V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Most.

Rozhodující nájezd proměnil kuriozně ONDŘEJ HAVLÍČEK, kterému utekl puk, na který Soukup vyjel, Havlíček ho však dostihl dříve, vyhnul se Soukupovi a do prázdné branky skóroval.
Slavíček proměňuje.
Tenkrát neproměňuje.
Havlíček proměňuje.
Dalecký neproměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení nerozhodlo, i když šance byly. Uvidíme, co přinesou nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:48
Kubinčák z kruhu opět do Soukupa.
64:43
Kokešova dělovka končí v Soukupově náruči.
64:32
Ještě trest pro Kloze z Ústí za ned. bránění.
64:02
J. Doležal pálil od modré o nebezpečnou dorážku se pokoušel Kubinčák.
63:57
Icing Slovanu.
63:26
Melka nastřelil před brankou stojícího Kuchlera.
62:58
Vhazovat se bude po pravici Soukupa.
62:17
Teď je to Most, který jde dopředu.
61:48
Už se asi domácí ubrání, Ústí nic v přesilovce nevymyslelo.
60:57
Slovan v tlaku před domácí brankou.
60:01
Most dostal po skončení základní hrací doby ještě dvě minuty za nesportovní chování lavičky, trest odpyká Cvrk.
60:01
Utkání půjde do prodloužení, protože Most dokázal v poslední minutě s notnou dávkou štěstí vyrovnat. Uvidíme, kdo uzme dva body a za jakých okolností.
60:00
59:08
Most právě vstřelil branku!
Hrubá chyba obránce Sobotky, který nedokázal vyhodit jednoduše puk. K tomu se dostal Kubinčák, posunul ho na ONDŘEJE HAVLÍČKA, který nikterak razantní střelou zaskočil Soukupa 2:2. Asistence: Vojtěch Kubinčák.
58:21
Ústí se snaží kontrolovat puk, aby se Most nedostal k odvolání gólmana.
57:53
Slovan vyhodil do středního pásma.
57:15
Most zamkl Ústí před Soukupem, ale ke střele se stejně nedostal.
56:36
Soukup raději přidržel puk v lapačce.
56:20
Kuchlerova teč končí u Petráska v lapačce.
55:40
Domácí by měli přidat, čas se krátí a Most je pořád o branku pozadu.
55:05
Rys se snaží udržet pro hosty útočné pásmo.
54:04
Ústí už je v pěti, ale Most pořád drží útočné pásmo.
53:12
Ještě jednou Kokeš, tentokráte trefl pouze padajícího Smetanu.
52:45
Kokeš minul od modré.
52:12
Černý trefil Gengela, který mu obětavě padl do střely.
51:36
Ústecký Brož dostává 2 minuty za podražení.
51:27
Roubík s Klozem 2/1. Roubík skvěle našel Kloze, který trefil pouze Petráska.
51:01
Pořád se hraje v obranném pásmu Mostu.
50:49
Mostecký icing.
50:27
Merta úplně sám na mezikruží mohl rozhodnout, nestalo se.
49:24
V přečíslení 4/2 poslal Písařík přihrávku do území nikoho.
48:42
Most je kompletní.
47:49
Slovan je s pukem daleko od mostecké branky, nevypadá to jako přesilovka v jeho podání.
47:07
Merta se marně dožaduje dalšího mosteckého vyloučení.
46:39
Mostecký Nedrda je potrestán za držení.
46:30
Zase skvělá práce Tůmy za mosteckou brankou.
45:40
Gengel dostal dobrou přihrávku na modrou, ale než zpracoval puk, tak ho o něj mostečtí obránci stačili obrat.
44:38
První domácí útok si dokáže vytvořit před brankou soupeře tlak, ale chybí tomu lepší koncovka. .
44:03
Kloz se protáhl mězi dvojicí obránců, aby nastřelil pouze Petráska.
43:46
Písařák s T. Doležalem se dostali po sobě ke střelám, ale Soukupa překonat nedokázali.
43:11
Most hraje poměrně aktivně, snaží se o vyrovnání.
41:58
Nedrda obkroužil branku a zkusil překvapit Soukupa.
41:44
Soukup si připisuje pěkný zákrok.
41:03
Havlíček našel Kubinčáka, který se mu snažil na kruzích puk ještě vrátit, ale přihrávka už neprošla.
40:42
40:01
Druhá třetina byla zábavnější než první, hosté jsou o gól vpředu, i když bych řekl, že zápas je vyrovnaný.
40:00
39:56
Ještě jedno vhazování před Petráskem.
39:26
Melkovo střelecký pokus domácí obrana blokuje.
38:42
Most byl pod velkým tlakem první formace Slovanu a Zeman při tom fauloval. 2 minuty za sekání.
37:38
Melka nahodil za mosteckou branku a ujíždí střídat.
36:47
Kubinčák ve snaze nahodit puk do útočného pásma trefil spoluhráče J. Doležala.
36:04
Ústí teď s problémy dostalo puk aspoň do středního pásma.
35:10
Smolka nezpracoval puk a dopředu postupuje Slovan.
34:41
Most už zase doráží na Soukupovu branku.
33:27
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Slovan se v signalizované výhodě dostává do vedení. Roubík krásně našel před brankou zapomenutého JIŘÍHO KUCHLERA, který bekhendem překonal Petráska 1:2. Asistence: Jaroslav Roubík, Antonín Melka.
32:41
Kokeš pálil z kruhu, Soukup připraven.
32:06
Řehoř našel Havlíčka, který vyzkoušel Soukupovu pozornost.
30:32
Slovan teď několikrát ohrozil mosteckou branku.
29:52
Zeman od modré těsně minul ústeckou branku.
29:18
Icing hostů.
28:43
Na druhé straně nezakončil přečíslení 3/2 Tenkrát.
27:52
ZDENĚK TAUŠ postupoval zprava na branku, chtěl nahrát na najíždějícího Nedrdu, ale Soukup si svou holí sráží puk do vlastní branky 1:1. Asistence: Martin Kokeš.
27:19
Hosté jsou v pěti a Smetana se hned zapojil do útočné akce.
26:38
Hosté vyhazují až k Petráskovi.
26:06
Dvakrát pálil od modré Černý, poprvé jeho střelu ústecká obrana zablokoval, podruhé zasáhl Soukup.
25:30
Černý nezachytil puk na modré.
25:10
První trest pro hosty v zápase. Smetana za držení.
24:55
Ofsajd borců v modrých dresech.
24:25
Tůma skvěle držel puk v útočném pásmu, dokázal nahrát i na Kloze, který se ale neprosadil.
23:53
Icing Mostu.
23:30
Havlíček kombinoval s J. Doležalem, ale Soukup se opět zaskočit nenechal.
23:05
Kokešova střela od modré Soukupa nikterak neohrozila.
22:34
Domácí hráči jsou pořád v tlaku.
21:58
Most se snaží před Soukupovo brankou o rychlou brankovou odpověď, ale zatím marně.
21:05
Hosté hned na úvod druhé části využívají přečíslení 3/2. Roubík před brankou posunul ještě puk an JANA KLOZE, který zblízka bekhendem překonal Petráska 0:1. asistence:: Jaroslav Roubík.
20:01
První třetina nepřinesla žádný zvláštní hokej, neviděli jsme jedinou větší šanci.
20:00
19:47
Ještě jeden útočný výpad hostů před koncem třetiny končí neúspěšně.
19:05
Tenkrát pracoval aktivně za mosteckou brankou, ale nic z toho nebylo.
18:24
Brož od modré těsně minul branku.
17:45
Strejček vyhodil až za branku Slovanu.
17:10
Melka to zkusil z pravé strany, ale už byl v příliš ostrém úhlu na střelu.
16:26
Po střele Kuchlera končí puk u Petráska v lapačce.
16:06
Havelka pod tlakem fauloval a dostává dvě minuty za držení.
14:42
Ústí kombinovalo v útočném pásmu, ale domácí nakonec puk posunuli ven ze svého obranného pásma.
13:52
Přerušení za mosteckou brankou, náznak tlaku Slovanu.
13:10
Merta z levé strany trefuje pouze dobře postaveného Petráska.
12:57
Soukup přidržel mostecké nahození puku na jeho branku v lapačce.
11:55
Dobrá střela Kuchlera z mezikruží, Petrásek reagoval špičkou betonu.
11:08
Sklenička je na ledě a málem mohl jít hned do brejku.
10:38
Nedaří se zatím hostům v přesilovce.
09:58
Přihrávka Roubíka brankovištěm na Tůmu byla zblokována do ochranné sítě.
09:29
Cvrk posílá puk za Soukupovu branku.
09:07
Nedovolené bránění pro domácího Skleničku, který zastavil nedovoleně Daleckého.
08:15
Přihrávka rukou vyhání Slovan do středního pásma.
07:45
Merta pálil z mezikruží do připraveného Petráska.
07:20
Roubík se dostal do útočného pásma, ale vzápětí o puk přišel.
06:18
Domácí to překombinovali, ale zatím jsou rozhodně aktivnější ústeckých hokejistů.
05:37
Most je ale pořád v útočné aktivitě.
04:55
Havlíček prošel dobře do útočného pásma, ale přihrávka na J. Doležala už nebyla přesná.
03:58
T. Doležal nezpracoval puk na útočné modré.
03:23
Petrásek přikrývá puk a Most už je v pěti.
02:46
Zemanovi se podařilo dostat puk aspoň do středního pásma.
02:20
Petrásek musel zasahovat, ale zvládl to bez problémů.
01:22
Domácí Tauš je prvním vyloučeným hráčem za vys. hůl.
00:38
První mostecký útok se usadil v útočném pásmu, ale na střelu nakonec nedošlo.
00:01
Ve středu začíná 40. kolem poslední čtvrtina základní části WSM ligy. Hokejisté HC Most nastoupí na domácím ledě proti celku Hokej Ústí nad Labem. Ústí je v tabulce zatím na 10. místě se ziskem 56 bodů. Hokejisté Slovanu mají v poslední době velice dobrou formu. Měli sérii čtyř výher v řadě, kterou přerušila až sobotní porážka 3:1 v Třebíči. S Mostem má Ústí letos zatím příznivou bilanci 2:1 na zápasy, když oba celky si dokázaly držet výhodu domácího prostředí. Jedničkou mezi tyčemi je letos z Litvínova hostující Jakub Soukup. Nejproduktivnějším obráncem je s 28 body (6+22) Jan Pohl. Fantastických 54 bodů (25+29) už stačil nasbírat veterán Jaroslav Roubík, což ho řadí na třetí místo v produktivitě celé WSM ligy. Další útočník Jan Kloz zase vládne s bilancí +17 +/- statistikám. Trenérem Ústí je Miroslav Mach.

Mostu se pořád příliš nedaří, i když občas uhraje dobrý výsledek i proti papírově silnějším soupeřům. 33 získaných bodů pořád drží Most u dna prvoligové tabulky. Odstup na předposlední Šumperk je aktuálně pětibodový. V posledním kole Most v sobotu doma prohrál po slabém výkonu s Litoměřicemi 1:4. V brance se neustále protáčí trojice Petrásek, Horák a Mouček. Nejlepšími statistikami z nich disponuje litvínovská dvojka Petrásek. Mezi obránci, kteří budou schopni proti Ústí nastoupit, nasbíral nejvíce bodů Jiří Zeman. Mezi útočníky neustále dominuje veterán Vojtěch Kubinčák s 34 body (14+20). Jeho spoluhráč z útoku Ondřej Havlíček vede klubové +/- statistiky s bilancí +2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.