1. česká hokejová liga - 52. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vsetín : Kolín - 1. března 2023   17:30

Vsetín
Vsetín
11:58' Sihvonen (Přikryl, Š. Bláha) • 47:01' Lichanec (Hořanský) • 57:14' Holec (Klhůfek) • 58:32' Lichanec (Jenyš)
Kolín

VHK ROBE Vsetín tak nakonec v posledním kole v základní části poráží SC Marimex Kolín konečným výsledkem 4:0, velký podíl má na tomto výsledku Maksim Zhukov, který pochytal všechny pokusy Kolína a nenechal je skórovat, hosté tak odjíždí z Lapače bez bodu.
59:02'
58:32'
Vsetín právě vstřelil branku! Domácím se daří ještě v oslabení při hře, kdy Kolín hrál bez brankáře navýšit, to se do prázdné trefil druhým bodem PETER LICHANEC. Asistence: Pavel Jenyš.
58:00'
Běží poslední dvě minuty.
57:14'
Vsetín právě vstřelil branku! A je tu ještě jeden zásah do prázdné, kdy se trefuje MIROSLAV HOLEC. Asistence: Pavel Klhůfek.
57:06'
Hosté hrají bez brankáře.
57:02'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
Boris Česánek – 2 min., napadení + 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
Zdeněk Čáp – 2 min., hrubost.
57:01'
Hra se přerušuje, je tu šarvátka a bude se vylučovat.
56:39'
Hráč s číslem 60 v brankovišti znovu lapil pokus hostí.
56:24'
Marimex rozehrává od své klece.
54:35'
Rob mohl v úniku rozhodnout, Soukup jeho úmysl vystihl a betony zastavil šanci.
54:09'
Kozlové mohli jít do šance, ale obrana se vrátila.
53:20'
Jenyš byl na dobrém místě, zamířil mimo.
52:36'
Buly ve středním pásmu.
51:51'
51:25'
Kolín vypálil tvrdou ránu, vsetínský muž v kleci znovu připravený.
50:05'
Běrzinš ujel v oslabení, Soukup ho vychytal a svůj tým podržel.
49:51'
Šimon Jenáček – 2 min., sekání.
49:41'
Kadlec se dostal s Matějčkem do přečíslení, Zhukov znovu zastavuje.
47:01'
Vsetín právě vstřelil branku! A je tu navýšení v podání domácích hráčů, Hořanský si za klecí s pukem sjel, poté se dostal k přesné přihrávce na PETERA LICHANCE a ten mezi kruhy zamířil přesně do horní části branky. Asistence: Adam Hořanský.
46:24'
ROBE se dostal na chvíli ze sevření hostí, z poza klece vyjel, Soukup u tyčky včas.
45:45'
Piegl od modré spíš nahodil, Zhukov znovu připraven.
45:01'
Kadlec byl v nebezpečné pozici, ale netrefil se mezi tři tyče.
43:09'
Kolín má na chvíli tlak v pásmu, Němec se dostal k projektilu a vyhazuje pryč.
42:10'
Bláha na druhé straně ledu zkusil překvapit, Soukup byl na místě.
41:15'
Matějček dostal trochu místa a brankář Valachů musel předvést další zákrok.
40:54'
Lehčí střela končí v lapačce Zhukova.
40:23'
Nahození hostujícího mužstva končí znovu u gólmana.
40:01'
Druhá část je minulostí a zatím stále Vsetín vede 1:0, oba celky měly několik možností, ale brankáři nic nepustili, Kolín v závěru před sirénou nastřelil břevno.
40:00'
39:35'
Kozlové vyhráli vhazování a puk končí na břevnu, ještě se přezkoumává zda to nebyl gól, ale hra za čárou nebyla.
39:31'
Icing VHK.
38:23'
Vsetín se znovu protlačil do pásma, kde si hosté sami srazili hru a díky vytaženému betonu Soukupa akce končí.
37:12'
Další buly v útoku vsetínských.
36:17'
Marimex měl další akci, gólman vytáhl kotouč lapačkou.
36:02'
35:46'
Buly ve středním pásmu u střídačky ROBE.
35:30'
Hosté byli v pásmu, ale kombinace nevyšla a Vsetín vyhazuje přes všechny čáry.
34:47'
Novák z levého kruhu dostal nabito, Zhukov zastavuje.
34:10'
Jenyš v obraně sebral puk a dostal se až na druhou stranu, kde nezamířil přesně.
34:02'
Šimon Jenáček – 2 min., krosček.
33:35'
Buly vybojovali hosté v útočném pásmu.
33:00'
Sledujeme rychlý hokej, šance jsou na obou stranách, ale více ze hry zatím mají Valaši.
31:43'
Kukla v dobré pozici v mezikruží, Zhukov vyráží špičkou vyrážečky mimo.
30:37'
Další buly na puntíku v útočné třetině ROBE.
29:13'
Po dalším tlaku je tu buly v obraně Kolína.
28:05'
Na hraně pravidel obránce hostí zastavil útočníka ve žlutém, ale sudí pískat nebude.
27:10'
Kolínští se teď dobře vrátili a akce domácích končí.
25:45'
Po ostřejším zákroku odjíždí na střídačku Česánek.
25:37'
Icing VHK.
25:08'
Šedivý nahazoval před svatyni, nikdo ze spoluhráčů se tam nedostal.
23:29'
Po levém křídle jeli znovu hokejisté ve žlutém, Běrzinš se dostal až před klec, výtečný zákrok předvedl Soukup.
22:54'
Ofsajd Kolína, buly se přesunuje do středního pásma.
22:05'
Sihvonen měl další příležitost, Soukup ho tentokrát vychytal.
21:41'
Další pokus z hokejek hostí znovu vsetínský brankář zastavil.
20:56'
Po vyhraném buly nahodil Piegl, Zhukov si to pohlídal.
20:05'
Jonák pálil mimo.
20:01'
Úvodních 20.minut končí a do kabin se jde za stavu 1:0, to se ve 12.minutě trefil po dobré kombinaci se spoluhráči Sihvonen. Další akce měly oba týmy, ale brankáři vše vychytali, uvidíme, co nám připraví druhá část.
Další třetina začne přibližně v 18 18 .
20:00'
18:45'
Na druhé straně se dostal ke kotouči Kadlec, nepřekonal Žukova.
18:02'
Soukup znovu na místě po akci domácích.
17:29'
Marimex nahodil aby to nebyl icing a do hry jdou nové síly.
16:29'
Další buly ve středním pásmu.
15:30'
Buly na druhé straně v obraně.
14:58'
ROBE se na chvíli dostal do útočné třetiny, tentokrát se ke střele nedostali a soupeř vyváží na druhou stranu.
14:17'
Další buly v obraně SC.
13:40'
Nahození od modré zastavuje Soukup se štěstím.
13:25'
A je tu další komerční přestávka.
11:58'
Vsetín právě vstřelil branku! Po další povedené kombinaci je tu první trefa, vše odstartoval Bláha, ten předal hru na levou stranu na Přikryla, který viděl volného RIKA SIHVONENA a ten do spodní části překonal gólmana. Asistence: Roman Přikryl, Štěpán Bláha.
10:44'
Vellká šance, Holec našel přesně Půčka, Soukup skvělým zákrokem zastavil tuto tutovku.
10:00'
Bojuje se u mantinelu v obraně Kolína.
09:48'
Ke Smetanovi dojel kotouč mezi kruhy, Soukup si vyjel a zasáhl včas.
09:17'
Hráči ve žlutém jen nahodili a jdou střídat.
08:15'
Přikryl nahodil, další zákrok pro muže v masce Kozlů.
06:39'
Němec si obkroužil branku, zakončením Soukupa nepřekvapil, ten byl u tyče včas.
04:53'
04:00'
Z další střely z pravého kruhu vyrazil gólman do rohu.
03:35'
Vsetín se dostal do pozice před klec, ale dva pokusy vychytal pohotově Soukup.
02:51'
Lukáš Pajer – 2 min., držení.
02:06'
Domácí se dostali do pásma, kde sudí viděl přihrávku rukou a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
00:01'

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Vošvrda) – Kajínek, Jenáček, O. Němec (A), Česánek, Smetana (A), Ondračka – Jonák (C), Bērziņš, Rob – Holec, Klhůfek, R. Půček – Sihvonen, Přikryl, Š. Bláha – Hořanský, Lichanec, Jenyš – Číp.
Trenér: Jiří Weintritt

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Aubrecht, Gaspar, Piegl (A), Kukla, Zajíc, Čáp, Naar, T. Jelínek – Mar. Novák, Koukal (C), Z. Král (A) – J. Sklenář, Matějček, Kadlec – D. Šedivý, Morong, K. Lang – Moravec, Pajer.
Trenér: Jan Šťastný

Rozhodčí: Micka, Mejzlík – Kleprlík, Pěkný.
V posledním kole v základní části se na ledě Vsetína představí Kolín.

VHK ROBE Vsetín

V tabulce si drží druhou pozici s 94 body, o tři b. méně ztrácí Poruba.
VHK ve 48. kole vyhráli těsně 3:2 s Litoměřicemi, druhou výhru zapsali na stadionu Zubrů 0:2. Poté změřili sílu s Třebíčí, ta si odvezla výsledek 3:4 po prodloužení. V předposledním utkání jeli bojovat se Slavií, ta padla 2:5.

SC Marimex Kolín

Hokejisté se drží v druhé polovině tabulky, nyní jsou na 11. místě se 70 body. O bod výš je Slavie a o 2 Frýdek Místek.
Kozlové přetlačili 4:2 Pardubice, pak na zimáku Poruby prohráli 5:2, znovu před svým publikem je v prodloužení přehrála Jihlava 3:4. Kozlové si pak připsali dvě výhry v řadě, nejprve na kluzišti Šumperka 0:3, pak na jejich území přijel Sokolov a těsně nestačil v prodloužení 2:1.