1. česká hokejová liga - 41. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třebíč : Pardubice B - 22. ledna 2024   17:30

Pardubice B

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště.
Dnešní utkání je u konce a dva body si z něho nakonec bere béčko pardubického Dynama za výhru 2:1 po samostatných nájezdech. Pardubické hosty poslal do vedení na začátku druhé periody Dominik Hrníčko, na jehož trefu odpověděl o tři minuty později Radim Ferda. V dalších minutách už branka nepadla, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy, které jedinou trefou rozhodl Lukáš Žálčík přesnou ranou pod horní tyčku. Dynamo tak boduje potřetí za sebou a příště ho čeká za dva dny doma Frýdek-Místek. Třebíč se ve středu představí v Porubě.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice B. Jediným úspěšným nájezdníkem byl LUKÁŠ ŽÁLČÍK.
Radim Ferda zkusil bekhendový blafák, který mu Vomáčka parádně vytěsnil a Dynamo si z Třebíče veze dva body!
Tomáš Kaut nejprve zapomněl kotouč za sebou a pak trefil jen připravené rameno Jekela.
Baláž vypálil pouze nad branku Vomáčky.
Mladý obránce Michal Hrádek zkusil forhendový blafák, ale nedokázal přehodit Jekelův beton.
Jakub Malý se na druhé straně rychlou střelou neprosazuje.
Lukáš Žálčík zkusil tvrdou střelu ze zápěstí nahoru a je prvním úspěšných střelcem.
Ani forhendový blafák Matěje Svobody nekončí první brankou samostatných nájezdů.
Josef Mikyska chtěl bekhendový blafák, ale kotouč mu utekl a zakončení už nebylo ideální.
Matyáš Svoboda chtěl překvapit Vomáčku střelou mezi nohy, ale betony sklaply včas.
Daniel Rákos zkusil takzvaný ruský blafák, ale trefil jen Jekela.
Samostatné nájezdy začínají.
Rozuzlení dnešního zápasu nenabídlo ani prodloužení, a tak budou rozhodovat samostatné nájezdy, které vypuknou za chvilku.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:40'
Dominik Hrníčko se po nádherné akci prodral až před Jekela, ale na něho si bekhendem nepřišel.
64:01'
Začíná poslední minuta prodloužení.
63:27'
Domácí v bílých dresech drží puk za brankou a oba celky mění síly na ledové ploše.
62:55'
Vodný obkroužil celé pásmo a poté vypálil jen nad branku pardubické rezervy.
62:09'
Ze druhé vlny teď pálil v dobré pozici Michal Pochobradský. Puk ale vysoký forvard poslal jen nad branku Jekela.
61:16'
Do další šance se na druhé straně dostal Zdráhal, ale jeho bekhend trefil pouze soupeře před ním.
60:48'
Úplně sám jel na Vomáčku Dočekal, který zvolil střelu ze zápěstí, ale hostující brankář si na ni počíhal a svůj tým zachránil.
60:01'
Třetí třetina nám branku nenabídla, a tak za tři minuty začne prodloužení, který by mělo rozhodnout o tom, kdo si z Třebíče odnese bonusový bod do tabulky Chance ligy.
60:00'
59:55'
Závěr základní hrací doby se dohrává v obranném pásmu Třebíče, zápas tak bude putovat do prodloužení.
59:01'
Začíná poslední minuta třetí třetiny.
58:31'
Matyáš Svoboda přebral puk na útočné modré a okamžitě pálil do protipohybu brankáře Vomáčky, který na poslední chvíli vykopl jeho pokus betonem.
57:32'
Až z vlastního obranného pásma zavezl kotouč dopředu Pochobradský a následně zakončil. Jekel proti němu zasáhl a podržel puk na hrudi.
56:40'
Pardubické béčko drží kotouč za vlastní brankou a oba celky mění síly na hrací ploše.
55:04'
Následuje komerční přestávka.
Dnešní utkání sleduje 819 diváků.
54:46'
Dlouhé vyhození pardubického Dynama přes všechny čáry končí icingem.
54:18'
Dočekal zpoza branky našel šikovně Psotu, jehož zakončení skončilo na betonu brankáře Vomáčky.
53:30'
Malý se prodral do útočného pásma, následně se ale vyhnal do rohu a nedokázal ohrozit Vomáčku.
51:31'
Hrádek pálil od modré čáry. Jekel ale proti němu v klidu zasáhl.
50:01'
Dynamo je aktuálně v útočném pásmu, kde sice kombinuje, ale nedaří se mu dostat ke střelbě.
48:37'
Aktuálně se hraje ve středním pásmu, oba celky si často mění hrací předmět.
47:34'
Matyáš Svoboda získal kotouč ve středním pásmu, dojel do útočné třetiny a vypálil ze zápěstí do klína brankáře Vomáčky.
46:58'
Hned po vyhraném buly v útočném pásmu pálil z voleje Dočekal. Zkušený útočník trefil jednoho z blokujících hráčů.
46:52'
46:48'
Následuje zakázané uvolnění hostujícího celku. Vhazováním pokračuje hra před brankou Vomáčky.
46:31'
Kaut se šikovně snažil uvolnit v útočném pásmu, ale v rozhodné chvíli mu kotouč ujel z hole.
45:41'
Po dalším domácím nahození opět zasahoval Vomáčka a vhazovat se bude po jeho pravici.
45:31'
Dynamo se v posledních minutách musí bránit, Třebíč je aktuálně aktivnější, k většímu ohrožení Vomáčky ale nedochází.
44:40'
Michal Rouha si nahodil puk do útočného pásma, který ale nedokázal dojet. Hrát tak může Horácká Slavia.
43:55'
43:31'
Po Bučkově pasu vypálil z pravého kruhu Hrníčko. Jekel opět podržel kotouč v lapačce. Oba brankáři dnes předvádí nadstandardní výkon.
42:50'
Kaut našel na modré čáře Zdráhala, jehož tvrdá rána trefila Jekela do pravého ramene a domácí následně vyhazují.
41:59'
Domácí začínají oslabení výborně, když se jim podařilo vyhodit až za Vomáčku.
41:55'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
Jan Kučera – 2 min., hákování.
41:39'
Bude se vylučovat, početní výhodou dostanou hosté.
41:17'
Martin Bučko drží kotouč za vlastní klecí a čeká na střídající spoluhráče.
40:56'
Hosté se rychle prodrali do útočného pásma, kde se však k zakončení vinou technické nedokonalosti nedostali.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:20.
Čtyřicet minut dnešního mače je minulostí. Ve druhé třetině konečně začaly padat góly, když skóre otevřel hned na jejím začátku Dominik Hrníčko. Ve čtvrté minutě pak srovnal krok domácí Radim Ferda. Domácí hokejisté měli v závěru prostřední části hry několik přesilovek v řadě, ale na brankáře Vomáčku nevyzráli, před poslední dvacetiminutovkou tak i nadále platí stav 1:1.
40:00'
39:30'
Hosté jsou po více než čtyřech minutách kompletní, ubránili se třem přesilovkám Třebíče.
39:06'
Rákos je ve hře a hosté jsou znovu ve čtyřech!
39:01'
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:32'
Pardubická rezerva vyhrála další buly před Vomáčkou a okamžitě vyhodila až k brance třebíčského Jekela.
38:07'
Hrádkovi se ani nadvakrát nepovedlo vyhodit kotouč z pásma, a tak domácí i nadále drží útočnou třetinu.
37:43'
Tvrdou ranou z voleje se z pravé strany prezentoval Miha Štebih. Kaut ho však skvěle zablokoval.
37:30'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
Josef Mikyska – 2 min., nedovolené bránění.
37:18'
Mikyska je z trestné lavice pryč a hosté už jsou ve čtyřech.
37:06'
Daniel Rákos – 2 min., sekání.
36:13'
Třebíč je znovu vyhnána za vlastní branku, tohle oslabení zatím Dynamu vychází.
35:41'
Domácí Třebíč se rychle vrátila do útočného pásma a po Psotově střele skončil puk nad brankou Vomáčky.
35:25'
Pardubice vyhrály úvodní vhazování oslabení a vyhazují kotouč přes všechny čáry.
35:18'
Josef Mikyska – 2 min., podrážení.
34:50'
Fialova zblokovaná nahrávka ve středním pásmu skončila na hostující střídačku, kde se naštěstí nikomu nic nestalo.
34:16'
Matěj Psota se po vyhraném buly v útočném pásmu otočil a zkusil pálit. Vomáčka jeho střelu vyrazil do ochranné sítě nad vlastní brankou.
34:08'
Po Hrádkově chybě na útočné modré čáře se domácí dostali do útoku a celou situaci musela řešit lapačka Vomáčky.
33:25'
Gesto fair-play od domácího Jiřího Ondráčka, který odvolal trest pro jednoho z pardubických borců.
33:10'
Na druhé straně následuje ofsajd po špatném přechodu Šimona Frömela.
32:49'
Pardubice vybojovaly puk v útočném pásmu, nakonec ale do zakončení nešly, neboť třebíčská obrana si kotouč vzala zpět.
32:04'
32:04'
Ladislav Bittner se náhle dostal v útočném pásmu k puku a hned vystřelil. Jeho pokus našel Vomáčka bez problému v lapačce.
31:25'
Jekel už je v pořádku a může se pokračovat vhazováním po jeho levici.
31:25'
Odražený puk si našel Zdráhal a z voleje znovu pálil. Brankáře Jekela trefil do helmy a následně se přerušuje hra.
31:15'
Na modrou čáru dostal puk proti holi Bučko a okamžitě zkusil vypálit. Jekel jeho pokus v klidu ukryl ve své výstroji.
30:17'
Po dalším hostujícím zaváhání se do šance dostal Ferda, proti němuž parádně zakročil hostující brankář se zkušenostmi ze zámoří.
29:55'
Petr Vodička se krásně dostal do útočného pásma, kde z horší pozice zkusil vystřelit. Pro Vomáčku nebyla jeho střela žádným nebezpečím.
29:30'
Dynamo má aktuálně lehké problémy s rozehrávkou, když se nemůže dostat do útočného pásma.
28:58'
Po levé straně unikl pardubické obraně Dočekal, jehož zakončení udržel ve své výstroji brankář Vomáčka.
27:47'
27:31'
27:13'
Už jen pár vteřin zbývá ze druhé přesilovky Dynama, tu hosté sice odehráli v útočném pásmu, branka z toho však nepadla.
27:13'
Do nahrávky zpoza branky se položil Nedbal, jehož rána byla velmi tvrdá, ale trefila jen připraveného brankáře Jekela.
26:20'
Z levé strany teď pálil Zdráhal, jeho dělovka ale skončila pouze na horní tyčce branky Jekela.
26:02'
Dynamo kombinuje v útočném pásmu, zatím si ale nevytvořilo kvalitní střeleckou pozici.
25:31'
Ondřej Baláž – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
25:18'
Dlouhé nahození domácího celku končí zakázaným uvolnění. Hra bude pokračoval po pravici Jekela.
23:30'
Horácká Slavia právě vstřelila branku! Teď už se domácí konečně dočkali a je srovnáno! Michal Vodný dostal kotouč kousek pod modrou čáru a okamžitě vypálil. Jeho překvapivou ránu tečoval před Vomáčkou RADIM FERDA šikovně do branky. Asistence: Michal Vodný, Matyáš Svoboda.
22:55'
Domácí drží kotouč za vlastní brankou a oba celky mohou vystřídat.
21:06'
Rozhodčí se shodli, že branka nakonec neplatí, Dynamo tak i nadále vede o jednu branku.
21:06'
Je tu možná další změna skóre. Jeden z domácích hráčů vstřelil kotouč do odkryté branky, ta však byla posunuta.
20:31'
Pardubice B právě vstřelily branku! Hosté jdou hned na úvod druhé třetiny do vedení. Puk na levou stranu útočného pásma dostal Jakub Lichtag, který ho přistrčil na střed DOMINIKU HRNÍČKO, jež přesnou střelou do horního rohu otevřel skóre dnešního střetnutí. Asistence: Jakub Lichtag, Tomáš Kaut.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:19.
Prvních dvacet minut dnešního zápasu je minulostí. Branku jsme neviděli ani na jedné straně. Diváci v třebíčské haly sledovali vyrovnanou partii bez větších gólových šancí na obou stranách, ač domácí měli k dispozici dvě přesilové hry a Dynamo jednu. Snad uvidíme větší množství šancí ve zbylých čtyřiceti minutách.
20:00'
19:48'
Na druhé straně ledové plochy se po nepříjemné srážce dostal na led Voženílek, který zřejmě má nějaký zdravotní problém.
19:19'
Mikyska zajímavou nahrávkou do jízdy hledal vpředu Pochobradského, ten však byl o něco pomalejší než pas.
19:01'
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:43'
Dynamo v závěru první třetiny drží kotouč na vlastních holích. Ani jeden z týmů se dopředu příliš nežene.
17:38'
Kaut zkoušel zajímavou stahovačku v útočném pásmu, puk ovšem zapomněl za sebou a musí se se spoluhráči vracet.
16:40'
Josef Mikyska šikovně vyvezl kotouč do útočného pásma a poté vypálil. Jekel jeho pokus vyrazil pravým betonem.
15:50'
Vodička drží puk za vlastní brankou a oba celky střídají.
15:04'
Od modré pálil domácí obránce Baláž. Jeho pokus pokryl Vomáčka na hrudi svého těla.
14:49'
Až příliš rychlý byl při přechodu do útočného pásma Psota, a tak rozhodčí pískají ofsajd.
13:54'
Rychlá kombinace vynesla rezervě Dynama střelu Hrníčka, jehož volej skončil pouze nad třebíčskou brankou.
13:23'
12:37'
11:58'
Michal Pochobradský parádním napadáním vybojoval kotouč za brankou soupeře a mohl jít sám na Jekela. V poslední chvíli ho však třebíčská obrana dokázala rozhodit.
11:20'
Dobrou pozici si v útočném pásmu udělal Dočekal a vypálil. Vomáčka si na jeho pokus ze zápěstí počíhal levým betonem.
10:42'
Pardubice začínají oslabení výborně, když po vyhraném buly vyhazují za branku Jekela.
10:37'
Tomáš Vomáčka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Tomáš Zeman.
10:34'
Do samostatného nájezdu mohl jít Dočekal, ale ten si špatně zpracoval nahrávku a o možnost přišel.
10:14'
Zeman našel přesným pasem Hrádka na modré, jehož střela skončila v připravené lapačce Pavla Jekela.
09:36'
Aktuálně se hraje ve středním pásmu, kde puk často mění svého majitele. Žádná souvislá kombinace k vidění bohužel není.
08:22'
Za vlastní brankou uklidnil obrannou situaci zkušený bek Jan Zdráhal a Dynamo po vystřídání může rozjet další útočnou akci.
07:41'
Ladislav Bittner dojel kotouč na zadním hrazení a zpětnou nahrávkou hledal Dočekala, před nímž zakročil Hrádek.
07:08'
Domácí útočník Psota sám v útočném pásmu kličkoval, jenže neměl podporu spoluhráčů a záhy kotouč ztratil.
06:03'
06:03'
Na druhé straně zkusil své štěstí po přechodu modré čáry Michal Pochobradský. Jeho sražený pokus ale skončil v ochranné síti.
05:45'
David Michalčuk zavezl kotouč do útočného pásma, zasekl a překvapivě vystřelil. Jeho nedůrazný pokus nebyl pro Vomáčku problémem.
05:15'
Následnou Dočekalovu střelu z pravé strany útočného pásma pokryl Vomáčka v pardubické kleci.
05:13'
Domácí krátkou početní převahu využít nedokázali, Pavlata se vrací na led.
04:17'
Na vrchol levého kruhu dostal pas obránce Bučko a z voleje trefil připravenou vyrážečku brankáře Jekela.
04:14'
03:57'
Šimon Frömel navezl kotouč do útočného pásma, proti dvěma soupeřům se ale prosadit nedokázal a o kotouč přišel.
03:13'
Dominik Hrníčko – 2 min., podrážení, odpyká Dominik Pavlata.
02:47'
Domácí forvard Dočekal se dokonce v oslabení dostal ke střeleckému pokusu. Z kruhu pálil kousek vedle branky soupeře.
02:25'
Dynamo sice vyhrálo buly v útočném pásmu, domácí ale okamžitě vyhazují přes všechny čáry.
02:14'
Jiří Ondráček – 2 min., sekání.
01:55'
Voženílek byl faulován na středu hřiště, Vomáčka míří z branky a Dynamo bude hrát přesilovku.
01:19'
Poprvé v utkání se do útočné třetiny dostali domácí hráči, úvodní střelu na Vomáčku však nevyprodukovali.