Je tu konec utkání, které nakonec vyhrála domácí Kadaň, jenž deklasovala Most 8:2. Poměrně vyrovnané utkání rozhodla třetí část hry, kde Kadaň přeřadila na vyšší rychlostní stupeň a nadělila Mostu hned pět branek.
59:52
Kadaň právě vstřelila branku!
Když už se zdálo, že zápas je u konce udeřil ještě TOMÁŠ ROHAN, který upravuje skóre na 8:2. Asistence: Jaromír Kverka
59:11
Kadaň naděluje Mostu sedmou branku! Lukáš Horák přeci jenom obdržel branku. Střela MARTINA ŠŤOVÍČEKA skončila za zády bezmocného brankářeAsistence: Dominik Vaněk a Lukáš Blaha.
58:50
Útočné tažení domácího celku zastavuje ofsajd.
58:19
Drobný závar před domácí brankou řeší Tadeáš Dvořák. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostů.
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:45
Rozhodčí přerušuje hru. Důvodem je ofsajdové postavení mosteckého hráče při snaze zaútočit. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
56:57
Peter Jánský zavezl touš do útočného pásma, kde se snažil vystřelit, ale domácí obránce mu v tom zabránil. Kotouč se přesto doklouzal až k Dvořákovi, který jej pro jistotu ukryl v lapačce. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostů.
56:21
Jakub Chrpa srazil střelu od modré čáry, ale Horák zasáhl betonem.
55:29
Most se pokusil o útočný výpad, ale snaha hostů přišla na zmar. Domácí obránci vybojovali kotouč a rozehráli útok Kadaně.
54:07
Šimon Szathmáry održel přihrávku před poloprázdnou brankou, ale Lukáš Horák předvedl fantastický zákrok a puk ukočíroval.
53:30
Hosté z Mostu začínají působit odevzdaným dojmem. Naopak domácí Kadaň nechce hru uklidnit a stále se snaží přidat co nejvíce branek.
52:23
51:57
Hostům se sice povedlo vyhodit kotouč mimo obranné pásmo a vystřídal, ale domácí Kadaň se rychle vrátila zpět a vymýšlí, jak překonat Horáka.
50:50
Domácí se dlouho drželi v útočném pásmu a dokázali hned dvakrát prověřil Horák, ale ten nechce připustit dalšímu gólu domácích.
50:23
Vyloučen Daniel Hora (MST) na dvě minuty za držení protihráče.
49:52
Zakázané uvolnění hostujícího Mostu. Vhazovat se bude před novým mužem v brankovišti – Lukášem Horákem.
48:07
Hosté střídají brankáře! Václava Moučku nahradí v bráně Lukáš Horák.
48:07
Chvíli po vypršení trestu Tomáš Rohana přidávají domácí další branku. Střelcem branky je právě navrátivší TOMÁŠ ROHAN. Asistence: Jaromír Kverka a Jakub Trefný.
47:33
Zdá se, že Kadani vyhovuje početní nevýhoda. I přesto, že má na ledě o jednoho hráče míň, je nebezpečnější.
46:47
Kadaň drží kotouč v útočném pásmu a šetří čas, co nejvíc to jde.
45:48
Vyloučen Tomáš Rohan (KAD) na dvě minuty na držení hole, takže hosté dostavájí možnost k regulaci nepříznivého skóre.
45:33
Hosté operují v útočném pásmu a snaží se co nejrychleji snížil, aby se dostali ještě na dostřel domácím.
44:04
Kadaň nakonec dokázala využít početní výhodu a odsakuje na rozdíl tří branek. Po nepřesné střele Szathmáry se k puku dostal Darek Hejcman, který jej posunul na volného MATĚJE ZADRAŽILA, ten nic nevymýšlel a vystřelil. Moučka si se střelou nedokázal poradit. Asitence: Darek Hejcman.
43:23
Domácím se dnes přesilové hry příliš nedaří. Mají problém udržet pásmo, když už ho udrží, tak moc nestřílí. Stejně tomu je i v této početní výhodě.
42:40
Kadaň se usadila v útočném pásmu, ale branku hostujícího brankáře Moučka ohrozit nedokázala, jelikož pozorní obránci Mostu srazili další kotouč do hlediště. Následovat bude vhazování v útočném pásmu Kadaně.
42:08
Vyloučen Zdeněk Tauš (MST) na dvě minuty za nedovolené bránění.
41:15
Povedený vstup Kadaně do třetí třetiny je podtržen vstřelenou brankou. Šimon Szathmáry posunul kotouč na JAROMÍRA KVERKU, který svou střelou posílá Kadaň do dvoubrankového vedení. Asistence: Šimon Szathmáry.
40:24
Nepřesnosti ze strany hostů pokračuj. Most sice vyhrál vhazování, ale posléze se mu nepovedlo dostat přes střední pásmo, kde kotouč po nepovedené přihrávce získali domácí.
40:15
Úvodní buly do poslední části zápasu vyhráli hosté, kteří se však stáhli za svou branku, jejich následná snaha o útok končí zakázaným uvolněním.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:42.
Ve druhé části se do vedení dostali po brance Strejčka hosté, ale Jiří Drtina srovnal na 2:2. Kadaň dostala možnost zahrát si přesilovou hru pět na tři, kterou však nevyužila a když se zdálo, že se do šaten půjde opět za remízového stavu, tak vrátil vedení domácímu celku Darek Hejcman.
40:00
39:18
DAREK HEJCMAN posílá domácí opět do vedení, když svou střelou překonal bezmocného Moučka – 3:2. Bez asistence.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:33
Parádní zákrok hostujícího brankáře Moučka, který udržel remízový stav, když svým zákrokem zastavil tečovanou střelu Romana Chlouby.
36:27
Jaromír Kverka obdržel přesnou přihrávku na útočnou modrou čáru, ale ke smůle domácí při snaze obehrát dotíhrajícího protihráče neuspěl.
35:45
Hosté se dostali po delší době do útočného pásma, kde Radomír Vaněk prověřil připravenost domácího brankáře, ale Tadeáš Dvořák obstál. Následovat bude vhazování v útočném pásmu hostů.
35:00
Už se zdálo, že domácí přijdou o útočné pásmo, ale na poslední chvíli jej udržel Kamil Charousek.
34:24
V útočném pásmu se ke kotouči dostal Jiří Drtina, jehož byla sice dobře mířená, ale Moučka si jí tentokrát lépe pohlídl a chytil jí.
34:10
Rozhodčí přerušuje hru. Důvodem je ofsajd domácího týmu.
33:12
Kadaň sice ještě drží útočné pásmo, ale dvojnásobná přesilová hra je již minulostí – stav se nezměnil.
32:54
Závar před brankou hostů řeší Moučka přikrytím kotouče. Hosté v plném počtu.
32:42
Střela Jakuba Trefného zasáhla Moučku do helmy. Rozhodčí přerušuje hry, jelikož brankář hostů po zásahu upadl v bolestech na zem.
32:12
Nepovedený průchod do útočného pásma domácích zastavuje ofsajdové postavení.
31:45
Kadaň se dostala zpět do útočného pásma, ale moc dlouho tam nepobyla, jelikož opět přišla o kotouč.
31:24
Jan Alinč vystihl přihrávku domácích a srazil kotouč do středního pásma.
31:04
Domácí vyhráli vhazování a operují v útočném pásmu.
30:53
Vyloučeni Jan Strejček a Petr Přeučil (oba MST) na dvě minuty za podražení a vražení na hrazení.
30:07
Další dárek pro přítomné diváky v podobně sraženého puku do hlediště. Pokud to půjde takhle dál, nebudou mít za chvíli hráči s čím hrát.
29:55
Útok domácích zastavuje hnizd rozhodčího. Je pískán ofsajd.
28:30
Kamil Charousek zastavil útok hostů vypíchnutím kotouče. Nebýt tohoto zásahu, mohl se Most dostat do přečíslení tři na jednoho.
Brankář Mostu Václav Moučka si musí nechat opravit svou masku.
28:04
Kotouč na konec vybojovali domácí, kteří z protiútoku ohrozili branku, ale Moučka další održené brance zamezil.
27:34
Celky bojují o kotouč za domácí brankou, ale nějak ho nemohou vybojovat. Zdá se, že rozhodčí přeruší hru.
27:08
Další kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
26:15
Domácí vyrovnávají hned po necelé půl minutě hry. JIŘÍ DRTINA napřáhl od modré čáry a puk doputoval až za záda Moučky, kterýmu střela propadla mezi výstrojí. Asistence: Marek Račuk.
26:00
Kotouč po zásahu vyletěl z hrací plochy do hlediště. Následovat bude vhazování v útočném pásmu domácích.
25:47
Most právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru. Na modré čáře se napřáhl JAN STREJČEK, jehož střela se od tyče odrazila do branky – 1:2. Asistence: Vojtěch Kubinčák a Ondřej Havlíček.
24:52
Domácí se dostali do protiútoku, ale neporadili si s ním nejlépe, takže Moučka mohl zůstat v klidu.
24:26
Most se po vyhranném vhazování usadil v útočném pásmu, ale prozatím jen kombinuje.
24:10
Přesilovou hru si vyzkouší také Most, jelikož na trestnou lavici usadl Jakub Trefný (KAD) na dvě minuty za sekání.
24:06
23:48
Domácí se konečně dostali do útočného pásma a mohou kombinovat, ale přesilová hra se pomalu ale jistě blíží do svého konce.
23:28
Ofsajd Kadaně. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
23:00
Most zatím zvládá oslabení na jedničku. Kadaň se nemůže pořádně usadit v útočném pásmu. Všechny její útoky jsou zastaveny prakticky hned na modré čáře.
22:22
Domácí sice vyhráli vhazování v útončém pásmu, ale po nepřesné přihrávce se puku ujal Most, který jej okamžitě pospala za branku domácích.
22:06
Máme tu první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici usedá Radomír Vaněk (MST) na dvě minuty za podražení.
21:26
Kubinčák se dostal s pukem do dobré střelecké pozice. Zkušený hráč ani na chvilku neváhal a z nápřahu prověřil pozornost Dvořáka, ten jeho střelu vyrazil do rohu.
20:41
Hosté vybojovali touš na své hole a zavezli jí do útočného pásma, kde zasáhl až Dvořák, který kotouč ukryl ve své lapačce.
20:05
Úvodní vhazování do druhé třetiny vyhráli domácí a i hned se vydali do útočného pásma, kde zatím drží kotouč.
20:01
Celky se vrátili zpět na ledovou plochu, takže už nic nebrání začátku prostřední části základní hrací doby.
Další třetina začne přibližně v 18:48.
V první třetině jsem mohli vidět dvě branky, po jedné na každé straně. Nejprve dostal do vedení domácí Roman Chlouba, který se prezentoval pohledným sólem, ale o osm minut později vyroval Martin Hanz.
20:00
19:40
Kadaň tlačí Most v jejich obranném pásma a snaží se o vstřelení branky do šatny.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:55
Kadaň získala snadno puk v útočném pásmu, když Jakub Chrpa vystihl přihrávku Mostu, ale se situací si neporadil nejlépe. Naopak Moučka si připisuje další úspěšný zákrok.
18:38
Sražená přihrávka Černýho v útočném pásmu zamířila mimo hrací plochu, takže se bude vhazovat před Moučkou.
18:06
Martin Rohan zavezl puk do útočného pásma, ale tam si neporadil s dotírajícím obráncem hostů.
17:00
Po vyrování ze strany Mostu se obraz hry uklidnil. K vidění je hodně tvrdá hra, kterou celky nastolily už na začátku zápasu.
16:11
Dalekonosté nahozaní Szathmáryho nepadlo Moučkovi z lapačky, ale naštěstí pro hosty puk zamířil mimo branku.
14:52
Hosté se chopili další šance lépe než té první a vyrovnává! Po přihrávce Strejčka se do úniku dostal ROBIN HANZL, který si poradil zkušeně! Nejprve mladého brankáře položil na zem nastačením střela a následně zakončil pod horní tyč – 1:1. Asistence: Jan Strejček.
14:20
Domácí Kadaň na tuto situaci zareagovala a hned z protiútoku ohrozila Moučka, ale ten předvedl další z úspěšných zákroků.
13:21
Most se dostal do přečíslení dva na jednoho! Kubinkáč zavezl puk do útočného pásma, kde jej posunul na volnějšího Havlíčka, jehož střelu vyrazil Dvořák pouze před sebe, ale naštěstí pro domácí se dojíždějící Kubinčák k dorážce nedostal.
12:48
Jakub Chrpa se ocitl v dobré pozici pro zakončení, ale jeho střela z mezikruží zamířila pouze do náruče připraveného brankáře Moučka.
12:27
Most vybojoval kotouč, ale po nepřesné přihrávce ve středním pásmu o něj opět přišel.
11:38
Sportovní klub Kadaň opět drží svého dnešního soka pod pokličkou v útočném pásmu, ale hostující brankář zatím zasahovat nemusel.
11:06
Šťovíčkova střela Moučka nepřekvapila. Mostecký brankář puk následně raději podržel, takže se bude vhazovat v útočném pásmu domácích.
10:23
Domácíc hokejisté opět vyslali další střelu na Moučka, ten je zatím v utkání více vytíženější než jeho brankářský kolega na druhé straně kluziště.
09:46
Střela Grina byla tečovaná těsně před Dvořákem, ale domácí brankář si z nepříjemnou tečí poradil a puk vyrazil do rohu kluziště.
09:20
Domácí Kadań se usadil v útočném pásmu, ale ohrozit branku Moučka se jí nepovedlo. Most dobře bránil hráče s pukem a vykrýval volná místa.
08:23
Přeučil vybojoval puk pro hosty a následně ho nahodil do útočného pásma, kde se ho ujímají domácí.
07:54
Nepřesnosti pokračují. Tentokrát se nepodařilo Kadani správně rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Dvořáka.
07:36
Další nepřesný přechod do útočného pásma v podání Mostu.
06:43
Parádním sólem se prezentoval ROMAN CHLOUBA, který nejprve obehrál obránce Mostu a následně technickou střelou překonal Moučka – 1:0. Bez asistence.
05:57
Nepovedená střela domácích zamířila do ochranné sítě, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
04:58
Útočné tažení hostů zastavuje ofsajdové postavení jednoho z hráčů v bílomodrém dresu.
04:42
Zeman podržel puk za svou brankou, tak aby jeho Most mohl vystřídat.
03:42
Domácí Kadaň vybojovala kotouč na své hole, ale nepodařilo se jí projít přes střední pásmo, neboť Havlíček vybojoval puk.
03:27
Nepřesná rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění. Hra se přesune zpět před domácí branku.
02:35
Nedrda se dostal s kotoučem do útočného pásma, kde nic nevymýšlel a prověřil pozornost Dvořáka, ten střelu vyrazil mimo hrací plochu. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostů.
01:37
Vrána zavezl puk do útočného pásma domácích, kde přihrál lépe postavenému Šťovíčkovi, jehož střela zamířila přímo do náruče Moučka.
01:00
Kubinčák nahodil kotouč do útočného pásma, kde jej sice hosté zvládli vybojovat, ale Kadaň si kotouč po chvíli podmanila.
00:35
Snaha o návrat do útočného pásma Mostu nevyšla. Je pískán ofsajd.
00:08
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhráli hosté z Mostu, kteří se hned vydali do útočného pásma, ale domácí branku se jim nepodařilo ohrozit.
00:01
Na ledovou plochu se vrací aktéři dnešního utkání. Za malou chvilku bude následovat úvodní vhazování.

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drobný, Drtina, Trefný, Szathmáry, Blaha, Rohan M., Černý, Charousek – Račuk, Chlouba, Chrpa – Kverka, Zadražil, Rohan T. – Vaněk D., Vrána, Šťovíček – Wágner, Hejcman, Hlava.

HC Most: Mouček (Horák) – Zeman, Grin, Havelka, Strejček, Vaněk R., Hora, Bittner – Tauš, Alinč, Slavíček – Kubinčák, Havlíček, Přeučil – Mical, Hanzl, Jánský – Nedrda, Procházka.

Rozhodčí: Würtherle – Coubal, Kokrment.
Dobrý podvečer z kadaňského zimní stadionu. Oba celky již absolvovali předzápasové rozbruslení.
Poslední utkání Mostu
HC Most – HC Slavia Praha
Ze začátku klidné utkání, když stav po první třetině byl vyrovnaný 1:1. Druhá třetině byla velice zajímavá. Po brance Alinče šli domácí do vedení. Jenže Slavia rychle reagovala, Pavlin vyrovnal na 2:2. Čtyři minuty do konce druhé části šli sešívaní do vedení, ale mostečané ve čtyřicáté minutě srovnali na 3:3. Do kabin se odcházelo znovu za nerozhodnutého stavu. Třetí třetina byla nejzajímavější, když dohromady vstřelily oba týmy šest gólů. Opět šli domácí do vedení po trefě Přeučila, jenže mostečtí se radovali jen chvilku, když se prosadil hostující Bahenský. V pětapadesáté minutě se prosadil slávistický Knot a za dvě minuty Most srovnal. Stav byl opět nerozhodný. Minutu před koncem třetí třetiny se prosadily oba týmy a zápas se po nerozhodnutém stavu 6:6 musel prodlužovat. Jenže prodloužení nerozhodlo a tak se jely nájezdy. V nich byla lepší Slavia a vyhrála 7:6. Rozhodující nájezd proměnil Čermák.
Poslední utkání Kadaně
SK Horácká Slavia Třebíč – SK Kadaň
Začátek utkání kadaňským hokejistům vůbec nevyšel. Během osmi minut dostali čtyři branky a trenér Beck vystřídal brankáře Strmeně za Dlouhého. Ten inkasoval v zápase jen jednou, také v první třetině. Čtyři minuty před koncem se prosadil Tomáš Rohan a po první periodě byl stav utkání 4:1. Hosté se ve druhé třetině zvedli a Kverka vstřelil druhý gól Kadaně. Třebíčští měli šance, které nedokázali proměnit. Třetí třetina přinesla pouze jeden gól, který v přesilovce a bez brankáře vstřelit v poslední minutě kadaňský Martin Rohan, který dokázal jen snížit na 4:3. Kadaň nedokázala porazit Třebíč a prohrála 4:3.
V rámci jednadvacátého kola WSM ligy zavítá na led Kadaně Most. Aktuálně třináctý tým ligy se již v osmém kole s černožlutými utkal. Z nedalekého Mostu si kadaňští odváželi výhru 2:1 po samostatných nájezdech.