Tejnor pálil dakrát za sebou, ani jednou zeď jménem Daneček neprostřelil.
62:05
Szathmáryho rána od modré snadnou kořistí Danečka.
61:10
Jiránek nabral rychlost na pravém křídle, zakončení mu však nevyšlo – branku minul.
60:01
Po třech periodách svítí na ukazateli vyrovnané skóre, kadaňské publikum tak podruhé v řadě uvidí prodloužení.
60:00
59:55
Pět sekund před koncem třetího dějství pískán icing Havířova.
58:41
58:40
Jiranek nabral rychlost a nejdenou byl před Strmeněm, zakončit se mu ale vůbec nepodařilo.
56:41
Domácí Pavlas potrestán za hákování.
55:25
Pechanec dlouho držel puk za kadaňskou brankou, nakonec mu jej odebral Jakub Novák.
54:25
53:42
Kadani se zatím vůbec nedaří usadit se před Danečkem.
52:22
Hostující Bezuška odpyká dvouminutový trest za hákování.
51:32
Nečekanou střelu Kůse s problémy krotil Daneček. Kadaň je po vyrovnávavím gólu při chuti.
49:59
Kadaň právě vstřelila branku!
Deset minut před koncem třetí třetiny se Kadaň dočkává vyrovnávacího gólu. Po Tonově střele se puk odrazil na hokejku ROMANA CHLOUBY, jenž jej poslal do odkryté branky. Asistence: Karel Ton, Petr Jíra.
48:45
Na trestnou lavici míří havířovský Jakúbek, fasuje dvojitý dvouminutový trest za hru vysokou holí.
47:48
Bezuška od modré napálil jen Strmeňovu vyrážečku.
45:45
Tejnorovu ránu od modré Daneček vytěsnil do rohu kluziště.
45:35
Icing Havířova.
45:10
Hammerbauer se tlačil na levém křídle, dokázal i vypálit, ale zblokovaná rána končí vysoko nad.
43:24
Chlouba se probíjel do pásma, jeho následná přihrávka žádného z jeho spoluhráčů nenašla.
41:35
Kadlec přihrával před branku, Mazanec se ale k puku neprobojoval.
41:10
Nepovedená rozehrávka Kadaně končí zakázaným uvolněním.
40:01
Ve druhé periodě jsme gól neviděli, hosté tak do třetí třetiny půjdou s jednobrankovým náskokem. Závěrečná perioda začne za nějakých 17 minut.
40:00
39:40
Stehlíkovu ránu těsně před Danečkem tečoval Ton, gólman Havířova si poradil.
37:59
Daneček přerušil hru.
37:17
35:45
Repe pálil z pravého kruhu, puk se ještě před Strmeněm naprosto nečekaně odrazil, ale gólman Kadaně i s řádnou porcí štěstí nekapituloval.
35:17
Kadlec (KAD) vyloučen za hru vysokou holí.
35:10
Domácí v plném počtu. Černožlutí hrající ve čtyřech byli paradoxně nebezpečnější než Havířov.
34:03
Ve vlastním oslabení měl velkou šanci Opalek, jenž se s pukem zjevil v mezikruží. Daneček i s pomocí jednoho ze svých spoluhráčů krizovou situaci přestál.
33:44
Stehlík vyhazuje puk.
33:10
Na trestnou lavici míří domácí Hejcman, jenž obdržel menší trest za hru vysokou holí.
32:34
Chlouba se dlouho odhodlával ke střele, nakonec ho puku zbavil Fořt.
29:20
Stehlíkovu přízemní ránu vyrazil Daneček holí do bezpečí.
28:40
Po Kadlecově přihrávce pálil Kůs z ostrého úhlu, střela končí na horní tyči!
28:12
Repete Hejcmana z téže pozice končí vysoko nad brankou.
27:43
Hejcman nebezpečně pálil z levého kruhu, trefil jen hruď pozorného Danečka.
26:49
Havířovský Loskot si odsedí dvě minuty za hákování.
25:48
Tvrdá rána Stehlíka prosvištěla kolem levé tyče havířovské svatyně.
24:57
Po zákroku jednoho z hostujících hráčů zůstal na ledě ležet Lukáš Novák, za pomoci spoluhráčů se už ale zvedá na nohy.
24:15
Domácí v plném počtu. Také toto oslabení černožlutí zvládli bez větších problémů.
24:05
Gracovu bombu od modré zastavil levý beton Danečka.
23:10
Kadaň se zásluhou Tejnora osvobozuje.
22:12
Trefný (KAD) si odsedí menší trest za sekání.
21:18
Daneček přerušil hru, vhazuje se po jeho levici.
20:44
U levého mantinelu napřáhl Kůs, trefil jen hruď Danečka.
20:01
Po první třetině odcházejí do kabin spokojenější hosté, kteří se ve 14. minutě zásluhou Jiránka ujali vedení. Druhá perioda začne cca v 18:20.
20:00
19:14
Snažení Jakuba Nováka zastavil ofsajd.
18:29
Ostrou ránu Berleva zastavil zadák Bahounek.
17:40
Bezuška se snažil Strmeně překvapit ranou ihned po vyhazování, branku ale minul.
16:50
Jakúbkova rána z levého kruhu končí ve Strmeňově náruči.
15:44
Ton se pokusil najít před havířovskou brankou Jíru, který ovšem na jeho přihrávku dosáhnout nedokázal.
15:03
Lehnertův pokus z pravého kruhu zblokoval Repe.
13:15
Havířov právě vstřelil branku!
Fořt ujel podél levého mantinelu, před brankou našel úplně volného TOMÁŠE JIRÁNKA, který střelou k levé tyči překonal Strmeně. Asistence: Tomáš Fořt, Marek Loskot.
12:33
12:06
Loskot se pokoušel s pukem obkroužit branku Kadaně, ale Strmeň se mu vrhl pod nohy a kotouče se zmocnil..
11:21
Hammerbauer hledal před Danečkem Lehnerta, puku se ovšem ujali zadáci Havířova.
09:58
09:26
Po tlačenici před brankou Kadaně se strhla menší potyčka, která se ale obešla bez trestů.
08:58
Chlouba vyhazuje. Hosté jsou zatím bezzubí..
07:58
Domácí Hammerbauer vyloučen za podražení.
07:54
Rimmel hledal před brankou Kadaně Chmielewskieho, jenž jeho přihrávku nedokázal zpracovat a přestřelil branku.
07:07
Neujal se ani Szathmáryho pokus od modré, branku minul o pořádný kus.
06:34
06:10
Kůs pálil bez přípravy, rána mu ale nesedla.
05:10
Jírova dělovka od levého mantinelu končí těsně vedle Danečkovy pravé tyče.
04:34
Máme tu první trest. Hostující Chmielewski vyloučen za nedovolené bránění.
04:33
Tejnorovu přízemní střelu od modré Daneček vyráží nad branku.
04:06
Po závaru Strmeň přerušil, vhazuje se po jeho pravé ruce.
03:43
Jakub Novák se probil do pásma a vypálil z levého kruhu, branku však netrefil.
01:55
Ihned po buly pálil Jíra, hostující gólman jeho střelu zneškodnil.
01:01
Krisl vypálil od modré, Strmeň vyrazil betonem do rohu.
00:01
Příjemný podvečer z kadaňského zimního stadionu! Dnes se na jeho kluzišti odehraje duel domácího Sportovního klubu s Havířovem, půjde o přímý souboj o třetí příčku v tabulce.
SK Kadaň
Černožlutí v sobotu odčinili domácí zaváhání s Benátkami, na ledě ústeckého Slovanu zvítězili 1:3. Již v 1. třetině zápasu v Ústí vedla Kadaň 2:0, po brankách Jakuba Nováka a Dominika Tejnora. V polovině zápasu korigovali skóre domácí hráči, když využili přesilovou hru při vyloučení Romana Chlouby. Na 1:3 upravil ve 3. třetině po krásné akci Jiří Charouska Martin Kadlec. Konec zápasu byl velmi nervózní, rozhodčí vylučovali na obou stranách. Přesto Kadaň vítězství udržela a získala cenné 3 body. V tabulce Kadani patří 4. místo, na třetí Havířov ztrácí jeden bod.
AZ Havířov
Havířov v sobotním zápase hostil tým Kladna. Začátek zápasu byl trochu ospalý, ale po úvodní brance Davida Klimši se začal hrát výborný hokej, ve kterém byl Havířov lepší než jeho ex-extraligový soupeř. Hosté sice v úvodu druhé třetiny srovnali, ale pak se azeťáci třemi rychlými brankami Jana Maruny, Martina Jakúbka a Marka Loskota utrhli do pohodlného vedení. Ve třetí třetině padla ještě na každé straně jedna branka. Havířov si vedení celkem s přehledem pohlídal a porazil Kladno 5:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.