1. česká hokejová liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Slavia - 24. listopadu 2019   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
02:45' Mikulík (Kafka) • 30:05' Čmiel (Hrachovský, Motloch) • 35:40' Novotný (Kafka)
3:4
(1:0, 2:1, 0:2 - 0:1)
Slavia
Slavia
23:05' Vlček  (Jar. Brož) • 40:48' Vrdlovec  (Jar. Brož) • 47:51' Kuťák  (Vrdlovec) • 61:32' Šmerha  (Barák)
Frýdek-M.
Slavia

Nakonec tedy Slavia obrátila zápas ve svůj prospěch. Frýdku-Místku tak doma zůstane jen jeden bod, zatímco Slavia si zásluhou gólu Tomáše Šmerhy v prodloužení vezme domů body dva.

Děkuji, že jste sledovali dnešní přenos a budu se těšit u dalšího. Jiří Polášek.
61:32'
Slavia právě vstřelila branku!
Autorem branky je TOMÁŠ ŠMERHA. Asistence: Jindřich Barák.
60:45'
Domácí vyhazují kotouč a mají už skoro půlku oslabení za sebou.
60:01'
60:00'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Kryštof Stuchlík – 2 min., hákování).
Slavia dokázala v třetí třetině skvěle zahrát, rozebrat si několikrát obranu svého soupeře a hlavně vyrovnat. Postaral se o to v Daniel Vrdlovec a v oslabení Filip Kuťák. I přes mohutný tlak tak skóre zůstalo po třetí třetině nerozhodné.

Rohodne prodloužení, které právě startuje.
60:00'
59:55'
Za brankou domácího týmu se ještě strhly nějaké boje o kotouč, ale třetina už končí.
59:40'
Další zákrok skvěle chytajícího gólmana domácího týmu.
59:34'
Daneček velmi dobře vestoje chytil střelu slavistů, kteří mířili dopředu v přečíslení.
58:49'
Mikulík zavezl kotouč do pásma, ale jen do rohu a pak už ho neměl v moci.
58:39'
Daneček nyní v lehu pokryl další kotouč. Slavia hraje opravdu výtečně.
58:00'
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:50'
Rysi nyní pod hodně velkým tlakem. Už ale puk drží na svých hokejkách.
57:20'
Slavia opravdu rychlou střelou trefila tyč. Daneček vůbec o puku nevěděl.
56:59'
Slavia nyní hodně tlačí rysi a vyslala několik střel.
56:28'
Motloch to zkusil od modré, avšak jeho přízemní střela branku minula.
55:53'
Slavia si opět nepohlídala ofsajd. Po následném buly se už ale do pásma dostala.
55:25'
Domácí jen nahodili do útočné třetiny a jeli střídat.
54:32'
Puk se dostal mimo hřiště a vhazovat se bude před Lukášem Danečkem.
53:45'
Domácí ztratili pásmo, ale píská se zakázané uvolnění Slavie. Takže se hra přesunuje zpět.
53:15'
Vojtěch Tomi dostal přihrávku zpoza branky, ale trefil jen hokejku před ním stojícího hráče.
52:52'
Kaukič vzal puk ihned po buly z velké blízkosti Michaljova tvrdě vypálil. Gólman puk zadržel svojí vyrážečkou.
52:43'
Buly před Michaljovem vyhrála Slavie, ale její rychlý přechod na druhou stranu hřiště opět zastavil ofsajd.
52:15'
Kafka dostal skvěle puk do útočné třetiny, ale rysi ho tam nedokázali udržet.
51:22'
51:20'
Lukáš Kaukič nyní vybojoval další kotouč, tentokrát na hranici svého pásma, opět ho vyhodil.
50:45'
Kaukič získal kotouč v útočném pásmu a domácí nyní opět hodně zkrátili své oslabení pobytem v útočném pásmu.
50:11'
Průnik Slavie do útočného pásma zastavuje ofsajd a následné buly před modrou.
49:55'
Domácí skvěle vyhodili, Slavia dostala kotouč zpět a domácí opět kotouč zahodili až k Michaljovovi.
49:22'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jakub Michálek – 2 min., vysoká hůl).
48:54'
48:25'
Domácí nyní prověřili Michaljova tvrdou střelu od modré. Gólman dokázal koncem lapačky vyrazit.
47:51'
Autorem branky je FILIP KUŤÁK. Hosté skórují ve vlastním oslabení! Frýdku-Místku ujel kotouč za modrou a převzal si ho Filip Kuťák, který zrovna vyjel z trestné lavice. V samostatném úniku pak už Danečka překonal. Asistence: Daniel Vrdlovec.
47:13'
Vampola se ve vlastním dvojnásobném oslabení dostal do velké šance, ale Daneček byl připraven.
46:54'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tadeáš Hejda – 2 min., podrážení).
46:30'
Následuje další vyhození a Slavia opět o trošku ukousla čas v oslabení.
46:06'
Hostům se podařilo dokonce vyvézt puk až do útočného pásma.
45:39'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Kuťák – 2 min., podrážení).
45:39'
Michálek si perfektně najel do pásma a zakončil velmi kvalitní střelou, kterou Michaljov chytá do lapačky. Při zakončení byl ale Michálek podražen.
45:06'
Další střela hostů, který jen těsně minula branku.
44:52'
Domácí drželi kotouč za brankou a následně pak přešli do útoku, kde ale nahodili moc daleko a píská se icing.
44:33'
Daneček jen tak tak chytil tvrdou a rychlou střelu hostů.
43:54'
Většina hráčů bojuje o puk za brankou pražského týmu.
43:21'
Slavia kombinovala před brankou domácích, ale vznikla pak nepřehledná situace a puk přebrali rysi.
42:27'
Ihned po buly poslali domácí další střelu, která ale domácí branku minula.
42:15'
Velmi zajímavou střelu z obrovského úhlu nyní vyslal někdo z domácích a Michajlov měl plné ruce práce.
41:40'
Domácí se dostali do útočného pásma, ale nepodařilo se jim udržet se tam.
40:48'
Autorem branky je DANIEL VRDLOVEC. Hosté snižují velmi brzo. Brož posunul na Vrdlovce, který už došoupal kotouč za Danečka. Asistence: Jaroslav Brož.
40:26'
Daneček si raději podržel puk po střele jednoho ze slávistů.
40:01'
Úvodní buly třetí třetiny vyhrála pražská Slavia.
40:01'
Druhá třetina nám rovněž přinesla atraktivní hokej. Do utkání lépe vstoupila Slavia. Do výpisu střelců se zapsal už ve 24. minutě Filip Vlček. Jenže Frýdek-Místek se vzchopil a ve 31. minutě tečoval do branky puk Matouš Čmiel. A poté se prosadil znovu slezský tým, protože puk do branky dostal Štěpán Novotný! Frýdek-Místek si tak do třetí třetiny odnáší dvoubrankový náskok.

Další třetina startuje přibližně v 19:43.
40:00'
39:54'
Ještě asi naposled v této třetině se hra posouvá před branku domácího celku. Kvůli zakázaného uvolnění.
39:34'
Domácí drželi kotouč za brankou a jeli vystřídat.
39:00'
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:44'
Zakázané uvolnění posílá hru zpět před klec brankáře Michajlova.
38:15'
Mikulík skvěle převzal kotouč a následně od modré vystřelil brutální bombu, která se zastavila na výstroji gólmana Slavie.
37:58'
Domácí si nyní nerozuměli v útoku, ale šanci Slavie na druhé straně zastavuje ofsajd.
37:13'
Daneček krásně zlikvidoval technickou střelu soupeře.
36:35'
Domácí nyní za mohutného povzbuzování haly drží svého soupeře v pásmu.
35:40'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Autorem branky je ŠTĚPÁN NOVOTNÝ. Domácí využívají přesilovku a poprvé v zápase odskakují do dvoubrankového vedení. Na Novotného ránu neměl Michajlov nárok. Asistence: Petr Kafka.
35:28'
Kafka pálil potažením, ale do jeho rány mu jiný hráč vložil hokejku, takže se puk odrazil do ochranné sítě. Po sporném zákroku se ale rozhněval kapitán Mikulík a svému spoluhráči rozhodně neříkal nic hezkého.
35:04'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Robin Všetečka – 2 min., krosček).
34:40'
Daneček kotouč zastavil za brankou a domácí opět přejeli do útočného pásma.
34:03'
Haman poslal po mantinelu do rohu, kde je puk držen jedním ze slavistů.
33:20'
Domácí dostali puk do třetiny, ale nemohli hrát, jelikož byl signalizován ofsajd.
32:48'
Hrachovského rána jen těsně minula horní růžek Michajlovovy branky.
32:39'
Brankář Michajlov si po obloučkovém nahození ze středního pásma kotouč raději ponechal.
32:10'
Daneček musel rozehrávat za brankou. Puk si podržel a následně ho poslal hodně dopředu.
31:50'
Przybyla se dostal do pásma, ale nepřihrál přesně. Domácí musí od své branky znovu.
30:05'
Autorem branky je MATOUŠ ČMIEL. Hned po buly posunul Motloch na Hrachovského, ten pálil od modré a Matouš Čmiel puk tečoval do branky! Asistence: Ondřej Hrachovský a Lukáš Motloch.
29:50'
Kaukič výtečně zpracoval kotouč a dovezl ho skrz obranu až do útočného pásma. Následnou střelu rysů hrudí zblokoval Michajlov.
29:04'
Eret okamžitě po buly vypálil do slavistického brankáře, který musel puk vyrazit za branku.
28:56'
Stuchlík nahodil na brankáře Michajlova a ten musel puk podržet. Frýdek-Místek tak získal alespoň pásmo.
28:13'
Domácí sice vybojovali kotouč, ale museli se stáhnou zpět ke své brance.
27:50'
Kafka skvěle bojuje za brankou Slavie o kotouč.
27:30'
Všetečkova tvrdá rána zasáhla jen zadní mantinel za brankou.
26:55'
26:35'
Novákova další střela končí na hrudi Lukáše Danečka.
26:32'
Novákova rána trefila jen jeho spoluhráče Furcha do brusle.
25:54'
A domácí opět vyhazují. Zbývá 50 sekund přesilovky.
25:50'
Při dalším pokusu o najetí do pásma Slavii zastavil ofsajd.
25:35'
Rysi nyní perfektně vyhnali svého soupeře z pásma.
25:25'
Domácí vyhazují kotouč, ale Slavia je rychle zpět.
24:55'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Vojtěch Tomi – 2 min., podrážení).
24:07'
Lukáš Daneček nyní zastavil další střelu, která na něho mířila, a podržel puk.
23:48'
Útočnou šanci Slavie zastavuje ofsajd. Buly tak před modrou čarou.
23:05'
Autorem branky je FILIP VLČEK. Hosté srovnávají. V přečíslení dva na jednoho poslal puk rychlejší Brož před branku a tam už byl připravený Vlček, který puk dostal do branky dřív, než se Daneček stihl přesunout. Asistence: Jaroslav Brož.
22:45'
Vampolova teč mířila mimo branku.
22:15'
Rýsovala se velmi zajímavá šance pro hosty, ale přihrávku před volnou branku nikdo nezachytil.
21:40'
Hosté vyhodili kotouč mimo hrací plochu. Vhazování před Michajlovem.
21:33'
Eret se prodíral k puku, který domácí obloučkem nahodili na branku Slavie. Obránce byl však rychlejší.
21:06'
Další střelu domácích už musel Michajlov podržet. Buly před brankou Slavie.
20:50'
Novotný si najel kousek za modrou a vypálil. Jeh ránu Michajlov zastavil betonem.
20:23'
Slavia dovezla kotouč do útočného pásma, al rysi odebrali.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává pražský celek.
20:01'
Skončila nám první třetina, která se odehrála ve vysokém tempu. Oba týmy předvedly velmi atraktivní, útočný a pohledný hokej. Frýdek-Místek se ale hodně brzo dokázal prosadit, jelikož Petr Kafka našel fantastickou přihrávkou volného kapitána Milana Mikulíka a ten si skvěle poradil s brankářem Michajlovem. I Slavia měla hodně šancí, ale několikrát nedokázala dopravit kotouč do odkryté branky. Stav 1:0 se tak přenese do další třetiny.

Další třetina začne přibližně v 17:49.
20:00'
19:53'
Domácí ještě obývají poslední sekundy této třetiny v útočném pásmu.
19:26'
Daneček musel rozehrávat za brankou. To se mu ale povedlo skvěle.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:52'
Domácí odčinili své zaváhání v rozehrávce a Daneček následně raději skryl kotouč pod lapačku.
17:58'
Hamanova rána od modré byla velmi přesná, ale Michajlov utěsnil prostor betonem.
17:31'
Slavia nyní hodně chybuje a rysi dostávají do velkých šancí.
16:45'
Jeden z rysů nedokázal zasunout puk z velkého úhlu do volné klece Michajlova. Ten pak k tyči natlačil beton.
16:30'
Kovářovi utekl kotouč z pásma, ale domácí se tam ihned zase vrátili.
15:59'
15:52'
Další skvělé vyhození a přesilovka se chýlí ke konci.
15:22'
Přímo před Danečkem dorážel jeden z pražských hráčů, ale Daneček sevřel betony.
14:33'
Frýdek-Místek se puku zbavil a ukousl nějaký ten čas v oslabení.
14:16'
Domácí se urputně brání vysokému slávistickému tempu.
13:59'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ondřej Hrachovský – 2 min., podrážení).
13:50'
Hrachovský si přichystal kotouč a vypálil, jeho rána byla sražena něčí bruslí mimo.
13:30'
Adámek dostal kotouč do moc velkého úhlu a nedokázal vystřelit.
12:50'
Rysi nyní hodně chybovali v obraně a Slavia to zkoušela třikrát po sobě, ale do branky kotouč dostat nedokázala.
12:26'
Kovář nyní na poslední chvíli obral protihráče, který už se osamocen chystal ke střele.
11:30'
Rysi zbytečně ztratili kotouč ve středním pásmu, ale Hrachovský odčinil zaváhání svých spoluhráčů před Danečkem.
10:55'
Adámkova rána od modré byla velmi zajímavá, nicméně skončila těsně vedle branky.
10:15'
Rysi se opět skvěle ubránili slavistickému tlaku v jejich obranném pásmu.
09:50'
Rysi nastřelili prvně brankáře a potom břevno Michajlovovy svatyně.
09:30'
Daneček skvěle zasáhl proti dotírajícímu Vampolovi.
08:50'
Novák raději podržel kotouč v jeho pásmu a Slavia jela střídat.
08:14'
Michálek za brankou tvrdě bránil soupeře a nedovolil mu skoro žádný pohyb.
07:45'
Rysi dobře vybojovali kotouč, ale ze svého pásma se dostávali těžko.
07:12'
Adámek tvrdě hitoval jednoho z prrotihráčů o mantinel. Celá hala byla v ovacích.
07:02'
Vojtěch Tomi vypálil na Michajlova, ale ten si s jeho ránou poradil.
06:30'
Rysi bojují v útočném pásmu, ale Slavia nedává žádný kotouč zadarmo.
05:15'
Za brankou musel rozehrávat domácí gólman Daneček.
04:50'
Domácí dlouho obývali útočné pásmo, ale nakonec z něj byli vyhnáni a Slavia okamžitě vyrazila do protiútoku.
04:12'
Haman sice nezachytil kotouč na modré čáře do dobré palebné pozice, ale ani se ho nedotkl, takže se píská icing.
03:30'
Tvrdé souboje o kotouč za domácí brankou.
02:45'
Autorem branky je MILAN MIKULÍK. Mikulík dostal od Kafky excelentní pas a v samostatném úniku už ho nikdo nemohl dohnat. Frýdecký kapitán nakonec parádně blafákem překonal i brankáře Michaljova. Asistence: Petr Kafka.
02:12'
Čmielovu tvrdou střelu z úhlu na hrudi podržel Michajlov.
01:59'
Brož minul puk od spoluhráče před volnou domácí brankou.
01:49'
Hra je ale pozastavena a na ledě jsou skoro všichni hráči obou týmů. Nehraje se z důvodu opravy plexiskla.
01:49'
Klimša nakonec sám odjíždí na střídačku.
01:45'
David Klimša se dostal do samostatného úniku, ale brankář Michajlov ho vychytal a Klimša za brankou upadl a tvrdě narazil do mantinelu.
01:23'
Daneček vestoje pokryl a podržel další tvrdý puk.
01:12'
Slavia sice dobře převzala kotouč, ale musela opustit pásmo.
00:50'
Vlčkovo nahození před Danečkem nedokázal nikdo tečovat.
00:15'
Vampola tvrdou střelou z mezikruží hned z úvodu prověřil Danečka.
00:01'
Na ledě jsou již nastoupeni jak hráči, tak sudí. Zápas začíná za třicet sekund.

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Loubal) – D. Stránský, Haman, L. Kovář, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský – Kafka, Novotný (C), Mikulík – Eret, Przybyla, Stuchlík – Tomi, Kaukič (A), Klimša – V. Nestrašil, Čmiel, Motloch.

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Hejda, J. Novák (C), P. Hořava, Barák, Kučný, Steinocher, Antoš – Šmerha, Vampola (A), Vlček – M. Ondráček, Vrdlovec, Pacovský – Všetečka, Kuťák, Furch – Kubica, Kohút, Jar. Brož..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.