Třetí třetina ze začátku vypadala, lépe pro Třebíč, která dobře napadala, dokázala vystřelit na branku, ale to jí následně zhatili Trhači, kteří si dokázali poradit s pokusy Třebíče a vytvořit tak z jejich výhody svou vlastní. Třebíčské napadání bylo pak následně potrestáno inkasovanou brankou, kterou zařídil Chlouba v čase 59:28. Poslední vstřelená branka však nevypovídá o druhé půli třetí třetiny, ve které byli domácí aktivnějším týmem. Soupeř však byl rychlejší a dokázal těžit i z méně příležitostí. Onlajn přenos končí, přejeme Vám hezký zbytek večera.
59:28
Kadaň právě vstřelila branku!
Trhačům se podařilo více jak půl minuty před koncem zápasu vstřelit i čtvrtou branku, kterou jim zajistil ROMAN CHLOUBA. Asistence: Jaroslav Kůs.
58:37
Neuvěřitelně rychle se dostal před Jekela Osmík, který se ho pokusil překvapit rychlým obratem puku. To se mu však nepodařilo a Jekel fantasticky vychytal tuto šanci.
56:47
Souboj u pravého mantinelu v obranném pásmu Třebíče vyhráli domácí, kteří se snaží dostat přes střední a po té i přes obranné pásmo hostů. Tam většinou jejich snaha končí a musejí začínat odznova.
55:35
Icing domácích, vhazování před Jekelem vyhrála Třebíč, Zohorna si pomohl nahrávkou na Čejku, který následně nahodil puk před branku hostů. Z této akce však nic nevzešlo.
54:40
Dolníček se pokusil vystřelit z ostrého úhlu u pravého mantinelu v obranném pásmu hostů, puk však minul. Následně se Třebíč snaží opět dostat do útočného pásma, odkud je pokaždé dokáže obrana hostů vyhnat zpět do středního pásma.
54:19
Zakázané uvolnění hostů střídá zakázané uvolnění domácích.
53:49
Kusko se dostal poměrně blízko před Strmeně a pokusil se svoji střelu směřovat mezi pravou ruku a tělo brankáře hostů.
52:58
Vhazování vyhrála Třebíč, Havránek se pokusil nahodit puk jednomu z Horáků, jeho pokus stihla zneškodnit obrana Trhačů.
52:56
Ofsajd hostů, vhazuje se ve středním pásmu.
52:32
Raška nahodil zadovkou puk před branku hostů, kde stál připravený Mrázek, který však nedokázal puk správně tečovat a Strmeň kotouč zalehl.
52:08
Dolníček od pravého kruhu našel Bartejse před Strmeněm, ale jeho teč neprošla.
51:36
Domácí se hezky rozstříleli, od snižujícího gólu je dělí centimetry.
51:05
Nyní se musel rychle vrátit Lukáš Bláha, za kterým spěchal jeden z Trhačů. Puk naštěstí stihl jako první a mohl tak rozehrát.
50:20
Pěkný průjezd středem hřiště ukázal Chlouba, který prokličkoval až těsně před Jekela, ale jeho střele chyběla razance a vášeň.
50:02
Obě mužstva v plném počtu.
48:32
Vzrušení do tribun přinesl hokejový výjezd Romana Erata, který se podél pravého mantinelu dostal do třetiny hostů, poslal puk dozadu na Nika a ten od pravého kruhu promasíroval pukem hrudník brankáře Strmeně.
48:02
Vyloučen hráč číslo 29 Jakub Chrpa (KAD) na dvě minuty – nesportovní chování.
48:02
Vyloučen hráč číslo 64 Patrik Koch (TRE) na dvě minuty – hrubost.
47:52
Osmík vypálil ze středního pásma na Jekela, který se musel zvednout a následně i vyskočit, aby puk lapil do své náruče.
47:31
Do brankoviště Jekela se dostal jeden z útočících hráčů. Hra byla přerušena a vhazuje se ve středním pásmu.
46:42
Jakmile se Třebíč dostala do plného počtu, vyrazil před Strmeně Niko s Raškou, kteří se snažili vymyslet situaci, ze které by mohl vzejít gól, což se jim skoro povedlo, až na gólovou koncovku. Niko našel Rašku těsně před Strmeněm, ale Raškovi puk nesedl na hůl.
46:26
45:27
Vhazování ve středním pásmu se chopili Horáci, kteří puk následně ztrácí po zásahu kadaňských obránců. Ti se následně vrhají před Jekela, kde se snaží najít si vhodnou pozici ke střele.
44:45
Třebíč se dostává do oslabení, což v jejich aktuální situaci není moc povzbudivá okolnost. Zatím však s přehledem brání a snaží se nedělat chyby.
44:26
Vyloučen hráč číslo 80 Libor Zábranský (TRE) na dvě minuty – držení protihráče.
43:20
Po souboji ve středním pásmu, ze kterého nevzešel vítěz, se puk octl v obranném pásmu Třebíče, po té se dostal opět do středního pásma, kde ho přebrali Trhači a vypálili na Jekela. Ten měl situaci pod kontrolou.
42:11
Kristl se pokusil nahodit puk před bránu, kde stál jeden z třebíčských hráčů, který však po zásahu jednoho z obránců zůstal ležet na ledě.
41:38
Vhazování ve středním pásmu vyhrála Kadaň, která si puk nahodila za záda Jekelovy brány, kde ho přebírají Horáci.
41:03
Vhazování vyhráli hosté a vyhazují puk do středního pásma, kde si ho přebírá Třebíč, ale po neúspěšném pokusu o střelu se kotouč vrátil zpět na hole Trhačů.
40:59
Hosté vyhazují puk na zakázané uvolnění a vhazuje se před Strmeněm.
40:02
Úvodní vhazování třetí třetiny si bere na své hole Třebíč, ktera však prohrála souboj u pravého mantinelu v obranném pásmu hostů a ztrácí tak puk.
40:01
Ve druhé třetině jsme si ze začátku mohli všimnout třebíčské snahy o změnu stavu, ale i chyb, které na modré čáře hostů dělali. Trhači se dostali do několika nepříjemných a hlavně gólových šancí, z nichž dokázali proměnit jednu. Jejím střelcem byl Martin Kohout, který v čase 27:13 vstřelil gól a zvýšil na 3:1. Třebíč po té dostala možnost snížit stav utkání v přesilovce, ve které se více než Třebíč prosadila právě Kadaň, kdy se do samostatného nájezdu dostal Roman Chlouba, jehož pokus byl tak tak zneškodněn. Další třetina začne přibližně v 19:14.
40:00
39:30
39:07
Nyní se dokonce dostal Roman Chlouba do samostatného nájezdu, ve kterém ho dokázal Jekel společně s jedním z obránců zastavit.
37:56
Třebíč dostává možnost o snížení skóre, kterou zatím nevyužívá. Obrana hostů se nechce nechat podat a kryje každý jejich pokus.
37:30
Vyloučen hráč číslo 89 Martin Kohout (KAD) na dvě minuty – podražení.
36:54
Je vidět, že se Kadaň stále snaží o nějaký ten gól navíc. Při jejich postavení v tabulce je každý bod velmi cenný.
36:15
Ihned po střele jednoho z třebíčských hráčů se po odraženém puku vrhla Kadaň a nemilosrdně prověřuje Jekela svými nepříjemnými střelami a napadáním.
35:02
Boj v pravém rohu kluziště před Strmeněm vyhráli hosté, následně chybují a puk si berou domácí Horáci. Ti se stahují do svého obranného pásma a střídají.
34:36
Zdráhal si nahodil puk za záda Strmeně, kde ho přebírá Erat. Hostům se podařilo z něj puk vydolovat a vyhodit ho na zakázané uvolnění.
33:10
Vhazování před Jekelem vyhráli hosté, kteří následně o puk přichází a kupředu vyrazil Mrázek, který se pokusil o střelu z ostrého úhlu a následně po něm od modré čáry Čejka.
33:05
Domácí tým se i přes nepřízeň utkání se přeci jen nadechl a daří se jim nepříjemně napadat obranné pásmo Kadaně.
32:28
Hra se přesouvá po vyhození hostů na zakázané uvolnění před Strmeně. Puk si berou domácí, Bartejs se pokusil nahodit puk před branku, kterou minul.
31:54
Domácím se stále hůře daří dostat přes střední pásmo, hra se drží ve středu hřiště nebo spíše v obranném pásmu Třebíče.
31:20
Nyní se hra drží převážně před třebíčskou bránou. Obráncům se nedaří vyvézt puk ze své obranné třetiny. To se jim nyní však povedlo a Strmeň si po dlouhé době také sáhl na puk.
30:31
Wágner předvedl krásný rychlý průnik před jekela. Obecně se dá říci, že Kadaň po třetí vstřelené brance výrazně zrychlila a získané sebevědomí jim pomáhá vytvářet pěkné a slibně vypadající akce.
29:40
Třebíč chybovala před vlastní bránou a po trojpřihrávce hostů málem skóroval Ondřej Beránek.Jekel může mluvit o štěstí, že Beránek netrefil.
28:30
Třebíč se nyní drží dlouhé sekundy ve třetině hostů, kde se snaží najít si pozici ke střele. Jakmile si ale nějakou najde, ihned o puk přichází a musí se vracet zpět před vlastní bránu.
27:43
Wasserbauer nahodil puk před Strmeně, kde nikdo z třebíčských nedokázal tečovat puk a brankář hostů si s ním lehce poradil.
27:13
O třetí branku Kadaně se zasloužil MARTIN KOHOUT, který po průjezdu přes střední pásmo dostal nabídku od Šafáře a vstřelil branku. Asistence: Ondřej Šafář.
27:01
Vhazování ve vlastní třetině vyhráli hosté, ale pásmo drží domácí. Po chybě Erata na modré se hosté dostali ke střele, která končí gólem.
26:35
Vhazování vyhrála Třebíč, puk však ztrácí a dostává se na hole Kadaně. Ta vyhazuje puk na zakázané uvolnění a vhazuje se před Strmeněm.
26:35
Třebíč se dostává po přejetí modré čáry do ofsajdu a vhazuje se ve středním pásmu.
25:34
Po chybě Třebíče si puk převzali hosté, ti ho však opouští a hra se přesouvá do středního pásma. Posledních pár zákroků nasvědčuje tomu, že hra na obou stranách přitvrzuje.
25:16
Václav Čejka se položil do střely jednoho z hráčů hostů a musel jet střídat po zasažení kolena.
25:01
Po vhazování se hra dlouhým lobem přesouvá před Jekela a vhazuje se před jeho bránou.
24:40
I přes to, že se hosté dostali do plného počtu si Třebíč drží útočné pásmo. Následně byl zašlápnutý puk a hra se přerušuje.
24:22
24:00
Tato přesilovka Třebíči příliš nevychází, hosté jsou dobře postaveni.
23:14
Chlouba prvně hosty osvobodil ze sevření a vzápětí se přesvědčil, zda jekel chytá i v přesilovce.
22:53
První třebíčská formace se usadila ve třetině hostů, ale jejich snažení bylo ukončeno ofsajdem.
22:22
Vyloučen hráč číslo 19 Jakub Trefný (KAD) na dvě minuty – hákování.
22:18
hezkou střelu jsme viděli od Radima Zohorny, který se projel komlem mantilenu, ale před Strmeňem nedobře zpracoval puk.
21:33
Kusko s bartejsem kombinovali přes střední pásmo, Bartejs puk nedokázal zpracovat ke střele.
20:57
Jekel čelil nepříjemné střele Beránka k pravé tyči.
20:03
Úvodní vhazování druhé třetiny si berou hosté a vyrážejí směrem na Jekela. Odtud je však třebíčská obrana dokázala dostat pryč a mohli tak vystřídat.
20:01
V první třetině jsme viděli jak mnoho gólů tak emoce. Nejdříve hra vypadala klidně a vyrovnaně, poté se Třebíč dokázala prosadit do čela díky Davidu Dolníčkovi, který v čase 10:50 vstřelil úvodní branku utkání. Kadaň si to však nenechala líbit a v čase 13:32 vstřelil vyrovnávací branku Martin Šťovíček. Třebíč si moc dlouho neudržela jak vedení tak vyrovnané skóre a v čase 15:36 vstřelil branku Martin Osmík po strkanici před Jekelem a posunul tak Kadaň do pozice vedoucího týmu. Z toho naopak nebyla nadšená Třebíč a došlo i na bitku, ze které vzešly dva tresty pro Lukáše Bláhu a jeden menší trest pro Osmíka. Po zbytek utkání se držela hra spíše ve třetině domácích. Co nám ukáže další třetina se dozvíme přibližně v 18:24.
20:00
19:18
Zábranský vyslal Jana Wasserbauera, kterého stihla ještě ve středním pásmu zastavit obrana hostů.
18:33
Třebíči se situace očividně nelíbí a snaží se tak vybojovat puk a následnou střeleckou pozici pro srovnání skóre. V tom jim brání kadaňská obrana.
17:54
Ke krásnému trháku se uvolnil Richard Kristl, který však těsně před Strmeňem netrefil puk.
17:36
17:03
Třebíč bude hrát ještě 33 sekund oslabení, ve kterém těžce bojuje s početní přesilou hostů.
15:36
Vyloučen hráč Martin Osmík (KAD) osobní trest dvě minuty – hrubost.
15:36
Vyloučen hráč Lukáš Bláha (HST) 2 + 2 – krosček a hrubost.
15:36
Po skrumáži před Jekelem a důsledné dorážce hostů se dostává Kadaň do vedení. Gól vstřelil MARTIN OSMÍK. Asistence: Jakub Chrpa.
15:01
Dlouhé nahození za záda Jekela doputovalo až k jednomu útočníkovi hostů, ten vypálil, Jekel puk vyrazil holí a ten doletěl do hlediště. Vhazuje se ve obranném pásmu Třebíče.
14:34
Kadaň si zlepšila sebevědomí po vstřelené brance a drží se v obranném pásmu Třebíče. Nyní je však hlášena hra vysokou holí a vhazuje se ve středním pásmu.
13:32
Nešťastně odražený puk od brusle Bartejse se dostal na hůl ŠŤOVÍČKA, který bekendem srovnánvá stav utkání. Asistence: Jakub Chrpa.
12:53
Třebíči se daří dlouhé sekundy držet pásmo, kombinují bez většího ohrožení od obránců hostů.
12:29
Po vhazování se v mezikruží dostal k puku Kusko a vyzkoušel Strmeňovu pozornost.
12:24
Po zásahu zářivek se vhazuje před bránou hostů.
11:37
Třebíč se dostává do výhodného postavení s jednobrankovým náskokem, Kadaň se nyní snaží vymyslet akci ve třetině domácích. Jejich pokus však končí bez úspěchu a puk si berou domácí.
10:50
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Krásnou jízdu ze středního pásma kolem levého kruhu předvedl kapitán Třebíče DAVID DOLNÍČEK. Prokličkoval před Strmeňe a bekendem vymetl levý horní roh jeho branky. Asistence: Ján Niko.
10:29
09:44
Dolníček vybojoval další vhazování pro Třebíč, ta pokračuje v tlaku na Kadaň, stále drží pásmo, ale nedaří se jí najít vhodnou střeleckou pozici. Až teď vystřelil Niko a trefil Strmeňův beton.
09:43
Pěknou střelu z mezikruží jsme viděli z hole Bartejse.
08:46
Vhazování před Strmeňem vyhráli domácí, početní výhoda jim umožňuje setrvat ve třetině hostů, kombinují a snaží se najít vhodnou střeleckou pozici. Strmeň vyrazil jednu ze střel rukou a chvíli nevěděl, kde má puk.
08:28
Vyloučen hráč číslo 43 Ondřej Beránek (KAD) na dvě minuty – nedovolené bránění.
08:12
Vhazování před domácí brankou vyhrála Třebíč, ale Kadaň je brání. Cestičku si našel mezi dvěma hráči Raška, tomu středem najížděl Kusko, který však byl faulován.
07:38
Kadaň se snaží opustit své pásmo, Šťovíček poslal puk do středního pásma, tam puk zastavil Erat a následně se hra přesunula před Jekela.
06:57
Pěknou střelu od pravého kruhu předvedl domácí Dymáček, golman hostů s přehledem tuto situaci zvládl.
06:08
Vhazování před Jekelem vyhrála Třebíč, ale po neúspěšném pokusu o vyhození puku, při kterém je zastavil jeden z kadaňských útočníků, se hra stále drží v obranném pásmu Třebíče.
06:07
Osmík na modré domácích vypálil na připraveného Jekela, který puk poklidil do lapačky.
05:57
Havránek se pokusil o průnik před střední pásmo, kde ho zastavila skupinka Trhačů.
05:31
Pěknou akci předvedl Raška s Mrázkem. Raška našel na modré Mrázka a ten donutil Strmeňe zasáhnout. Vhazuje se před bránou hostů.
05:27
04:57
Domácí zvládají oslabení překvapicě s klidem, dokonce se pokusili vyprovokovat kadaňské obránce k chybě.
03:55
Ke střele se dostal Šťovíček, který se pokusil propálit třebíčskou obranu.
03:27
Vyloučen hráč číslo 80 Libor Zábranský (TRE) na dvě minuty – zdržování hry.
02:54
Po vhazování u levého kruhu se ke střele z ostrého úhlu dostal Matěj Psota. Tento pokus však zůstal bez větší odezvy, Strmeň zasáhl a znovu se vhazovalo před jeho bránou.
02:49
Icing hostů.
02:26
Psota ve středním pásmu urval puk a pokoušel se ho protlačit podél pravého mantinelu, za zády golmana hostů o něj přišel.
01:37
Hra se aktuálně přelévá ze strany na stranu. Nedá se přesně říci, kdo má převahu.
00:38
Pásmo se domácím nepodařilo udržet moc dlouho a puk si berou Trhači.
00:03
Prvního vhazování se chopili Horáci a ihned vyráží směrem k Strmeňovi.
00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal, Koch, Bartejs, Blaha, Čejka – Kristl, Dolníček, R. Erat – Mrázek, Raška, Kusko – R. Zohorna, T. Havránek, Jan Wasserbauer – Psota, Dymáček, Malec.

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – R. Černý, Trefný, D. Šimek, J. Tomeček, Šafář, Chalupa – Chlouba, Kůs, Šťovíček – Hlava, Hejcman, O. Beránek – Vaněk, Osmík, Chrpa – Kohout, L. Vrána, Wágner..
Hezký podvečer, Horáci dnes hostí Trhače z Kadaně. Po sérii proher se pokusí na krátkou šňůrku výher domácí pověsit kuličku třetí. Jestli jim to Trhači umožní se dozvíme už za pár minut.
Dne 14. listopadu se odehraje utkání Horácká Slavia Třebíč proti Trhačům Kadaň, ve kterém Třebíč nastoupí s výhodou domácího hřiště. Kadaň se aktuálně drží na třináctém místě tabulky WSM ligy s dvaceti třemi body. Trhači ve svém posledním zápase dokázali porazit Jihlavu 3:2 a získat tak další drahocenné body. Nejproduktivnějším hráčem Trhačů je Jaroslav Kůs (3+16) s 19 body a nejlepší střelec Jakub Chrpa se sedmi vstřelenými brankami. Záda jim kryje Jan Strmeň s 91,95% úspěšností a Tomáš Král s 89,91% úspěšností. Oproti tomu Třebíč, která dokázala posledními dvěma zápasy prolomit svoji smůlu, v posledním zápase porazila Most v prodloužení 2:1p a posunula se tak na devátou příčku WSM ligy tabulky. Co se produktivity týče je na tom nejlépe Roman Erat (2+16) s 18 body a nejlepším střelcem je Richard Kristl s deseti vstřelenými góly. Záda jim pak kryje Pavel Jekel s Dominikem Svobodou, kteří mají oba více jak 90% úspěšnost. Od kadaňských Trhačů můžeme čekat, že se budou snažit osvobodit ze sevření předposledního místa a posunout se o příčku výše, kdežto Třebíč, která poslední dva zápasy nasedla po dlouhé době na správný vlak, vystoupit na správné stanici s dalšími třemi body. Nechají si to Trhači líbit? Dokáže se Třebíč posunout o další stupínek výše? To vše se dozvíme již v 18:30, kdy padne první vhazování.

Sestavy obou týmů v minulém kole:

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Zdráhal, Niko, Bartejs, Koch, Čejka, Blaha, Schejbal, Zábranský – Erat, Dolníček, Kristl – Kusko, R. Zohorna, Mrázek – Jan Wasserbauer, T. Havránek, Psota – Malec, Milfait, Dymáček.

SK Trhači Kadaň: Strmeň – Trefný, R. Černý, J. Tomeček, D. Šimek, Chalupa, Šafář, Ringler, Šťovíček, Kůs- Chlouba, O. Beránek, Hejcman- Hlava, Osmík, L. Vrána – Kohout, Chrpa, Wágner – Vaněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.