1. česká hokejová liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchlabí : Benátky n. Jizerou - 11. září 2021   17:00

Vrchlabí
Vrchlabí
04:37' Mrňa (Matýs, T. Kaut) • 09:00' T. Zeman (D. Chalupa, Oliva)
478 diváků

Ode mne to je z dnešního utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.
Máme tu konec dnešního úvodního utkání nového ročníku Chance ligy. Vrchlabí si připisuje do tabulky své první tři body po výhře 2:0, když se za domácí dnes prosadili MRŇA a ZEMAN. Hosté ke konci třetí třetiny neproměnili trestné střílení.
59:12'
59:00'
Poslední minuta utkání.
58:06'
Benátky se provinily hrou vysokou holí. Vhazování v jejich obranném pásmu.
57:26'
Heřman v obrovské šanci vychytán Žajdlíkem, ten puk vyrazil vyrážečkou do ochranné sítě.
57:19'
Hosté ve čtyřech.
57:12'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Žůrek – 2 min., vražení na hrazení).
56:39'
Další vyhození hostů.
56:00'
Hosté vyhazují až na Soukupa.
55:28'
Dušek se rozjel proti domácímu brankáři, toho si rozhýbal, ale domácí brankář mu puk vypíchl.
55:28'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Jakub Soukup – trestné střílení, podrážení).
55:19'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jan Štibingr – 2 min., hákování).
55:12'
Ukázkový semafor v podání Soukupa po střele Štibingera.
54:39'
Hostům se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu a vytvořit si závěrečný tlak.
53:54'
Komerční přestávka.
53:37'
Matýs ujel sám na Žajdlíka udělal kličku, ale puk mu v poslední chvíli sjel z čepele a bylo po šanci.
53:10'
Pochobradský neudržel útočné pásmo.
52:02'
Bukačovo nahození od modré ztečoval Klapka těsně vedle branky.
51:45'
Oba týmy střídají puk je na hokejkách Benátek.
50:56'
Rána Zdráhala od modré šla vedle.
Dnešní utkání sleduje 478 diváků.
49:40'
Mrňa našel na levé straně volného Heřmana, který byl seknut a proto nemohl zakončit, ale rozhodčí nevylučují.
49:21'
49:20'
Dělovku Klapky od modré srazil Nedbal do ochranné sítě.
49:05'
Zakázané uvolnění Benátek.
48:50'
Dělovka Šíra skončila na rameni Soukupa, další výborný zákrok domácího brankáře.
48:18'
Vynikající zákrok Soukupa proti zakončení Jiruše z pravého kruhu.
47:56'
Domácí vyhazují až na Žajdlíka.
47:36'
Voženílek blokoval střelu a dostal pukem přímo na hlavu, hra je ihned přerušena.
47:21'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Michal Machač – 2 min., podrážení).
47:03'
Domácí půjdou do čtyř.
46:49'
Rána Tomáš Kynčla byla zablokovaná.
46:18'
Křepelka od modré nahazoval, Soukup si celou situaci pohlídal. Následuje komerční přestávka.
45:51'
Ofsajd zastavil akci hostů.
45:35'
45:20'
Voženílkův pokus od modré skončilv lapačce Žajdlíka.
45:06'
Mrňa našel na pravé straně Pochobradského, který v obrovské šanci trefil náruč Žajdlíka.
44:27'
Dělovku Kajínka od modré schytal do nohou jeden z hostujících obránců.
43:22'
Machačova rána z pravého kruhu protáhla Žajdlíka.
43:02'
Chrtek vypálil z mezikruží, Žajdlík vyrazil hokejkou do ochranné sítě.
42:00'
Rána Wienceka z levého kruhu přizvednuta nad branku.
41:00'
Oba týmy střídají na puku jsou domácí.
40:34'
40:01'
Buly pro Benátky.
40:01'
Hráči se nám pomalu vrací zpět na ledovou plochu.
Další třetina začne přibližně v 18:45.
Po druhé třetině máme stav stále 2:0. Druhá třetina nám žádnou branku nepřinesla.
40:00'
39:57'
39:38'
Nyní pozorný Soukup si pohlídal nešťastnou teč Linharta.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:34'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Jan Zdráhal – 2 min., podrážení).
37:42'
Mrňa objel branku a snažil se poslat puk za záda ležícího Žajdlíka, ten puk se štěstím pokryl.
37:00'
36:53'
35:57'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Dlouhý – 2 min., držení + 2 min., nesportovní chování).
35:34'
Soukup raději puk podržel v lapačce a dopřává svému týmu možnost vystřídat, protože Benátky nyní domácí držely v obranném pásmu.
34:53'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (David Chalupa – 2 min., vražení na hrazení).
34:25'
Domácí půjdou opět do čtyř.
33:30'
Filip Moník z pravé strany jen o kousek minul branku.
32:54'
Icing Benátek.
32:28'
32:07'
Dělovku Zdráhala Žajdlík neudržel a puk se šoural do branky, ale v poslední chvíli jeden z hostů puk vymetl z brankové čáry ven.
31:56'
Hosté v poklidu vyhazují až na Soukupa.
31:28'
Ani domácím se nyní přesilová hra moc nedaří.
30:51'
Domácí se nepřesnou rozehrávkou připravují o útočné pásmo.
30:28'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Dlouhý – 2 min., hrubost).
30:12'
Bekhendové zakončení Kajínka z pravého kruhu šlo vedle.
29:57'
29:32'
Rána hostů od modré byla přizvednuta Heřmanem do ochranné sítě.
28:27'
Rána Štibingera od modré šla vedle branky.
28:18'
Puk až u Žajdlíka.
27:57'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (David Kajínek – 2 min., krosček).
27:49'
Rána Čermáka na Soukupa neprošla.
27:04'
Jelínkovo nahození od modré našlo náruč Žajdlíka.
26:39'
Vynikající zákrok Soukupa proti zakončení Čederleho, který využil zaváhaní domácích v rozehrávce. Následuje komerční přestávka.
25:58'
Rána z otočky od pravého mantinelu nadělala brankáři hostů problémy.
25:41'
Linhartova rána zápěstím od modré skončila mezi betony Žajdlíka.
25:00'
Šedivý si vybruslil po levé straně do útočného pásma a ranou mezi betony prověřil Soukupa, ten si jeho pokus pohlídal.
24:27'
Matýsovo nahození od modré tečoval Kaut vedle branky.
24:03'
Nedbalovo nahození ze středního pásma raději Žajdlík přidržel.
23:41'
23:00'
Ani tato přesilová hra hostům moc nejde.
22:38'
Hráno vysokou holí v podání Benátek. Hra se stěhuje do středního pásma.
22:00'
Voženílek vyhazuje přes všechny čáry.
21:41'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Pavel Mrňa – 2 min., sekání).
21:24'
Nahození Aubrechta od modré šlo hodně nad.
20:56'
Matýsova rána z levého kruhu šla vedle branky.
20:34'
Heřman žabičkou na levé straně nenašel najetého Pochobradského.
20:01'
20:01'
Oba týmy se nám vrací zpět na ledovou plochu.
Další třetina začne přibližně v 17:52.
Po první třetině vede domácí Vrchlabí 2:0, když se trefily Mrňa a Zeman. Obě mužstva měly ještě další šance na skórování.
20:00'
19:56'
19:29'
19:14'
Ránu Klapky od modré ztečoval do ochranné sítě Voženílek.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:44'
Zdráhal šetří čas a poté zaslouženě vystřídal.
17:56'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Tomáš Zeman.
17:20'
Pochobradský se snažil přihrát na pravou stranu na volného Heřmana, puk mu v poslední chvíli sjel.
16:42'
15:28'
Rána Čermáka z pravé strany lízla lapačku Soukupa.
15:07'
14:39'
Další vyhození ze strany domácích.
14:17'
Přesilová hra se hostům zatím vůbec nedaří.
13:53'
Linhart vyhazuje a v klidu střídá.
13:20'
13:07'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Marek Voženílek – 2 min., vysoká hůl).
12:05'
Voženílek nyní "přišpendlil" čistě na zadní mantinel za vlastní brankou Jiruše.
11:48'
Icing Vrchlabí.
11:42'
Puk mezi diváky.
11:13'
Nahození od modré tečoval nebezpečně Klapka, Soukup vytáhl zákrok betonem.
10:57'
Chalupa se dostal po špatné rozehrávce hostů do šance na pravé straně, ale již bylo moc blízko Žajdlíka a tak trefil pouze jeho klín.
10:46'
Nahození Linharta od modré našlo lapačku Žajdlíka. Následuje komerční přestávka.
10:11'
Oba týmy střídají na puku jsou u vlastní branky hosté.
09:38'
Pochobradský našel volného Urbana, který nedokázal přehodit beton Žajdlíka.
09:00'
Vrchlabí vstřelilo branku!
Domácí vedou o dvě branky. Oliva našel na levé straně najetého Chalupu, který zavezl puk do útočného pásma a našel na opačné straně TOMÁŠE ZEMANA, který prostřelil Žajdlíka. Asistence: David Chalupa, Jan Oliva.
08:16'
08:02'
Rána Nedbala z levé strany skončila v náručí Žajdlíka.
07:57'
Chrtek v obrovské šanci na brankovišti jen o kousek minul branku.
07:11'
Pabiška měl již prázdnou branku, ale jeden z domácích se včas vrátil a puk z brankové čáry vypíchl.
06:44'
Nepřesná přihrávka připravuje domácí o útočné pásmo.
06:21'
06:16'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Žůrek – 2 min., držení).
05:36'
Zdráhal se výborně vrátil zpět a vypíchl puk hostujícímu útočníkovi. Následně je pískán ofsajd Stadionu.
04:37'
Domácí otevírají gólový účet v nové sezoně. Střela Matýse z levé strany ještě Žajdlíka nepřekonala, ale dorážka PAVLA MRŇI se již za záda hostujícího brankáře dostala – 1:0. Asistence: Ondřej Matýs, Tomáš Kaut.
04:20'
Žajdlík vyjel z branky a pomohl s rozehrávkou.
03:46'
Nahození Zdráhala trefilo Žajdlíka do masky od které se puk dostal do ochranné sítě.
03:29'
Zakázané uvolnění na straně Benátek.
03:07'
Machač se ke střele v útočném pásmu neprodral.
02:28'
Soukup si pohlídal střelu z levého kruhu.
01:45'
Nahození Žůrka od modré srazil Soukup hokejkou do ochranné sítě.
01:40'
Icing domácích.
01:27'
Bekhendové nahození Dlouhého si Soukup pohlídal.
00:40'
Nahození od pravého mantinelu našlo volného Matýse, ten trefil ke smůle domácích pouze náruč brankáře Žajdlíka.
00:26'
Puk mimo ledovou plochu po nahození Linharta a teči jednoho z hostů.
00:01'
Úvodní buly pro HC Stadion.
00:01'
Před začátkem utkání ještě vyslechneme státní hymnu ČR.

HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Štěpánek) – Linhart (C), T. Jelínek, Kajínek, J. Zdráhal, M. Voženílek, Nedbal, Oliva – Heřman (A), Urban, Pochobradský – Matýs, T. Kaut (A), Mrňa – D. Chalupa, Chrtek, T. Zeman – Kynčl, Machač, F. Moník.

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Král) – Šedivý, Kolmann (C), Aubrecht, Štibingr, Kunst, Bukač, Žůrek – Šír, Dušek, Klapka – Jiruš, Jansa, Pabiška (A) – Wiencek, Čederle, A. Dlouhý – Vomáčka, E. Čermák, Křepelka.

Rozhodčí: Pilný, Jaroš – Maštalíř, Roischel.
Poslední vzájemné utkání

2021 Benátky – Vrchlabí 5:6 po sn. (příprava)
2021 Vrchlabí – Benátky 1:3 (příprava)
2021 Vrchlabí – Benátky 2:1 (Chance liga)
HC Benátky nad Jizerou

V přípravném období odehrály Benátky 8 zápasů s bilancí 4-0-2-2. Farma Bílých Tygrů v loňském ročníku Chance ligy do play off neprošla. Po základní části skončilo mužstvo na 15. místě z 18 s bilancí 10-2-5-17 při skóre 88:116. Nejproduktivnějším hráčem v základní části byl Valdemar Jiruš (10+8). Na hostujících kluzištích měly Benátky bilanci 2-1-4-10 při skóre 40:65.

Poslední výsledky (příprava)

Litoměřice – Benátky 1:2
Benátky – Ústí nad Labem 7:1
Benátky – Vrchlabí 5:6 po sn.
HC Stadion Vrchlabí

V přípravném období odehrál HC Stadion 11 utkání s bilancí 6-1-0-4. S dnešním soupeřem se v přípravě na novou sezonu střetlo Vrchlabí hned dvakrát. Nejprve v úvodním utkání přípravy doma HC Stadion podlehl Benátkám 1:3, aby pak následně na ledě farmářského týmu Bílých tygrů bral výhru 6:5 po samostatných nájezdech. HC Stadion v loňském ročníku Chance ligy skončil ve čtvrtfinále play off, když Horalé nestačili na Vsetín 2:4 na zápasy. Po základní části skončil tým na 4. místě z 18 s bilancí 20-2-1-11 při skóre 127:89. Nejproduktivnějším hráčem po základní části byl Martin Heřman (15+21). Na domácím ledě mělo Vrchlabí bilanci 14-1-0-2 při skóre 75:36.

Dvůr Králové – Vrchlabí 4:3
Vrchlabí – Dynamo Pardubice 0:5
Hronov – Vrchlabí 0:9
Příjemné sobotní odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Nový ročník Chance ligy je tu. Vítejte u sledování textového přenosu z úvodního kola, ve kterém se zaměříme na zápas mezi HC Stadion Vrchlabí a HC Benátky nad Jizerou. Úvodní buly je plánováno na 17:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.