Prodloužení rychle ukončil přesnou střelou mezi betony Robinson a Slavia si tak připisuje bonusový bod. I toto utkání tak došlo až do prodloužení a stejně jako poslední domácí zápas i tento skončil vítězstvím Slavie. To je ode mne pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer.
61:00
Slavia právě vstřelila branku!
Obranou Kadaně projel NATHAN ROBINSON a střelou mezi betony rozhoduje zápas. Asistence: Žiga Pavlin, David Hruška.
60:41
Čech chytil puk do lapačky a okamžitě se ho zbavuje, aby nepřerušil hru.
60:05
Na vhazování úspěšnější hosté.
60:01
Třetí třetina nabídla pohledný hokej, během kterého se domácímu týmu podařilo vyrovnat na 3:3. Zápas tak půjde do prodloužení.
60:00
59:32
Rohan s Trefným chybovali v obranném pásmu, ale podařilo se jim dostat puk pryč.
59:20
Oddechový čas pro Kadaň.
59:20
Hosté ve tlačenici dotlačili puk do sítě, ale rozhodčí ho neuznávají pro postavení útočícího hráče v brankovišti!
58:52
Šťovíček posunul puk do útočného pásma, ale tam ho převzala obrana hostů.
57:47
Rychlý protiútok hostů zakončoval Hruška, ale jeho prudké střele vystavil stopku Čech.
57:24
Zakázané uvolnění domácích.
57:05
A domácí tým zůstává při chuti. Koblasa však na Hyláka nevyzrál.
56:22
Kadaň právě vstřelila branku!
MARTIN KADLEC projel obranou hostů, položil si Hyláka a přehodil beton ležícího brankáře. Asistence: Jaromír Kverka, Martin Sloboda.
55:53
Puk po ose Rohan-Vrána putoval až před branku, ale tam se k němu nedostal žádný z bránících hráčů.
55:15
Útok domácích zastavuje ofsajd.
55:07
Krstev se zjevil před Čechem, ale domácí brankář měl lapačku na správném místě.
54:08
Domácí drží puk ve středním pásmu.
53:07
Rohan na dalším útočném výletě, ale i tentokrát si Hylák s jeho pokusem poradil.
52:41
Po další střele zůstal na ledě Markovič a jen těžce se zvedá z ledu.
52:24
Drobný se dostal k odraženému kotouči, ale do jeho střely obětavě padl jeden z obránců.
51:02
Krstev hledal přihrávkou o zadní mantinel Čermáka, ale ten se k puku nedostal.
50:16
Hruška se mezi dvěma bránícími hráči dostal k puku, ale nakonec jej zastavil Novák.
49:29
Bahenského střelu tečoval jeden z bránících hráčů a puk tak mířil mimo tři tyče.
46:47
Robinsonova střela mířila mimo tři tyče.
46:05
45:56
Ve vlastním oslabení ujel DAVID HRUŠKA a přesnou střelou k tyči vrací vedení na stranu hostů. Asistence: Angel Krstev, Milan Mikulík
45:36
Puk v obranném pásmu Kadaně. Domácím se v přesilové hře nedaří.
45:12
Poté co Hylák přikryl kotouč se před brankou hostů strhla mela. Tentokrát se obejde bez vyloučení.
44:50
Hosté znovu vyhazuje.
44:36
Puk za brankou Kadaně.
44:05
Čermák(SLA) obdržel dvě minuty za zdržování hry.
43:45
Domácí tým nahazuje puk do útočného pásma a míří střídat.
42:40
Šťovíčkovu střelu zablokoval jeden z obránců.
41:41
A je vyrovnáno! Novák nahodil od modré čáry a puk těsně před Hylákem tečoval do protipohybu brankáře LUKÁŠ VRÁNA. Asistence: Šimon Szathmáry, Daniel Novák.
41:21
Szathmáryho střela vykryl Hylák ramenem.
40:52
Po sérii nepřesností jsou u puku hosté.
40:05
Kadaňští vyhráli vhazování a zamířili před Hyláka.
40:01
Ve druhé třetině jsme branku neviděli, ale oba celky si vypracovaly několik slibných šancí. Zásluhou obou brankářů však skóre zůstává nezměněné. Rozuzlení zápasu přinese až poslední třetina, která začne přibližně v 19:43.
40:00
39:33
Pavlinovo nahozen vyrazil Čech betonem.
39:05
Rohan projel celé kluziště, ale k ohrožení Hyláka se nedostal.
38:39
Vrána objel branku, ale Hylák se stihl přemístit a utěsnit prostor u pravé tyče.
37:47
Puk poskakoval před Hylákovou brankou, ale žádný z domácích útočníků se k němu nedostal.
37:16
Ofsajd domácích.
36:43
Hlava napřáhl od modré čáry, ale Hylk zachytil kotouč na hrudi.
35:51
Vrána dostal puk do jízdy, ale těsně před ním puk zachytil jeden z obránců.
35:33
Icing Slavie.
35:02
Okamžitě po vhazování vypálil Kadlec a jen těsně minul Hylákovu klec.
35:00
34:40
Bahenského prudká střela skončila těsně vedle domácí branky.
33:54
Robinsonův únik byl zastaven jedním z obránců.
33:23
Kadlecovo nahození proskákalo až před Hyláka.
33:04
32:20
Po chybě na modré čáře domácí tým ztrácí útočné pásmo.
31:43
Domácí kombinují v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.
31:18
31:04
Síly na ledě se vyrovnají. Tuominen(SLA) obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.
30:22
Puk v obranném pásmu hostů. Domácí střídají.
29:34
Vas se probil až před Čecha, ale ten si s jeho střelou poradil.
29:18
Blaha(KAD) si odsedí dvě minuty za hákování.
28:50
Tuominen zůstal zapomenutý v prostoru mezi kruhy, ale netrefil branku.
27:58
Rohan zachytil vyhozený kotouč a okamžitě jej posílá na Hylákovu branku.
27:34
Útok hostů zastavil ofsajd.
26:34
26:20
Až teď se usazují v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.
26:00
Trhači se v přesilové hře trápí, zatím nepřekročili modrou čáru.
25:28
Čermák zůstal osamocený v prostoru mezi kruhy, ale Čech skvěle zasáhl lapačkou!
25:00
Kašpařík nahodil puk na Čechovu branku, domácí brankář byl pozorný.
24:40
Hosté ve čtyřech.
24:34
Růžička(SLA) obdržel menší trest za podražení.
24:30
Kadaň tráví většinu zkrácené přesilové hry za vlastní brankou.
23:58
23:31
Szathmáry nahodil puk na branku hostů a míří střídat.
22:41
Krstev(SLA) si počínal před vlastní brankou příliš důrazně a odsedí si dvě minuty za hrubost.
22:39
Kverka zůstal sám za obranou hostů, ale Hylák se roztáhl na brankové čáře a ukryl puk pod beton!
22:20
Domácí vyhazují puk.
21:58
Za nedovolené bránění obdržel dvě minuty Blaha(KAD).
21:30
Koblasa napřáhnul z prostoru levého kruhu, ale Hylák jeho střelu srazil do rohu.
21:09
Robinson skončil v domácí brance. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:42
Po zmatcích ve středním pásmu skončil puk za brankou Slavie.
20:10
Hosté byli na vhazování úspěšnější.
20:01
V první třetině jsme viděli tři branky. Hosté se v rozmezí půlminuty dostali do dvoubrankového vedení po brankách Bahenského a Čermáka, domácí za necelou minutu snížili zásluhou Šťovíčka. Hosté byli aktivnějším celkem i díky třem přesilovým hrám. Ani jednu však nevyužili. Druhá třetina začne přibližně v 18:53
20:00
19:20
Vrána se dostal k puku v prostoru mezi kruhy, ale stál zády k brance a jeho střela skončila daleko od branky.
18:44
Szatmáryho střelu ze středního pásma vyrazil Hylák ramenem.
18:14
17:59
Čech raději přikryl puk před dotírajícím Vasem.
17:31
Mikulík zůstal osamocen v prostoru mezi kruhy, ale puk mu přeskočil hůl.
16:53
Krstev si sjel do prostoru pravého kruhu, ale na Čecha nevyzrál.
16:24
Blaha(KAD) si odsedí dvě minuty za podražení.
15:48
Domácí okamžitě odpovídají a snižují na rozdíl jediné branky. Po Chrpově střele se puk odrazil k MARTINOVI ŠŤOVÍČKOVI, který střelou pod břevno překonává Hyláka. Asistence: Jakub Chrpa.
15:02
Kuriózní situace skončila druhou brankou pro pražský celek. Čech vyjel z branky, aby vyhodil puk, ale ten se odrazil od prvního obránce až do sítě. Branka je připsána MILOSLAVU ČERMÁKOVI. Bez asistence.
14:37
Hosté se ujímají vedení. Hruška projel podél mantinelu a protáhl se před Čecha. Tam se puk dostal ke ZDEŇKOVI BAHENSKÉMU, který nadvakrát překonal domácího brankáře. Asistence: David Hruška, Pavel Kašpařík.
14:20
13:27
Mikulík zavezl puk do útočného pásma, ale okamžitě ztrácí kotouč a domácí obránci jej posílají za Hylákovu branku.
13:13
Zakázané uvolnění hostí.
12:58
Hruškova střela skončila pouze na pravém betonu domácího brankáře.
12:22
Okamžitě po vhazování končí puk ve středním pásmu.
12:16
Za faul loktem obdržel dvě minuty Hlava(KAD)
11:54
Sloboda ujel sám na Hyláka, ale tváří v tvář brankáři hostí přestřelil!
11:04
Obrovský závar před brankou hostí. Chrpova dorážka sice překonala Hyláka, ale na brankové čáře ho zastoupil jeden z obránců!
10:41
Po sérii zmatků se k puku dostal Rohan, ale minul branku.
10:24
10:02
Kadaň znovu vyhazuje.
09:40
Kadaň vyhazuje.
09:24
Pavlinova střela skončila na betonech domácího brankáře.
08:39
Markovič dostal přihrávku přes celé obranné pásmo, ale puk mu přeskočil hůl.
08:23
Trest pro domácí tým. Za hru vysokou holí si dvě minuty odsedí Sloboda.
08:14
Trefného střela od modré čáry skončila na hrudi Hyláka.
08:09
Icing hostů.
07:45
Jiránkův prudký pokus končí pouze v Čechově lapačce.
07:12
06:38
06:20
Vas se dostal k puku v prostoru mezi kruhy a zkoušel překvapit Čecha střelou zpoza obránce, ale domácí brankář puk ukryl do lapačky.
05:53
Chrpa hledal před brankou Hlavu, ale do jeho přihrávky zasáhl Přindiš.
05:26
Pavlin chyboval na modré čáře. Hra se tak přesune do středního pásma.
04:50
Slobodův pokus skončil v ochranné síti.
04:16
Vas projel podél mantinelu, proti jeho střele si Čech povyjel a kotouč vyrazil betonem.
03:59
Andres se okamžitě stal součástí slavistického útoku a jeho nenápadná střela nadělala Čechovi spoustu problémů.
03:41
03:15
Hosté vyhazují a míří střídat.
02:46
Černý zachytil kotouč na modré čáře a okamžitě vystřelil, Hylák však jeho střelu ukryl do lapačky.
02:18
Slavia vyhazuje puk.
01:41
První vyloučení dnešního zápas. Andres(SLA) si odsedí dvě minuty za hákování.
01:22
Na vhazování úspěšnější domácí a okamžitě vyrazili do protiútoku. Chrpova střela netrefila branku.
01:09
Icing Kadaně.
00:55
Hosté vyhazují puk za branku Kadaně.
00:05
Na úvodním vhazování byli úspěšnější domácí, ale rychle ztrácí kotouč.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Černý, Trefný, Drobný, Rohan, Szathmáry, Blaha, Novák – Sloboda, Kverka, Kadlec – Hlava, Šťovíček, Chrpa – Koblasa, Vrána, Vaněk – Macháček

HC Slavia Praha: Hylák (Král) – Krstev, Andrlík, Hruška, Pavlin, Hraško, Růžička, Přindiš – Mikulík, Tuominen, Hruška – Robinson, Vas, Markovič – Andres, Šafránek, Čermák – Bahenský, Kašpařík, Jiránek

Rozhodčí: Krob – Coubal, Kokrment.
SK Kadaň

Domácí se nacházejí na 5. místě s 69 body s bodovým náskokem na šestý Havířov. Svěřenci trenéra Becka si z posledních dvou zápasů připsali 6 bodů a vstřelili 9 branek. V posledním kole trhači otočili zápas v Prostějově. Ve 13. minutě sice prohrávali 3:1, ale do konce první třetiny vyrovnali a po brankách Kverky a Hlavy si odvezli výhru 5:3. Nejproduktivnějším hráčem je Roman Chlouba(10+14), v brance se vystřídalo již 5 brankářů, nejúspěšnějším je Jakub Čech(93,4%).
HC Slavia Praha

Pražané se nacházejí za 4. místě se 78 body se čtyřbodovou ztrátou na třetí Motor. Slavii se v roce 2016 daří. Ze sedmi zápasů získali 15 bodů a ze hřiště soupeře si pokaždé odvezli tři body. V posledním kole zvítězili na hřišti Motoru 2:0 po brankách Markoviče a Kašpaříka. Čisté konto si připsal zkušený Alexandr Hylák, který vévodí brankářským statistikám WSM ligy s průměrem 2,18 a úspěšností přes 93%. Nejproduktivnějším hráčem je Miloslav Čermák(20+21).