Je dobojováno! Domácí v záběru zlomili odpor Prostějova a radují se z výhry 3:1. Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
60:00
59:42
Kadaň právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto. MAREK RAČUK ujel zadákům Prostějova a poslal puk do prázdné klece. Asistence: Martin Šagát, Marek Sikora.
58:35
Kůs střílel z otočky, mezi tři tyče se ovšem jeho pokus nevešel.
56:24
Necelé čtyři minuty před koncem dělá Kadaň důležitý krok k zisku tří bodů. Sikora zavezl puk do pásma, přiťukl jej Šagátovi, po jehož ráně se kotouč opět dostal na hůl MARKA SIKORY, jenž zblízka nezaváhal. Asistence: Martin Šagát.
55:09
Přízemní rána Lukáše Nováka svou pouť skončila na betonech gólmana Prostějova.
54:14
Další střelu Jíry z dobré pozice Šimboch vyráží betonem.
54:01
Račuk pláchl hostující obraně, nechal se však vytlačit z ideálního úhlu a trefil pouze boční síť!
53:13
52:56
Na konci povedené souhry Jestřábů byl Meidl, jenž z velkého úhlu mezeru mezi Moučkem a levou tyči nenašel.
51:50
Přízemní střelu od modré vyslal Malý, trefil pouze Havla, jenž s bolestivou grimasou odjel na střídačkou
51:13
Jakub Novák (KAD) se provinil hákováním, za což si odsedí menší trest.
50:36
Havlovu střelu od modré gólman Jestřábů zneškodnil vyrážečkou.
49:49
Pohotovou střelu Kůse dokázal včas zblokovat Malý.
47:55
Ton vybídl ke skórování Jíru, který z dobré palebné pozice rozvlnil jen boční síť Šimbochovy klece.
46:40
Duba se nečekaně zjevil před Moučkem, jeho střelu ovšem jeden z kadaňských zadáků přizvedl do sítě nad brankou.
45:21
Ton dostal prostor na levém křídle, Šimboch byl pozorný.
44:13
Proti Pavlasově střele od modré Šimboch zasáhl svým pravým betonem.
43:21
Rána Jakuba Nováka skončila na bruslích prvního bránícího hráče.
42:59
Ton vypálil z levého úhlu, nastřelil Šimbochovo rameno.
42:31
41:57
Jestřábi se osvobozují. Kadaň zatím příliš nebezpečná není.
40:31
Hostující Franek potrestán za podražení.
40:30
Kůs přiťukl puk na modrou čáru Mrázkovi, s jehož střelou si Šimboch hravě poradil.
40:01
Ve druhém dějství jsme se gólu nedočkali, stále tak platí nerozhodné skóre 1:1. Nutno podotknout, že mnoho gólových příležitostí jsme neviděli. Hosté se mohou spolehnout na dobře chytajícího Šimbocha, jenž stojí v čele dobře zorganizované prostějovské defenzivy. Závěrečná třetina začne cca v 19:10.
40:00
39:50
Po Meidlově nabídce byl před brankou volný Krejčík, byl však silně obtěžován jedním z kadaňských zadáků a Moučkovu klec přestřelil.
38:19
Sikora inkasoval od Matyáše úder holí do obličeje, vylučovat se nebude.
37:38
Od pravého mantinelu pohotově pálil Franek, gólman Kadaně byl připraven. Vhazuje se po jeho levici.
36:45
Kadaňští přistiženi v ofsajdu. Sledujeme méně záživnou pasáž hry.
34:05
Sikora nabral rychlost na levém křídle, s jeho ranou na střed branky neměl Šimboch žádný problém.
33:31
Hosté v plném počtu. Kadani se přesilovka vůbec nevyvedla a z hlediště se ozývá pískot.
32:43
Mrázek se pokusil proniknout do pásma, ovšem přepadl přes Hertla.
32:10
Prostějov se zatím houževnatě brání, nyní navíc vyhazuje puk.
31:31
Hostující Venkrbec vyhodil puk na střídačku Kadaně, čeká ho menší trest za zdržování.
30:15
30:05
Do střely Pavlase se obětavě položil Hertl.
29:22
Nyní už se domácí usadili před Šimbochem, Kůsův pokus se ale neujal.
28:40
Krejčíkovi se podařilo vyvézt puk.
28:15
Prostějovský Indra míří na trestnou lavici, kde si odsedí 2 minuty za držení.
28:15
Po Mrázkově přihrávce pálil bez přípravy Havel, Šimboch jeho ránu vyrazil holí do rohu hřiště.
26:43
Račuk střílel z otočky, Šimboch se blýskl dalším pěkným zákrokem.
26:00
Domácí nyní dostali puk do prostějovské klece, ovšem až po hvizdu rozhodčího, jenž neviděl puk. Gól proto nemůže být uznán, což se vůbec nelíbí kadaňské střídačce.
25:50
V levém kruhu se zjevil volný Karel Ton, jehož střelu krásným zákrokem likviduje Šimboch.
25:12
Jakub Novák se dral do pásma, stopku mu vystavil Hertl.
24:11
Matyášova dělovka prolétla kolem pravé šibenice Šimbochovy klece.
23:57
Kadaňští v ofsajdu.
22:23
Další střele Mrázka nastavil záda Husák.
22:07
Mrázek vystřelil od levého mantinelu, Šimbochova lapačka byla připravena.
21:46
Jakub Novák se probil do pásma, tvrdou střelou však trefil jen hruď dobře postaveného Šimbocha. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
21:19
20:01
Máme za sebou úvodní třetinu, týmy jdou do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Skóre zápasu otevřel v 10. minutě Matyáš, za domácí odpověděl o 2 minuty později Havel. Já se od kadaňského kluziště opět ohlásím za nějakých 16 minut, kdy začne druhá perioda.
20:00
19:17
Domácí Sikora bude pykat za podražení.
19:10
Krejčíkovu dělovku zblokoval Havel, puk skončil nad brankou.
17:56
Stejskal vystřelil z takřka nulového úhlu, Mouček se překvapit nenechal.
17:27
Domácí v plném počtu. Prostějov byl v přesilovce neškodný.
17:02
Jíra zavezl puk za Šimbocha a ušetřil cenné vteřinky.
15:59
Krejčíkův pokus z levého úhlu pohotově zneškodnil Trefný.
15:27
Šagát (KAD) si odsedí 2 minuty za krosček.
15:09
Matyáš se opřel do puku, skrumáž před Moučkem ovšem neprostřelil.
14:06
Na pravém křídle nabral rychlost Lehnert, branku o kousek minul.
13:10
Müller se snažil překvapit Šimbocha ranou z ostrého úhlu, jeho střela však byla zblokována.
11:15
Černožlutým se s jejich první přesilovkou podařilo naložit více než skvěle. RADEK HAVEL vypálil od modré čáry a kotouč si našel cestu až za záda gólmana Šimbocha, Asistence: Karel Ton, Petr Jíra.
09:50
Hostující Malý vyloučen za podražení.
09:28
Jestřábi právě vstřelili branku!
Prostějovu se v půlce první třetiny daří otevřít skóre. Husákovo bomba ze středního pásma ještě skončila na tyči, poté se ale puk odrazil k JAKUBU MATYÁŠOVI, jenž se trefil do levé šibenice. Asistence: Lukáš Luňák, Patrik Husák.
09:03
Po Luňákovo nahození ze středního pásma Mouček přerušil. Vhazuje se po jeho pravici.
08:18
Indráka u levého mantinelu čistě složil domácí tvrďák Havel.
06:40
Moučka se protáhl kolem pravého mantinelu, s jeho přízemní střelou si Mouček bez větších problémů poradil.
06:06
Z pravého kruhu pálil Ton, trefil jen hruď Šimbocha. Vhazuje se po levé ruce hostujícího brankáře.
04:40
Venkrbec se v souboji 1 na 1 snažil probít přes Havla, zadák Kadaně mu čistým zákrokem odebral puk.
03:00
Střelou od modré se prezentoval Mazanec, gólman Jestřábů jeho ránu nadvakrát zkrotil.
02:04
Do Husákovy střely od modré vložil hokejku Müller, kotouč skončil v ochranné síti.
01:47
Šimbochovu prudkou rozehrávku žádný z jeho spoluhráčů nezachytil, pískán první icing.
00:58
Po parádní Sikorově přihrávce Račuk pelášil na Šimbocha, s jeho blafákem si však gólman Prostějova poradil. Skvělý zákrok!
00:07
Kůs nahodil puk na Šimbocha a ten raději přerušil hru. Vhazuje se po jeho pravici.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Pavlas, Tejnor, Mrázek, Szathmáry, Mazanec, Trefný, Havel – Jíra, Kůs, Ton – Račuk, Sikora, Šagát – Müller, L. Novák, J. Novák – Ringler, Wágner, Lehnert

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Vydržel) – Kužel, Roupec, Husák, Matyáš, Hertl, Malý, Hawlík – Franek, Krejčí, Meidl – Luňák, Venkrbec, Kajaba – Moučka, Duba, Indra – Coufal, Stejskal

Rozhodčí: Würtherle – Čížek, Křivohlavý.
SK Kadaň

Domácí celek se nachází na osmém místě se 71 body a s devítibodovým náskokem na 9. příčku. Kadaňští se na domácím ledě představují po dvou zápasech na cizím ledě. Nejdříve v 45. kole podlehli Motoru 1:6, po třech brankách v poslední části, a poté v pondělí v dohrávce 40. kola podlehli v derby Chomutovu 2:4. Kadaňští po dvou třetinách vedli 2:1, ale i tentokrát je zradila poslední třetina, ve které Piráti otočili stav zápasu. Nejproduktivnějšími hráči domácích jsou Ton(10+16) a Šagát(15+5), který si drží průměr jednoho bodu na zápas.
LHK Jestřábi Prostějov

Prvoligový nováček se momentálně nachází na 13. příčce s tříbodovým náskokem na poslední příčku. O tom, že Jestřábi mohou překvapit favority, se v posledním kole přesvědčilo Kladno. Prostějovští v zápase dvakrát vedli a nakonec vybojovali bod za prohru 3:4 po prodloužení. Rozhodující branku inkasovali pouhé 4 vteřiny před koncem nastaveného času. Nejproduktivnějšími hráči hostí jsou obránce Roupec(8+21) a forvard Indra(10+15).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.