1. česká hokejová liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Vsetín - 5. října 2019   17:30

Jihlava
Jihlava
08:39' Fronk (Piegl, Davídek) • 57:11' Piegl (Jiránek, J. Holý)
2:4
(1:1, 0:1, 1:2)
Vsetín
Vsetín
08:04' Kucharczyk  (Procházka) • 30:06' Jonák  (Pechanec) • 48:30' Dudáš  (Pechanec, D. Tůma) • 59:45' L. Volf
Jihlava
Čech, Kopeček – Maštalíř, Polák
Horácký zimní stadion, Jihlava
1884 diváků
Vsetín

Po třech třetinách máme konečný stav zápasu 2:4. Ve třetí třetině se prosadil Piegl za Duklu, poté Dudáš a Volf za Vsetín.

Příjemný zbytek večera!
59:45'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Čachotský – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
59:45'
Vsetín právě vstřelil branku!
Do prázdné branky se prosazuje a završuje stav zápasu na 2:4 LUKÁŠ VOLF. Bez asistence
59:13'
Oddechový čas pro domácí.
58:49'
Volf zavezl kotouč do útočného pásma, ale nepřesnou rozehrávkou ztrácí kotouč. Dukla to zkouší se šesti muži na ledě.
58:00'
Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.
57:11'
Dukla právě vstřelila branku!
RENÉ PIEGL se dostal jako první k dorážce po zákroku Gáby a snižuje stav zápasu na 2:3! Asistence: Jiránek, Holý
56:27'
Střela od modré z hole Pohla zůstala pouze v Gábově lapačce. Vhazovat se bude na pravém kruhu.
55:58'
Lundström svým zákrokem přerušuje hru. Vhazovat se bude na levém kruhu.
54:45'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Robin Staněk – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jakub Doktor – 2 min., hrubost).
53:53'
Mareš nezpracoval kotouč na modré čáře a tak pouze nahodil do rohu.
52:02'
Čachotský rozehrává přesně na Zemana, který postupuje vpřed útočným pásmem.
51:40'
Kucharczyk pálil z levého kruhu. Střela však byla tečována a skončila pouze v ochranné síti.
51:00'
Čachotský zavezl kotouč do útočného pásma a hledá volné spoluhráče na případnou nahrávku.
50:23'
Pekr jel úplně sám na Gábu, který ho vychytal fantasticky levým ramenem a stále drží svůj tým!
48:30'
Střela z hole MARTINA DUDÁŠE, který vypálil z modré čáry, prošla až za záda Lundströma. Asistence: Pechanec, Tůma
47:42'
Pohl se pokusil ohrozit Gábu z modré čáry, ten měl ale už připravené betony a kotouč vyráží do rohu.
46:47'
Procházka pouze nahodil kotouč do pásma a celá jeho lajna míří ke střídačce.
45:51'
Ofsajd přerušuje hru. Adam Zeman si neuhlídal postavení na modré čáře.
45:29'
Lundström má kotouč ve výstroji. Vhazovat se bude na pravém kruhu.
45:01'
Slováček vypálil z modré čáry, ale Lundström byl připravený.
43:53'
Jiránek ujel ve vlastním oslabení, na Gábu jel úplně sám, ale ten fantastickým zákrokem lapačkou drží svůj tým ve vedení!
42:33'
Vsetín si vytvořil v útočném pásmu obrovský tlak, ale nedaří se mu početní výhodu 5 na 4 proměnit.
41:58'
Lundström má připravenou lapačku a v klidu zasahuje. Vhazovat se bude na pravém kruhu.
41:52'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Holý – 2 min., podrážení).
40:38'
Hosté nyní předvádí v útočném pásmu skvělý forčeking a nutí domácí k chybám.
40:10'
Puku se po úvodním buly třetí třetiny ujímají hosté a zakládají útok.
40:01'
Po druhé třetině jdou do kabin spokojenější hráči Vsetína. Ve 31. minutě ujel obráncům ihned z trestné lavice Pechanec a po jeho střele se k dorážce dostal Vít Jonák, který navýšil na 1:2.

Třetí třetina začíná za 16 minut.
40:00'
39:00'
Vsetín má nyní v útočném pásmu obrovský tlak a zasypává Lundströma střelami!
38:28'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Václav Půža – 2 min., nedovolené bránění).
38:12'
Ke střele z mezikruží se dostal Procházka, ale trefuje pouze připravené betony Lundströma!
37:59'
Lundström zasahuje lapačkou. Vhazovat se bude na levém kruhu.
37:10'
Mareš vyvezl kotouč z obranného pásma, ale ihned o kotouč přišel, jen co přešel modrou čáru.
36:31'
Vsetín má nyní mnohem více ze hry.
36:04'
Dudáš pálil tvrdě z modré, střela byla tečována o jednu z holí před brankou a kotouč končí v ochranné síti.
35:49'
Kolář velmi silně trefil ramenem Březinu a ten zůstává na ledě hodně otřesený. Doufejme, že to nebude nic vážného.
35:02'
Březina pálil z levého kruhu, ale jeho střela minula branku o více než metr.
34:11'
Pohl nestihl kotouč na modré a ztrácí tím útočné pásmo pro svůj tým.
33:38'
Po špatné střele z modré Vsetín vyhazuje kotouč až k brance Lundströma.
33:05'
Čachotský drží kotouč v útočném pásmu a hledá volné spoluhráče.
32:48'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Martin Dudáš – 2 min., krosček).
32:48'
Gába má kotouč pod lapačkou, vhazovat se bude na levém kruhu.
32:05'
Hryciow pálil z modré čáry a Lundström zasahuje lapačkou!
31:15'
Poletín zavezl kotouč do útočného pásma, ale ihned kotouč ztratil.
30:06'
Pechanec se ihned po odpykání trestu vydal forčekovat, vybojoval puk a po jeho střele se ke kotouči dostal VÍT JONÁK a dorážkou posílá Vsetín do vedení 1:2. Asistence: Pechanec
28:56'
Dukla drží Vsetín zamčený v obranném pásmu už minimálně minutu a půl.
28:05'
Pohl pálí tvrdě z modré čáry, ale trefuje pouze připravené betony Gáby!
27:54'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Antonín Pechanec – 2 min., držení).
27:21'
Jan Pohl se dostal s kotoučem až na pravý kruh a tvrdou střelou ze zápěstí trefuje Gábu do masky!
26:51'
Vsetín si nyní drží útočné pásmo a zamyká v něm Jihlavu.
26:16'
Lundström zasahuje lapačkou a drží svůj tým.
26:00'
Jiránek zavezl kotouč do útočného pásma, ale ihned kotouč ztrácí.
25:30'
Nepřesná rozehrávka znamená ztrátu kotouče domácích.
24:39'
Pohl se odhodlal ke střele z modré, ale ve finální fázi zlomil hůl. Jiránek mu ihned ze střídačky podal svoji.
24:00'
Staněk pálí z modré čáry, ale trefuje pouze brusle beků Vsetína.
23:30'
Nepřesná rozehrávka vyhání domácí pryč z útočného pásma.
23:19'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vít Jonák – 2 min., hrubost).
22:38'
Staněk se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Gába opět předvádí skvělý zákrok!
22:35'
Zakázané uvolnění přesune hru před branku Gáby.
22:00'
Jiránek nebezpečně ohrozil branku Gáby, ten však pohotovým zákrokem drží svůj tým!
21:24'
Čachotský zaváží kotouč do útočného pásma.
21:00'
Staněk se odhodlal ke střele z modré, která však minula branku o minimálně metr.
20:05'
Po úvodním buly se kotouče zmocňují hosté a vyráží vpřed.
20:01'
První třetina nám nabídla zajímavý hokej z obou stran. Mohli jsme vidět také několik drobných potyček mezi hráči, které zůstaly nepotrestané. Skóre otevřel v 9. minutě Radim Kucharczyk. To však nemělo dlouhého trvání. Pouze 35 vteřin stačilo domácím na vyrovnání. Za Duklu se trefil přesně pod víko Jiří Fronk a tak máme po první třetině stav nerozhodný – 1:1.

Druhá třetina začíná za 16 minut.
20:00'
19:37'
Dudáš vypálil z modré, ale Lundström má dnes svou vyrážečku skvěle připravenou.
19:03'
Skvěle teď podržel Gába svůj vlastní tým. Skořepa si vybruslil z pravého rohu, Gabu už měl na zemi, ale trefil ho pouze do lapačky!
18:47'
Puk se po zákroku Gáby ocitl až v ochranné síti. Vhazování z pravého kruhu.
18:20'
Vsetín zakládá útok až od vlastní branky.
18:00'
Do konce první třetiny zbývají dvě minuty.
17:24'
Úmyslný ofsajd přesouvá hru do obranné třetiny Vsetína.
16:51'
Zápas nám začíná ukazovat i menší potyčky mezi hráči.
16:31'
Tůma zaváží kotouč do útočného pásma a ihned prověřuje Lundströma.
16:10'
Vsetín zamyká Duklu v obranné třetině.
15:30'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Holý – 2 min., hrubost).
15:20'
Dukle se nyní nedaří ani vyhodit z pásma.
14:56'
Nepřesná přihrávka znamená zakázané uvolnění a přesouvá hru před branku Lundströma.
13:50'
Vsetín nyní zamkl Duklu v obranné třetině.
13:18'
Střela z hole Březiny, který si své v Dukle v minulých letech také odehrál, skončila pouze v ochranné síti. Vhazovat se bude po komerční přestávce z pravého kruhu.
12:40'
Poletín nic kloudného v útočném pásmu nevymyslel a Dukla přichází o kotouč.
11:37'
Hosté nyní skvěle vybojovali kotouč v útočném pásmu a snaží se o ohrožení Lundströma.
11:11'
Střela od modré Lundströma nějak nevylekala a připisuje si další zákrok.
10:19'
Anděl skvěle vystihl přihrávku a i ve vlastním oslabení se vydal dopředu. Zatím skvěle zahrané oslabení ze strany Dukly.
10:00'
Dukla nyní čelí velkému tlaku ve vlastní obranné třetině! Lundström vypadá po zákroku na něj trošku otřesený.
09:16'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam Zeman – 2 min., hákování).
08:39'
Jihlava velice rychle odpovídá srovnávacím gólem z hole JIŘÍHO FRONKA. Vsetín tak vedl pouhých 35 vteřin. Po vybojování kotouče za brankou Vsetína předložil Piegl přesnou přihrávku na levý kruh a Fronk střelou pod víko vyrovnává na 1:1. Asistence: Piegl, Davídek
08:04'
Zpoza branky se zjevil z ničeho nic RADIM KUCHARCZYK a otevírá skóre zápasu – 0:1. Asistence: Procházka
07:15'
Vsetín již nyní v plném počtu.
06:00'
Zeman zavezl kotouč do třetiny a Dukla se pokouší vytvořit si šanci v početní výhodě.
05:30'
Hosté se osvobozují vyhozením puku až k brance Lundströma.
05:12'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jakub Doktor.
04:28'
Lundström má kotouč v lapačce. Vhazování z pravého kruhu.
03:16'
Střela z hole Půži zamířila pouze do ochranné sítě. Vhazovat se bude na levém kruhu.
02:49'
Doktor zavezl kotouč do pásma a ihned se snažil ohrozit Lundströma, ten byl však pozorný a v klidu zasahuje.
02:16'
Hosté pouze nahazují do útočného pásma a míří ke střídačce.
01:40'
Půža rozehrává až zpoza vlastní branky a Dukla se snaží o přechod do útočného pásma.
01:21'
Lundström raději přikryl puk. Vhazovat se bude na pravém kruhu.
01:05'
Staněk se snažil vyvést puk ze třetiny, ale kotouč ztrácí v rohu kluziště za brankou Lundströma.
00:37'
Lundström si připisuje svůj první zákrok, který nebyl vůbec lehký! Ukazuje, že je na dnešní zápas skvěle připraven.
00:05'
Jako první se po úvodním buly puku ujímají hosté ze Vsetína.
00:01'

HC Dukla Jihlava: Lundström (Jan Brož) – Staněk, J. Pohl, Půža, J. Holý, Mareš, D. Kolář, Piegl – Anděl, Skořepa (C), Pekr – Harkabus, Čachotský (A), A. Zeman – Jiránek (A), Poletín, Lichanec – Fronk, Davídek, D. Čermák.

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Slováček (A), Hryciow, Dudáš, Ondračka, J. Drtina (A), Jeřábek – Jonák (C), Rehuš, Březina – D. Tůma, Pechanec, Hořanský – Procházka, Kucharczyk, L. Volf – Doktor, Šilhavý, Vítek – Vašenka.

Rozhodčí: Čech, Kopeček – Maštalíř, Polák.
Příjemný hokejový podvečer.

V dnešním utkání se setká na Horáckém zimním stadionu 8. Dukla a 7. Vsetín. Dva sousedi v tabulce, které dělí pouze jeden bod.

Dukla bohužel nedokázala navázat na skvělé vítězství s Chomutovem a z Poruby si neodvezla ani bod. Po 9 zápasech má na kontě 15 bodů.

Vsetín v posledním kole nedokázal vyzrát na Slavii a na domácím ledě podruhé v letošní sezoně ztratil body. Je nutno také dodat, že oba týmy dělí pouhé tři body na třetí místo v tabulce a to bude určitě dnešní úkol pro oba celky. Ukořistit co nejvíce bodů, nejlépe vyhrát za tři body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.