1. česká hokejová liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kolín : Vsetín - 14. října 2023   17:00

Kolín
Kolín
26:16' Chalupa  • 39:00' P. Moravec (Š. Němec, Dlouhý)
2:3
(0:0, 2:1, 0:2)
Vsetín
Vsetín
30:44' Larsen  (Jandus, Kern) • 43:20' Kern  (Jandus, Holec) • 46:25' Hrňa  (Půček, Smetana)
Kolín
Soukup (Tichý) – Pinkas, Kolmann (A), Hampl, Š. Němec, Piegl, Naar, J. Šedivý – Dlouhý, Skořepa (A), P. Moravec – Chalupa, Vrhel, Ouřada – Síla, Koukal (C), Pajer – D. Šedivý, Morong, K. Lang.
Bejček, Micka – Beneš, Maňák
Zimní stadion města Kolín, Kolín
Vsetín
Romančík (Žukov) – Staněk, Larsen, Smetana (A), Š. Jenáček, Hryciow, Kojo, Petrovický – Jonák, Bērziņš, Rob (A) – Půček, Dědek, Hrňa (C) – Holec, Kern, Jandus – Š. Bláha, Kratochvil, Vaňo.

Ve třetí třetině byly k vidění dvě branky Vsetína. Nejprve Jan Kern překonal ležícího Soukupa. O tři minuty později po skvělé akci překlopil skóre na stranu Valachů Erik Hrňa. Kolínští hokejisté už gólově zareagovat nedokázali, Vsetín tak veze domů vítězství a tři body k tomu.
59:59'
Ofsajd zastavuje sekundu před koncem hráče Kolína.
59:25'
Kolínští v šesti.
58:45'
Jakub Soukup se hlásí, tím dává tak najevo, že může být odvolán a Kolínští budou moct jít do 6.
58:17'
Pokus Reného Piegla, s ním neměl Patrik Romančík sebemenší problém.
57:03'
Nahození od modré čáry přikrývá Romančík a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
56:39'
Pokus Rayena Petrovického z místa, kde uspěl ve druhé třetině Matěj Chalupa, avšak s jeho střelou si poradil Soukup
55:53'
Markus Kojo vyslal od modré střelu, ta byla ještě před ním ztečována, avšak branku minula.
54:48'
Daniels Bērziņš nyní zblokoval střelu od modré.
54:02'
Pokus Hampla od levé tyčky pokryl Romančík.
53:56'
53:21'
Střelu Larsena vyrazil Soukup svými betony.
50:32'
Do šance se dostali během oslabení i domácí, Petr Koukal ze zajímavé pozici pálil nepřesně.
50:03'
Střelu Jenáčka lapil Jakub Soukup.
49:34'
49:29'
Štěpán Němec – 2 min., hákování.
49:16'
Pieglovo nahození drží Romančík ve své výstroji.
48:21'
Hosté vyhazují puk, kolínští hokejisté musí začít znovu od své branky.
47:34'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
Luboš Rob – 2 min., krosček.
47:18'
Zakázané uvolnění domácích.
46:25'
Nádherná akce, kterou sehráli Vsetínští. Ondřej Smetana rozehrál zpoza branky na Romana Půčka, ten skvělým pasem vyslal ERIKA HRŇU do samostatného úniku, který stejně skvělým zakončením překonal Soukupa. Asistence: Roman Půček a Ondřej Smetana.
46:18'
Pokus Jenáčka od mantinelu, který minul branku.
45:18'
Zpoza branky se pokusil Jakub Šedivý o zakončení, ale Romančík byl připraven.
44:30'
Srážka Moronga a Langa, která má za příčinu, že u puku jsou Valaši.
44:05'
Úmyslný ofsajd Matěje Moronga.
43:20'
Miroslav Holec byl na počátku gólové akce, puk předal pod sebe na Tomáše Janduse, ten jej posunul na JANA KERNA, který nejprve zpracoval puk, jenž šel na brusle a poté překonal ležícího Soukupa. Asistence: Tomáš Jandus a Miroslav Holec.
42:48'
Romančík se zvedá a bude chytat dále.
42:48'
Petr Moravec nyní servíroval puk před odkrytou branku, kde se objevil Adam Dlouhý, avšak Patrik Romančík se perfektně přesunul. Rozhodčí přerušuje hru, protože po zákroku zůstal Romančík ležet na ledě, masku si obléká Maxim Žukov.
42:13'
Kozlové z Kolína vyhazují na zakázané uvolnění, bude se vhazovat před Soukupem.
41:59'
Ofsajd hostů.
40:55'
Šimon Jenáček se proháčkoval mezi třemi hráči Kolína, ale zbývající hráči mu znemožnili přesné zakončení.
40:01'
Po vhazování u puku hosté.
40:01'
Ve druhé části se s hezkými góly roztrhl pytel! Nejprve akce Matěje Chalupy, který si po hezké stahovačce poradil se vsetínským obráncem a vstřelil první gól utkání. Z vedení se domácí neradovali dlouho, Mads Larsen zakončil hezkou kombinaci mezi ním, Tomášem Jandusem a Janem Kernem. Na závěr druhé třetiny byla k vidění ukázková teč Petra Moravce, jenž si připsal první branku v sezóně.
Další třetina začne přibližně v 18:42.
40:00'
39:47'
Nahození Kozlů na branku rozehrává hostující Romančík svým spoluhráčům.
39:00'
PETR MORAVEC hezky tečoval puk letící od modré, ten poté zaplul mezi betony Romančíka. Asistence: Štěpán Němec a Adam Dlouhý.
38:19'
Zakázané uvolnění hostů.
37:44'
Nenápadným pokusem teď Matěj Morong mohl překvapit Romančíka, když se jeho střelu od levého mantinelu tečoval svými zády Markus Kojo.
36:12'
Souhru do prázdné branky teď sehráli Valaši, zakončující Roman Půček měl gól na hokejce, avšak nádherným obranným zákrokem jim nyní zabránil jeden z Kolínských v překlopení skóre na svou stranu.
35:28'
Soukup vyrazil svoji vyrážečkou střelu od modré do rohu.
34:50'
Akci Kozlů zastavil defenzíva hostů.
33:54'
Nenápadnou střelu Janduse od mantinelu zastavil Soukup.
33:20'
Ofsajd zastavuje akci Kozlů.
33:12'
32:55'
Zahrozit mohl Kolín, ale narazil na opět parádního Romančíka.
32:24'
Valaši jako by ožili, hezky přečetli hru a opět se objevili ve velké šanci.
31:47'
Vhazování v pásmu Vsetína se bude opakovat.
30:44'
Velmi pohlednou akci Vsetína využívá MADS LARSEN, jež byl posledním hráčem ve vsetínské kombinaci a zavěsil pod horní tyčku. Asistence: Tomáš Jandus a Jan Kern.
30:02'
Opět famózní Romančík! Znovu tváří v tvář uspěl proti samostatnému úniku jednoho z kolínských hokejistů.
29:33'
Luboš Rob si obloukem vyjel k modré čáře, odkud vypálil, ale jeho střela minula branku.
28:15'
Úžasnou přihrávku teď poslal Petr Koukal na Vojtěcha Sílu, jenž v samostatném úniku neuspěl proti Romančíkovi.
26:16'
MATĚJ CHALUPA využil chyby Matyáše Dědka a po parádní stahovačce vstřeluje úvodní trefu utkání. Bez asistence.
25:28'
24:46'
Nahození Romančík chytil do své lapačky a hned rozehrál.
24:11'
23:40'
Úžasný zákrok Romančíka lapačkou.
23:20'
Hezkou akci předvedl Pajer s Koukalem, ale následná střela minula branku
23:06'
Schovanou střelu z vrcholu kruhu zastavuje Romančík.
22:43'
Hosté vyhazují.
22:11'
Jan Kern – 2 min., hrubost.
20:45'
20:01'
Po úvodním vhazování se ujímají puku hosté.
20:01'
V úvodu první třetiny se lépe předvedl Kolín, v největší příležitosti Kozlů se objevil Petr Moravec, ten neuspěl. Druhá polovina první třetiny lépe vyzněla pro Vsetín, jemuž se ovšem také nepodařilo vstřelit branku. Minutu a patnáct vteřin před koncem první třetiny Kolínští faulovali, Vsetínští si tak přenesou 45 sekund přesilové hry do další třetiny. Stav utkání 0:0.
17:10'
Kojo zastavil tvrdě u mantinelu domácího útočníka.
15:12'
15:04'
Nebezpečnou střelu Ouřady svým obětavým zákrokem zastavil jeden z hostujících.
14:47'
Tečovaný pokus z rohu ukryl ve svojí lapačce Romančík.
14:13'
Hostující se osvobozují.
13:20'
Romančík si výtečně počínal proti střele a následné dorážce domácích.
13:12'
Luboš Rob – 2 min., nedovolené bránění.
12:37'
12:11'
Střelu Hrni vyrazil ramenem Soukup.
11:10'
Tvrdý hit na Danielse Bērziņše od Jakuba Šedivého.
10:37'
Adam Dlouhý – 2 min., sekání.
10:24'
09:55'
Pokus o hezkou souhru Kozlů zastavují nepřesnosti.
08:43'
Dobrá příležitost domácích z levého kruhu, Romančík zasahuje.
08:24'
Šimon Jenáček – 2 min., podrážení.
07:40'
Po levé straně ujel domácím Kratochvil, s jehož pokusem z dolní části levého kruhu si však poradil Soukup
07:15'
Signalizovaný ofsajd zastavil Kolín, který následně odevzdal puk Vsetínským.
05:58'
Daniels Bērziņš se pokoušel vytvořit Luboši Robovi velkou šanci a vybídnout ho před brankou Soukupa, dobře zakročil domácí obránce, celá akce tak skončila posunutím branky a následným přerušením hry.
05:07'
Po tlaku domácích se dostali k větší příležitosti i hosté, ani na jedné straně nebyla příležitost využita.
04:10'
Ve velké akci opět Kozlové, kteří po krosové přihrávce trefují Romančíka, který vytáhl velmi pohledný zákrok.
03:05'
Ve slibné příležitosti se objevil Matěj Morong, jemuž se na druhé straně objevil nestřežen jeden z jeho spoluhráč, avšak dobře zakročil Markus Kojo.
02:20'
Zblokovaná střela Naara, u puku jsou však opět domácí
00:58'
Ofsajd zastavuje Kolín.
00:47'
K puku se po vhazování dostali domácí, poté náznak šance hostů.
00:03'
Vhazování úspěšné pro Kolín.
00:01'
Na ledě jsou arbitři dnešního utkání, domácí a v neposlední řadě i hosté, utkání začne za malou chvíli.
Zdravíme Vás u 12. kola Chance Ligy mezi domácím SC Marimex Kolín a hostujícím VHK ROBE Vsetín. Doufáme, že si tento online přenos užijete, začíná v 17 hodin.