V samostatných nájezdech zvítězil tým LHK Jestřábi Prostějov.

Prostějovský DAVID ROUPEC proměnil dva nájezdy v řadě a rozhodl o výhře domácích!
Marek Sikora neproměnil a Jestřábi vítězí!
Neuvěřitelný Roupec znovu udeřil! Krásná střela z blízkosti pod víko.
David Roupec to udělal náramně a vyrovnává po zakončení mezi betony!
Chlouba trefil tyč!
Mouček Matušovi sáhl do blafáku a Kadaň stále vede.
Sikora střelou na vyrážečku uspěl.
Kindl vyprášil betony Moučka.
Bekhendovým blafákem Šimbocha nepřekonal!
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi, příjdou tak na řadu samostatné nájezdy. V těch už Hanáci jednou Kadaň porazili a v letošní sezóně z této disciplíny ještě neodešli poražení.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:43
Indra se proháčkoval hostující obranou a poslal puk na Meidla, který nedokázal rozhodnout!
63:45
Jestřábi se snad poprvé za prodloužení dostali z pásma.
63:11
A opět puk drží Juraj Šimboch.
63:06
Nebezpečnou ránu od modré Šimboch chytá.
62:59
Tlak vedl domácí k vyhození na icing.
62:43
Po střele do ochranné sítě opět přerušena hra, Kadaň má zatím navrch.
62:34
Roupec osvobodil Jestřáby.
61:53
Juraj Šimboch přikryl puk nebezpečné poskakující v brankovišti.
61:42
Střela nad branku domácích.
60:41
Ztečovaná střela do ochranné sítě. Buly před Šimbochem.
60:01
Ve třetí části dokázal Denis Kindl vsítit vyrovnávací branku, což se nakonec ukázalo jako rozhodující pro to, že se zápas nerozhodne po šedesáti minutách. Za stavu 3:3 nás čeká prodloužení.
60:00
59:57
Hertl ještě zkoušel najít někoho ze spoluhráčů před brankou, neúspěšně.
59:20
Roupec nenašel nikoho na teč.
59:04
Hra přerušena po zalehnutí kotouče jedním z hráčů, následuje buly u modré čáry kadaňského obranného pásma.
58:39
Kadaň se sama vyhnala z pásma a domácí jsou v pěti!
58:10
Roupec vyhazuje.
57:35
Po zákroku Šimbocha se Hanáci osvobozují z kadaňského zámku.
56:39
Po nepovedeném vyhození Cienciala (PRO) podrazil protihráče a jde odsedět dvě minuty.
55:41
Puk končí v ochranné síti za brankou Kadaně.
55:29
Vysokou střelu Mouček s klidem likviduje lapačkou.
55:03
Hanáci nyní pronikli hostuící obranou, ani zakončení ani dorážka však nepřekročila brankovou čáru, následně Mouček přerušil hru.
54:21
A další čárka do kolonky zásahů gólmana Prostějova.
54:09
Juraj Šimboch schoval puk ve své rukavici.
53:47
Šimboch vyrazil nahození Kadaně, Hanáci posílajípuk ze své třetiny.
53:15
Hertl pálí vedle.
52:01
Puk opustil ve středním pásmu ledovou plochu.
50:13
Ostřelování kadaňské branky neúspěšné a hosté vyhodili.
49:31
Hosté ve čtyřech.
49:19
Za vyhození puku potrestán Stehlík (KAD). Krátká přesilovka 5 na 3.
49:02
Šimboch teď dokonce musel zasáhnout ramenem.
48:48
Další icing domácích.
48:33
Kadaň šetří vteřinky.
48:09
Zakázané uvolnení Prostějova po nezdařené rozehrávce.
47:51
Radim Matuš trefil od modré tyč!
47:31
Po následné strkanici vyloučen Charousek (KAD) za hrubost.
47:31
Jakub Matyáš pálil od modré, následoval závar před brankou, který Mouček zlikvidoval!
46:44
Jestřábi právě vstřelili branku!

Nádhernou střelou pod víko zakončil přesilovkovou akci DENIS KINDL a máme vyrovnáno! Asistence: David Roupec, Patrik Husák
46:10
Po zblokované střele se hosté osvobodili.
45:45
René Kajaba vypálil přímo do plastrónu Moučka.
45:31
Chlouba (KAD) zasáhl v souboji Davida Roupce do obličeje a jde si odsedět dvě minuty za vysokou hůl.
45:10
Ofsajd Jestřábů.
44:59
Icing Kadaně.
44:24
Po střele hostů se kotouč odráží mimo jejich útočné pásmo.
43:52
Patrik Husák přerušil kombinaci Kadaně, sám projel až do střelecké pozice a jeho zakončení letělo těsně vedle branky Moučka!
40:39
Nebezpečná rána od mantnelu minula domácí branku.
40:22
První zásah Šimbocha betonem.
40:01
Dnešní utkání sleduje 832 diváků.
40:01
Druhé dějství nabídlo gólovou smršť, Kadaň šla do vedení po vesměs nenápadných brankách, ale za stavu 0:3 se probudil i domácí celek, který dvěma góly snížil a před třetí části je zatím všem otevřené.
Třetí třetina začne přibližne v 19:36.
40:00
39:00
Po bekhendovém pokusu Šimboch opět kryje kotouč.
37:11
Velikou šanci vyrovnat měli domácí, ta však nebyla využita a následně se opět hnala dopředu Kadaň, tato akce nebyla příliš nebezpečná a Šimboch přerušením zklidnil hru.
36:30
Jeden z hostů se nyní hnal sám na Šimbocha, jeho zakončení však minulo síť!
34:42

Výborná akce! Lubomír Kovařík vybojoval puk za brankou a poslal jej JAROSLAVU MOUČKOVI, který vsítil kontaktní branku! Asistence: Lubomír Kovařík
33:50
Cienciala naprošel do pásma, Kadaň se následně nahrnula dopředu, ale Šimboch spolu s obranou vše zvládli.
32:49

Důraz přinesl své ovoce! RADIM MATUŠ tak dlouho cpal puk za Moučka až ho tam procpal a snižuje na 1:3! Asistence: Václav Meidl, Patrik Husák
32:39
Tečovaná střela minule těsně branku hostů.
30:51
Kadaň se dokázala nyní uvolnit ze sevření.
30:27
Patrik Husák ve vyložené šanci promáchl, nakonec se ke střele dostal jeden z obránců, ale s touto záležitostí Mouček moc práce neměl. Jestřábi teď Kadaň dokázali na chvíli zamknout v jejich obranném pásmu.
29:04
Střelu Matyáše pohodlně zlikvidoval Mouček.
28:23
Kadaň právě vstřelila branku!

NICOLAS HLAVA poslal neuvěřitelnou dělovku, se kterou Šimboch, i díky zakrytému výhledu, nemohl nic udělat. Asistence: Jaroslav Kůs
27:33
Puk vyletěl mimo hrací plochu, buly ve střením pásmu.
26:41

Naprosto nenápadná akce končí gólem, když si KAREL TON dokázal vyjet z rohu a poslat puk za Šimbocha! Asistence: Roman Chlouba, Martin Mazanec
26:24
Domácí nedokázali zachránit útočnou třetinu, je pískán ofsajd.
26:05
Zakázané uvolnění Prostějova.
25:48
Šimboch přerušil hru.
25:38
Václav Meidl zadovkou nenašel před brankou nikoho ze spoluhráčů.
24:30
Rána mimo domácí branku.
23:50
Nebezpečná teč přeletěla branku Šimbocha.
23:17
Roupec nikoho před brankou nenašel.
22:40
Hanákům se nedaří rozjet akci.
20:36

Puk se odrazil před prázdnou branku k úplně volnému KARLU TONOVI . Asistence:Daniel Opalek, Roman Chlouba
20:06
Jaroslav Hertl (PRO) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.
20:01
Kdo viděl první střetnutí těchto tvou týmů, věděl, že se zřejmě nedá očekávat příliš pohledné utkání a to se zatím potvrzuje. První třetina se nesla spíše než v duchu pěkného hokeje v duchu nepřesných rozehrávek, boje o přechod modré čáry a čekání na chyby soupeře.
Druhá třetina začne přibližně v 18:46.
20:00
19:55
Ještě před sirénou závar před brankou Šimbocha, který nakonec nepřinesl žádnou změnu ve skóre.
19:12
Cienciala hledal spoluhráče před brankou, následně se puk dostal k Hertlovi, jeho tečovaná rána letěla mimo.
18:19
Juraj Šimboch schovává kotouč ve své výstroji.
17:45
17:06
Hosté naopak zahrozili v oslabení, Šimboch zatím vše zvládá.
16:26
A znovu.
16:07
Kadaň vyhazuje.
15:45
Likvidační zákrok na Radka Meidla potrestán pouze dvouminutovým trestem pro Stehlíka (KAD), sudí byl nyní velmi schovívavý.
15:04
Ofsajd Prostějova.
14:15
Dobrý zásah Šimbocha proti vyjetí kadaňského hráče z rohu.
13:51
Už to vypadalo, že Roupec bude nebezpečně pálit, ale zastavil ho písknutý ofsajd.
13:23
Střela mimo branku Šimbocha.
12:42
Matyáš hledal Ciencialu, ten měl zablokovanou hůl.
11:52
Přesná rozehrávka dnes ani zdaleka není doménou jednoho z týmů.
10:18
Nepovedená rozherávka domácích končí střelou hostů na Šimbocha, kterou zlikvidoval vyrážečkou.
09:34
Kadaň se osvobozuje zakázaným uvolněním.
09:07
Mouček přikryl puk.
08:45
Po kolotoči bratří Meidlů posílal Hertl puk na Coufala, ten mezírku nenašel.
07:44
Bekhendový pokus Matuše zastavil Mouček betonem.
06:53
Výborně teď zasáhl Šimboch proti nebezpečné dorážce hostů!
06:19
Radek Meidl sice dokázal zavést puk do pásma, ale domácí jej ztratili za brankou.
05:33
05:13
Icing hostů.
05:07
Ofsajd Kadaně.
04:58
Další zákrok pro Juraje Šimbocha, domácí gólman kotouč pokryl s přehledem.
02:35
Nepovedená přesilovka podtržena vyloučením Matyáše (PRO) za držení.
02:15
Hanáci se nemohou nyní dostat opět do pásma.
01:42
Hosté se opět osvobodili.
01:25
Prostějov se sám vhynal z pásma nepřesnou přihrávkou.
00:55
Račuk (KAD) vyloučen na dvě minuty za hákování.
00:36
První akce Kadaně zastavena domácí obranou, Šimboch následně kryje kotouč.
00:01
Již před utkáním se na ledě objevuje nové zajímavé jméno, obrané řady Prostějova posílí Jaroslav Hertl, bratr útočníka San Jose Sharks!
LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Hertl, Roupec, Matyáš, Husák, Hawlík, Jedlička, Malý – Meidl R., Meidl V., Coufal – Kajaba, Venkrbec, Indra – Cienciala, Matuš, Kindl – Kovařík, Duba (C), Moučka.
Trenér: Petr Zachar

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Opalek, Stehlík, Mazanec, Pavlas (C), Trefný, Szathmáry, Černý – Ton, Chlouba, Charousek, Šagát, Sikora, Račuk, Kůs, Hejcman, Hlava, Müller, Hammerbauer, Lehnert.
Trenér: Jaroslav Beck
SK Kadaň aktuálně figuruje na šesté pozici v tabulce, v posledním utkání utnul jejich vítěznou sérii českobudějovický Motor, který v Kadani zvítězil na nájezdy. Celek pod vedením prostějovského trenéra Jaroslava Becka má pro Jestřáby nachystaných hned několik překážek, přičemž ta největší by se měla skyrývat v defenzivě, ta je třetí nejlepší v soutěži. Jestřábi naopak disponují třetím nejslabším útokem. I přesto Hanáci dokázali tento celek letos již o body obrat, bylo tomu na domácím ledě a utkání skončilo 3:2 po samostatných nájezdech. I Kadaň má samozřejmě svého tahouna, je jím Roman Chlouba, který dosud nasbíral dvacet čtyři (16+8) kanadských bodů.
LHK Jestřábi Prostějov v posledních čtyřech kolech střídají výhry s porážkami, nejprve dokázali doma překvapivě obrat trápící se Třebíč, poté podlehli v záchranářském souboji Rebelům z Havlíčkova Brodu, následně však opět uhájili domácí prostředí alespoň dvoubodovou výhrou nad Šumperkem a v posledním kole podlehli v Kladně 5:0, nutno však podotknout, že Hanáci nastoupili ve velice okleštěné sestavě a dvě třetiny byli Rytířům vyrovnaným soupeřem. Bodově Prostějov stále táhne obránce David Roupec s osmnácti kanadskými bodíky (6+12), z útočníků mu sekundují šestnáctibodoví Marek Indra (7+9) a Václav Meidl (6+10) nebo třeba Vladimír Stejskal s patnácti body (5+10). Velkou pozornost v posledních kolech vzbudil třinecký talent Radim Matuš, který si ve třech odehraných utkáních za Jestřáby připsal čtyři kanadské body (2+2)!