To je ode mě pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera a u dalších onlajnů z chomutovské SD ARÉNY brzy na počtenou.
A je rozhodnuto! Chomutov po velkém drama poráží Benátky 3:2. O branky se za domácí postarali Jan Rutta, Nikola Gajovský z trestného střílení a Kämpf, jehož trefa toto utkání rozhodla. Za Benátky vstřelili branku Skořepa a Vít Jonák. Chomutov si tak po dvou nevydařených zápasech připisuje tři body.
60:00
59:50
Tlak Benátek se stupňuje.
59:23
Marek Hovorka se málem dostal do zakončení od modré čáry, ale v rozhodující chvíli mu puk odskočil.
58:52
Domácí opět vyhazují puk.
58:33
Pásmo jim však dlouho nevydrželo a Piráti vyhazují puk.
58:17
Benátky vyhrály vhazování a kombinují.
58:17
Na trestnou lavici míří Milan Toman na dvě minuty krosček. Benátky dostávají možnost si zahrát přesilovku šest proti čtyřem.
58:08
Závar před brankou domácích. Puk nakonec kryje Kopřiva.
57:47
Benátky vskutku zkoušení power play.
Hosté jistě budou chtít zkusit hrát power play.
57:37
Oddechový čas pro hosty.
57:37
Střelu Havlína chytá Kopřiva.
57:02
Ani jednomu z týmů se nedaří udržet na delší časový úsek pásmo. Hraje se nahoru dolu.
55:53
Bartejs se osekával s Ulrychem a následně padlo i pár slov. Oba aktéři se však do žádné bitky nepustili a odjíždí na střídačku.
55:46
Ofsajd Benátek.
55:18
Gajovský pouze nahazuje do útočného pásma a odjíždí střídat.
54:50
Havlín kontroluje po vyhrané buly puk za brankou hostů.
54:47
Další úspěšný zákrok Vaněčka.
54:32
Bartejs málem namazal hostům, jeho přihrávka byla mířená spíše hráčům Benátek.
Rozhodčí se omluvil za chybu. Vhazovat se tudíž bude ve středovém kruhu.
Komerční přestávka.
54:09
Piráti vyhazují až na zakázané uvolnění.
53:56
53:51
Puk byl příliš dlouho pod hokejkami hráčů , což se nelíbilo hlavnímu rozhodčímu Talpovi, který píská. Vhazovat se bude v útočném pásmu Benátek.
53:34
Chomutov šetří cenné vteřiny za Vaněčkovou bránou.
53:25
Nepřesná rozehrávka hostů míří na zakázané uvolnění.
53:15
Piráti se osvobozují a odjíždějí střídat.
52:37
Benátky tlačí na pilu. Výsledkem je střela Mikysky, která míří těsně vedle tyče.
52:04
Zcela osamocený se před Kopřivou zjevil Plodek, jemuž na poslední chvíli zabránil ve střele Koma. Kopřiva následně puk pro jistotu kryje.
51:56
Za nedovolené bránění si odpyká dvou minutový trest Štěpán Hřebejk. Benátky si opět zahrají přesilovou hru, ve které mohou srovnat stav utkání.
51:32
Chomutov vyhrál vhazování, ale následně puk pouze odevzdal hostům.
51:31
Další úspěšný zákrok domácího brankáře.
51:13
Na druhé straně nastřelují Benátky tyč! Kopřiva následně puk kryje.
50:18
Scalzo chtěl přihrát Veselému, který by byl sám před Vaněčkem, bohužel pro domácí příznivce na puk nedosáhl.
49:41
A zase Marek Hovorka! Ten tentokrát pěkně provětral lapačku připraveného Vaněčka. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
49:22
Obě lajny jsou již dlouho na ledě a jde to znát.
48:46
Ze středního pásma se Marek Hovorka pokoušel překvapit Vaněčka, ten jeho střelu chytá.
48:27
48:05
Benátky se dostaly zpět do útočného pásma a vytváří si tlak.
47:05
Střelu Pabišky sráží Kopřiva do rohu hřiště, kde jej vyzvedává Toman a vyhazuje až k Vaněčkovy.
46:42
Benátky vyhrály vhazování a kontrolují puk v útočném pásmu.
46:27
Vyloučen Štěpán Hřebejk (CHM) na dvě minuty za podražení.
46:12
Piráti právě vstřelili branku!
Tak to je neuvěřitelný obrat domácích, kteří se během 12 vteřin dostávají do vedení. DAVID KÄMPF ujel sám před Vaněčka, kterého nejprve ohrozil střelou, kterou následně i sám dorazil za záda hostujícího brankáře. Asistence Radek Veselý.
46:00
NIKOLA GAJOVSKÝ vyrovnává na 2:2. Gajovský si se svým nájezdem porazil jak nejlépe mohl, když nejprve naznačil pohyb doleva, ale následně zasunul puk k levé tyčce.
46:00
Pojede se další trestné střílení. Tentokrát jej bude zajíždět Nikola Gajovský, který byl v samostatném úniku faulován.
45:50
45:15
David Květon chtěl svou přihrávkou vybídnout Vladimíra Růžičku, který jeho přihrávkou pohrdl.
44:54
44:25
Skalický dojel puk, který mířil na zakázané uvolnění, ale následně o něj přišel. K puku se dostal Jan Rutta.
43:54
Chomutov byl po buly vytlačen až do svého pásma.
Věděli jste, že…
Benátky mají vůbec nejhorší domácí návštěvnost v celé lize. V průměru jejich domácí zápasy navštíví 310 diváků.
43:50
Za nedovolené bránění odjíždí na trestnou Říha, který tam pobude dvě minuty. Síly na ledě se tak srovnají.
42:59
Po vhazování vystřelil od modré čáry Jandejsek, jeho střelu pokoušel před brankou dorazil Skořepa, jehož však důrazný obránci domácích k dorážce nepustili.
42:54
Toman míří na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění. Benátky si tak mohou opět vyzkoušet přesilovou hru.
42:44
Bude se vylučovat....
42:12
Štěpán Hřebejk zavezl puk do útočného pásma, ale byl sražen dvěma obránci Benátek. K puku se dostal Rutta, který ihned vystřelil. Vaněček chytá. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
41:59
Piráti vyhráli buly a hnali se do útoku, který končí ofsajdem.
41:53
Po vhazování vystřelil Říha, jeho střelu kryje domácí strážce svatyně. Vhazování se bude opakovat.
41:27
Benátky ujížděly dva na jednoho. Bittner však místo přihrávky volil střelu, kterou Kopřivu nepřekvapil. Vhazovat se bude v útočném pásmu Benátek.
40:30
Chomutov zatlačil svého soupeře, ale opět neohrozil branku Vaněčka.
40:10
Domácí sice vyhráli vhazování, ale jako první ohrozili branku hosté. Vhazovat se bude před Kopřivou.
40:01
A už přicházejí domácí i rozhodčí. Vše je připraveno na třetí třetinu.
Benátky přicházejí na ledovou plochu. Čeká se na domácí a rozhodčí.
Další třetina začne přibližně v 19:10.
Druhá část hry skončila remízou 1:1. Za domácí nejprve dělovou ránou srovnal Jan Rutta a vypadalo to, že Piráti půjdou dokonce do vedení, šancí na to měli až až. Například David Květoň neproměnil trestné střílení. Jak tomu už bývá potvrdilo se pravidlo "nedáš – dostaneš" a Benátky poslal v poslední minutě do vedení Vít Jonák, který hraje v dobré formě.
40:00
39:40
Piráti se snaží ještě rychle vyrovnal.
39:02
Benátky právě vstřelily branku!
Pěknou střelou pod horní tyč se prezentoval VÍT JONÁK, jehož střela končí za zády bezmocného Kopřivy. Benátky jdou tak opět do vedení. Asistence: Adam Dlouhý
38:25
Sinisalo přihrával před Vaněčkovu branku. Na konci jeho přihrávky je pouze Dlouhý.
37:51
Růžička chtěl vyslat dlouhou přihrávku do útoku Davida Květoně, tomu puk odskočil od hokejky a je pískán ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
37:28
Oba týmy bojují o puk za brankou Vaněčka, který vyhlíží kdo puk získá.
36:51
Na druhé straně zkoušel ohrozit Vaněčka Štěpán Hřebejk, ale i jeho střela míří mimo a domácí celek přichází o útočné pásmo.
35:27
Další střela. Tentokrát od Ulrycha, ale ani jeho střela neohrozila Kopřivu.
35:15
Sražená střela Pabičky míří mimo branku Kopřivy. Benátky nadále drží útočné pásmo.
35:13
Puk míří mimo ledovou plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu, ještě předtím si rozhodčí musí zajet pro nový puk.
34:49
Benátky sice vyhrály vhazování, ale puk odevzdaly ve středním pásmu domácím, kteří puk ihned zavezli zpět.
Premiéru v domácím zápase v dresu Pirátů Chomutov si dnes užívá Alexander Titov.
34:43
Nepřesná rozehrávka hostů míří na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude polevé straně Vaněčka.
34:02
Další nepřesnosti ve středním pásmu. Ani jednomu týmu se nedaří přejít přes modrou čáru.
33:38
Marek Hovorka se dral před branku Vaněčka, ale obránci jej zablokovali a hostující brankář mohl v klidu puk přikrýt. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácího celku.
33:16
Benátky se na malou chvilku dostaly do útočného pásma, které opět po nedůrazu ztrácejí.
32:55
Další střela mimo branku v podání Štěpána Hřebejka.
32:20
Na konci nepřesností ve středím pásmu jsou hosté, kteří zavážení puk do útočné třetiny.
32:05
Útočné tažení domácích zastavuje ofsajd.
31:47
Titov kontroluje puk za Kopřivou. Piráti budou rozehrávat útočné tažení.
Trestné střílení zůstalo nevyužilo. David Květoň zvolil bekhendové zakončení, kterým na Vaněčka nevyzrál.
31:23
Do samostatného úniku se dostal David Květoň, který byl faulován a rozhodčí nařizuje trestné střílení.
31:07
Komova střela míří mimo a Piráti přicházejí o pásmo.
30:46
Zdá se, že i tato přesilová hra zůstane bez využití.
Domácí zápasy Pirátů Chomutov navštívilo letos už 55.490 diváků. Zápasy Benátek ve venkovních zápasech vidělo 24.521 diváků.
30:33
Chomutov vyhrává buly a drží pásmo.
30:30
Marek Hovorka dostal přihrávku mezi kruhy, jeho střela našla pouze hruď připraveného Vaněčka.
30:18
Hovorka vybojoval útočné pásmo zpátky.
29:52
Piráti po nepřesné přihrávce přicházejí o útočné pásmo a Benátky odjíždějí střídat.
Hostující trenér se po vyloučení Skalického pěkně rozčiloval. Proběhla si diskuze mezi ním a rozhodčím.
29:20
Další vyloučení Benátek a další možnost pro Piráty zlepšit si své přesilovkové statistiky. Na lavici hanby míří opět Skalický, tentokrát na dvě minuty za nedovolené bránění.
29:15
Vaněček kryje nahození domácích.
29:05
O které však rychle přicházejí. Benátská obrana teď zabránila dobré šanci Pirátů.
28:43
Domácí celek opět kontroluje puk v útočném pásmu.
28:08
Skalický za aplausu vstává a odjíždí na střídačku.
28:00
Střela Komy trefila pouze před nim stojícího Skalického, který se skácel k zemi. Hra je přerušena.
27:36
Piráti se dostali do útočného pásma, kde hned prověřil Vaněčka David Květoň.
27:22
Chomutov drží puk ve svém obranném pásmu.
27:20
Konec trestu Ulrycha.
26:16
Rutta dostal přihrávku od Skinnera před prázdnou branku v rozhodující chvíli mu však puk sjel z hokejky.
26:08
Piráti si opět zahrají přesilovou hru pět na tři. Na trestnou lavici míří Říhá, který se provinil hákováním.
25:54
Rozhodčí vyhnal Piráty z útočného pásma. Důvodem je postavení útočícího hráče v brankovišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:40
Přestože Benátky vyhrály vhazování, tak Piráti udrželi pásmo.
25:35
Střelu Duška kryje Vaněček. Vhazovat se bude v obranném pásmu Benátek.
25:20
Vyloučen Ulrych (BEN) na dvě minuty za sevření puku.
24:40
Dušek se pokoušel nadvakrát dostat puk za Vaněčka a poslat Piráty do vedení. Hostující brankář tentokrát odolal. Vhazovat se bude v útočném pásmu.
24:05
JAN RUTTA zavezl puk do útočného pásma, kde vyslal dělovou ránu, která skončila až za zády Vaněčka. Bez asistence.
23:13
Chomutovští mladíci Kaše a Kämpf jsou dnes opět nepřehlédnutelný a pěkně zavařují hostující obraně.
22:20
Kadlec přenechal puk Sinisalovi, ale ten o něj přicházejí. K puku se dostávají hosté.
22:08
Chomutov vyváží puk do útočné třetiny.
21:58
Ulrych provětral lapačku Kopřivy. Vhazování se bude opakovat.
21:52
Kopřiva kryje nahození Benátek. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostů.
21:18
Střela Pabišky míří pouze na mantinel za Kopřivou.
20:34
Chomutov přicházejí o pásma a Benátky se ženou do útoku.
20:11
Piráti se ihned po buly vrhli do útoku.
20:01
Díra je zahlazena – druhá třetina může začít.
Ještě se objevil menší problém s ledem. Za jednou z branek vznikla menší díra, která se musí zahladit.
Nyní přicházejí i Piráti Chomutov. Vše je tedy přichystáno na druhou třetinu.
Benátky přicházejí na ledovou plochu.
Statistiky první třetiny:
Střely: 10:3
Zblokované střely: 2:6
Vhazování: 9:8
Hity: 4:2
První třetina je za námi a překvapivě jí ovládly hostující Benátky nad Jizerou, které v první přesilové hře z první střely poslal do vedení Skořepa. Chomutov byl jasně lepším týmem, ale chybí mu tlak do branky. Domácí si také mohli vyzkoušet hned čtyři přesilové hry, z toho chvilku hráli pět proti třem, ale ani to jim nestačilo ke vstřelení branky. Toto rozhodně není dobrá vizitka pro nejlepší tým v přesilových hrách.
20:00
19:40
Chomutov je už v útočném pásmu, kde se ihned pokoušel vystřelil Hovorka, jeho střela byla však sražená a Vaněčka neohrozila.
19:23
Hra vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
19:15
Benátky pouze brání pásma. Chomutovu se tak do něj nedaří dostat.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:34
Hra se nám po návratu Havlíka trochu uklidnila. Benátky chtějí zřejmě třetinu už dohrát.
18:15
Chomutov drží puk za Kopřivou. Oba týmy střídají.
17:56
17:38
Piráti dnes rozhodně nepotvrzují, že jsou nejlepším týmem na přesilové hry.
17:13
David Květoň zkoušel puk pouze posunout před Vaněčka, ten si jej však nešťastně srazil a puk se zastavil až na tyči. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
16:46
Piráti jsou v útočném pásmu a tlačí na Vaněčkovu branku, ten stále odolává.
16:28
16:05
Po střele Hovorky přicházejí Piráti o pásmo.
15:56
Havlík také míří na trestnou lavici. Odpyká se dvouminutový trest za hrubost.
15:26
Tvrdá střela od modré čáry, kterou vyslal Koma míří pouze na mantinel za Vaněčkem.
15:08
To však ztrácí díky velkému důrazu hostujících obránců.
14:46
Piráti vyhráli buly a udrželi útočné pásmo.
14:28
Vyloučen Ulrych (BEN) na dvě minuty za nedovolené bránění.
14:05
Štěpán Hřebejk se dostal mezi kruhy k puku, jeho sražená střela se mezi tři tyče nevešla.
13:49
Puk je schovaný někde pod hokejkami hráčů. Rozhodčí už to nevydržel a píská. Vhazovat se bude v útočném pásmu Pirátů Chomutov.
13:00
Kadlec přišel o puk, ale Benátky pouze vyhazují puk a odjíždějí střídat.
12:25
Piráti zamkli Benátky v jejich pásmu, zatím bez střely na branku.
12:07
Chomutov vyhrál buly a vyváží puk pryč ze svého pásma.
11:52
Sražená střela Dlouhého míří do ochranné sítě. Vhazovat se bude před brankou Kopřivy.
11:35
11:20
10:41
Ondřej Kaše zavezl puk do útočné třetiny, kde se jej pokoušel posunout na lépe postaveného spoluhráče, ale jeho přihrávku zastavil obránce Benátek.
10:32
Chomutov drží puk za svou brankou.
10:05
Stejně jako předchozí zápasy, tak i tento zdá se bude pěkně vyostřený.
09:35
Na trestnou lavici odjíždí i Jan Rutta, který se provinil podražením. Síly na ledě se nám srovnají.
09:24
Konec trestu Říhy.
09:20
Další vyloučení a opět na straně hostů. Na dvě minuty za podražení odjíždí Petr Ulrych.
08:56
Na ledě je elitní formace domácích, která zatím pouze kombinuje v útočném pásmu.
08:18
Ofsajd Pirátů Chomutov.
08:00
Piráti se dostali do pásma a branku Vaněčka ohrozil Skinner, ale ani on a ani dorážející Hřebejk nedotlačili puk za hostujícího brankáře.
07:46
Chomutov prohrává buly a hosté vyhazují.
07:24
Nyní si budou moct zahrát přesilovou hru domácí. Jiří Říha odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.
06:55
Kotouč míří mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
06:26
Po buly zkoušel vystřelit Ondřej Kaše, jeho střela byla sražená a Benátky mohou jít do protiútoku.
06:24
Zakázané uvolnění hostů.
06:13
05:41
Benátky vyhrály buly v útočném pásmu, puk se tak dostal na hůl Říhy, který ho nahodil před branku, kde se po skrumáži prosazuje JOSEF SKOŘEPA. Hosté se tak prosazují hned z první střely a navíc využívají přesilovou hru. Asistence: Jiří Říha a Daniel Špaček.
05:30
Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Na lavici hanby odjíždí Tomáš Bartejs (CHM), který si odpyká dvouminutový trest za držení protihráče.
04:58
Veselý zavezl puk do útočného pásma domácích, kde si Piráti zkoušejí vytvořit tlak na branku.
04:30
Benátkám se nedaří dostat do útočného pásma. Hra se odehrává ve středním pásmu.
03:59
Chlouba nahazuje puk do útočného pásma a odjíždí střídat.
03:23
Chomutov je v prvních minutách utkání jednoznačně aktivnějším týmem, ale dobře fungující obrana hostů je do většího ohrožení branky nepustila.
03:02
Ačkoli buly vyhráli domácí Piráti, tak přicházejí o útočné pásmo.
02:50
Nepřesná přihrávka Benátek míří na zakázané uvolnění.
02:30
Ihned po buly vystřelil Marek Hovorka, jeho střela těsně míjí branku.
02:22
Sražená střela Ondřeje Kašeho míří do ochranné sítě. Vhazovat se bude před brankou Vaněčka.
01:38
Sinisalo přišel o puk za brankou hostů, ale díky dobrému napadání drží Piráti stále útočné pásmo.
01:16
Chomutov kontroluje puk za svou brankou. Oba týmy střídají.
00:54
Benátky navezly puk do útočného pásma, kde o něj po nepřesné přihrávce přicházejí. Dopředu míří domácí.
00:30
Ze slušné pozice se pokusil ohrozit Vaněčkovu branku Rutta, ale minul.
00:05
Byla vhozena úvodní buly, kterou vyhrávají domácí Piráti.
00:01
A nyní přichází za světelné show a velkého potlesku domácí Piráti Chomutov.
HC Benátky nad Jizerou přichází na led.
Vše je nachystáno na příchod obou týmů. Hlasatel v tuto chvílí hlásí sestavy obou týmů.

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Skinner, Rutta, Toman, Koma, Scalzo, Titov, Bartejs, Havel – Hovorka, Gajovský, Hřebejk – Květoň, Růžička, Dušek – Kadlec, Chlouba, Sinisalo – Veselý, Kämpf, Kaše.

HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Jelínek) – Beránek, Havlín, Ulrych, Jandejsek, Říha, Pabiška,Pálek, Mrázek – Špaček, Skořepa, Miškovský – Kalfiřt, Plodek, Hrníčko – Jonák, Mikyska, Dlouhý – Ordoš, Skalický, Bittner.

Rozhodčí: Talpa – Šmika, Kreuzer..
Ještě jednou dobrý den, tentokrát z přímo z chomutovské SD ARÉNY. Oba týmy jsou již na ledě a probíhá klasické předzápasové rozbruslení.
Hodnocení trenérů posledního utkání.

Jihlava – Chomutov 3:2pp
Aleš Totter (Piráti Chomutov): Hrál se hodně otevřený hokej, dobrý pro diváky, ale horší pro trenéry. Myslím si, že oba týmy mohly rozhodnout zápas v normální hrací době. My jsme k tomu měli blíže a musíme tyto zápasy v play-off nebo v dalších částech soutěže, kam se chceme dostat, dohrávat a zvítězit. V prodloužení jsme byli nedůslední v naší třetině a to rozhodlo.

Benátky nad Jizerou – Most 6:2
Filip Pešán (Benátky nad Jizerou): Měli jsme slušný vstup do utkání. Přesto jsme nebyli tak aktivní, jak jsme si představovali. Dobře jsme drželi systém, výsledek 2:0 odpovídal průběhu první třetiny. V té druhé jsme totálně odstoupili od naší hry. Zvláště v útoku jsme propadali. Z toho plynulo mnohonásobné přečíslení soupeře, které nám ale nebylo dostatečným varováním. Tuto třetinu jsme prohráli 0:2. V kabině jsme si řekli něco ostrého. Třetí třetina se vrátila do standardu, který chceme předvádět. Zápas jsme tedy zaslouženě dovedli do vítězného konce.
Potvrdí Vít Jonák svou formu z minulého utkání?
V minulém utkání proti Mostu se v dresu Benátek blýskl Vít Jonák, který v tomto zápase vstřelil hattrick, ke kterému přidal ještě jednu asistenci. Jednalo se o jeho vůbec nejlepší bodové vystoupení v této sezóně. Jednalo se o třetí hattrick Benátek v tomto ročníku. „Někdy jsou takové dny, já hattrick nedal asi sto let. Vůbec letos dávám gólů sporadicky, takže jsem rád, že to tam napadalo. Poslední zápasy se cítím dobře, tak doufám, že s takovými výkony budu pokračovat, “ říkal spokojeně Vít Jonák pro klubový web.
HC Benátky nad Jizerou
Benátky se aktuálně nacházejí na devátém místě s 62 body na účtě. Na osmou Kadaň ztrácení šest bodů. V posledním zápase hostily Benátky tým HC Most, který se z domů vracel z prohrou 2:6. Gólový sestřih z tohoto utkání naleznete ve videu nad příspěvkem. Že Benátky nad Jizerou umí potrápit i favority svědčí zápas proti Kladnu, kde Benátky rozstřílely svého soupeře 6:0. Proti Chomutovu braly Benátky pět bodů z devíti možných. Nejproduktivnějším hráčem Benátek je Josef Mikyska, který má na svém kontě 26 bodů za šest branek a 20 asistencí.

Poslední venkovní utkání:
10.1. Kadaň – Benátky nad Jizerou 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
7.1. Kladno – Benátky nad Jizerou 0:6 (0:3, 0:1, 0:2)
3.1. Šumperk – Benátky nad Jizerou 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Vzájemné zápasy letošní sezóny
20.9. 2014 Benátky nad Jizerou – Piráti 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
27.10. 2014 Piráti – Benátky nad Jizerou 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
3.12.2014 Benátky nad Jizerou – Piráti 3:2pp (2:0, 0:2, 0:0 – 1:0)
Piráti Chomutov
Chomutov se usadil na prvním místě a v nejbližší době o něj jen tak nepřidej. Nic na tom nemění ani fakt, že Piráti v posledních dvou kolech vyválčili bod za prohru v prodloužení proti Jihlavě. Ovšem jejich náskok na čele tabulky se zmenšil na osm bodů, které na ně ztrácí tým HC Motor České Budějovice.

Poslední domácí utkání:
10.1.2015 Piráti – Most 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
17.12.2014 Piráti – Šumperk 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
13.12.2014 Piráti – Havlíčkův Brod 6:3 (1:1, 3:2, 2:0)

Brankáři:
Miroslav Kopřiva, 28 zápasů – 19 výher, úsp. 93,43%, prům. 1,80 g/z
Jan Strmeň, 5 zápasů – 5 výher, úsp. 95,00%, prům. 1,60 g/z
Miroslav Hanuljak, 11 zápasů – 6 výher, úsp. 93,71%, prům. 1,81 g/z
Pojďme si představit oba týmy. Začneme nejprve domácím celkem Piráti Chomutov.
Dobrý den, vítám Vás u sledování 44. kola první hokejové ligy. Dnes do chomutovské SD ARÉNY zamíří tým – HC Benátky nad Jizerou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.