Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Je dobojováno! Prostějov zvládl důležité utkání s Litoměřicemi a získává tři body. Domácí vlétli do utkání skvěle. Radim Matuš po minutě a půl otevřel skóre. Litoměřice ale srovnaly ještě před přestávkou, když se trefil Jan Veselý. Jestřábům se pro změnu povedl nástup do prostřední periody. Ondřej Fiala nejprve vrátil Prostějovu vedení a Jan Rudovský o dvě minuty později náskok navýšil. Vítězná branka přišla až ve 46. minutě, kdy se prosadil aktivní Lukáš Žálčík ! Litoměřice sice zabraly a zásluhou Jaroslava Kally a Filipa Stoklasy se dostaly na dostřel jediné branky, ale Prostějov si v závěru utkání náskok pohlídal a drží si sedmé místo.
59:35
59:05
Pavelka opustil hostující branku. Hraje se však pět na pět. Litoměřice to budou mít opravdu těžké!
58:55
Hostující trenér si vyžádal oddechový čas!
58:47
Martin Novák mohl rozhodnout! Domácí střelec měl před sebou prázdnou branku, ale v nepřehledné situaci nasměroval kotouč pouze do tyče!
58:20
Jan Rudovský si ve středním pásmu vychutnal napadajícího soupeře. Domácí hráč předvedl dvě rychlé kličky a nastřádal další vteřinky.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:35
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Aleš Pavlas – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
57:35
Hanták zbytečně oslabuje svůj celek! Hokejista Litoměřic se dopustil nepochopitelného zkratu a za držení protihráče dostává dvě minuty.
57:02
Pavelka vyjel ven z branky, aby vypomohl spoluhráčům se založením útoku. Domácí celek brání ve středním pásmu a nenechává soupeři prostor.
56:32
Marek Švec zavezl puk do útočného pásma, kde jej několik sekund podržel a umožnil svým spoluhráčům střídání. Litoměřice jsou přesto aktivnější.
56:18
Domácí se musejí bránit. Jestřábi byli pod velkým tlakem a ubránili se jen za cenu vyhození přes všechny čáry. Hra se vrátí před Kantora.
55:41
Jeden z hostů si sjel na prudkou přihrávku mezi kruhy, kde byl zcela osamocený, ale ve vyložené šanci promáchl a zahodil šanci na vyrovnání!
55:12
Domácí střídačce se nelíbil zákrok u mantinelu, ale rozhodčí se tentokrát rozhodli nevylučovat. Stále se nepřerušuje.
54:32
Lukáš Luňák motal hlavy hostujícím obráncům v rohu útočného pásma. Domácí útočník obránce neobešel, ale alespoň nastřádal cenné vteřinky.
54:00
Dnešní utkání sleduje 916 diváků!
53:40
Hraje se dlouho bez přerušení. Domácí celek zahustil hru ve středním pásmu a Litoměřice se nemohou prodrat za modrou čáru.
53:10
Alexandr Grebeňuk nahodil puk od modré čáry na branku soupeře. Domácí obránce však nenašel nikoho ze spoluhráčů, kteří byli připravení na teč.
52:42
Pavel Kantor vyjel ven z branky a bekhendem vyhodil puk do bezpečí. Domácí brankář našel Venrkbce, který ale puk dlouho neudržel.
52:15
Prostějov se v posledních minutách musí strachovat o své vedení. Domácí hokejisté usnuli na vavřínech a nyní musí rychle začít hrát.
51:17
Litoměřice právě vstřelily branku!
Litoměřice jsou zpátky ve hře! Hosté potrestali další hrubici domácí obrany! K puku se dostal volný FILIP STOKLASA, který nadvakrát dostal puk za záda Pavla Kantora! Bez asistence.
51:10
Domácí hokejisté napadají rozehrávku soupeře. Jestřábi nenechávají soupeři prostor a čas na založení kombinace.
50:15
Domácí brankář musel vytáhnout další parádní zákrok. Kantor se neohroženě vrhl proti střele od modré čáry a vyrazil kotouč do rohu.
50:02
Pavel Kantor musel dávat pozor na nahození z levé strany. Domácí brankář musel utěsnit prostor u pravé tyčky před dorážejícím soupeřem.
49:06
Matouš Venkrbec se na modré čáře položil do prudké přihrávky, ale nakonec se mu nepodařilo vyhodit puk do středního pásma.
48:15
Domácí se však nyní zmocnili kotouče a okamžitě jej vyhodili přes celé kluziště. Litoměřice mají v přesilových hrách velké problémy.
48:02
Smetana dostal přihrávku na modrou čáru, srovnal si puk na hokejce, ale jeho pokus zápěstím prosvištěl kolem horní tyče.
47:35
Litoměřice si zahrají přesilovou hru! Aleš Holík dostává dvě minuty za podražení.
47:10
Domácí fanoušci se zatím skvěle baví a ženou Prostějov za vítězstvím. Hokejisté domácího celku se ihned po obdržení branky derou do útoku.
46:12
Hosté snižují na 4:2! Pavel Kantor vyrazil prudkou střelu přímo na hokejku JAROSLAVA KALLY, který pohotově dopravil puk do sítě! Asistence: Ondřej Veselý, Filip Stoklasa.
45:30
Litoměřice se ihned tlačí do útočného pásma, ale nikdo v modrém se ne a ne dostat k zakončení. Hosté se opravdu trápí.
45:02
Jestřábi právě vstřelili branku!
Domácí ještě navyšují své vedení! Prostějov uspěl na vhazování v útočném pásmu, kotouč se dostal před branku k LUKÁŠI ŽÁLČÍKOVI, který z blízka překonal bezmocného Pavelku! Asistence: Jakub Šlahař, Lukáš Luňák.
44:56
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Matěj Bažant – 2 min., hrubost).
44:05
Marek Indra vybruslil zpoza branky Litoměřic, přihrál před branku, ale nikdo v bílém dresu se nedostal ke střele. Zatím se hraje svižně.
43:40
Ondřej Veselý se dostal do útočného pásma po levé straně. Hostující útočník se tlačil do střelecké pozice, ale obrana byla pozorná.
43:10
Marek Švec projel po pravém křídle do útočného pásma, vrátil kotouč Hozákovi, který se dostal do dobré pozice, ale nestačil vypálit.
42:15
Martin Novák zaskočil za brankáře domácího celku a zablokoval dorážku do odkryté branky Prostějova!
42:00
Jestřábi vlétli do závěrečné třetiny opravdu aktivně. Další atak domácího celku však zastavuje postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
41:45
Jakub Šlahař našlápl po levém křídle do útoku, snažil se najít volného Žálčíka, ale ten se nedostal k zakončení přes dobré postavení obránců.
41:15
Vojtěch Zadražil nahodil puk po mantinelu do útočného pásma. Matouš Venkrbec spěchal za pukem, ale nakonec jej nedohnal.
40:39
Jan Rudovský podržel puk v obranném pásmu. Domácí hokejista se zbavil napadajících soupeřů a uklidnil hru Jestřábů.
40:10
Na úvodním vhazování třetí třetiny uspěli domácí hokejisté. Jestřábi se ihned vydali do útoku, ale Prostějov se neprodral do pásma.
40:01
Druhá třetina je u konce! Prostřední část hry vyšla mnohem lépe domácím Jestřábům. Půl minuty po návratu z kabin se prosadil Ondřej Fiala a o další dvě minuty později přidal další trefu Jestřábů Jan Rudovský. Prostějov byl nadále lepší a Jestřábi neustále zaměstnávali brankáře Pavelku. Naopak Litoměřicím se směřem dopředu vůbec nedaří a domácí kontrolují své vedení. Po čtyřiceti minutách je tedy skóre 3:1.
40:00
39:19
Úplně volný Aleš Holík se dostal do dobré střelecké pozice, jenže místo zakončení zvolil kličku do pravé strany. Prostějov se teď připravil o dobrou možnost.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:35
Daniel Kolář vyhrál bruslařský souboj s jedním ze soupeřů. Domácí obránce byl jako první u odraženého kotouče a rychle rozehrál.
38:10
Kalla nahrával od mantinel před branku na Ondřeje Veselého. Druhý jmenovaný se po kotouči nenatáhl, ale Litoměřice přesto zůstávají u puku.
37:35
Domácí obrana teď pořádně přitvrdila. Hokejisté Litoměřic se dostali k odraženému kotouči, ale Daniel Kolář vytáhl ukázkový hit.
37:05
Ondřej Fiala vyvezl puk do středního pásma, jenže špatným nahozením jen odevzdal kotouč soupeři. Litoměřice mohou zaútočit.
36:32
Patrik Miškář spěchal do útočného pásma za odraženým pukem. Hostující hráč se ale za skákavým kotoučem neprodral.
36:05
Po dalším útoku Litoměřic vypálil Pulpán, jenže jeho svižnou střelu zápěstím přizvedl jeden z obránců Prostějova do ochranné sítě.
35:35
Domácí mají velké problémy v defenzívě. Prostějovu se poněkolikáté v prostřední části nepovedla rozehrávka a nebezpečí musel hasit Pavel Kantor.
35:10
Ondřej Veselý vyjel s pukem z rohu útočného pásma až na modrou čáru, jenže poté neobelstil jednoho z domácích obránců.
34:20
Jiří Hozák zkoušel zadovkou od mantinelu uvolnit někoho ze spoluhráčů, nicméně jeho pobídka před branku nenašla nikoho v bílém.
34:07
33:22
Litoměřice se zatím brání bez větších problémů. Hosté nepouštějí Prostějov do útočného pásma a vyhazují puk přes celé hřiště.
33:00
Ondřej Kopta se v oslabení dostal k odraženému kotouči, dostal se před Kantora, ale bekhendovou střelou orazítkoval tyč!
32:07
Jaroslav Kalla odchází na dvě minuty za hákování. Domácí mohou přidat další trefu!
32:02
Ondřej Veselý se snažil natlačil před branku, ale při prudké brzdě ztratil balanc a poroučel se k ledu. Domácí mohou uklidnit hru.
31:37
Ondřej Fiala získal puk na pravé straně útočného pásma a okamžitě vystřelil. Svou jemnou ránou však Pavelku nemohl ohrozit.
31:06
Pavelka se nenechal překvapit zajímavým nahozením z ostrého úhlu. Hostující brankář vykopl pomalý pokus po ledě betonem.
30:40
Jan Rudovský bojoval o odražený puk v rohu útočného pásma, natáhl na sebe dva soupeře, jenže ze sevření u mantinele neuvolnil nikoho ze spoluhráčů.
30:10
Tomáš Kvapil pokazil rozehrávku v útočném pásmu. Domácí obránce namazal jednomu ze soupeřů, ale Litoměřice jeho minelu nepotrestaly.
29:26
Petr Štindl pohlídal nahozený puk za branku Prostějova. Domácí hokejista poté vyvezl kotouč do bezpečí podél mantinelu.
29:02
Brankář Pavelka raději přikryl lapačkou odražený kotouč před dotírajícím soupeřem. Domácí gólman přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravici.
28:32
Jiří Hozák projel s pukem do útočného pásma a vyslal svižnou ránu zápěstím. Pavelka jeho ránu vyrazil před sebe, ale nikdo v bílém kotouč do branky nedorazil!
28:08
Patrik Miškář se dral za nahozením před Kantora, ale po souboji s obráncem ztratil stabilitu a skončil u mantinelu. Domácí mohou pokračovat.
27:28
Lukáš Krejčík si sjel před branku, kde byl zcela osamocený, ale Rudovský si nevšiml jeho dobrého postavení a nedopravil k němu puk.
27:03
Daniel Kolář chtěl překvapit obranu Litoměřic bleskovou rozehrávkou. Jeho přihrávka však prolétla na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Kantorem.
26:30
Petr Štindl dojel nahozený puk do rohu obranného pásma. Domácí hokejista si vzal kotouč a založil novou akci Prostějova.
26:04
25:46
Matuš bruslil do rychlého protiútoku po levém křídle. Na druhé straně se mu nabízel Marek Švec, ale první jmenovaný k němu nedopravil puk.
25:15
Martin Ondráček si sjel na nahození před branku soupeře. Hostující hokejista chtěl uklidit puk ze vzduchu, jenže jeho pokus minul branku.
24:35
Štindl nasáčkoval soupeře na mantinel, sebral mu kotouč a vyhodil jej přes celé kluziště. Litoměřice musejí začít od své branky.
24:04
Litoměřice si zahrají přesilovou hru. Alexandr Grebeňuk dostává dvě minuty za hákování.
23:40
Bude se vylučovat na domácí straně. Litoměřice mezitím zkoušejí štěstí v šesti bruslařích na ledě.
23:10
Jiří Hozák si sjel na přihrávku za branku Litoměřic, ale sám neměl proti přesile zadáků Litoměřic šanci na úspěch.
22:41
Nádherná branka! Prostějov zvyšuje své vedení na 3:1! Lukáš Krejčík vybruslil k levé tyči, odkud našel osamoceného JANA RUDOVSKÉHO, který si položil Pavelku a vychutnal si zakončení do odkryté branky! Asistence: Lukáš Krejčík, Martin Novák.
22:10
Pavelka musel znovu zasahovat. Brankář Litoměřic tentokrát vyrazil střelu od modré čáry. Jestřábi přesto zůstávají v útočném pásmu.
21:51
Jakub Šlahař našlápl ve středním pásmu, projel přes modrou čáru, nicméně jeho pokus zápěstím končí v lapačce hostujícího brankáře.
21:10
Litoměřice se snažili přispěchat vpřed s rychlou odpovědí. Domácí zadáci se však nenechali rozhodit a zneškodnili akci soupeře.
20:30
Domácí si berou zpět ztracené vedení! Jestřábi se usadili v útočném pásmu. Marek Švec přenechal puk pro ONDŘEJE FIALU, který si nabruslil do palebné pozice a dělovkou propálil Pavelku. Asistence: Marek Švec, Jiří Hozák.
20:10
Litoměřice uspěly na úvodním vhazování druhé třetiny. Hostům se ale nepovedlo založení útoku a kotouč končí na zakázaném uvolnění.
20:01
První třetina končí! Domácí Jestřábi měli skvělý vstup do utkání. Po chybě brankáře Pavelky otevřel skóre Radim Matuš. Domácí byli nadále aktivnějším celkem, ale Litoměřice pomalu začaly vystrkávat růžky. Minutu před koncem první třetiny se Janu Veselému podařilo vyrovnat. Brankář Pavelka poté na několik sekund přepustil místo v brance Litoměřic Šindelářovi, ale po úpravě výstroje se vrátil do branky.
20:00
19:21
Pavelka podle všeho potřeboval upravit výstroj a po krátké štaci Filipa Šinděláře se vrací do branky.
19:03
Střídání v týmu HC Stadion Litoměřice: ze hřiště odchází Jaroslav Pavelka, přichází Filip Šindelář.
19:03
Je vyrovnáno! Hosté v závěru první třetiny dotahují krok! JAN VESELÝ rozjel akci Litoměřic ve středním pásmu, sám si sjel před branku a dopravil přihrávku Jaroslava Kally za záda Pavla Kantora! Asistence: Jaroslav Kalla.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:16
Litoměřicím se nyní nepovedla rozehrávka. Prudká pobídka do útočného pásma prosvištěla na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Pavelkou.
18:02
Filip Hanták vyplaval na pravém křídle, sjel si na přihrávku mezi kruhy, ale jeho dělovku příklepem stačil Pavel Kantor vyrazit mimo tři tyče!
17:18
17:00
Pavlas dostal nabito na modrou čáru, zpracoval si skákavou přihrávku a pohotově vypálil. Jeho ránu zablokoval jeden z obránců.
16:37
16:20
Štěpán Havránek dojel odražený puk v útočném pásmu, jenže jeho pobídka za branku skončila pouze na hokejce domácího obránce.
15:18
Počet hráčů na ledě se vyrovnání! Domácí špatně střídali a dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
15:00
Martin Novák nedokázal vypálit z mezikruží a obrana Litoměřic pohotově vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Jestřábi musejí začít nanovo.
14:37
Máme tady první vyloučení dnešního utkání! Ondřej Smetana si odsedí dvě minuty za sekání!
14:12
Aleš Holík se od modré čáry chystal tvrdě vypálit, jenže při zakončení zlomil hokejku, který vyletěla opravdu vysoko. Holík už spěchá na střídačku.
14:02
Ondřej Fiala našel přihrávkou z otočky volného Marka Švece, který pohotově pálil z mezikruží, avšak Pavelka další famózním zákrokem podržel Litoměřice!
13:24
Štindl našel pěknou přihrávkou před branku Krejčíka, ale druhý jmenovaný si puk špatně zpracoval a Pavelka se proti jeho ráně stačil přemístit!
13:05
Daniel Kolář se prodral do rohu útočného pásma, odkud nahodil puk před branku, kam si sjel Novák, ale v tísni se nedostal k zakončení.
12:22
Jaroslav Kalla projel s pukem středem ledové plochy do útočného pásma. Hostující útočník vypálil zápěstím, jenže Kantor byl znovu na místě.
12:10
Vojtěch Zadražil prosvištěl do útočného pásma, kde se ale rychlou kličkou nedokázal zbavit svého strážce a rychle přišel o kotouč.
11:16
Rozhodčí ztratili puk z dohledu v souboji za brankou Litoměřic. Do souboje se zapojili hned čtyři hráči. Po zásahu obránce Litoměřic se vhazuje před Pavelkou.
11:06
Krejčík projel s pukem do útočného pásma a nabízel puk na teč Lukáši Žálčíkovi. Druhý jmenovaný se přes velkou snahu k zakončení nedostal.
10:19
Jestřábům se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Prudkou přihrávku na modrou čáru nezastavil nikdo v bílém a puk prolétl na zakázaném uvolnění.
10:05
Pavelka musel znovu zasahovat. Brankář Litoměřic si věděl rady se střelou od modré čáry a vyrazil puk mimo tři tyče.
09:26
Marek Švec se po pravém křídle natlačil před branku, kde přenechal kotouč Holíkovi, jenže druhý jmenovaný v tísni nedokázal zakončit.
09:02
Na druhé straně Pavel Kantor přerušil hru před napadajícími útočníky Litoměřic. Domácí brankář nechtěl připustit zbytečné komplikace.
08:47
Martin Novák se dostal do útočného pásma, nicméně špatnou kličkou se nechal zatlačit do rohu třetiny, odkud už nenašel nikoho v bílém.
08:06
Petr Štindl našel krásnou přihrávkou osamoceného Žálčíka, který se do kotouče položil bez připravy, ale jeho pokus neskončil za brankovou čárou!
07:40
Jakub Šlahař podržel kotouč pro Prostějov a počkal na střídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led také lodivod Litoměřic.
07:02
Loskot si převzal nahozený kotouč za domácí branku a bleskovou otočkou se snažil najít mezírku u levé tyčky. Kantor však nemusel zasahovat.
06:32
Filip Stoklasa motal hlavy domácím obráncům v rohu útočného pásma. Hokejista Litoměřic si poradil se soupeřem, ale následně pokazil přihrávku.
06:10
Jiří Jebavý v souboji na modré čáře udržel útočné pásmo pro hostující celek. Veselý se nakonec dostal k zakončení, jenže Kantor byl na místě.
05:15
Ondřej Fiala odvážně kličkoval za vlastní brankou. Prostějovský hokejista sice přišel o puk, ale naštěstí pro Jestřáby se kotouč odrazil daleko od branky.
05:00
Vojtěch Zadražil si ve středním pásmu počkal na Radka Pilaře a učebnicovým hitem jej poslal k ledu. Domácí hokejista sklízí potlesk publika.
04:17
Hosté mají v úvodu utkání velké problémy s přechodem do útočného pásma. Litoměřice si nerozumí na modré čáře. Další akci zastavuje ofsajd.
04:10
Jaroslav Dvořák nahodil puk po mantinelu do útočného pásma. Jeho pobídku nedostihl nikdo v modrém dresu a Prostějov může zaútočit.
03:42
Filip Stoklasa si řekl o přihrávku před branku. Namísto rány ale přišla střela. Před brankou ještě tečoval Stoklasa, ale Pavel Kantor se nenechal překvapit.
03:15
Tomáš Kvapil bojoval o kotouč v rohu kluziště. K domácímu hokejistovi rychle přistoupil obránce, který mu puk vypíchl daleko od hokejky.
02:38
Marek Loskot se s pukem vytočil v rohu útočného pásma, vybruslil si kolem mantinelu, ale jeho nahození prolétlo kolem branky.
02:10
Domácí hrají opravdu aktivně. Martin Novák projel do útočného pásma po pravé straně, jeho ránu tečoval obránce a Pavelka nadvakrát vyrazil!
01:24
Domácí se ujímají vedení! Brankář Pavelka vyrobil obrovskou hrubici. Mladý brankář vyjel za branku, kde zpracoval puk, ale ten mu utekl k soupeři. RADIM MATUŠ dostal přihrávku před prázdnou branku a bekhendem uklidil kotouč do sítě! Asistence: Lukáš Žálčík.
01:02
Další ofsajd na straně Litoměřic. Hosté vlétli do utkání opravdu aktivně, nicméně Jaroslav Kalla byl příliš rychlý.
00:42
Také hosté se hnali do prvního útoku. Marek Loskot se hnal do útočného pásma, ale hostující útočník nemohl pokračovat kvůli ofsajdu.
00:10
Jestřábi uspěli na úvodním vhazování. Domácí celek se ihned hnal do útoku, nicméně obrana Litoměřic byla napoprvé pozorná.
00:01
Oba týmy už naskakují na ledovou plochu. Prostějov odehraje dnešní duel v bílém, zatímco Litoměřice přijely v modrém.

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Barvík) – D. Kolář, Štindl, Grebeňuk, V. Zadražil, T. Kvapil, A. Holík (A) – Fiala, Hozák, Švec – L. Luňák, Venkrbec (C), Indra – Matuš, Šlahař, Žálčík – L. Krejčík, Martin Novák (A), Rudovský.

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – Jebavý, J. Šulc (A), Š. Havránek, Pavlas (C), Barák, Smetana, Bažant – Hanták, Kopta, Loskot – Jaroslav Kalla, J. Veselý, Stoklasa – Půlpán, Miškář, M. Ondráček – J. Dvořák, R. Pilař, O. Procházka.

Rozhodčí: Fiala, Kika – Barteček, Konvička.
Vzájemné duely v letošní sezóně

Litoměřice – Prostějov 8:3
Prostějov – Litoměřice 1:4
Litoměřice – Prostějov 5:1
LHK Jestřábi Prostějov

Domácí celek také ještě šest kol před koncem základní části nemá postup zcela zaručený. Prostějov má na kontě pětašedesát bodů a aktuálně drží sedmou pozici. Jestřábi ale mají odehraný o jeden zápas méně, a tak stále mohou pomýšlet na atak první šestky. V sobotu hostil Prostějov v hanáckém derby Přerov a před parádní diváckou návštěvou prohrál 3:5.
HC Stadion Litoměřice

Litoměřice dnes čeká nesmírně důležité utkání. Hostující celek je totiž aktuálně na jedenácté pozici a ztrácí jediný bod na desátý Frýdek-Místek. Na kluzištích soupeřů patří Litoměřice k lepším celkům v lize. Litoměřice však mají nejhorší ofenzívu ze všech celků, které bojují o postup do play-off. V sobotu se na domácím ledě snažili vzdorovat Jihlavě, ale nakonec prohrály 1:4.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z WSM ligy. Společně se dnes podíváme na duel mezi Jestřáby Prostějov a Stadionem Litoměřice. Duel startuje v 18 hodin.