1. česká hokejová liga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Jihlava - 30. října 2021   17:00

Kadaň
Kadaň
20:35' Bernat (Steinocher, Routa) • 34:50' Routa (Zorko)
2:5
(0:2, 2:1, 0:2)
Jihlava
Jihlava
12:02' Lichanec  (Helt) • 14:36' Skořepa  (Helt, T. Havránek) • 38:00' T. Harkabus  (L. Mareš, F. Seman) • 53:49' Helt  (Eliáš, Fronk) • 59:15' Skořepa  (T. Havránek)
Kadaň
Kostourek, Zubzanda – Coubal, Štofa
ZS Kadaň
Jihlava

Jihlava ve třetí periodě přidala další dvě branky a po vydařené první třetině po zásluze vítězí.
59:24'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (David Routa – 2 min., sekání).
59:15'
Dukla právě vstřelila branku!
Další chyba domácích obránců a další gól Jihlavy. Tomáš Havránek poslal kotouč na JOSEFA SKOŘEPU, který překonává bezmocného Běhulu. Asistence: Tomáš Havránek.
58:35'
Úmyslný offside Trhačů.
58:18'
Kadaň je stále usazené v útočné třetině, ke střele se ovšem nikdo nedostal.
55:45'
Jihlava z vlastního pásma posílá kotouč na Běhulu, ten hru uklidňuje.
53:49'
Jihlava využila chyby v domácí obraně a zvyšuje na rozdíl dvou branek! Filip Eliáš poslal nepřesnou nahrávku, která podjela pod hokejkou jednoho z domácích obránců, kotouče se ujal FILIP HELT, který střelou nad beton vstřeluje čtvrtý gól Jihlavy. Asistence: Filip Eliáš, Jiří Fronk.
53:31'
Hra se rychle otočila na druhou stranu, po vypršení komerční přestávky se bude vhazovat před Běhulou.
53:08'
Kadaň kombinuje před brankovištěm Adama Wolfa.
52:10'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
51:44'
Ta totožná situace, tentokrát v podání Kadaně.
51:00'
Icing Dukly.
50:41'
Matěj Zadražil měl na hokejce čtvrtý gól, Běhula rychlým přesunem drží naděje domácích.
49:58'
Kadaň hraje v plném počtu.
49:47'
Offside Jihlavy.
48:35'
Dukla rozjela rychlou souhru, na jejímž konci byl Filip Seman, ten na Běhulu nevyzrál.
48:16'
Jihlava ve vlastní přesilové hře posílá kotouč na zakázané uvolnění.
47:58'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Daniel Kabelka – 2 min., podrážení).
47:15'
Michal Steinocher při pokusu o střelu láme svou hůl.
46:18'
Dukla se ve vlastním oslabení usadila před Běhulou.
45:45'
Jihlava vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
45:20'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vlastimil Bilčík – 2 min., vysoká hůl).
45:06'
Tomáš Harkabus dostal pěknou přihrávku do mezikruží, Běhula drží domácí naděje.
43:45'
Kadaň třetí oslabení ubránila bez větších potíží.
41:45'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Libor Švec – 2 min., hákování).
41:33'
Jihlava kombinuje před Běhulou.
40:38'
David Routa nešťastně srazil Adama Wolfa, vhazuje se na útočné modré čáře domácích.
40:01'
Druhá část se více vydařila domácím Trhačům, kteří po střelách Tomáše Bernata a Davida Routy vyrovnali stav utkání, poslední slovo ve druhé periodě si ovšem vzal Tomáš Harkabus, který přesilovou hru přetavil ve vedoucí gól Jihlavy. Třetí třetina začne přibližně v 18:40.
40:00'
39:56'
David Homer ujížděl sám na Wolfa, domácí útočník ovšem vůbec netrefil branku!
38:57'
Offside v podání Jihlavy.
38:00'
Jihlava využívá i druhou přesilovou hru! TOMÁŠ HARKABUS využil prostoru a zavěsil nad vyrážečku Richarda Běhuly. Asistence: Lukáš Mareš, Filip Seman.
37:42'
Jihlava opět rozjela přesilovkový kolotoč.
37:07'
Kadaň se osvobozuje vyhozením kotouče přes všechny čáry.
36:42'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Berčík – 2 min., podrážení).
36:16'
Jihlava kombinuje v útočném pásmu, domácí obránci ovšem nedovolují finálovou přihrávku.
34:50'
Kadaň právě vstřelila branku!
Trhači využívají přesilovou hru a vyrovnávají stav utkání! DAVID ROUTA dostal na hranici kruhu více prostoru a střelou na bližší tyč překonává Adama Wolfa. Asistence: Luka Zorko.
34:29'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Josef Skořepa – 2 min., vysoká hůl).
34:19'
Dukla se opět usadila v útočné třetině.
33:01'
Kadaň kombinovala v útočném pásmu, kotouč se ovšem po odrazu dostal do nebezpečné vzdálenosti od Richarda Běhuly, který mel co dělat aby ho jako první odehrál do bezpečí.
32:13'
Jihlavští hráči nahodili kotouč do brankoviště, tam se jako první zorientoval Běhula, po jehož pravé ruce se bude po uplynutí komerční přestávky vhazovat.
31:54'
Richard Běhula si připisuje další úspěšný zákrok lapačkou.
31:21'
Kotouč po zásahu jednoho z hostujících hráčů opustil ledovou plochu, vhazuje se po pravici Adama Wolfa.
30:47'
Dundáček nahodil kotouč od modré čáry přímo do rukavice Richarda Běhuly.
29:50'
Trhači se na chvilku usadili před Wolfem, teď se již hra odehrává na druhé straně kluziště.
28:40'
Další nepřesný přechod přes modrou čáru v podání Trhačů.
28:29'
Filip Dundáček vyslal nepříjemnou střelu na Běhulu, toho podle grimasy zasáhl kotouč do choulostivých partií těla. Ale je připraven pokračovat dále.
27:39'
Jihlava se bez větších problémů ubránila.
27:08'
Domácím se nepovedl přechod přes modrou čáru, offside.
26:49'
Luka Zorko od modré čáry posílá kotouč do připravené lapačky Adama Wolfa.
25:56'
25:39'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Richard Cachnín – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).
25:00'
Kadaň kombinuje před Wolfem, ten zasahovat zatím nemusel.
23:40'
Dukla se již nadobro usadila v domácí třetině, domácí obrana v čele s Běhulou je pozorná.
23:02'
Icing domácích Trhačů.
21:45'
Jihlava se na chvíli usadila před Běhulou, kotouč je již ovšem na hokejkách domácího celku.
20:35'
Trhači se od úvodního vhazování usadili před Wolfem a náležitě toho využívají! Michal Steinocher přihrál kotouč na hůl zcela volného TOMÁŠE BERNATA, který měl před sebou odkrytou část klece. Asistence: Michal Steinocher, David Routa.
20:01'
První třetinu jasně ovládala Dukla, která Trhače prakticky k ničemu nepustila a po přesných střelách Lichance a Škořepy vedou zaslouženě 0:2. Druhá perioda začne přibližně v 17:48.
20:00'
19:01'
Peter Lichanec uháněl sám na Běhulu, místo kotouče skončil v brance první jmenovaný.
18:06'
Tomáš Čachotský měl na holi třetí branku, na Běhulu nevyzrál.
16:54'
Kadaň se dostala do přečíslení, Tomáš Bernat ovšem netrefil branku.
16:33'
Jihlava je stále usazena před Běhulou.
14:36'
Jihlava proměňuje ihned první přesilovou hru. Filip Helt zpoza brány poslat kotouč na hůl JOSEFA SKOŘEPY, který zavěsil pod horní tyč. Asistence: Filip Helt, Tomáš Havránek.
14:04'
Trhači vyhazují kotouč přes všechny čáry.
13:44'
Další pokus Tomáše Harkabuse likviduje Běhula.
13:19'
Tomáš Harkabus vyslal dělovou ránu, ovšem nepřesnou.
12:46'
Jihlava má k dispozici první přesilovou hru!
12:46'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Luka Zorko – 2 min., podrážení).
12:02'
Jihlava se delší kombinaci prosazuje! Filip Helt krásně prohodil kotouč na PETERA LICHANCE, který přesnou střelou překonává Richarda Běhuli. Asistence: Filip Helt.
10:17'
Jihlava se ihned po vhazování vlastní nepřesností vyhnala z útočného pásma a tím dala prostor domácím útočníkům k protiútoku, ten se díky špatné komunikaci mezi domácími hráči nepovedl.
09:54'
Další icing Kadaně.
09:06'
Jihlava stále kombinuje v útočném pásmu, finální přihrávku jim ovšem hráči Kadaně vždy zablokují.
08:11'
Komerční přestávka.
07:40'
Luka Zorko zablokoval přihrávku na téměř jistý gól Jihlavy.
06:42'
Icing Trhačů.
05:45'
Ján Niko vyslal několik ostrých pokusů na domácího gólmana, ten díky svým obráncům zasahovat nemusel.
04:53'
Kotouč se nachází na hokejkách Jihlavy, ta kombinuje před Běhulou.
03:55'
Trhači se usadili v útočné třetině, kotouč po zásahu jednoho z hostujících končí na střídačce Jihlavy, vhazuje se po po pravici Adama Wolfa.
03:09'
Další zakázané uvolnění, tentokrát v podání hostující Dukly.
02:46'
Kadaň poprvé posílá kotouč za modrou čáru, ovšem jen za cenu zakázaného uvolnění. Vhazuje se po pravici Tomáše Běhuly.
01:39'
Hra se stále odehrává v domácím obraném pásmu. Běhula je pozorný.
00:36'
Dukla je od úvodních vteřin usazena před Běhulou.
00:01'

SK Trhači Kadaň: R. Běhula (A. Horák) – Steinocher, Kabelka, Štochl, Zorko, O. Havlín, Ferbas – Berčík, Hradecký, Konášek – Mežnar, Bernat, L. Švec – D. Čech, D. Homer, Bogdasarjan – Routa.

HC Dukla Jihlava: A. Wolf (A. Černý) – Bilčík, Kowalczyk, Dundáček, L. Mareš, Eliáš, Niko – Čachotský, Skořepa, T. Havránek – Helt, Lichanec, Fronk – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož – T. Harkabus, M. Zadražil, F. Seman.

Rozhodčí: Kostourek, Zubzanda – Coubal, Štofa.

HC Dukla Jihlava

Na rozdíl od Kadaně Jihlavští v předchozím kole neměli nucenou pauzu. Střetli se právě se Šumperkem, který Kadani nadělil nelichotivou porážku. Zato Dukla si s Draky dokázala poradit, ale až v samostatných nájezdech. Za těsnou výhru 6:5 si Jihlava připsala dva body a nyní se nachází na velmi slušné čtvrté příčce.

SK Trhači Kadaň

Kadaňští se stále neodlepili ode dna tabulky, dokonce ani nezměnili nulový stav jejich konta v rámci soutěže. Jihlava bude posledním soupeřem, která si proti Kadani ještě nezahrála. Výhodu vzhledem k prostředí budou mít domácí Trhači, je jen na nich, jestli ji zvládnou po patnácti odehraných duelech zužitkovat. Jako poslední Kadaň zažila vysokou porážku v Šumperku, který ji nasázel pět branek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.