1. česká hokejová liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřice : Vsetín - 24. září 2018   18:00

Litoměřice
Litoměřice
54:38' Válek (Pour, Buchtela) • 57:43' Korkiakoski (J. Kloz, Pavlas)

Trestné minuty: 4:6
Viděli jsme strhující bitvu ve třetí třetině. Domácím se podařilo vstřelit dvě branky, ale k obratu nedošlo, ačkoliv Vsetín neměl do poslední chvíle nic jisté. To je ode mě pro dnešek vše, budu se na Vás těšit u dalšího online přenosu.
59:29'
Stadion zakládá útok.
59:25'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Holomek – 2 min., držení).
58:54'
Ofsajd domácích.
58:24'
Litoměřice se snaží ze všech sil dostat se do útoku a Tomáš Král míří na střídačku.
57:43'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Litoměřice poprvé v této sezóně využívají power play. Gól vstřelil MARKUS KORKIAKOSKI. Asistence: Jan Kloz, Aleš Pavlas.
57:22'
Domácí vycítili šanci a napadají v útočném pásmu.
56:41'
Puk skončil v hledišti a vhazuje se ve středním pásmu.
56:07'
Domácí zakládají útok a daří se jim udržet se v útočné třetině.
55:40'
Vsetín se osvobozuje a míří do útoku.
55:17'
domácí se dále drží v útočném pásmu.
54:38'
Bekhendem do prázdné brány dostal puk LUKÁŠ VÁLEK. Asistence: Jakub Pour, Ondřej Buchtela.
54:08'
Kališníci se pokoušeli usadit v útočné třetině, ale nepodařilo se a tak musí zakládat útok opět od Krále.
53:51'
53:40'
Hosté se opět osvobodili.
53:07'
Kališníkům se podařilo dostat do útočné třetiny a kombinují.
52:45'
52:35'
52:18'
Litoměřice se dostali do útočné třetiny.
51:50'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Mikael Kuronen – 2 min., vysoká hůl).
51:34'
Domácí jsou ve čtyřech.
51:26'
Tomáš Král má teď opravdu hodně práce, ale zatím se mu daří bránu uhlídat.
50:58'
Litoměřice se na chvíli osvobozují.
50:32'
Krušné časy pro domácí, brání se ve třech a nedaří se jim vyhodit puk.
50:30'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Patrik Marcel – 2 min., podrážení).
50:21'
Domácím se stále nedaří vymanit se z tlaku.
49:46'
Vsetín se usazuje v útočném pásmu a kombinuje.
49:41'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Marcus Korkiakoski.
49:26'
Jen co se hosté dostali do plného počtu, zamířili před Krále a pokouší se útočit.
49:10'
48:44'
Stále se domácím nedaří prosadit.
47:37'
Nakonec brankář hostů musel zasahovat.
47:09'
Domácí kombinují před Šelepeněvem, ale nemohou se dostat ke střele.
46:59'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lukáš Jindra – 2 min., podrážení).
46:46'
Vsetín se dokázal dostat ze svého pásma, ale jen na chvíli. Domácí opět míří do útoku.
46:07'
Litoměřice útočí, ale nedaří se jim dostat ke střele.
45:19'
Vsetín zakládá další útok a domácí se brání, ale zatím neúspěšně.
44:25'
Litoměřice byly v útočném pásmu, ale kvůli špatné práci s pukem o kotouč rychle přišly.
43:30'
Vsetín právě vstřelil branku!
Z pravého kruhu vystřelil LUBOŠ ROB a dostal puk za Tomáše Krále.
43:15'
domácí vyráží do útoku, ale jen na chvíli.
43:10'
Tomáš Král musel zasahovat, puk mu chvíli poskakoval v lapačce ale nakonec ho zkrotil.
42:38'
Vsetín se pokusil dostat do útoku ale ve středním pásmu přišel o puk.
41:47'
Vsetín opět míří do útoku a snaží se kombinovat. Stadion jim ale přebral puk a zakládá útok.
41:33'
Kališníci se musí teď bránit proti vsetínskému tlaku.
41:08'
Zakázané uvolnění hostů.
40:18'
Domácí začali ve své třetině, ale přesunuli se rychle do útoku.
Trestné minuty: 2:6
Ve druhé třetině jsme opět mohli vidět pouze jednu branku a opět za záda Krále. Litoměřice nevyužily ani jednu z přesilových her a prohrávají o dva góly. Třetí třetina začne asi v 19:36.
40:00'
39:35'
Litoměřice stále napadají v útočném pásmu, ale ke střele se nemohou dostat.
38:43'
Vsetín se osvobodil, a snaží se přejít do útoku.
38:02'
Domácí pořád v útočném pásmu, ale nedaří se jim přihrávky před bránu.
37:56'
Šelepeněv má teď hodně práce, ale stále má čisté konto.
37:43'
37:31'
Denis Kusý se dostal ke střele na bránu, ale nedokázal se prosadit.
36:56'
Litoměřice se nemohou udržet v útočném pásmu a pořád se musí vracet za Krále.
36:06'
Vsetín se osvobodil, ale ne na dlouho.
35:43'
35:38'
Domácí kombinují v útočném pásmu.
34:40'
Domácí se pokusili dostat se do útoku, ale opět se jim to nepodařilo.
34:06'
Ostřelování se vyplatilo. Puk za Králova záda procedil VÍT jONÁK. Asistence: Luboš Rob, Antonín Pechanec.
33:41'
Kališníkům se nedaří osvobodit a hosté dál ostřelují branku Tomáše Krále.
32:49'
Hlavně kvůli nepřesným přihrávkám se kališníci nemohou dostat ke střele. Nyní se do útoku dostává Vsetín.
32:34'
Domácí se snažili útočit, ale puk skončil v ochranné síti.
32:08'
31:03'
Domácí se drží v útočném pásmu.
30:32'
Domácí se snaží založit útok, ale nemohou se prosadit.
30:01'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jakub Jenáček.
29:55'
Nyní míří do útoku Vsetín a snaží se držet v útočné třetině.
29:17'
Domácí opět míří do útoku, ale hosté se dokáží skvěle bránit.
28:49'
28:33'
Stadion opět zakládá útok, ale Vsetín se rychle osvobodil.
28:17'
Hostům se podařilo opět osvobodit a navíc ohrozit Tomáše Krále, vhazovat se tedy bude před ním.
28:08'
Aleš Pavlas se dostal ke střele od modré čáry, ale Šelepeněv puk lapil.
27:32'
Zejména díky nepřesným přihrávkám se domácí nemohou prosadit a Vsetín se často osvobozuje.
27:24'
Šelepeněv chytil kotouč do lapačky a vhazuje se po jeho levici.
26:57'
Litoměřice se držely v útočné třetině, ale hosté se dokázali osvobodit.
26:44'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Antonín Pechanec – 2 min., hákování).
26:12'
Nyní se kališníci pokoušejí dostat ze svého obranného pásma.
25:24'
Domácí vyhráli buly, ale nedokázali si přihrát a tak museli zakládat útok zpoza Královy brány.
25:11'
Nyní vyrazil do útoku Stadion a Šelepeněv musel zasahovat. Vhazovat se bude po jeho levici.
24:38'
Hosté se snaží založit útočnou akci a celkem se jim to daří. Dostali se před Krále kde kombinují.
23:59'
23:41'
Hosté kombinují před Králem, ale nemohou se dostat ke střele.
23:01'
Domácí se teď musí bránit nátlaku Vsetína a daří se jim to.
22:21'
Vsetín začal svoji přesilovou hru v obranném pásmu, Stadionu se zatím daří bránit.
21:59'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Daniel Voženílek – 2 min., podrážení).
Hosté mají výhodu.
20:59'
Kališníci mají problém se vůbec dostat do útočné třetiny a udržet se v ní.
20:19'
Domácí se pokusili založit útok, ale snahy skončily ve středním pásmu.
Trestné minuty: 2:4
V první třetině jsme viděli jedinou branku, a to gól Luboše Roba vteřinu před návratem Davida Kvasničky z trestné lavice. Druhá třetina začne zhruba v 18:48.
20:00'
19:59'
Hosté opět míří ke Královi a kombinují.
18:33'
Vsetín se pokouší založit další útok, ale Stadion se opět dobře brání.
17:55'
Domácím se nedaří udržet se v útočné třetině, to samé lze říct o hostujícím týmu.
17:20'
Martin Havelka se pokusil nahrát do úniku, ale nepovedlo se a Vsetín míří opět do útoku.
16:58'
Hosté se drží stále v útočném pásmu.
16:14'
16:13'
LUBOŠ ROB vypálil k bližší tyči z levé strany brány a trefil mezeru mezi Tomášem Králem a tyčí. Asistence: Vít Jonák, Antonín Pechanec.
15:40'
Kališníci se na chvíli osvobodili, ale hosté už jsou znovu pře Tomášem Králem.
15:22'
Hosté jsou už v útočném pásmu a kombinují před Králem.
14:48'
Domácí se teď musí bránit a daří se jim to, Vsetín musí zakládat nový útok.
14:28'
14:14'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (David Kvasnička – 2 min., podrážení).
13:52'
Vsetínu se opět podařilo se osvobodit a dostal se i ke Královi.
13:14'
Hostům se osvobození podařilo a Stadion musí zakládat útok znovu.
12:57'
Stadion se drží v útoku ale nedokázal se zatím prosadit.
12:28'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Martin Podešva – 2 min.).
12:13'
Stadion má výhodu.
11:39'
Po vhazování se Vsetín snažil založit úrok, ale domácí ho ve středním pásmu obrali o puk.
11:28'
11:19'
Domácím se daří bránit střední pásmo.
10:44'
Oba týmy vystřídaly a hosté se pokusili protlačit ke Královi, to se jim ovšem nepovedlo.
09:20'
Vsetín se konečně dokázal osvobodit a posílá na led čerstvé síly, domácí míří do útoku.
08:31'
Kališníci zakládají útok a kombinují v útočném pásmu. Hostům se stále nedaří puk vyhodit.
08:24'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jakub Teper – 2 min., krosček).
07:43'
Kališníci se opět vydali do útoku, ale opět tam moc dlouho nevydrželi. Naopak hosté teď kombinují před Králem.
07:16'
Domácí míří znovu do útoku, ale hosté puk rychle vyvezli zpět ke Královi, který musel zasáhnout lapačkou.
06:22'
Domácí kombinují v útočném pásmu, ale nedaří se jim přihrát před bránu.
05:30'
Stadion musel bránit svojí třetinu a to se mu nakonec povedlo a míří do útoku.
05:05'
Došlo ke srážce tří hráčů za Královou bránou a Martin Podešva se těžce zvedal z ledu.
04:23'
Domácí se drží v útočné třetině, ale hostům se daří jejich přihrávky přerušovat.
03:53'
Oba týmy vystřídaly a Vsetín se vydává do útoku.
03:12'
Stadion vyráží do protiútoku, ale hostům se osvobození podařilo.
03:03'
Tomáš Král musel opět zasahovat, tentokrát chytil puk lapačkou.
02:42'
Hosté přešli do útoku a Tomáš Král musel zasahovat.
02:27'
Někdo z hostů přihrával rukou a vhazuje se před Šelepeněvem.
01:59'
Vsetín kombinuje před Královou brankou, Litoměřice se ale osvobozují.
01:46'
Zakázané uvolnění domácích.
01:37'
Po vhazování skončil puk v ochranné síti, vhazuje se ve středním pásmu.
01:33'
01:04'
Vsetín vyhrál vhazování a dostal se do útočné třetiny, kališníci ho ale vyprovodili.
00:48'
Vsetínští se pokusili založit útok, ale první pokus skončil ve středním pásmu. Druhý pokus zakázaným uvolněním.
00:08'
Aktivněji začali domácí, kteří se od úvodního vhazování drží v útočné třetině.
00:01'
Vítám Vás u dnešního online přenosu z litoměřické Kalich Areny. Utkání začne v 18 h.

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas, Smetana, Gaspar, Jebavý, Buchtela, Kvasnička – Korkiakoski, J. Kloz, M. Kadlec – Voženílek, Válek, Kusý – Pour, Flynn, Machala – J. Dvořák, M. Havelka, Jirásek.

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Sachr) – Mikuš, Černý, Slováček, Teper, Rudl, Holomek, Jenáček – Theoret, Rác, Kuronen – Jonák, Pechanec, Rob – Jindra, Kucharczyk, Březina – Kopta, Podešva, Klímek.

Rozhodčí: Přikryl, Luszków, Hejl, Podrazil.
VHK ROBE Vsetín
Vsetín má za sebou zatím šest utkání, z nichž pro něj čtyři skončila prohrou. Jedna ze dvou vsetínských výher ale určitě stojí za pozornost, a to je ta z druhého kola, kdy domácí deklasovali Kadaň 11:0. Poslední utkání odehráli vsetínští hokejisté na domácím ledě proti Třebíči a připsali si na konto druhou výhru.

zápasy: 6
počet bodů: 8
umístění v tabulce: 8. místo
skóre: 27:24
nejproduktivnější hráč: Vít Jonák, 8b (4+4) a Antonín Pechanec, 8b (3+5)
poslední utkání: VHK ROBE Vsetín – SK Horácká Slavia Třebíč 4:3
HC Stadion Litoměřice
Kališníci se naposledy představili na ledě ostravského nováčka. Hodně dlouho to vypadalo, že si ze zápasu tři body odnese Poruba, ale opak byl pravdou. v poslední minutě se prosadil kapitán litoměřického týmu Aleš Pavlas a Stadion si vezl domů tři body. Jinak mají Litoměřice odehráno pět zápasů a ve třech z nich zvítězili.