Zápas končí, ale někteří hráči si ještě chtěli některé situace vyříkat. Třebíč však vyhrála zaslouženě. Předvedla zlepšený výkon, především v obraně. Domácí hráči si tak po třech prohrách mohou opět vychutnat ovace domácích diváků. Kadaň nehrála špatně, ale nedokázala využít šance, která měla především v přesilových hrách. Sympatické od hostů bylo, že bojovali až do konce, když hráli skoro celé poslední 4 minuty bez brankáře. To je nyní ode mne vše a přeji Vám hezký zbytek večera.
60:00
59:35
Hra ve středím pásmu, už to vypadá, že gól nepadne.
59:09
David Dolníček teď měl šanci trefit prázdnou branku, ale přes obránce volil oblouček, ale ten byl příliš vysoký.
58:55
Třebíč to teď zkouší do prázdné branky, opět vedle, pramení z toho zakázané uvolnění.
58:49
Hosté využívají dlouhého přerušení k poradě u modré čáry. Janáček bude snad v pořádku, už jede na střídačku.
58:49
Tvrdý nájezd do Martina Janáčka. Ten leží u mantinelu a nevypadá to s ním dobře.
58:31
Domácí se brání a vyhazují do středního pásma.
57:59
Ofsajd hostů, kteří jsou stále v šesti hráčích v poli.
57:30
Třebíč není schopná trefit prázdnou branku. Hosté stále v šesti.
57:03
Hosté stále bez brankáře.
56:38
56:31
Třebíč opět vyhazuje.
55:48
Erat to zkoušel přes celé hřiště, ale o metr netrefil.
55:39
Vhazuje se před Horčičkou.
55:16
Hosté to zkouší v šesti proti čtyřem. Hostující branka je prázdná!.
55:05
Třebíč vyhazuje, Kadaň má s přesilovkou také problém.
54:35
Vyloučen Jakub Bartoň (TRE) 2 minuty za sekání.
53:58
Závar před Strmeněm, vyústil v nahození od modré. To si golman Kadaně pohlídal.
52:30
Boj o kotouč ve středním pásmu pro Třebíč, která může zaútočit.
51:53
Zakázané uvolnění domácích.
51:42
Vysokou střelu od modré Horčička ukryl do lapačky.
50:55
Třebíč si hlídá výsledek, zaměřuje se na obranu a případně na rychlé protiútoky. Nechce ztratit slibný náskok.
50:07
Kadaň začíná za vlastní brankou, ale zatím se jí nedaří nic vymyslet.
Dnešní utkání sleduje 1410 diváků.
48:55
Kadaň teď neudržela pásmo, Třebíč může do protiútoku.
47:47
Kadaň je v těchto chvílích aktivnější, ale Třebíč je do větších šancí nepouští.
47:17
Jan Wasserbauer se teď těžce sbírá z ledu, vylučovat se nebude.
46:35
Kadaň se snaží o rychlou odpověď, Horčička si pokryl pravou tyčku a podržel kotouč.
45:21
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Střela JAKUBA ČUŘÍKA prošla až záda brankáře Strmeně. Domácí tak využívají přesilovou hru. Asistence: Jan Waseerbauer, Martin Janáček.
44:52
Kadaň teď hrála defakto ve 3, když jeden z jejich hráčů neměl hokejku, ale Třebíč toho nevyužila.
44:16
Domácí teď mají šanci v přesilovce.
44:06
43:51
Bude se hrát ve 4. Vyloučen Aleš Pavlas na 2 minuty za hákování.
43:17
Raška teď rybičkou dostal puk za modrou.
42:52
Třebíč vyhazuje a brání se dobře.
42:23
Hosté si teď nerozuměli a puk jim utekl na zakázané uvolnění.
42:05
Vyloučen Filip Beneš (TRE) na 2 minuty za podražení.
41:25
Střela od modré byla nepřesná a Horčička tak nemusel zasahovat.
40:59
Horčička raději ukryl puk pod lapačkou a vhazovat se tak bude po jeho levici.
40:16
Zákrok vyrážečkou musel předvést Horčička, po další ze střel Kadaně.
40:01
Hra obou mužstev ve druhé třetině byla poznamenána velmi často nepřesnostmi. Jako jediný se dokázal prosadit Martin Šagát, když z nenápadné pozice dokázal přesně vystřelit k tyči a jeho střela zapadla do branky. Nedá se říct, že by Třebíč neměla šance, ale žádná gólem neskončila. Tak druhou třetiny vyhrávají hosté. Uvidíme co si pro nás obě mužstva připravila do závěrečného dějství, která začne zhruba za 14 minut.
40:00
39:39
Další vyhození Kadaně a hosté jsou v plném počtu.
38:41
Kadaň vyhazuje a brání se dobře. Třebíč má problém se dostat do pásma.
38:07
Domácí teď očekávali že budou hrát dvojnásobnou přesilovku, ale dle názoru kotouč vyhozený mimo hřiště byl tečovaný a tak vylučovat nebudou.
37:48
Vyloučen hráč Daniel Linhart (KDA) na 2 minuty za krosček.
37:32
Výhoda pro domácí, Kadaň bude hrát oslabení.
37:04
36:51
Bartoň od modré trefil jen obránce před sebou.
36:22
Kadaň vyhazuje. Třebíč musí znovu do útočného pásma.
35:50
Po krásné kombinaci se dostal ke střele Matěj Pekr, ale Strmeň se stihl přesunout a střelu vyrazit.
35:04
Vyloučen hráč Jakub Novák (KAD) na 2 minuty za podražení.
34:38
Kadaň právě vstřelila branku!
Z nenápadné střely se Kadaň prosazuje a snižuje. Střela MARTINA ŠAGÁTA Horčičkovi prošla kolem lapačky. Asistence: Marek Sikora, Dominik Tejnor.
34:11
Hra se nyní hodně kouskuje a postrádá plynulost.
33:57
A rychlý přesun na druhou stranu a Horčička přikryl skákavý kotouč.
33:46
Teď to bylo trochu zbrklé od hlavního rozhodčího, který přerušil hru, ikdyž kotouč byl evidentně volný, ale pan rozhodčí jej asi neviděl a tak přerušil. Vhazování před Strmeněm.
33:25
Hra se odehrává převážně ve středním pásmu, jakoby se oba soupeři nadechovali do další části utkání.
32:45
Zakázané uvolnění Kadaně. Jejich hra postrádá přesnost.
32:12
Hosté se dostávali ke střele, ale nepohlídali si ofsajd.
31:31
Třebíč i přesto, že přesilovku nevyužila, se nyní dál tlačí do útoku.
31:16
Vhazování před Strmeněm.
31:13
30:28
Až teď ve velké šanci netrefil kotouč Dolníček.
29:45
Třebíči se zatím přesilovka nedaří. Nedokáže se dostat do pásma.
29:09
Vyloučen Aleš Pavlas (KDA) 2 minuty za hákování.
28:58
S dalším nájezdem Kadaňe si domácí poradili už v zárodku.
28:07
Kadaň přebírá iniciativu a tlačí se do útoku, Třebíč pozorně brání střední pásmo.
27:47
Jíra (KDA) se snažil uvolnit přes modrou čáru a vystřelit. Jeho střelu domácí obránci zablokovali.
27:16
26:50
Další vyhození domácích.
26:23
A Třebíč teď vyhazuje přes všechny čáry a může vystřídat.
25:38
Kadaň daleko více střílí než v první třetině, ale Horčička je pozorný, nebo jsou střely nepřesné.
25:14
Vyloučen Lukáš Králík (TRE). 2. minuty za podražení.
24:55
A třetí střelu Kadaně zablokovala domácí obrana. Vhazování před Horčičkou.
24:25
Další střela na Horčičku, ten vyrazil betonem.
23:39
Nebezpečný průnik Kadaňe, ale se střelou z pravé strany si Horčička poradil.
23:15
Ofsajd domácích.
22:48
Druhá třetina začal ve větším tempu než ta předchozí, hra se přelívá ze strany na stranu.
22:27
21:32
Do slibné pozice se dostával Erat, ale zvolil ještě nahrávku a tu hostující obrana zablokovala.
20:28
Hosté přesilovku nevyužili a navíc také faulují a po chvíli bude hrát přesilovku domácí Slavie.
20:01
První třetina je za námi. Třebíč byla o kousek aktivnější a hlavně efektivnější. Prosadit se dokázali Jakub Čuřík a Jan Wasserbauer. Třebíč přečkala i oslabení 5 na 3 a tak po zásluze vede o dvě branky. Druhá třetina začne zhruba za 15 minut a Kadaň v ní bude hrát ještě 33 vteřin přesilovou hru.
20:00
19:50
Třebíč vyhazuje a už se asi ubrání.
19:12
Kadaň je v přesilovce nebezpečná, ale Horčička si jejich šancemi dokáže poradit.
18:34
Martin Janáček (TRE) – 2 minuty hákování.
17:33
Krásná akce a je to o dvě branky. Zpoza branky nahrával Perk přesně na hokejku JANA WASSERBAUERA a ten se nemýlil. Asistence: Matěj Pekr, Jakub Čuřík.
17:10
Zakázané uvolnění hostů.
16:59
Velké zmatky před Strmeňem, ale Třebíči se dostat kotouč za jeho záda nepodařilo.
16:42
Posledních 14 vteřin z trestu Nováka.
16:20
Třebíč se snaží usadit v útočném pásmu. Což se jí příliš nedaří.
15:38
Domácí v plném počtu. Nyní bude pokračovat asi minutu jejich přesilovka.
15:21
Střela od modré v podání domácích také těsně vedle.
14:56
Jakub Novák – podražení, bude se pokračovat ve 4 na obou stranách.
14:40
A další střela z nebezpečného prostoru, jen těsně vedle.
14:10
Střela z prostoru mezi kruhy, těsně vedle. Třebíč se bráni zatím dobře.
13:30
Kadaň vyhrála vhazování a kombinuje v útočném pásmu.
13:28
Velká příležitost pro Kadaň. Třebíč bude hrát ve 3. Vyloučen Martin Janáček (TRE) – sekání.
13:12
Po zákroku Horčičky, vhazování v obraném pásmu Třebíče.
12:50
Vyloučení Marcel Juráň – nedovolené bránění, Kadaň si zahraje první přesilovku.
12:37
Nyní sledujeme spíše taktickou bitvu. Nikdo nechce udělat chybu v obraně.
11:39
Kadani se nedaří překonat modrou čáru s kotoučem na holi, proto raději nahazuje za branku Horčičky.
10:55
Po rychlém přečíslení 3 na 2 zakončoval opět Čuřík, ale jeho střela šla kousek od levé tyčky.
10:33
10:14
Pěkná střela bekendem v podání Erata nadělal gólmanovi hostí problémy, ale z tohoto mráčku nezapršelo.
09:25
Kadaň rozehrává od vlastní branky.
08:36
Hezký průnik Mrázka, ale brankář si s jeho zakončením poradil.
08:00
Třebíč se snaží usadit v útočném pásmu, ale kombinace je kostrbatá a po zašlápnutí kotouče se bude vhazovat před Strmeněm.
07:19
Hra je nyní dost rozlítaná, ani jednomu mužstvu se nedaří kombinace.
06:51
Kadaň více napadá rozehrávku Třebíče a pramení z toho nepřesnosti, ale šance zatím žádná.
06:08
Kadaň se snaží o odpověď, ale Horčička přikryl kotouč a bude se tak vhazovat před ním.
05:44
Domácí se ujímají vedení. Krásnou střelou se prosadil navrátilec do sestavy po zranění JAKUB ČUŘÍK. Asistence: Matěj Pekr, Jan Wasserbauer.
05:32
Pekr se teď probíjel před brankáře, ale neuspěl.
04:56
04:33
Teď střela na Horčičku, ale ten neměl problém. Vhazování v obraném pásmu domácích.
04:07
Nicméně domácím se přesilovka zatím příliš nedaří.
02:54
Domácí budou hrát přesilovku. 2 minuty za nesportovní chování si odsedí Lehnert (KAD).
02:54
Se střelou Bartoně si gólman hostů poradil a schoval ji do lapačky.
02:41
02:13
Střela Pekra ihned po vhazování zblokovaná.
02:09
Zakázané uvolnění hostů, vhazování před Strmeňem.
01:22
Domácí nahazují puk do útočné třetiny, ale nedokázali jej vybojovat, do protiútoku jde Kadaň.
01:00
Ofsajd hostů, vhazování ve středním pásmu.
00:28
Pekr zavezl kotouč do útoční třetiny, ale brzy o něj přišel,
00:01
Vše je připraveno na první buly.
Právě na led vcházejí domácí hráči.
Dobrý podvečer z MANN + HUMMEL ARÉNY. Za nějaké tři minuty začne další zápas první hokejové ligy. Na ledové ploše už jsou všichni tři rozhodčí dnešního zápasu. Na hráče zatím čekáme.

SK Horácká Slavia Třebíč: Horčička, (Dusík) – Šaur, Peroutka, Bartoň, Janáček, Přibyl, Jaroš – Pekr, Čuřík, Wasserbauer – L. Havel, Dolníček "C", Erat "A" – Mrázek, Raška, Králík – Beneš, Juráň, Čech "A" – Paták.

Sportovní klub Kadaň: Strmeň, (Maštalířský) – Pavlas "A", Tejnor, Szathmáry, Černý, Mazanec, Trefný, R. Havel – Jíra "C", Táborský, Ton "A" – Müller, Sikora, Šagát – Hammerbauer, L. Novák, J. Novák – Vrána, Wágner, Lehnert – Berlev.

Rozhodčí: Z. Kubičík – Lukš, Novák.
Suma sumárum, čeká nás velmi důležité utkání z obou stran. Domácí si již nemohou dovolit další zaváhání před domácím publikem a Kadaň potřebuje každý bod v boji o první šestku. To by mělo dát utkání dostatečný náboj.
Hosté z Kadaně, také nikterak nezáří, ale stále jsou ve hře o první šestku, zaručující postup přímo do čtvrtfinále play-off. Nyní jsou sedmí se ztrátou 2 bodů na nyní 6 Litoměřice. Kadaň v posledním kole přivítala, ve skvělé formě nyní hrající Duklu Jihlava a po velkém boji ji podlehla 2:3. Poslední venkovní zápas sehrála právě na ledě Litoměřic a tento veledůležitý zápas zvládla, když vyhrála v poměru 3:4.
Třebíč nemá v poslední době nikterak oslnivou formu. Z posledních 5 zápasů dokázala vyhrát jediný a to ještě na hřišti posledního Havlíčkova Brodu. Navíc dosud prohrála 3 zápasy doma v řadě. Což se jí v této sezóně ještě nestalo. Domácí diváci museli naposledy skousnout prohru 3:5 se Šumperkem. A co víc, prohra byla ze strany Horáků zcela zasloužená. Poslední zápas na ledě Kladna, už byl v jejich podání lepší, ale pokažená poslední třetina odkázala Bílé hvězdy k další prohře, tentokrát 4:2. Po nevydařených utkání se Třebíč propadla na páté místo tabulky, kdy ji po posledním utkání předstihla Dukla Jihlava.
V první hokejové lize se velmi rychle blíží konec základní části. Nyní je na programu již 49. kolo, ve které se spolu utkají SK Horácká Slavia Třebíč a SK Kadaň. A čeká se důležité a vyrovnané utkání.
Poslední vzájemné utkání těchto dvou soupeřů vyznělo lépe pro Třebíč, která v rámci 36. kola vyválčila na ledě Kadaně výhru o jednu branku v poměru 3:4.