Třetí třetina přinesla bezesporu zajímavější hokej než dvě předešlé. Nejdříve přidal Vrána druhou branku, poté Wasserbauer tvrdou střelou zdramatizoval. V rozmezí dvou minut však domácí zásluhou Kverky a Kadlece rozhodli, že tři body zůstávají v Kadani. To je pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer.
59:50
Kosko projel mezi dvěma hráči domácích, ale Čecha nepřekonal.
59:24
Nikovu střelu zablokoval Černý.
59:15
Vhazování před Čechem.
58:40
Vaněk zůstal osamocený ve středním pásmu, ale jakmile dostal puk, přijel k němu Šaur a odzbrojil jej.
58:18
57:59
Chrpa zkoušel překvapit brankáře hostí střelou z ostrého úhlu, ale ten byl pozorný.
57:34
Charouskovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů mimo branku.
57:04
Hosté vyhazují a peláší střídat.
56:34
Mezi kruhy zůstal osamocený Trefný, ale střílel pouze doprostřed branky, kde stál připravený Šindelář.
56:16
Za podražení obdržel menší trest Šaur(TRE).
55:20
Kadaň právě vstřelila branku!
Hlava se dostal k puku na modré čáře a podařilo se mu prostrčit černý nesmysl na MARTINA KADLECE, který nekompromisní střelou k tyči nedal Šindelářovi šanci. Asistence: Nicolas Hlava, Darek Hejcman.
54:43
Malena drží puk ve vlastním pásmu a hledá komu by přihrál.
54:02
Oba celky hrají v plném počtu.
53:15
Autorem branky z trestného střílení je JAROMÍR KVERKA, který posadil Šindeláře a poté v pádu dostal puk za jeho záda.
53:14
Kverka ujel obraně hostí a byl nedovoleně zastaven Pekrem. Rozhodčí zvedá ruce nad hlavu – trestné střílení!
52:33
Kverka hledal před brankou Vránu, domácí útočník však na puk nedosáhnul.
51:46
Vyloučení na obou stranách. Za domácí si dvě minuty odsedí Hlava za sekání, na straně hostí dvě minuty odpyká Wasserbauer za nedovolené bránění.
51:01
Hosté zamířili do útoku, Huňady však vystihl jejich rozehrávku a poslal puk zpět před Šindeláře.
50:37
Vzápětí mohl Kadani vrátit dvoubrankový náskok Vaněk, ale po Kverkově přihrávce netrefil odkrytou branku!
49:49
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Třebíč koriguje vývoj zápasu. Bilčík našel JANA WASSERBAUERA, který tvrdou ranou pod břevno snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Vlastimil Bilčík.
49:28
Chrpa ujel sám na Šindeláře, blafák mu však nevyšel a domácí útočník trefil pouze boční síť!
49:10
Polodnovu střelu od modré čáry tečoval mimo tři tyče Kaše.
48:01
Za nesportovní chování dostává osobní trest do konce utkání Erat(TRE).
47:48
Kadaňští zničeho nic přidávají druhou branku. Po vyhraném vhazování se puk dostal k LUKÁŠOVI VRÁNOVI, který střelou z ostrého úhlu překvapil Šindeláře. Asistence: Dominik Vaněk, Antonín Drobný.
47:38
Po tlačenici před střídačkou Třebíče rozhodčí přerušuje hru. Vhazovat se bude po Šindelářově pravici.
47:12
Rozhodčí přerušuje hru pro zašlápnutí kotouče. Vhazovat se bude před Čechem.
46:12
46:02
Trefný zkusil projet přes modrou čáru, ale byl zastaven a puk je znovu za brankou Kadaně.
45:39
Domácí drží puk ve vlastním pásmu. Třebíč výborně brání.
45:08
Hosté znovu vyhazují.
44:36
Hosté vyhráli vhazování a vyhazují. Dolníček ještě napadá domácí rozehrávku hluboko v jejich pásmu.
44:12
Pekr(TRE) si odsedí dvě minuty za hákování.
44:00
Bílé hvězdy kombinují podél mantinelu. Kuska tvrdým zákrokem poslal k ledu Trefný.
43:03
Kadaň drží puk za brankou Třebíče, Šindelář zatím nemusel zasahovat.
42:31
Drobný nahodil puk na Šindelářovu branku, ten raději ukryl puk do lapačky.
41:34
Szathmáry vypálil z mezikruží, ale Šindelář zakročil betonem.
41:11
Teď už se hostům podařilo překročit modrou čáru a drží puk za kadaňskou brankou.
40:22
Hráči hostí sice vyhráli vhazování, ale při pokusu o překročení modré čáry o puk přišli.
40:01
Ve druhé třetině byli lepším týmem hosté. Čech však zatím drží čisté konto. Pomáhají mu v tom také obránci, kteří neohroženě blokují střely hráčů hostí. Velkou šanci na vyrovnání měl v polovině třetiny Švec, který nedokázal zakončit samostatný únik. Černožlutí hrozili především z brejků, ale Šindelář drží svůj tým v zápase. Rozuzlení tak přinese až třetí třetina, která začne přibližně v 18:39.
40:00
39:53
Szathmáryho slabý pokus skončil na betonu brankáře hostí. Poté byl Hlava natlačen do třebíčské branky a rozhodčí přerušuje hru.
38:54
Kadlec s Hlavou se rozjeli na Šindeláře, druhý jmenovaný však díky jednomu z obránců nedosáhl na přihrávku.
37:58
Čech zamířil za branku aby rozehrál. Puk se však odrazil k Eratovi, který z první minul poloprázdnou branku
37:17
Přibylova střela skončila vedle domácí branky.
36:48
Kverka získal kotouč a uháněl na branku hostí. Jeho střela však mířila doprostřed branky a Šindelář neměl příliš práce.
36:33
Rohan vybojoval puk za kadaňskou brankou ale nepodařilo se mu vyhodit z pásma.
36:05
Bílé hvězdy znovu před černožlutou brankou. Bartoňova prudká střela skončila pouze v lapačce domácího brankáře.
35:32
Šindelář raději ukryl puk před dotírajícím Hlavou.
35:14
Psota zachytil puk na modré čáře a pokusil se o rychlý protiútok. Čárový rozhodčí však jeho únik zastavuje – ofsajd.
34:46
Puk zůstal na dřevěné konstrukci nad ledovou plochou. Vhazovat se bude po Čechově levici.
34:01
Čtvrtý útok domácích ujel do situace tři na dva, Ringler se Šťovíčkem se však nedohodli a přišli o puk.
33:38
Čech raději ukryl puk do lapačky před přijíždějícím Polodnou.
33:19
Domácí získali puk v útočném pásmu, Třebíč se snaží vyhodit a vystřídat.
31:51
Přibyl sice ztratil puk na modré čáře, vzápětí však svou chybu napravil, když zastavil unikajícího Hlavu.
30:56
Do Pekrovy střely se obětavě položil jeden z obránců, který se teď těžce zvedá z ledu.
30:34
Švecovu střelu tečoval Černý do ochranné sítě.
30:06
Huňadyho střelu od modré čáry ukryl Šindelář do lapačky.
29:57
Šaurova dělovka skončila na hrudi domácí brankáře.
29:12
Po nepřesné přihrávce mohli hosté do úniku tři na dva, ani Šaurovi se však nepodařilo přesně přihrát.
28:45
28:36
Hosté vyhazují puk.
28:19
Hejcmanova střela skončila pouze na betonu Šindeláře.
27:35
Švec ujížděl sám na Čecha, ale domácí obránci mu na poslední chvíli zabránili zakončit!
27:15
Chrpa napřáhl na modré čáře, jeho střelu srazil jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
26:43
Bartoň(TRE) obdržel menší trest za hákování.
26:08
Po dlouhé době jsou domácí u puku. Huňadyho nahození skončilo pouze na brusli jednoho z obránců.
25:49
Nepřesná rozehrávka hostí končí zakázaným uvolněním.
24:33
Kadlec s Hlavou ujížděli na jednoho obránce hostí, první jmenovaný ale nepřihrál přesně a puk skončil v rohu kluziště.
23:59
Další Nikův pokus od modré čáry skončil v Čechově náručí. Hosté jsou zatím aktivnějším celkem, domácí pouze brání.
23:42
Nikovo nahození skončilo v lapačce domácího brankáře.
23:22
Domácí obrana přišla o puk za vlastní brankou, Čech raději zalehl kotouč.
22:58
Šikova střela od modré čáry skončila v lapačce domácího brankáře.
22:18
Miškovský zavezl puk do útočného pásma, ale rychle o něj přišel.
21:58
Ofsajd Kadaně.
21:39
Hejcman dostal puk za obranu Třebíče, ale nezpracoval přihrávku a Šindelář ukryl puk do lapačky.
21:05
Štindl vypálil z prostoru levého kruhu, ale Čechova vyrážečka byla na svém místě.
20:27
Švec nahodil puk za domácí branku, kde se ho rychle ujal jeden z obránců.
20:01
První třetina přinesla bojovný hokej z obou stran. Utkání s Třebíčí nejsou nikdy bohaté na branky a ani dnešní zápas nebude výjimkou. Aktivnějším týmem byli domácí, kteří se také dočkali první branky, o kterou se postaral v 16. minutě Vrána. Co přinese druhá třetina uvidíme v 17:46.
20:00
19:53
Puk opustil ledovou plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
19:34
Po Trefného střele z ostrého úhlu se rozezněla branková konstrukce.
19:10
Čtvrtý útok hostů zamířil na kadaňskou branku, ale nepřešel přes modrou čáru.
18:21
Třebíč drží puk za brankou.
17:14
Erat ujel podél levého mantinelu, jeho střela našla pouze lapačku domácího brankáře.
16:47
Domácí jsou při chuti a drží puk před brankou hostí.
15:48
Trefného střelu tečoval těsně před Šindelářem LUKÁŠ VRÁNA a otevřel skóre dnešního zápasu. Asistence: Jakub Trefný, Darek Hejcman.
15:20
Zohorna zavezl puk do útočného pásma, ale tam ho odzbrojili dva domácí obránci.
14:27
Tejnor se dostal k puku na modré čáře a okamžitě vystřelil. Šindelář jeho střelu vyrazil do rohu.
13:27
Po sérii nepřesností skončil puk za kadaňskou brankou. Oba celky střídají.
12:50
Kverka obešel dva hráče hostí a nahrál Rohanovi, který přestřelil.
11:54
Třebíčský třetí útok motal hlavu kadaňské obraně, Čech ale nemusel zasahovat.
11:10
Pekr našel mezi kruhy volného Kuska, ten však netrefil branku.
10:27
Szathmáry místo střely volil přihrávku na Huňadyho, kterého o puk připravil Šaur.
10:01
Erat zavezl puk do útočného pásma, ale tam ho okamžitě odzbrojil Trefný.
09:24
Niko napřáhl na modré čáře, ale jeho střelu zablokoval jeden z obránců.
08:21
08:03
Hlava ujel ve vlastním oslabení, ale s jeho střelou doprostřed branky si Šindelář poradil.
06:58
Szathmáry se dostal k puku ve vlastním pásmu a jeho pokus se dostal až před Šindeláře.
06:21
Vyloučení také na druhé straně. Drobný(KAD) obdržel menší trest za držení.
05:52
05:26
Po Drobného střele se puk odrazil k Vránovi, který nedokázal zakončit do prázdné branky!
04:36
Hlava hledal před brankou Hejcmana, ale obrana Třebíče puk zachytila a vyhodila.
04:14
Trefného střela od modré čáry šla těsně vedle pravé tyče.
03:52
První vyloučení dnešního zápasu. Za držení si dvě minuty odsedí Niko(TRE).
02:54
Erat stál před odkrytou brankou, ale Dolníček k němu puk nedostal.
02:27
Kverka zachytil rozehrávku hostí a okamžitě vypálil. Šindelář jeho střelu ukryl do lapačky.
01:56
Kverka nahodil puk do útočného pásma, kde se ho zmocnil Bilčík.
01:02
Kadlecovo nahození zablokoval jeden z obránců Třebíče.
00:13
Úvodní vhazování vyhráli hosté, ale rychle přicházejí o puk.
00:01
Oba celky jsou připraveny na ledové ploše. Zároveň probíhá slavnostní předání nových vlajek pro kadaňský fanklub.
Na ledě probíhá světelná show a představuje se nové logo fanoušků SK Kadaň.

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Charousek, Tejnor, Szathmáry Trefný, Rohan, Drobný, Černý – Sloboda, Kaše, Chrpa – Hlava, Hejcman, Kadlec – Vrána, Kverka, Vaněk – Ringler, Šťovíček, Huňady

SK Horácká Slavia Třebíč: Šindelář (Svoboda) – Malena, Bartoň, Niko, Štindl, Bilčík, Přibyl, Šaur – Erat, Dolníček, Švec – Kusko, Polodna, Pekr – Wasserbauer, Miškovský, Zohorna – Šik, Čech, Psota.
Sportovní klub Kadaň

Černožlutí se drží na 5. místě se 49 body. Kadaňské drží na horních příčkách tabulky především domácí zápasy, kde až do poloviny listopadu neprohráli v základní hrací době. V posledním zápase zajížděli kadaňští do Českých Budějovic. Černožlutým nevyšel začátek zápasu a už po čtyřech minutách prohrávali 2:0. Motor v první třetině přidal ještě třetí branku a vítězství si pohlídal. Nejproduktivnějšími hráči domácích jsou Marek Račuk(13+17) a Jakub Chrpa(9+8), zadní vrátka hlídá Tadeáš Dvořák spolu s novým mužem v kadaňském brankovišti – Jakubem Čechem.
SK Horácká Slavia Třebíč

Bílé hvězdy se nacházejí na osmém místě se 48 body. Ztrácejí tedy pouhý bod na svého dnešního soupeře. V posledním zápase přijela na led Horácké Slavie pražská Slavia. Na první branku pražanů ze sedmé minuty našel odpověď Pekr, na druhou už třebíčští odpověď nenašli. Třebíč se potýká s nízkou produktivitou – 81 branek je třetí nejnižší počet vstřelených branek z celé WSM ligy. Na druhé straně čtvrtý nejnižší počet obdržených branek poukazuje na výborné výkony brankářů Vejmelky a Šindeláře. Nejproduktivnějšími hráči jsou s 23 body David Dolníček(10+13) a Matěj Pekr(11+12), který za posledních 5 zápasů nasbíral 9 bodů za 4 branky a 5 asistencí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.