1. česká hokejová liga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba 2011 : Litoměřice - 16. prosince 2023   16:00

Poruba 2011
01:34' Vachovec (Razgals, Honejsek) • 03:47' Střondala (Tvrdoň, Klímek) • 17:41' Střondala (P. Mrázek, O. Šedivý) • 53:37' P. Mrázek (Krenželok, Hlaváč)
4:3
(3:1, 0:1, 1:1)
Litoměřice
Litoměřice
07:55' Hauser  (Jícha) • 24:04' Plos  (Hrabík, Costa) • 57:54' Kordule  (Husák, P. Svoboda)
Poruba 2011
O. Bláha (Dolejš) – A. Sedlák, Doudera, Klimíček, Lemcke, Voráček, Gutwald, Hlaváč – Klímek, Střondala (A), Tvrdoň – Berisha, Honejsek, Razgals – Gřeš, Vachovec (A), Christov – O. Šedivý, Krenželok (C), Lednický – P. Mrázek.
Zbyněk Kubičík, Michal Maršálek – Jan Vašíček, František Štěpánek
Buly Aréna, Kravaře
453 diváků
Litoměřice

Dnešní utkání sledovalo 453 diváků.
Domácí vítězí! Rozhodl nakonec gól Petra Mrázka z 54.minuty utkání, poté ještě snížil Kordule, ale nic to nezměnilo. Poruba zaslouženě vítězí a odskakuje v tabulce na 15 bodů. Děkujeme za pozornost.
59:58'
Dvě vteřiny před koncem je vyloučený hostující Kuťák za zlomenou hůl při vhazování.
Litoměřice právě vstřelily branku!
Nádherná individuální akce PAVLA KORDULEHO, který projel od vlastní modré až před branku Poruby a po šťastné teči obránce Sedláka snižuje na 3:4! Asistence: Patrik Husák a Přemysl Svoboda.
57:27'
Poruba vyhazuje na zakázané uvolnění.
56:22'
Pískaný ofsajd Kališníků.
56:02'
55:02'
Poruba už poněkolikáté v oslabení vyhodila.
54:02'
Tomáš Voráček – 2 min., držení.
53:37'
Poruba právě vstřelila branku!
Nádherná branka! Skvělá kombinace, puk se odrazil k Lukáši Krenželokovi, který ještě poslal puk do pravé strany na PETRA MRÁZKA a ten posouvá Porubu blíže k vítězství! Asistence: Lukáš Krenželok a Filip Hlaváč.
52:25'
Porubští nahazují do útoku a odchází střídat.
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice:
Jiří Jebavý – 2 min., nedovolené bránění.
48:27'
Sedlák nahodil na branku, k větší šanci ale nedošlo.
47:57'
Na puku domácí.
46:36'
Litoměřice nahodily na Bláhu, ten rychle rozehrál.
45:00'
Svoboda opět v situaci dvou proti jednomu nahrával Kordulemu, ten netrefil kotouč do odkryté branky.
44:37'
Petr Hauser nahodil kotouč na branku a odjel střídat.
44:11'
Střela Střondaly proletěla těsně vedle branky Litoměřic.
42:21'
Vhazuje se po přerušení v obranném pásmu Litoměřic.
41:32'
Hraje se nahoru dolů, ke střele se dostal Kordule, Bláha nemusel zasahovat.
40:14'
První střelu třetí třetiny obstaral Klímek, Cichoň si s jeho střelou poradil bez problémů.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:34.
Druhá třetina byla klidnější než ta první. Síť rozvlnila pouze krásná střela Lukáše Plosa. Tento gól byl jeho prvním v Chance Lize! Domácí stále drží vedení, uvidíme, zda dokážou Litoměřice ve třetím dějství vyrovnat, nebo Poruba dokáže uhájit vedení a dovézt utkání do vítězného konce.
40:00'
40:00'
To bylo velmi těsné, puk se ocitl v porubské brance. Vypadá to ale, že se tam odrazil až po siréně. Rozhodčí rozpažil, gól neplatí!
39:20'
Střelu od modré má Bláha v lapačce.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny!
38:12'
Šedivý se dostal mezi kruhy, jeho střela byla sražena Koláčkem do ochranné sítě.
37:13'
Puk mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.
35:55'
Střela Razgalse skončila na vyrážečce hostujícího brankáře.
35:10'
Sihvonen po zákroku Gutwalda spadl, ohlíží se po rozhodčích, ti kroutí hlavou! Vylučovat se nebude.
34:18'
Situace dva na jednoho, Přemysl Svoboda nahrával Kordulemu, ten ale branku netrefil.
33:42'
Střondala v šanci nedokázal vystřelit, hned z protiútoku v šanci Svoboda, jeho střela minula branku!
32:40'
Úmyslný ofsajd hostů. Vhazuje se v jejich obranném pásmu.
31:54'
Současné vyloučení:
Adam Sedlák – 2 min., krosček.

Kale Costa – 2 min., sekání.
31:49'
Střela Černohorského skončila těsně vedle branky. Následně hra přerušena po strkanici Costy s Douderou. Uvidíme, kdo bude vyloučený.
30:11'
Tvrdý zákrok kapitána hostů na Tvrdoně! Rozhodčí zůstávají v klidu.
30:00'
Polovina základní hrací doby za námi!
28:17'
V obrovské šanci se objevil Josef Jícha po zaváhání Razgalse v rozehrávce, nadvakrát dokázal Ondřej Bláha vedení domácích udržet!
27:43'
Hra je přerušena. Vhazuje se v útočném pásmu domácích.
26:27'
Zaváhání domácího obránce na modré čáře, do útoku se dostal opět Přemysl Svoboda. Následně Kordule vystřelil po odpískání a v rohu ledové plochy vznikla potyčka, kterou odehnali muži v pruhovaném.
25:20'
Poruba opět v útočném pásmu. Litoměřice získaly kotouč, nedaří se jim rozehrávka.
24:04'
Znovu to máme pouze o jednu branku! Aubrecht přejel modrou čáru a poslal kotouč do pravé strany, kde byl připravený LUKÁŠ PLOS a nádhernou střelou opět vrací Litoměřice do zápasu. Asistence: David Aubrecht a Kale Costa.
23:25'
Přemysl Svoboda ujížděl už od vlastní modré čáry sám na Bláhu! Kličku do bekhendu ale s přehledem přečetl domácí brankář.
22:08'
Mrázek hned po úniku z trestné lavice dostal puk od Střondaly. Jeho střelu ukryl do lapačky Cichoň.
22:00'
21:19'
Hostující obranou prokličkoval Christov. Puk má Cichoň v lapačce.
20:48'
Hosté ztratili puk a do šance se řítil domácí Krenželok, neuspěl.
20:04'
Úvodní buly druhé periody vyhrály Litoměřice, které budou hrát přesilovku po faulu Mrázka na konci první třetiny.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:46.
První třetina byla na góly poměrně bohatá. Ten první padl už ve druhé minutě zásluhou hole Vachovce. Netrvalo to dlouho a zvýšil vedení na 2:0 zítřejší oslavenec Vojtěch Střondala. V osmé minutě krásnou střelou vyrovnal Hauser a vrátil Litoměřicím naději. Vojtěch Střondala si ale na zítřek připravil svůj druhý dárek a podruhé dopravil kotouč za záda Cichoně. Poruba zaslouženě vede 3:1!
20:00'
20:00'
Petr Mrázek – 2 min., hrubost.
19:50'
Třetinu dohraje Poruba v útočném pásmu.
17:41'
A je to znovu o dva góly! Petr Mrázek najel do útočného pásma, poslal puk před branku, kde číhal dnes už dvougólový střelec VOJTĚCH STŘONDALA a střelou pod víko zvyšuje na 3:1. Asistence: Petr Mrázek a Ondrej Šedivý.
16:38'
Špatná přihrávka zapříčinila útok Vitoucha, který se dostal ke střele. Ta byla zblokována.
16:10'
Sotva se domácí dostali do útočného pásma, tak Sihvonen vyhodil puk i podruhé v přesilovce Poruby.
15:46'
Sihvonen vyhazuje puk přes celé kluziště.
15:27'
Patrik Husák – 2 min., držení.
14:52'
Šedivý našel před brankou Mrázka, který ale blafákem Cichoně nepřekonal!
14:32'
Nepřesná přihrávka vyhnala Porubu z útočného pásma.
13:16'
13:04'
Výlet Hrabíka do útočného pásma se nezdařil.
12:15'
11:42'
Střela Hausera skončila na vyrážečce Bláhy.
10:49'
Poruba ihned dokázala vyhodit. Litoměřice se nedokázaly dostat do útočného pásma.
10:15'
Daniel Klímek – 2 min., nedovolené bránění.
09:44'
Costa se za krátkou dobu dostal ke střele i podruhé. Tu druhou tentokrát brankář Poruby chytil do své lapačky.
09:33'
Nebezpečná střela Costy.
07:55'
Gólové hody pokračují! Jícha zavezl kotouč po pravém mantinelu do útočného pásma, pod sebe našel najetého PETRA HAUSERA, který to trefil krásně a snižuje na 1:2 z pohledu jeho týmu. Asistence: Josef Jícha.
07:26'
Po dlouhé době v útočném pásmu i hosté. Kroupova střela od modré čáry byla zblokována.
06:53'
Další zákrok brankáře Cichoně po střele od modré.
06:30'
Střelu Hlaváče tečoval Mrázek, teč skončila těsně vedle hostující svatyně.
05:55'
Poruba zamkla Kališníky v útočném pásmu.
04:55'
Obrovská šance na zvýšení vedení Poruby! Christov se objevil úplně sám před Cichoněm, jeho bekhendovou střelu pokryl brankář Litoměřic levým betonem.
03:47'
Poruba vede o dva góly! Nádhernou akci zakončil střelou zápěstím z levé strany po přihrávce Tvrdoně VOJTĚCH STŘONDALA střelou nad rameno Cichoně. Asistence: Marek Tvrdoň a Daniel Klímek.
03:00'
Na kotouči domácí Poruba po nahození jednoho z hostů.
01:34'
Domácí rychle vedou! Razgals zavedl kotouč do útočného pásma, objel branku a násel před ní volného MICHALA VACHOVCE, který bezpečně usměrnil kotouč do branky – 1:0. Asistence: Frenks Razgals a Antonín Honejsek.
00:45'
Nahození Kališníků skončilo na domácí střídačce. Vhazuje se ve středovém kruhu.
00:26'
Koláček najel do útočného pásma dříve než puk, píská se ofsajd.
00:04'
Úvodní buly vyhráli Porubští.
00:01'

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – A. Sedlák, Doudera, Klimíček, Lemcke, Voráček, Gutwald, Hlaváč – Klímek, Střondala (A), Tvrdoň – Berisha, Honejsek, Razgals – Gřeš, Vachovec (A), Christov – O. Šedivý, Krenželok (C), Lednický.
Trenér: Jiří Režnar

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (Šatný) – Tůma, Jebavý (C), Aubrecht, Kroupa, Černohorský, Husák (A) – J. Koláček, Jícha (A), Sihvonen – Ton, Kuťák, Hauser – Kordule, Vitouch, P. Svoboda – Costa, Hrabík, Plos.
Trenér: František Ptáček

Rozhodčí: Zbyněk Kubičík, Michal Maršálek – Jan Vašíček, František Štěpánek.
Vítám Vás u předehrávky 32.kola Chance Ligy u utkání mezi týmy HC RT TORAX Poruba a HC Stadion Litoměřice. Úvodní buly je naplánováno na 16 hodin!
HC RT TORAX Poruba
Ostravský celek se nachází na prvním místě tabulky Chance Ligy. Nejproduktivnějším hráčem je Vojtěch Střondala, který má na kontě 32 bodů.

HC Stadion Litoměřice
Litoměřice jsou v tabulce na pátém místě. Nejproduktivnější hráč je Přemysl Svoboda, který má 26 bodů za 9 branek a 17 asistencí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.