1. česká hokejová liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Jihlava - 27. října 2018   17:00

Kadaň
Kadaň
12:08' Šulek (Šťovíček, Chlouba) • 33:00' Klíma (Novák, Chlouba) • 55:26' Kůs (J. Müller)
3:5
(1:1, 1:1, 1:3)
Jihlava
Jihlava
17:45' Dostálek  (Anděl) • 38:00' Jiránek  (J. Pohl) • 42:57' Skořepa  (Harkabus) • 53:34' Anděl  (Dostálek, Kajínek) • 59:27' Zeman
Kadaň
Luczków, Veselý – Štofa, Beneš
ZS Kadaň
521 diváků
Jihlava

Hosté rozhodli ve třetí třetině a berou tři body. Domácí za stavu 2:4 vykřesali jiskru naděje, ale tu sfoukl brankou do prázdné klece Zeman. To je ode mě pro dnešní večer vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
59:29'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Filip Helt – 2 min., podrážení).
59:27'
Dukla právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! ADAM ZEMAN se dostal k odraženému puku a trefil prázdnou branku. Bez asistence.
58:48'
Holého střela od modré čáry nadělala Lundströmovi problémy.
58:00'
Skořepa zůstal nikým nehlídán v prostoru mezi kruhy, domácí brankář včas sklepl betony! Následná dorážka šla do ochranné sítě.
57:27'
Novákovo nahození bylo tečováno nad branku.
56:38'
Klímova prudká střela z ostrého úhlu proletěla nad brankou.
56:00'
Tlak domácích pokračuje. Hosté se dostávají z pásma jen za cenu zakázaného uvolnění.
55:26'
Kadaň právě vstřelila branku!
Ještě není rozhodnuto! JAROSLAV KŮS dostal až příliš mnoho prostoru na levém kruhu a rychlou střelou využívá přesilovou hru. Asistence Jan Müller.
55:08'
Klímova rychlá střela nepřekvapila brankáře hostů, který rychle sklapl betony.
54:40'
Hosté vyhazují.
53:58'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Miha Štebih – 2 min., vysoká hůl).
53:34'
Důležitá branka Dukly! Dostálek našel neobsazeného LUKÁŠE ANDĚLA, který si počkal na pohyb brankáře a následně střelou do protipohybu zvyšuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Vlastimil Dostálek, David Kajínek.
52:42'
Hlinkovu střelu od modré čáry vyrazil Kuchař do ochranné sítě.
51:20'
Skořepův pokus od modré čáry tečoval Dostálek, Kuchař s problémy ukryl kotouč do lapačky.
50:37'
Klíma se protáhl mezi čtyřmi hráči hostů a střelou do masky brankáře Jihlavy přerušil hru.
50:10'
Blaha napřáhl na modré čáře, jeho střela skončila v lapačce Lundströma.
49:06'
Zakázané uvolnění domácích.
48:34'
Štebihova střela se otřela o kalhoty jednoho z obránců a skončila v ochranné síti.
48:07'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez větších šancí.
47:18'
Hlavní rozhodčí ještě vysvětluje situaci oběma trenérům.
47:18'
Znovu je posunutá branka hostů.
46:33'
46:01'
Pohlova střela od modré čáry se nepříjemně odrazila. Před Harkabusem, který si sjížděl pro dorážku, uklidil kotouč jeden z obránců.
45:30'
Trhači vyhazují.
44:59'
Werbik čaroval u pravé tyče, ale neprotlačil kotouč do sítě.
44:33'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká David Homer.
43:14'
A skandování "Dukla jedem, dáme ještě jeden" bylo málem vyslyšeno. Kajínkova střela od modré čáry byla těsně před Kuchařem tečována, naštěstí pro domácí kotouč skončil na pravé tyči.
42:57'
Jihlava otáčí skóre zápasu! Harkabusovu střelu tečoval JOSEF SKOŘEPA a domácí brankář neměl šanci zareagovat. Asistence: Tomáš Harkabus.
42:25'
Přečíslení tři na jednoho zakončoval Anděl, ale netrefil prázdnou branku!
41:35'
Dukla kombinuje v útočném pásmu, Kuchař zatím nemusí zasahovat.
41:10'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Ondřej Šulek – 2 min., nedovolené bránění).
40:52'
Dostálek se zkoušel protáhnout podél mantinelu, ale k zakončení se nedostal.
40:01'
Druhá třetina nabídla podívanou velmi podobnou té první. Domácí šli do vedení ve 33. minutě zásluhou ostrostřelce Klímy. Hosté vyrovnali v závěru třetiny po brance Jiránka. Hosté měli několik velkých šancí, ale jednou skvěle zasáhl Kuchař, napodruhé branková konstrukce. Třetí třetina začne v 18:45.
40:00'
39:04'
Icing Trhačů.
38:25'
I tentokrát patří závěr třetiny hostům, kteří se usazují před domácí brankou.
38:00'
Dukla vyrovnává! Pohlova střela se odrazila před TOMÁŠE JIRÁNKA, který lehce doklepl kotouč do odkryté branky. Asistence: Jan Pohl.
36:52'
Přečíslení tři na dva zakončoval Dostálek, Kuchař včas sklapl betony.
36:22'
Werbik se protáhl až před domácí branku, jeho pokus orazítkoval brankovou konstrukci!
35:59'
Kůse trefila rozehrávka hostů a před Trhači se objevila zajímavá pozice. Na konci akce střílel od modré Novák, brankář Dukly byl pozorný.
35:22'
Posunutá branka hostů. Tentokrát se ovšem vylučovat nebude.
35:00'
Domácí drží kotouč ve vlastním pásmu, hosté se snaží napadat.
34:15'
Tupého pokus od modré čáry se mezi tři tyče nevešel.
33:00'
Také domácí využívají přesilovou hru! LUKÁŠ KLÍMA si zopakoval střeleckou pozici, ale tentokrát jeho prudká střela našla cestu do sítě. Asistence: Daniel Novák, Roman Chlouba.
32:54'
Klímova střela proletěla vedle pravé tyče.
32:33'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (David Váňa – 2 min., podrážení).
31:34'
Chlouba zakončoval přečíslení tři na dva, ale na Lundströma nevyzrál.
31:12'
30:25'
29:40'
Hraje se ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nemůže dostat k zakončení.
29:12'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Niklas Lundström – 2 min., zdržování hry / posunutá branka). Trest odpyká Lukáš Anděl.
28:33'
Pohlova důrazná střela od modré čáry prověřila Kuchařovu pozornost.
28:25'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., hákování).
28:11'
27:48'
Domácí se osvobozují a mohou střídat.
27:10'
Werbikova střela skončila na hrudi domácího brankáře.
26:49'
Dostálovu střelu z prostoru mezi kruhy poslal Chlouba do ochranné sítě.
26:31'
Ofsajd hostů vrací hru do středního pásma.
26:11'
25:38'
Hosté v plném počtu. Tahle přesilová hra domácím nevyšla.
25:05'
Domácí se nemohou dostat do útočného pásma.
23:38'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Niklas Lundström – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk). Trest odpyká Vlastimil Dostálek.
23:13'
Skořepa zůstal zapomenutý za domácí obranou, domácí brankář jeho střelu vyrazil nad branku!
22:58'
Tůmovu prudkou střelu neudržel Kuchař ve výstroji Následná dorážka Havránka se mezi tři tyče nevešla.
22:25'
Trhačům se nedaří opustit vlastní pásmo.
21:48'
Zeman se protáhl podél mantinelu, jeho střelu vyrazil Kuchař před sebe, kde se kotouče ujala domácí obrana.
21:28'
Šulek nedosáhl na prudkou přihrávku, hra se vrací před Kuchaře.
20:33'
Kůs ustál souboj u mantinelu a hledal přihrávkou Rezka, ten na kotouč nedosáhl.
20:01'
Úvodní třetina přinesla vyrovnanou podívanou. Na první branku se čekalo až do 13. minuty ,když Maxipsa Fíka rozjásal Ondřej Šulek. Hosté odpověděli v 18 minutě zásluhou rychlé střely Dostálka. Druhá třetina začne přibližně v 17:52.
20:00'
19:46'
Kuchař raději přikryl kotouč před dotírajícími útočníky hostů.
19:30'
Šulek zkusil překvapit brankáře hostů střelou od mantinelu, ale netrefil branku.
18:33'
Vstřelená branka neubrala hostům na elánu, domácí se pouze brání.
17:45'
Hosté využívají přesilovou hru! Anděl projel podél mantinelu a našel před brankou VLASTIMILA DOSTÁLKA, který rychlou střelou mezi betony vyrovnává. Asistence: Lukáš Anděl.
17:09'
Špatná rozehrávka hostů skončila zakázaným uvolněním.
16:55'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Holý – 2 min., podrážení).
16:00'
K odraženému puku se dostal v prostoru levého kruhu Werbik, ale jeho střela byla zablokována.
15:22'
Dostálek našel rozjetého Anděla, ten místo střely zvolil přihrávku před branku, kde si s kotoučem poradila domácí obrana.
14:40'
Holý prověřil Lundströmovu pozornost střelou od modré čáry. Jihlavský brankář si pohlídal prostor u tyče a kotouč ukryl do výstroje.
13:52'
Půžovo nahození skončilo pouze za domácí brankou a oba celky střídají.
13:10'
Po brance se hra uklidnila. Domácí drží kotouč, hosté se snaží napadat.
12:08'
Trhači jdou do vedení! U střídačky hostů získal kotouč ONDŘEJ ŠULEK, který obešel obránce a střelou nad lapačku překonává brankáře Dukly. Asistence: Martin Šťovíček, Roman Chlouba.
11:04'
Po Kůsově zaváhání ujížděl na domácí branku Pohl, ale Kuchař si s jeho zakončením poradil!
10:21'
Hlinkova střela od modré čáry skončila v Kuchařově lapačce.
09:33'
08:50'
Hosté znovu vyhazují. Domácím se nedaří udržet útočné pásmo.
08:26'
Ve vlastním oslabení ujeli hosté do přečíslení tři na dva, Andělovo zakončení zablokoval Novák.
07:33'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Nicolas Werbik – 2 min., vysoká hůl).
07:22'
Štebihova střela proletěla nad domácí brankou.
06:35'
Blahovu střelu od modré čáry tečoval Chlouba, kotouč jen těsně minul Lundströmovu branku.
05:50'
Anděl zachytil domácí rozehrávku a projel mezi dvěma útočníky Trhačů, vzápětí však o kotouč přišel.
05:18'
Sérii nepřesností na obou stranách zakončilo zakázané uvolnění hostů.
04:06'
03:20'
Klíma ztratil kotouč a hosté vyhazují.
02:33'
Chloubova tečovaná střela proletěla nad brankou.
02:06'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam Zeman – 2 min., nedovolené bránění).
02:06'
Po střetu s útočníkem hostů zůstává na ledě domácí brankář.
01:56'
Müllerova tvrdá střela skončila na vyrážečce brankáře hostů.
01:43'
Zakázané uvolnění hostů.
01:04'
Dostálek se zkoušel protlačit před domácí branku, ale byl zastaven Trefným.
00:51'
Klímovo tečovaná střela skončila v ochranné síti.
00:01'
Před utkáním nás čeká slavnostní zahájení. Nejdříve zazní česká hymna, poté bude následovat slavnostní buly, které vhodí zakladatel kadaňského hokeje pan Ladislav Zoch.

SK Trhači Kadaň: Kuchař (Hamalčík) – Blaha, J. Holý, Novák, Trefný, Grebeňuk, Popela – Chlouba, Šťovíček, Šulek – Rezek, Kůs, Klíma – J. Müller, Rindoš, Tupý – Homer, Helt.

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – D. Váňa, Kajínek, L. Doudera, J. Pohl, Mareš, Štebih – T. Havránek, Werbik, D. Tůma – Dostálek, Skořepa, Anděl – Jiránek, Zeman, Harkabus – Hrníčko, M. Hlinka, Půža.

Rozhodčí: Luczków, Veselý – Štofa, Beneš.
Poslední vzájemný zápas

Oba celky se utkaly ve čtvrtém kole Chance ligy. Trhači ještě v polovině zápasu drželi nadějný stav 2:0, ovšem Dukla neponechala nic náhodě a svému soupeři nadělila dalších pět branek. Na konci zápasu tak na světelné tabuli svítilo skóre 7:0.

Branky a nahrávky: 14. Pekr (Anděl, Pohl), 24. Hlinka (Kajínek), 29. Pekr (Skořepa), 38. Harkabus (Hlinka), 49. Anděl (Pekr, Skořepa), 55. Dostálek (Čachotský), 59. Dostálek (Suchánek, Zeman).

HC Dukla Jihlava: Brož – Kajínek, Pohl, Suchánek, Váňa, Štindl, Půža – Dostálek, Zeman, Čachotský – Anděl, Skořep, Pekr – Harkabus, Osmík, Hrníčko – Čermák,Hlinka.

SK Trhači Kadaň: Kuchař – Kadeřávek, Szathmáry, Janeba, Grebeňuk, Kachyňa, Popela, Novák, Rindoš – Klíma, Kůs, Wágner – Helt, Říha, Müller – Rezek, Tupý, Řehoř – Svoboda
SK Trhači Kadaň

Domácí najdeme v tabulce na 13. místě se 14 body a skóre 36:83. Třináct ze čtrnácti získaných bodů si Trhači připsali v posledních osmi zápasech, včetně cenných bodů proti Litoměřicím nebo Vsetínu. Kadaňští se v minulém kole představili na ledě Benátek nad Jizerou. Trhači i díky dvěma přesilovkovým trefám zvítězili 3:1, své první branky v seniorském hokeji se dočkal Daniel Novák.

Trhači se mohou spolehnout na branky od Lukáše Klímy, který má na svém kontě 8 přesných zásahů. Jeho dvorním nahrávačem je Jaroslav Kůs, který si připsal již 16 asistencí a je nejlepším nahrávačem Chance ligy. Se 17 body je zároveň nejproduktivnějším hráčem Kadaně. V brance Trhačů se v posledních kolech střídají Ondřej Kuchař(10 zápasů, 89.92% úspěšnost) a Dominik Pavlát(3 zápasy, 92.23% úspěšnost).
HC Dukla Jihlava

Hosté se nacházejí na šesté příčce tabulky se 30 body a skóre 64:37. Jihlavská obrana je společně s obranou Motoru nejlepší v Chance lize. Hosté si v minulém kole spravili chuť po zápase právě na českobudějovickém ledě a doma rozstříleli Prostějov 8:2. Na vysoké výhře se třemi brankami podílel Vlastimil Dostálek.

Nejlepším střelcem hostů je kromě již zmiňovaného Dostálka také Matěj Pekr, oba mají na kontě 10 branek. Nejlepším nahrávačem je s 11 asistencemi Lukáš Anděl, který s 19 body vede i tabulku kanadského bodování. V brance Dukly se střídají Jan Brož(8 zápasů, 91.88% úspěšnost, 3. nejlepší brankář Chance ligy) a Niklas Lundström(10 zápasů, 90.91% úspěšnost).
Hezké sobotní odpoledne, vítám vás u devatenáctého kola Chance ligy. Domácí SK Trhači Kadaň se utkají s HC Dukla Jihlava. V rámci oslav 100 let od vzniku samostatné Československé republiky bude utkání předcházet slavnostní zahájení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.