Sissoko si poté pomohl taktickým faulem ve středu hřiště.
1'

RC Štrasburk Alsace: Sels – Lala, L. Koné, S. Mitrović (C), P. Martinez, Caci – Martin, Sissoko, Corgnet, Thomasson – Mothiba.
Náhradníci: Kawašima – Tchamba, Liénard, Fofana, Zemzemi, Ajorque, Da Costa.

SM Caen: Samba – Gradit, Baysse, Guilbert, Armougom – Diomandé, Oniangué (C) – Tchokounté, Fajr, Beauvue – Bammou.
Náhradníci: Zelazny – Joseph, Chauí, Deminguet, Ninga, Crivelli.

Rozhodčí: Thual – Henninot, Pignatelli.
Co se týče vzájemných zápasů z loňské sezony, tak jednou se hrálo bez branek, ve druhém duel se pak radoval celek z Caen, který před vlastními příznivci zvítězil 2:0. Sázkové kanceláře do role favorita staví Štrasburk, jak utkání nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
SM Caen

Hosté do tohoto duelu půjdou v roli outsidera, čemuž napovídá i tabulka. Mají totiž 13 bodů, patří jim osmnáctá příčka. Jejich forma není vůbec dobrá, vždyť hostující fotbalisté už devět zápasů čekají na vítězství! Z plného bodového zisku se naposledy radovali koncem září. Ve svých řadách mají dva tříbrankové střelce, těmi jsou Enzo Crivelli a Claudio Beauvue.
RC Štrasburk Alsace

Půjde o utkání dvou remízových králů, oba celky na svém kontě mají sedm remíz, což je jednoznačně nejvíc z celé soutěže. Domácí fotbalisté z posledních jedenácti zápasů prohráli pouze jednou, hrají ve slušné formě, před pár dny přivítali PSG, body se dělily. Štrasburk má 22 bodů, nachází se na desáté příčce, jejich nejlepším střelcem je momentálně se sedmi přesnými zásahy Lebo Mothiba.
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům! Francouzská Ligue 1 má na programu sedmnácté kolo, které má v neděli na programu dva zápasy. RC Štrasburk Alsace v jednom z nich přivítá SM Caen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.