To je ode mě pro dnešek vše. Při dalším přenosu na shledanou.
Poslední část dnešního zápasu patřila jednoznačně přerovskému celku, který dalšími čtyřmi brankami rozhodl o svém jednoznačném vítězství a po zásluze si připisuje první tři body v novém ročníku WSM Ligy.
59:49
Přerov právě vstřelil branku!
Zubři se v samotném závěru radují ještě jednou. ROMAN PŠURNÝ zůstal osamocen u tyčky a na dvakrát překonal Pince. Bez asistence.
59:20
Po střele Havlíčka chvíli Horčička nevěděl, kde má puk. Našel jej nakonec pod svými betony.
59:14
Akce Mostu je zastavena z důvodu ofsajdu.
58:49
Černého pokus ztečoval Novotný vysoko nad branku.
58:07
Domácí v plném počtu. Dvořák je zpět na ledě.
57:20
Velké věci se teď ději na ledě MeoAreny. Nejprve si Procházka obhodil Pince, který se tak ocitl zcela mimo branku. Přerov však toto zaváhání využít nedokázal. Hned vzápětí z dobré pozice pálil Alinč. Horčička se musel vyznamenat.
56:35
Sikora pálil na lapačku Pince a o kousek minul.
56:35
Sikora využil zaváhání v rozehrávce hostů a jel sám na Pince. Byl faulován a pojede trestné střílení.
56:07
Most ještě může přidat zajímavou zápletku nakonec dnešního zápasu. Za podražení bude pykat Dvořák.
56:00
Most má výhodu a je v šesti.
55:12
Horčička nyní zasahovat nemusel, protože kotouč o pár centimetrů minul pravý horní roh jeho branky.
54:07
Most právě vstřelil branku!
Hosté se přece jen dočkávají snížení nepříznivého stavu. TOMÁŠ ROD pohotovou střelou pod ruku Horčičky smazává nulu na světelné tabuli. Asistence: Josef Střibrný
52:50
Horovu bombu vyrazil Horčička svým betonem mimo nebezpečí.
52:27
52:03
Obranná čtveřice teď předvedla téměř heroický výkon. Činil se především Novotný, který zblokoval hned dva velmi nebezpečné pokusy hostů.
51:01
Horčička za brankou zastavil puk pro Vágner, který vyhazuje až k Pincovi.
50:27
Šanci na zdramatizování zápasu dostávají hráči Mostu. Za hákování je vyloučen Dostálek.
49:47
Oddechový čas pro hosty.
49:47
Těsně po konci početní výhody se domácí dočkávají další branky. Nahození Chmelíře vyrazil Pinc pouze před sebe, kde jej pohotově sebral Goiš a přihrál jej před prázdnou klec na hůl MICHALA POPELKY, který s přehledem trefuje. Asistence: Jiří Goiš a Radomír Pala
48:50
Střelu Novotného tečoval Goiš mimo Pincovu branku.
48:30
Most se nyní brání o poznání lépe.
47:42
Přerov má další možnost početní výhody. Za držení potrestán Černý.
47:13
Horčička si nyní dokázal pohlídat prostor u své levé tyče a zastavit puk na cestě za jeho záda.
46:37
Domácí publikum je na nohou, dva rychlé góly, které dělilo 34 vteřin jej evidentně nakoplo.
45:28
Přerov vede již o tři branky. VLASTIMIL DOSTÁLEK dostal trochu volného prostoru mezi kruhy, kam dostal nabito a ranou z první nedal Pincovi šanci. Asistence: Romana Pšurný a Milan Procházka
45:17
Most jde do čtyř. Za držení vyloučen Šimeček.
44:54
Domácí se dostávají do dvoubrankového trháku. Popelka posunul puk na JAKUBA FERENCE, který se nerozpakoval a propálil Pince. Asistence: Michal Popelka a Jiří Goiš
44:15
Černý zkoušel za mosteckou klecí přelstít velezkušeného Pláška a tvrdě narazil.
43:47
Dostálek obehrál v rohu hřiště Horu, vybruslil na vrcholu kruhu a nahodil puk na Pincovu klec. Hostující brankář si letící puk našel a chytil jej do svého klína.
42:50
Ižacký nabil Zbořilovi na modrou čáru, ten ovšem nepropálil hradbu těl před sebou.
42:16
Goiš už byl na ledě dlouho, proto pouze nahodil puk a odešel střídat.
41:35
Další icing Přerova, i když se domácí publikum zlobí, protože Goiš ztracený puk téměř dobruslil.
41:22
Přerov zahrál puk přes všechny čáry. Píská se icing.
40:48
40:15
Procházka s Pšurným trochu zatopili hostující obraně, ta to však zvládla.
40:04
Chmelíř okamžitě vyhazuje až za branku Pince.
40:01
Po dvou třetinách může být zatím spokojenější domácí Zubr, který díky teči Dostálka drží hubené jednogólové vedení. Uvidíme, co přinese posledních dvacet minut.
40:00
39:40
Přerov hraje oslabení brilantně a hned dvakrát v rychlém sledu se mu podařilo vyhodit puk ze své třetiny.
38:58
Domácí jsou už ve čtyrech.
38:48
Další trest pro domácího hráče. Za údajný zásah vysokou holí do obličeje Divíška je potrestán Sikora. Dostává dvě minuty.
37:32
Horčička teď vytáhl velmi důležitý zákrok. Bleskově se dokázal přesunout proti osamocenému Chlapíkovi a vyrazit puk mimo tři tyče branky.
36:58
Hosté mají možnost vyrovnat. Malina v rohu obranného pásma podrazil svého soka a putuje na lavici hanby.
36:53
Nyní zahrozil Most. Horčička se měl na pozoru a pohotově zakročil.
35:21
Procházka přihrál Dostálkovi, který se poté uvolnil na střed hřiště a velmi nebezpečně vystřelil. Pinc dokázal kotouč pouze vyrazit před sebe, kde jej málem za jeho záda uklidil Procházka.
35:00
Hosté se málem dostali do samostatného úniku, to by však musel Alinč zpracovat Havelkovu přihrávku.
34:25
Zbořil trefil pouze soupeře a měl co dělat, aby se ke kotouči opět dostal.
34:14
Goiš neměl komu přihrát, a tak zkusil vystřelit. Vybojoval vhazování před Pincem.
32:30
Zubři jsou při chuti. Kratochvíl zatáhl puk, poté počkal až mu z druhé vlny najede Sikora. Ten z první vypálil, ovšem jeho střele chybělo pár centimetrů, aby trefila branku.
31:48
Přerov se konečně dočkal. VLASTIMIL DOSTÁLEK stál před Pincem a šikovně tečoval Palovu střelu do pravého horního rohu. Asistence: Radomír Pala a Milan Procházka
31:40
Čtvrtý domácí útok předvedl rychlý přechod do útoku a vybojoval faul. Za seknutí Krále vyloučen Havelka.
30:58
Nyní je hra přerušena kvůli postavení mimo hru hostujícího celku.
30:29
Most se dopustil hry vysokou holí. Vhazování před Pincem.
30:12
Po vhazování před Horčičkou pálil nebezpečně Stříbrný. Jeho rána těsně minula horní roh domácí klece.
29:51
To je škody! Sikora vybídl ke skórování Pláška, který se ocitl tváří tvář Pincovi. Zamířil pod vyrážečku, ale minul.
29:20
Válek posílá puk o mantinelu do středního pásma umožňuje svým spoluhráčům střídat.
28:18
Kratochvíl se po návratu z trestné lavice okamžitě zapojil útočné akce. Vyměnil si puk s Goišem a už to vypadalo, že se dostane ke střele z mezikruží, Černý však vleže dokázal na poslední chvíli vypíchnout puk přerovskému hráči z hokejky.
26:54
Perfektní práce domácího veterána Pláška. Ten nejprve vytečoval puk za modrou čáru, následně jej ještě vypíchl Horovi a ušětřil cenný čas.
26:17
Současně jsou potrestáni Ferenc a Divíšek. Oba shodně za hrubost.
26:17
26:17
Horovu střelu zachytil Horčička do své výstroje, poté se před jeho brankou strhla menší potyčka.
26:01
První přesilovku si zahraje i Baník. Za sekání je potrestán Kratochvíl.
25:13
Do šance se prodral Sikora, ale střelou po ledě si na Pince nepřišel.
24:27
Dostálek sám před Pincem nedokázal zpracovat puk, který mu utekl až do rohu hřiště.
23:52
Do slibné šance se natlačil Ižacký, střílel z poměrně ostrého úhlu, který dokázal Pinc vykrýt. Po zakončení přerovský útočník nepříjemně pocítil jak tvrdé jsou mantinely Meo–Areny.
22:57
Goiš v přečíslení nedokázal přesně přihrát a domácí se tak připravili o slibnou možnost.
22:40
Novotný se teď prezentoval tvrdým ale čistým hitem.
21:50
Kotouč se odrazil přímo na hůl Havlíčka, který okamžitě pálil. Horčička vytáhl perfektní zákrok levým betonem.
21:04
Divíšek dlouho otálel se střelou. Nakonec vypálil a tak tak, že se puk vyražený Horčičkou odrazil od dojíždějícího Kubinčáka do přerovské klece.
20:10
Procházka protečoval Palovu přihrávku do útočné třetiny a Dostálek se už žene za pukem.
20:01
Prvních dvacet minut je za námi a branku jsme prozatím neviděli. Více ze hry má určitě Přerov, který poměrně často nastěhovaný před Pincovou klecí. Vypracoval si i slibné příležitosti, které se mu ovšem využít nepodařilo.
20:00
18:53
Malina trefil pouze hráče před sebou. V ten samý moment se vrací Rod zpět na ledovou plochu. Tuto přesilovku nesehráli domácí vůbec dobře.
17:42
Kubinčák posílá puk až za branku Horčičky a umožňuje svým spoluhráčům vystřídat.
16:53
Třetí pětka Zubrů předvedl pohledný kolotoč. Kovařík svým pohybem donutil k faulu Roda.
15:51
Sikorovu střelu Pinc neudržel, ale stačil na poslední chvíli volný puk odpálit do bezpečí.
15:07
Přečíslení Mostu vyřešil Kubinčák střelou pouze do vyjetého Horčičky.
14:22
Goiš zkoušel obejít Horu, což se mu nepovedlo. Hostující hráč tak může založit útočnou akci svého týmu.
13:40
Charouskovi přeskočil puk hokejku a hosté musí vyklidit útočné pásmo.
12:45
Pala přihrál Chmelířovi do velmi složité situace, kterou přerovský obránce tak tak zvládl.
11:35
Už už to vypadalo, že se Kovařík krásně uvolní, nakonec ho však tvrdým hitem zastavil Charousek.
10:55
10:51
Další rána Maliny a opět v akci lapačka Pince.
10:25
Malina dokázal zachytit vyhození na modré čáře a okamžitě vypálil. Pinc měl dobrý výhled a ukryl puk do své rukavice.
09:20
Závar před Pince nakonec utnul jeden z hostí vyhozením do středního pásma.
09:10
Velká šance Přerova. Domácí sehráli rychlý signál, na jehož konci pálil Dostálek pouze do připraveného Pince.
08:55
Divíšek vyloučen za sekání.
08:31
Kubinčák přizvedl nahození Zbořila těsně nad Pincovu klec. Domácí zatím příliš nepouštějí hosty z jejich třetiny.
08:04
Další zákrok Pince. Vhazuje se nyní po jeho levici.
07:32
Dobrá práce třetí pětky Přerova. Vytvořila si solidní tlak, ale k většímu ohrožení mostecké svatyně se nedostala.
06:59
Plášek zavezl puk do útočné třetiny, kde ho přenechal Sikorovi. Přerovská osmička zkusila střelu zápěstím, kterou dokázal Pinc udržet ve své výstroji.
06:20
Dostálek se za hostující brankou zbavil svého strážce a vybídl ke střele Pšurného, který nezamířil přesně.
05:00
Šnajnar dlouho držel puk ve vlastní třetině až jej svým dobrým napadáním o něj připravil Mical. Přerov však nakonec vybojoval puk zpět.
04:32
Poprvé si na kotouče sáhl i přerovský Horčička.
03:48
Kovařík to zkusil sám, ale neprohodil bránícího hráče a Most tak může vyvést puk daleko od své branky.
03:04
Ofenzivní snahu Mostu zastavil ofsajd.
02:15
Čtvrtá pětka Přerova se natlačila až před branku Pince, ale Ižacký nedokázal procedit puk za mosteckého brankáře.
01:25
Zubři si několikrát nepřesně přihráli a puku se tak zmocnili hosté ze severu Čech.
00:20
Malinovo nahození dokázal Pinc vyrazit ovšem s velkým štěstím, kotouč se vykutálel těsně vedle tyčky.
00:17
Přerov vlétl do útočného pásma a zatápí mostecké obraně.
00:02
Hosté vyhráli úvodní vhazování.
00:01
Zahajovací pětice se rovnají kolem středového kruhu.
a teď už přerovští Zubři.
Jako první nastupují na ledovou plochu hráči Mostu, které provází pískot domácího publika...
Rolba krouží své poslední kolečko a vše už se zdá být přichystáno na začátek utkání.
HC ZUBR Přerov
Přerov v rámci prvního kola odehrál vyrovnaný duel na ledě Třebíče, kde až do poslední chvíle bojoval o body. Nakonec se však z vítězství radovala Horácká Slavie po výsledku 5:3.
Zubrům v prvním duelu chyběl kapitán a velká opora Tomáš Sýkora a v dnešním zápase by tomu nemělo být jinak.
HC Most
Hosté ze severu Čech si v prvním utkání sezony připsali bod, když na domácím ledě nestačili na ústecké Lvi a prohráli s nimi 3:4 po nájezdech. Pro Baník je to určitě bodová ztráta, protože to byl právě on, kdo po většinu zápasu tahal za delší konec.
Dobrý den. Vítejte u přenosu z druhého kola WSM Ligy. V dnešním zápase poměří své síly Přerov a Most.