1. česká hokejová liga - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n. Labem : Slavia - 27. prosince 2017   18:00

Ústí n. Labem
08:57' Smolka (Roubík, Melka) • 39:34' Vrdlovec (Husák, Severa)
2:5
(1:1, 1:3, 0:1)
Slavia
Slavia
02:17' Z. Doležal  (Endál, Kolařík) • 32:16' L. Krejčík  (Šafránek) • 36:03' Barák  (Kasík, Šafránek) • 38:41' Nedvídek  (Šmíd, Endál) • 58:22' Račuk  (J. Holý)
Tomáš Veselý, Libor Veinfurter – Jan Toman, Ondřej Kokrment
Zimní stadion Ústí nad Labem
1546 diváků
Slavia

Ve třetí třetině si již Slavie jen podržela výhru a může se radovat ze tří bodů. Toto je tedy vše z dnešního zápasu a v roce 2018 nashledanou.
59:30'
Slavia už jen drží puk za brankou a kontroluje hru.
58:22'
Slavia právě vstřelila branku!
Slavia si asi právě upevnila vítězství když do prázdné branky zakončil MAREK RAČUK. Asistence: Jan Holý.
57:29'
Dlouhý vyjíždí z brány a domácí tak hrají v šesti.
56:37'
Slovan teď vysílá jednu střelu za druhou na brankáře hostí. Ten však vše kryje.
56:11'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Lukáš Endál – 2 min., hákování).
56:11'
Oddechový čas pro domácí.
55:57'
Merta teď jel sám na brankáře. Frodl ale kryje.
55:08'
Slovan teď sbírá poslední síly a útočí v obranném pásmu Slavie.
52:35'
Slavia je v plném počtu a Slovan tedy nevyužil šanci na snížení náskoku pražského celku.
52:06'
Melka teď střílel přímo na brankáře hostí, ten však kryje.
50:50'
Slovan je v plném počtu. Má teď tedy početní výhodu a šanci přiblížit se Slavii.
50:28'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Lukáš Nedvídek – 2 min., vysoká hůl).
48:51'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Patrik Husák – 2 min., napadení).
48:24'
Od modré prověřil hostujícího gólmana Šenkeřík. Ten však kryje.
46:40'
V druhé třetině se Slovanu moc přesilovky nedařily. Uvidíme jestli to v poslední periodě napraví.
46:31'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jaroslav Kasík – 2 min., hákování).
45:20'
Od modré teď chtěl prověřit Dlouhého jeden z hráčů Slavie. Branku však netrefil.
42:44'
Slavie teď tlačí v útočném pásmu, Dlouhý však všechny pokusy kryje.
41:48'
Slovanu se nepodařila rozehrávka a puk odjíždí na zakázané uvolnění.
40:01'
V druhé třetině byla aktivnějším celkem Slavia. Dokázala se prosadit dokonce třikrát načež domácí Slovan jen jednou. Ve třetí třetině tak má Slovan ještě co dotahovat.
40:00'
39:34'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Po nahrávce zpoza branky se prosadil DAVID VRDLOVEC a Slovan stahuje náskok Slavie. Asistence: Patrik Husák a Jiří Severa.
38:41'
Po delším tlaku se Slavia prosadila. LUKÁŠ NEDVÍDEK prostřelil Dlouhého a Slavia jde do tříbrankového vedení. Asistence: Vojtěch Šmíd a Lukáš Endál.
37:25'
Od modré teď nahodil před branku jeden z hráčů Slavie. Jeho spoluhráč však dokázal tečovat puk jen na betony Dlouhého.
36:03'
Po pěkné souhře se k puku dostal JINDŘICH BARÁK ten nezaváhal a prostřelil Dlouhého. Asistence: Jaroslav Kasík a David Šafránek.
34:22'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Matěj Hes – 2 min., hákování).
32:16'
Slovanu se teď přesilovky vůbec nedaří. Nechal vystřelit Slavii dvakrát za sebou a druhý pokus, který vypálil LUKÁŠ KREJČÍK již Dlouhý nedokázal vykrýt. Asistence: David Šafránek.
31:25'
Slovan jde do druhé rychlé přesilovky za sebou. Uvidíme či ji využije.
31:15'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Zdeněk Doležal – 2 min., vysoká hůl).
30:43'
Slovanu se tato přesilovka nepovedla. Vystřelil na soupeřovu bránu jen dvakrát a Slavia tak zažehnala hrozbu branky,
29:18'
Slavia se dostává z obranného pásma a jeden z jejich hráčů dokonce i vyslal lehčí střelu na Dlouhého.
28:40'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Marek Ryzák – 2 min., nedovolené bránění).
27:20'
Slavia přesilovku nevyužívá a Slovan se dostává z obranného pásma.
25:59'
Po menší úpravě ledu může hra pokračovat.
25:15'
Slavia jde do její dnešní třetí přesilovky. Uvidíme jestli se jí podaří početní výhodu využít.
25:09'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., hákování).
22:15'
Dva hráči Slovanu teď šli do brejku. Pěkná střela však trefila jen břevno.
20:45'
Slavia se dostává do početní výhody. Uvidíme jak si s ní poradí a jestli využije svoji šanci jít do vedení.
20:34'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Antonín Melka – 2 min., sekání).
20:01'
Ze začátku utkání měla více šancí Slavie. Po první vstřelené brance Slovanu, domácí celek ožil a první třetině dominoval. Čeká nás ještě zajímavé utkání.
20:00'
19:52'
Slovan teď ke konci třetiny ještě vyslal na branku soupeře pár střel. Frodl si však se všemi poradil.
17:25'
Smolka teď nahrával na volného Melku před bránou. Ten však puk netrefil a Slovan přichází o gólovou šanci.
15:40'
Jeden z hráčů Slovanu teď nahodil puk před bránu. Ten tečoval jeden z hráčů Slavie a kotouč minul bránu jen o pár centimetrů.
12:53'
Bernad teď předvedl individuální akci. Prokroužil mezi třemi hráči a objel branku. Puk se mu do ní však již protlačit nedokázalo.
10:35'
Slovan po prvním vstřeleném gólu ožil a nepříjemně tlačí v obranném pásmu soupeře. Uvidíme jestli si poradí s přesilovkou a půjde do vedení.
10:23'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Lukáš Krejčík – 2 min., vysoká hůl).
08:57'
Ani ne po půl minutě využívá Slovan přesilovku. Zpoza brány nahrál na volného PAVLA SMOLKU Jaroslav Roubík a ten jen zakončil do pravého horního růžku. Asistence: Jaroslav Roubík a Antonín Melka.
08:40'
Slovan jde do početní výhody. Uvidíme jestli ji využije a vyrovná stav utkání.
08:33'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Václav Jankovský – 2 min., nedovolené bránění).
08:14'
Dlouhý teď vytáhl krásný zákrok a zachránil tak Slovan od dvoubrankové ztráty.
07:47'
Slovan teď vyvíjel tlak v útočném pásmu, jednomu z hráčů však sklouzl puk z hokejky a Slovan se tak musí probojovat zpátky.
06:27'
Po nahození jednoho ze hráčů Slavie vybojoval pražský celek pásmo. Pohotová obrana Slovanu však rychle zareagovala a puk je již zpátky na hokejkách domácího týmu.
04:37'
Slovan opět pěkně tlačí. Frodl však kryje.
03:58'
Tři hráči Slovanu se teď dostali do brejku. Jeden z nich se však dlouho rozmýšlel jestli vystřelit nebo přihrát. Slovan tak přišel o pěknou šanci.
03:35'
Slovan teď zbytečně ztratil pásmo po tom co se obránci nedohodli kdo půjde po kotouči a ten mezi nimi projel. Slovan tak musí bránit.
02:17'
S prvním pokusem Lukáš Endála si ještě Dlouhý poradil na dorážku ZDEŇKA DOLEŽALA však již nedosáhl a Slavia jde do vedení. Asistence: Lukáš Endál a Pavel Kolařík.
00:45'
Slavia ale hned reaguje. Nepříjemně teď tlačí v obranném pásmu domácích a brankář Dlouhý již musel vykrýt nejednu pěknou střelu.
00:19'
Hned po úvodní buly vyvezl Slovan puk z obranného pásma. Jaroslav Roubík nahrával na volného spoluhráče před bránou, teď však puk minul.
00:01'

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Volke) – Šenkeřík, Vl. Brož, M. Vágner, Husák, Hes, Bernad, M. Zdvořáček – Melka, Roubík, Smolka – D. Merta, Vrdlovec, Severa – Kuběna, L. Volf, T. Jandus – Navarra, Macek, Najman.

HC Slavia Praha: Frodl (Vecka) – Pohl, J. Holý, Barák, Kasík, Ryzák, Kolařík, Šmíd – J. Doležal, Račuk, L. Krejčík – Jankovský, Šafránek, Kubica – Endál, Nedvídek, Z. Doležal – Šmerha, Furch, M. Ondráček..
HC Slavia Praha

Slavia se nachází na šestém místě. Případná výhra na venkovním hřišti by ji posunula až před čtvrtý Přerov. Slavia odehrála tuto sezónu šestnáct utkání na cizím ledě. Z těchto zápasů si drží bilanci 8:8.

Nejproduktivnější hráč Slavie je Jiří Drtina, který vstřelil osm branek a na patnáct přihrál.

HC Slovan Ústí nad Labem

Slovan se nachází v tabulce WSM ligy na desáté příčce. Pokud dokáže porazit na domácím ledě Slavii Prahu, tak se může dostat až před osmý Havířov.. Slovan odehrál z 33 kol pouze patnáct doma, což je nejméně z celé WSM ligy.

Ač je ústecký kádr v druhé polovině tabulky, má v tabulce nejproduktivnějších hráčů WSM ligy tři v první desítce. S 32 body Daniela Vrdlovce s 30 body Jaroslava Roubíka a s 29 body Antonína Melku.

Ústí nad Labem – Litoměřice 4:1
Ústí nad Labem – Přerov 3:1
Kladno – Ústí nad Labem 5:2
Ústí nad Labem – Karlovy Vary 1:3
Ústí nad Labem – Benátky 6:2
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.