1. česká hokejová liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vsetín : Pardubice B - 30. září 2023   17:00

Vsetín
Vsetín
36:14' Smetana (Ondračka, Kratochvil) • 44:52' Staněk (Rob)
Pardubice B

Z tohoto utkání je to všechno. Díky za pozornost a budu se těšit zase někdy u dalších přenosů. Na počtenou. Hezký zbytek víkendu.
Utkání je u konce. Ve třetí části, která začala hned po dohrávané druhé, se lépe povedla domácím. Ve 45. minutě dostal v přesilovce nabito na modrou čáru Robin Staněk, který tvrdou střelou propálil Honzíka a využil přesilovku. V dalších minutách třetí části se Dynamo snažilo vyrovnat, ale Romančík už žádnou další střelu za svá záda nepustil. Vsetín měl několik možností na navýšení skóre, ale Honzík už znovu neinkasoval. Vsetín tak bere tři body a díky prohře Poruby po nájezdech s Přerovem se Valaši posouvají do čela tabulky. Pardubice naopak zůstávají na čtyřech bodech, ale dnes předvedli dobrý výkon, který jim ale nakonec k bodům nepomohl.
59:31'
Honzík odjíždí na střídačku, Dynamo hraje bez brankáře a v šesti.
59:16'
58:38'
Rob pálil z voleje, ale Voženílek jeho pokus přizvedl mimo nebezpečí.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:23'
Hrňa pálil z levého kruhu, ale Honzík zasáhl a pokus vyrazil.
Oddechový čas pro tým VHK ROBE Vsetín.
57:16'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
Jan Zdráhal – 2 min., podrážení.
56:46'
Zakázané uvolnění Dynama. Vhazování před Honzíkem.
55:22'
Hraje se delší dobu bez přerušení.
53:01'
Honzík má kotouč v lapačce a hra je přerušena. Buly proběhne před jeho bránou.
52:06'
Kubíček uvolnil Kaštánka, který trefil jenom bránícího Berzinše.
51:46'
Ofsajd domácích. Buly ve středním pásmu.
51:34'
Mikyska vypálil z otočky od modré, ale před Romančíkem nedokázal nikdo z jeho spoluhráčů tečovat puk za záda domácího gólmana.
50:52'
Zakázané uvolnění domácích. Buly před Romančíkem.
50:29'
Smetana čeká s pukem za vlastní bránou a Vsetín stihne vystřídat.
50:03'
49:45'
Kautovo nahození zůstalo v brankovišti, kde ho dokázal lapit Romančík. Kaplan číhal na případnou dorážku.
49:06'
Vsetín se zatím dobře brání a povedlo se jim vyhodit puk. Dynamo musí začít zpoza vlastní brány.
48:03'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
Luboš Rob – 2 min., podrážení.
47:22'
Puk se dostal až k Honzíkovi, jenž ho posílá holí na své spoluhráče.
46:26'
Zakázané uvolnění Vsetína. Vhazování proběhne před brankářem Romančíkem.
46:04'
Ofsajd Dynama. Vhazovat se bude ve středním pásmu, ale až po komerční pauze.
44:52'
Vsetín právě vstřelil branku! Vsetín využívá přesilovku a dostává se do vedení! Rob z levého kruhu poslal puk na modrou čáru, kde byl nachystaný ROBIN STANĚK, jehož tvrdá a nechytatelná rána skončila až za zády Honzíka. Asistence: Luboš Rob.
44:18'
Lukáš Žálčík – 2 min., vysoká hůl.
44:08'
Klhůfek se před brankou dostal ke střele, ale Honzík dokázal zasáhnout.
43:28'
Icing Vsetína. Buly před brankou Romančíka.
42:55'
Vhazuje se ve středovém kruhu kvůli úmyslnému ofsajdu domácích.
42:39'
Po ofsajdu Vsetína se vhazuje ve středním pásmu.
42:18'
Jenáček pálil z prostoru před brankou, ale Honzíka nepřekonal.
41:39'
Nahození Půčka zlikvidoval Honzík do lapačky a bude se vhazovat před jeho bránou.
41:29'
Hrňa vypálil a zaměstnal Honzíka, který ale dokázal zasáhnout.
40:01'
Pardubice dlouho ve druhé třetině držely jednobrankový náskok a Vsetín se dlouho nemohl prosadit i díky skvělému výkonu brankáře Honzíka, který dnes chytá opravdu spolehlivě. Na gól čekali fanoušci Vsetína až do 37. minuty, kdy se prosadil Ondřej Smetana, který z pravého kruhu zamířil do levého horního rohu u vzdálenější tyčky Honzíkovy brány. I Pardubice si vytvořily několik slibných příležitostí, ale Romančíka překonat nedokázaly. Dlouho se pak nehrálo kvůli opravě ledové plochy, kdy se téměř 20 minut nehrálo a v dohrávce druhé části se už nic nestalo, a tak platí skóre 1:1.
40:00'
39:56'
Ofsajd Dynama. Buly ve středním pásmu.
39:50'
Po zákroku Honzíka se Kern dostal do potyčky s Tvrdíkem, ale vylučovat se nebude.
39:30'
Icing Vsetína. Buly před Romančíkem.
39:05'
Hrníčko pláchl Ondračkovi, ale jeho ránu vyrazil betonem Romančík.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:47'
38:41'
Icing Vsetína. Vhazování před Romančíkem.
37:49'
Vávra byl zastaven Kubíčkem, ale ten si nepočínal nedovoleně, a tak se nevylučuje.
37:34'
Vhazování před Romančíkem.
Oba týmy zpět na ledě, dohrají se 2 minuty a 26 sekund, pak bude ihned následovat třetí část.
Ve Vsetíně se stále nehraje, ale nevím, zda je oprava ledu již vyřešena.
Druhá třetina končí předčasně kvůli problémům s ledovou plochou a rozhodčí oba týmy posílá do kabin. Po opravě ledové plochy se dohraje druhá třetina a hned po té začne třetí třetina.
37:33'
Romančík má ve výstroji tvrdou ránu Lichtaga kousek za modrou čarou a přerušil hru. Lichtag se pak pustil do menší výměny názorů se Smetanou, ale vylučovat se nebude.
37:02'
Robova tvrdá rána skončila ve výstroji připraveného Honzíka.
36:47'
Martin Kubíček – 2 min., podrážení.
36:45'
Rob se dostal před Honzíka a snažil se ho překonat, což se mu nepovedlo, ale ještě k tomu byl faulován.
36:14'
Vsetín právě vstřelil branku! Je vyrovnáno! Vsetín čekal na gól v dnešním utkání dlouho, ale dočkal se! ONDŘEJ SMETANA vypálil z pravého kruhu a trefil se přesně ke vzdálenější tyči do pravého horního rohu Honzíkovy brány. Asistence: Tomáš Ondračka a Matouš Kratochvíl.
35:13'
Hořanský zůstal sám před bránou Honzíka, ale nedokázal zpracovat přihrávku od Kerna.
34:48'
Po dalším zásahu Honzíka se vhazuje před jeho bránou. Hostující gólman zatím předvádí opravdu spolehlivý výkon a drží svůj tým.
34:20'
Kaplan vypálil, ale Jenáček jeho ránu přizvedl do ochranné sítě a vhazuje se před Romančíkem.
33:30'
Honzík má další zákrok a drží kotouč v lapačce. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho bránou.
33:20'
Jonákova rána bez přípravy skončila těsně vedle Honzíkovy klece.
32:39'
Kubiš dostal dobrou nahrávku, ale i díky tomu, že ho bránili dva hráči Dynama, nedokázal domácí útočník ideálně zakončit.
32:09'
Exvsetínský Voženílek čistě u mantinelu dohrál jednoho z domácích hráčů.
31:41'
Zakázané uvolnění Pardubic. Vhazování před Honzíkem.
31:22'
30:52'
Hosté se dobře brání a vyhazují kotouč, tentokrát to udělal Kaplan.
30:25'
Další vyhození Dynama, které obstaral Zeman.
29:54'
Kubíček znovu vyhodil puk k Romančíkovi.
29:34'
Pardubice ale vyhazují puk až k brankáři Romančíkovi.
29:22'
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Michal Rouha.
29:22'
Vsetínu opět odpískán ofsajd.
28:50'
Vávrovo nahození skončilo jen na mantinelu za Honzíkovou bránou.
28:28'
Vsetínu odpískán ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.
28:16'
Následně se píská icing Pardubic a buly proběhne před Honzíkem.
28:00'
Jandus bekhendovou zadovkou našel před bránou Kerna, jehož pokus musel Honzík vyrazit betonem.
27:45'
Kaplan hledal Žálčíka, který ještě chtěl vylepšit pozici pro Mikysku, ale ten se neprosadil.
27:15'
Kaštánek pálil z osy hřiště, ale nepodařilo se mu puk trefit ideálně.
26:42'
Honzík má puk ve své lapačce a přerušuje hru. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho brankou.
26:33'
Půček hledal Klhůfka, ale nepovedlo se, a tak nakonec Půček zakončil sám, ale minul bránu.
26:11'
Vsetínu odpískán ofsajd. Buly ve středním pásmu.
25:32'
Jenáčkovo nahození od modré srazil Honzík do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat před pardubickým gólmanem.
24:51'
24:11'
Klhůfkovu ránu srazil mimo nebezpečí Tvrdík.
23:52'
Vávrova rána zlevého kruhu byla zblokována Tvrdíkem.
23:17'
Robova rána skončila ve výstroji Honzíka, který tak přerušil hru a vhazuje se před jeho bránou.
22:51'
Tomáš Kaut – 2 min., sekání.
22:51'
Kaplan ujížděl sám na Romančíka, ale svou kličkou na domácího brankáře nevyzrál.
21:55'
Pochobradský dobrým obranným blokem zablokoval ránu Smetany.
21:29'
Hrňa se bekhendovou přihrávkou snažil najít někoho ze spoluhráčů, ale nikoho nenašel.
20:37'
Romančík musel poprvé zasahovat, když na něj z pardubických hráčů vypálil od modré.
20:01'
První třetina je za námi. V jejím začátku jsme viděli několik šancí na obou stranách, ale oba brankáři nepustili za svá záda žádnou střelu. Vsetín pak dostal možnost přesilovky 5 na 3, která trvala 49 sekund, ale domácí se nedokázali prosadit, a to ani při dohrávané klasické přesilovce. Na konci první části pak hrály Pardubice také přesilovku 5 na 3, která trvala 39 sekund a hosté se v ní neprosadili. V klasické početní výhodě se ale Východočeši už prosadili, když se v čase 19:49 prosadil nejproduktivnější hráč Pardubic a zároveň jeho nejlepší střelec Tomáš Urban, který střelou z levého kruhu zamířil přesně pod horní tyč Romančíkovy brány a zařídil hostům po první dvacetiminutovce vedení 1:0. Druhá třetina začne zhruba v 17:54.
20:00'
19:49'
Pardubice B právě vstřelily branku! Pardubice nakonec využívají přesilovku a dostávají se do vedení. Po kombinaci v útočném pásmu našel Hrníčko svou křižnou nahrávkou na levém kruhu stojícího TOMÁŠE URBANA, který se následně trefil pod horní tyč Romančíkovy brány. Asistence: Dominik Hrníčko a Martin Kubíček.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:40'
Vsetín ve čtyřech.
18:33'
Další Bukačův pokus tentokrát trefil brankáře Romančíka.
18:11'
Bukačova rána šla jen těsně vedle Romančíkovy brány.
Dynamo bude hrát 39 sekund přesilovku 5 na 3!
18:01'
Tomáš Ondračka – 2 min., hákování.
17:50'
Kautovi rána vůbec nesedla a puk skončil mimo bránu.
17:06'
Za brankou Romančíka zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, který je ale nakonec v pořádku a bude moci pokračovat. Buly proběhne před Romančíkem.
17:00'
Žálčík pálil ze druhé vlny, ale branku Romančíka minul i díky teči Jenáčka, který přizvedl puk nad branku.
16:40'
Jakub Ďurkáč – 2 min., hrubost.
16:20'
Bekhendový pokus Vávry zastavil Honzík, který přerušil hru svým zákrokem a vhazuje se před jeho brankou.
15:57'
Kernova přihrávka skončila na holi Herčíka, který může vyrazit dopředu.
15:32'
Romančík pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
15:04'
Mikyska našel pěkně Žálčíka, proti jehož ráně se výborně přemístil Romančík a zneškodnil tuhle dobrou příležitost Dynama.
14:30'
Pardubice vyhodily kotouč a Vsetín musí začít od vlastní brány.
13:55'
Honzík pomůže za brankou s rozehrávkou.
13:25'
13:05'
Jandus vyhodil kotouč k brance Honzíka a šetří další vteřinky.
12:36'
Mikyska vyslal do šance Kaplana, který se protáhl až před Romančíka a prověřil ho ranou z levého kruhu, ale domácí brankář schoval puk ve své výstroji.
12:18'
Hořanský vyvezl puk do útočného pásma a vypálil, ale trefil jenom boční síť.
11:44'
Hryciow vypálil od modré čáry při vlastním oslabení. Honzík ale nastavil svou lapačku a chytil jeho ránu.
11:25'
Roman Půček – 2 min., napadení.
11:15'
Pochobradského rána skončila vedle brány.
10:41'
Jonákova rána proletěla brankovištěm Honzíka a nikdo z hráčů Vsetína se k dorážce nedostal.
10:29'
Honzík má puk ve své lapačce a znovu se tak bude vhazovat před jeho klecí.
10:24'
Nyní už se píská icing, ale tentokrát hostům. Buly před Honzíkem.
10:11'
Zakázané uvolnění Vsetína. Další buly proběhne ve středovém kruhu, protože nakonec rozhodčí dali domácím za pravdu, že se o icing nejednalo.
09:50'
Romančík přerušuje hru svým zákrokem, kdy sebral do lapačky puk po nahození Zdráhala od modré čáry. Buly před jeho bránou.
08:45'
Po zakázaném uvolnění Vsetína následuje první komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat před Romančíkem.
08:35'
Herčík zakončoval dobrou akci Pardubic, ale bránu domácího brankáře minul.
08:20'
Romančík za brankou rozehrává puk na své spoluhráče.
07:05'
Jonák našel na levém kruhu Roba, ale ten v dobré pozici bránu Honzíka minul.
06:58'
06:03'
Vávrovu střelu ještě ze slotu dorážel Klhůfek, ale Pardubice pokus srazily mimo nebezpečí.
05:47'
Hrníčko na ledě, Pardubice ve čtyřech.
05:39'
Staněk tvrdě vypálil od modré čáry, ale Honzík puk ukryl pod lapačku a bude se vhazovat před jeho bránou.
Domácí budou hrát 49 sekund přesilovku 5 na 3!
04:58'
Marek Voženílek – 2 min., hákování.
04:52'
Staněk vypálil a Honzík jeho pokus vyrazil, k dorážce se dostal ještě Hrňa, ale neuspěl.
04:39'
Branka Honzíka vypadla ze svého postavení a hra je přerušena.
03:59'
Pochobradský zůstal úplně sám před Romančíkem a snažil se zakončit pod horní tyč, ale domácí gólman stihl zakročit a zachránil domácí při jejich přesilovce.
03:47'
Dominik Hrníčko – 2 min., držení.
02:59'
02:10'
Hořanský se rozhodl zakončit z levého kruhu, ale jen těsně minul bránu a Honzík nemusel zasahovat.
Vše už je vyřešeno a může se pokračovat.
01:34'
Romančík má nějaký problém s výstrojí, a tak musel dojet ke své střídačce.
01:34'
Icing Vsetína. Buly před brankářem Romančíkem.
00:33'
Berzinš vypálil na Honzíka, ale ten zasáhl.
00:01'
Dynamo nastoupí v červených dresech, Vsetín ve žlutých.

VHK ROBE Vsetín: Romančík (Žukov) – Staněk, Ďurkáč, Smetana (A), Ondračka, Hryciow, Š. Jenáček, Petrovický – Jonák, Bērziņš, Rob (A) – Půček, Klhůfek, Hrňa (C) – Hořanský, Kern, Jandus – Kubiš, Vávra, Kratochvil.
Trenér: Jiří Weintritt

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal (A), Kubíček, Kaštánek, Bukač, Voženílek, Tvrdík, Koudelka – Hrníčko, J. Mikyska, Žálčík (A) – Urban, Pochobradský, Herčík – Kaplan, Kaut (C), Lichtag – Paleček, Zeman, Rouha.
Trenér: Richard Král.
Zdravím všechny hokejové fanoušky! Chance liga pokračuje 7. kolem a my se zaměříme na souboj Vsetína s Dynamem Pardubice B. Vsetín je aktuálně v tabulce soutěže na 2. pozici a má na kontě 14 bodů a na vedoucí Porubu ztrácí pouze bod. Dynamo se drží na 12. pozici a mají pouze 4 body, stejně jako Frýdek-Místek a Slavia. Vsetín v minulém kole vyhrál na ledě Přerova 3:1, i když po první třetině vedli Zubři 1:0. Valaši ale ve druhé třetině srovnali a ve třetí části dvěma góly strhli výsledek na svou stranu a nakonec si odvezli tři body. Mezi střelce Vsetína se v tomto utkání zapsali Robin Staněk, Erik Hrňa a Adam Hořanský. Pardubice se ve středu utkaly s pražskou Slavií, která čekala na první výhru v sezóně. Dynamo na stadionu v Chrudimi i přes dobrý výkon padlo s Pražany 0:2 a Slavia tak získala poprvé v sezóně tři body. Dynamo narazilo na brankáře hostů Voleveckého, který pochytal všechny střely domácích a zapsal si první čisté konto v Chance lize. Pražané se prosadili jednou v úvodní třetině a jednou v té poslední. Dynamo si tak dnes bude chtít spravit chuť, ale nečeká ho nic jednoduchého, neboť Vsetín zatím doma prohrál ze tří zápasů pouze jednou. Nejproduktivnějším hráčem Vsetína je momentálně útočník Vít Jonák, který za šest utkání zaznamenal 8 bodů (3+5) a společně s Tomášem Jandusem je i nejlepším střelcem svého týmu. Jandus má zatím bilanci 3+1. Nejproduktivnějším hráčem na straně Východočechů je útočník Tomáš Urban, jenž v šesti zápasech zapsal tři body (3+0) a je rovněž nejlepším střelcem svého celku. Úvodní buly bude na Zimním stadionu Na Lapači vhozeno v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.