1. česká hokejová liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba 2011 : Litoměřice - 27. září 2023   18:00

Poruba 2011
17:00' Tvrdoň (Šoustal, Klimíček) • 35:02' Berisha (Razgals, Pohl) • 39:05' Lemcke (Klimíček, Tvrdoň) • ' O. Šedivý
4:3
(1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)

3:1 (SN)

Litoměřice
Litoměřice
07:49' J. Koláček  (Kroupa) • 30:22' Sihvonen  (J. Koláček, Kuťák) • 59:49' Kuťák  (Sihvonen, Guman)
Poruba 2011
Svoboda, Rapák – Otáhal, Peluha.
Kravaře, Buly Aréna - Kravaře
490 diváků
Litoměřice
Pařík (Nečas) – Černohorský, Strejček, Kroupa, Husák (C), Tomek, Aubrecht, Pavlák – Korkiakoski, Guman, Jícha (A) – Kuťák (A), Sihvonen, Ton – Costa, P. Svoboda, Hrabík – Vitouch, Kordule, Koláček.

HC RT TORAX Poruba 2011 poráží v 6. kole HC Stadion Litoměřice až na samostatné nájezdy konečným výsledkem 4:3, nutno říct, že zápas mohl rozhodnout kdokoliv, ale v základním čase několik pokusů vychytali oba brankáři, kteří tomuto výsledku výrazně pomohli, hosté tak nakonec odjíždějí po bitvě poraženi až v nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RT TORAX Poruba 2011, vítězný nájezd proměnil ONDŘEJ ŠEDIVÝ.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení nic nevyřešilo, více ze hry měli sice domácí, ale vychytal je Pařík. Po krátké reklamní pauze se vrátíme zpět, kde tento duel bude rozhodovat nájezdy, nyní probíhá úprava ledové plochy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:54'
Doudera se dostal sám před brankáře, ten ho vychytal pár vteřin před koncem prodloužení.
64:00'
Domácí u puku ve své obraně.
63:38'
Christov dostal nabídku, ale nevyužil jí.
63:16'
Icing Poruby.
62:57'
Svoboda se dostal ke kotouči, ale zakončil mimo.
61:27'
Ještě další tlak tentokrát pálil Šedivý, znovu brankář Stadionu byl na svém místě.
61:05'
Razgals se dostal do dobré možnosti, Pařík byl znovu úspěšný svým přesným zákrokem.
60:55'
Domácí za svojí klecí.
Běží už prodloužení, které je pět minut.
60:01'
Po 60. minutách je stav nerozhodný a bude se prodlužovat.
60:00'
59:49'
Litoměřice právě vstřelily branku! Po přesilové hře přichází vyrovnání na 3:3, mezi kruhy dostal nabito FILIP KUŤÁK a propálil hru za zády gólmana. Asistence: Riku Sihvonen, Tomáš Guman.
59:25'
Střelu hosté z levé strany zamířili mimo.
58:50'
Torax vyhazuje do středního pásma.
58:24'
Pařík znovu na střídačce.
58:14'
Icing Stadionu, buly v jeho pásmu, gólman se vrátil zpět.
57:58'
Hosté hrají bez brankáře.
57:56'
Oddechový čas pro tým HC Stadion Litoměřice.
57:56'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011:
Justin Lemcke – 2 min., vysoká hůl.
57:35'
Buly se přesouvá do středního pásma.
57:35'
Po Šoustalově střele je tu Pařík s lapačkou znovu připraven.
57:08'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice:
Kale Costa – 2 min., hákování.
56:25'
Gřeš se dostal na pravé straně do dobré pozice, ale mířil vedle.
56:00'
Hra ve středním pásmu.
55:17'
Po nepřesném rozehrání je tu icing Poruby.
54:10'
Další buly ve středním pásmu, u střídačky Toraxu.
54:03'
Buly po pravé straně Paříka.
53:15'
Razgals se dostal do dobré pozice, ale Pařík ho znovu vychytal před brankovou čárou.
51:26'
Petr Ton – 2 min., faul kolenem.
50:26'
Další pokus z pravé strany, čeká nás další buly u Paříka.
49:33'
Z levé strany je tu po levé straně břevno klece Litoměřic.
49:08'
Gólman vyhodil na střídačku a buly je v obraně Toraxu.
48:34'
Patrik Husák – 2 min., sekání.
47:15'
Znovu Šoustal zamířil, Pařík musel znovu předvést pohotový zákrok.
47:08'
Šoustalovo střela tečována, buly v obraně Stadionu.
46:34'
Tomek z úhlu zkusil překvapit brankáře, ten se nenechal.
45:43'
Nepřesnost domácích, hra se vrací do jejich pásma.
45:18'
Vachovec zamířil nepřesně mimo.
43:57'
Po odraženém puku se do zakončení dostal Koláček, jeho tvrdou střelu mezi betony zastavil znovu Bláha.
43:42'
Po nepřesné rozehrávce je tu icing a buly bude v obraně Toraxu.
42:57'
Buly ve středním pásmu.
41:06'
Do velké možnosti se dostali domácí, Pařík dokázal po střele z pravé strany vyčapat kotouč na brankové čáře a udržel tak naděje na vyrovnání.
40:02'
Buly vyhráli domácí, ale puk pak dostali hosté.
40:01'
Další část končí a na tabuli svítí stav 3:2 pro Torax. Druhá perioda přinesla tři trefy, vše odstartoval v 31. minutě Sihvonen svojí dělovkou. V čase 35:02 přišlo vyrovnání domácích, kdy dostal nabídku na levou stranu Berisha a zakončil nechytatelně k tyči. V poslední minutě se poprvé v dnešním souboji dostala do vedení Poruba, to z pravé strany zamířil přesně Lemcke.
Další třetina začne přibližně v 19 45.
40:00'
39:05'
Poruba právě vstřelila branku! V poslední minutě je tu gól do šatny a vedení domácích, celou akci založil Tvrdoň, nahrál Klimíčkovi a ten našel JUSTINA WILLIAMA LEMCKE a ten zamířil do brány. Asistence: jiří Klimíček, Marek Tvrdoň.
39:05'
Střondala zůstal na ledě, po přerušení hry míří na střídačku.
38:00'
Oba týmy už hrají v plném počtu.
36:06'
Lukáš Doudera – 2 min., držení hole.
35:02'
35:02'
Poruba právě vstřelila branku! A je znovu vyrovnáno, domácí měli signalizovanou početní výhodu, v ní Razgals poslal hru na AARONA BERISHU a ten z levé strany do spodní části klece vypálil přesně. Asistence: Frenks Razgals, Jan Pohl.
34:45'
Stadion znovu v klidu vyhodil.
34:24'
Poruba se teď dostala do středního pásma a sudí píská ofsajd.
34:01'
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
33:41'
Šoustal to zkusil za kruhem, Pařík zasahuje.
33:26'
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Ondřej Hrabík.
33:00'
Domácí v plném počtu, Stadion početní výhodu nevyužil.
32:19'
Domácí vyhazují pryč.
31:00'
Andrej Adamec – 2 min., vysoká hůl.
30:22'
Litoměřice právě vstřelily branku! A je tu další gól hostí, po vyhraném vhazování se dostal k zakončení RIKU SIHVONEN a tvrdou ránou propálil vše. Asistence: Josef Koláček, Filip Kuťák.
30:00'
Pavlák z poza kruhu zamířil, Bláha vyráží do rohu.
29:26'
Buly ve středním pásmu na středovém kruhu.
28:46'
Šoustal dostal trochu prostoru na levé straně, ale svůj pokus netrefil přesně do brány.
27:54'
Po další nepřesné rozehrávce je tu v krátkém čase už druhý icing.
27:38'
Klimíček z pravé strany vypálil mimo.
26:57'
Po nepřesné rozehrávce bude buly nakonec ve středovém kruhu.
26:32'
Další přerušení tentokrát se porubští dostali do ofsajdu, buly u jejich střídačky.
26:15'
Icing Toraxu, buly se přesouvá do obrany zpět.
26:02'
Nahození od modré domácí gólman viděl dobře a zastavuje tlak.
25:05'
Znovu musel být pozorný Bláha po pokusu od hráče původem z Austrálie.
24:35'
Po další střele chytá Bláha a bude se u něj vhazovat.
23:06'
Další dobrá příležitost Gřeš poslal hru na Vachovce, ale změna skóre nepřišla.
22:55'
Bláha přikryl hru lapačkou.
21:55'
Razgals se dostal do dobré pozice mezi kruhy, finální střela šla do tyče.
21:29'
Vhazování v obraně Stadionu.
20:52'
Na druhé straně zvoní také tyč.
20:20'
Šoustal se dostal do dobré pozice na levé straně, ale než vystřelil tak mu hráč zablokoval hru a zabránil tak šanci.
20:02'
Buly vyhráli hosté.
20:01'
Úvodní třetina končí a do kabin se jde za stavu 1:1. První gól padl v čase 7:49 to dorazil puk za záda Koláček. Vyrovnání přišlo v nařízené přesilovce 5 na 4, kdy se dostal na pravém kruhu ke střele Tvrdoň a nekompromisní ránou vymetl všechny pavučiny v kleci, uvidíme, co nám připraví oba celky v další části.
Další třetina začne přibližně v 18 50.
20:00'
19:29'
Do útočného pásma se dostal Costa, ale Torax mu puk odebrala.
17:57'
Bláha chytá důležitý zákrok od soupeře.
17:00'
Poruba právě vstřelila branku! V přesilovce 5 na 4 přichází vyrovnání přesnou střelou do horního pravého rohu od MARKA TVRDONĚ, ten dostal přihrávku na pravý kruh od Šoustala. Asistence: Tomáš Šoustal, Jiří Klimíček.
16:21'
Úspěšný blok od obránce a puk míří do středního pásma.
15:55'
Dominik Pavlák – 2 min., vysoká hůl.
15:40'
Domácí hrají v šesti bude se vylučovat poprvé v dnešním mači.
14:48'
Kordule se dostal k zakončení, z levé strany nedal.
14:20'
Teč od modré šla mimo branku Bláhy k mantinelu.
13:52'
Po vyhození kotouče je tu další vhazování v útoku Poruby.
13:20'
Buly po levici Paříka.
13:11'
Torax byl zachycen v ofsajdu a následuje buly ve středním pásmu.
11:44'
Hokejisté v černém znovu vyvezli hru, ale ve středním pásmu o ní přišli.
10:24'
Velké štěstí měl Pařík, po pokusu mezi kruhy od Střondaly zazvonila pravá tyčka.
09:59'
Domácí jsou znovu v útočném pásmu.
07:49'
Litoměřice právě vstřelily branku! A je tu úvodní trefa v podání Stadionu, kdy Kroupa vystřelil puk z pravého kruhu, Bláha vyrazil a na dorážku si na brankové čáře dojel JOSEF KOLÁČEK a doklepl hru za záda gólmana. Asistence: Jakub Kroupa.
07:00'
Hokejisté domácího výběru měli další možnost, ale finální přihrávka nešla na branku a puk má soupeř.
05:49'
Na chvíli se do útočného pásma přemístili hráči v černo-oranžovém, ale Torax se ubránil.
04:28'
Poruba se dostala do přečíslení dva na jednoho, do šance šel Šedivý s Berishou, ale díky přesnému zásahu obránce tato akce končí.
03:55'
Hostující tým chycen v ofsajdu, buly ve středním pásmu.
03:25'
Oba celky střídají.
02:38'
Stadion má puk na svých hokejkách ve svém obranném pásmu.
01:51'
Po lehčí střele z hole Toraxu je tu buly v obraně hostů.
00:52'
Domácí rozehrávají od své klece.
00:01'

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – Doudera, A. Sedlák (A), Klimíček, Lemcke, Pohl, Gutwald, Voráček – Střondala (A), Šoustal, Tvrdoň – O. Šedivý, Berisha, Razgals – Vachovec (C), Gřeš, Klímek – Lednický, A. Adamec, Christov.
Trenér: Jiří Režnar

HC Stadion Litoměřice: Pařík (Nečas) – Černohorský, Strejček, Kroupa, Husák (C), Tomek, Aubrecht, Pavlák – Korkiakoski, Guman, Koláček, Jícha (A) – Kuťák (A), Sihvonen, Ton – Costa, P. Svoboda, Hrabík – Vitouch, Kordule.
Trenér: Miroslav Přerost

Rozhodčí: Svoboda, Rapák – Otáhal, Peluha.
Na domácí led první Poruby přijedou Litoměřice.

HC RT TORAX Poruba 2011

Z nové sezóny je za námi již 5. kol a Torax si vypracoval prvenství s 13 body za 3 výhry a 2 výhry v prodloužení, s celkovým skórem 21:13. Stejně bodů má v tabulce i Jihlava, která je druhá v průběžném pořadí.

HC Stadion Litoměřice

Hokejisté jsou až na 9. místě s 6 b, v bodech je na tom stejně i Třebíč, ta je o stupínek výš.