Poslední třetina již nabídla pouze jeden gól. Domácí inkasovali po odvolání brankaře a utkání tak končí za stavu 2:5.

Z mé strany je to dnes vše. Přeji hezký zbytek večera.
59:17
Jestřábi právě vstřelili branku!
JAKUB ČUŘÍK dohnal kotouč v pásmu domácích a nasměroval ho do prázdné klece. Asistence: Martin Novák, Patrik Moskal.
58:42
Kotouč se dostal do středního pásma a domácí jsou nuceni se vracet.
57:41
Pavelka zůstává na střídačce. Litoměřice to zkoušejí v šesti.
57:41
Doležal pálil z mezikruží, ale kotouč se odrazil k bočním mantinelům.
Dnešní utkání sleduje 1050 diváků.
57:33
Oddechový čas pro domácí.
57:33
Domácí pálí jednu střelu za druhou. Horčička ale zatím reaguje bezchybně.
56:29
Nedvídek z mezikruží trefuje Horčičkovu vyrážečku.
55:53
Jestřábi posílají kotouč mimo své pásmo. Domácí jsou nuceni se pro něj vracet.
55:15
Domácí se usidlují v útočném pásmu.
54:39
Illéš rozechvěl síť Pavelkovy klece z vnější strany.
54:09
53:30
Čuřík nakonec do útočného pásma prorazil. Ihned vystřelil, ale kotouč letěl mimo bránu.
52:50
Domácí vyhazují kotouč. Hosté mají problémy se do pásma vrátit.
52:09
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Petr Přeučil – 2 min., hrubost).
52:02
51:06
Doležal střílel od modré, ale kotouč trefil bránícího hráče hostí. Vzápětí kotouč letí do pásma domácích.
50:28
Švagrovský dostal velkou šanci dobře zakončit kombinaci, ale puk mu před polootevřenou klecí ujel.
50:02
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Tomáš Protivný – 2 min., hrubost).
49:23
49:14
Domácí znovu vyhazují puk do pásma hostí.
48:22
Stadionu se daří vyhodit kotouč. Na chvíli tak zdržují přesilovku hostí.
47:52
Hosté se usídlili v útočném pásmu a kombinují.
47:23
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Lukáš Nedvídek – 2 min., podražení).
46:48
Tentokrát se icingu dopouští Litoměřice.
46:14
46:11
45:23
Hosté vyhazují kotouč zpět k Pavelkovi.
44:44
Luňák v oslabení pronikl do útočného pásma, ale jeho střelu vykryl Toman.
44:11
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jakub Illéš – 2 min., hákování).
43:21
Zakázané uvolnění Prostějova vrací hru před Horčičku.
42:23
Domácí se také v útočném pásmu dlouho neudrželi. Hra se zatím spíše jen přesouvá ze strany na stranu, ale střely k vidění nejsou.
41:38
Hosté se protlačili do útoku, ale kotouč z první střely letěl do ochranné sítě.
41:01
Piegl se pokusil kotouč přihrát dopředu, ale byl obklopen a kotouč získali hráči Prostějova. Než se ale dostalo na střelu, puk si Stadion opět převzal.
40:06
Domácí se krátce po vhazování přesouvají před Horčičku.
40:01
Podobně jako v první třetině se jako prvním podařilo skórovat domácím. I tentokrát ale Prostějov rychle vrátil úder a zanedlouho se mu podařilo vstřelit další gól. Třetí třetina tak začne s dvougólovým náskokem hostí.
Další třetina začne přibližně v 18:45.
40:00
38:49
Toman ve středním pásmu získal puk a sám se rozjel na Horčičku. Bekhendem pak trefil Horčičkovu výstroj.
37:42
Přeučil zmařil přihrávku hostí ve středním pásmu. Domácí jsou již v plném počtu a pokračují do útoku.
37:18
Drtina střílel od modré, ale bránu minul.
36:42
Luňák zmařil přihrávku domácích a okamžitě z blízkosti střílel na Pavelku. Kotouč však bránu těsně minul.
36:13
Hosté se zatím drží v útočném pásmu a kombinují.
35:42
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Kalla – 2 min., hrubost).
35:15
Kalla s Kalužou bojují za Horčičkou o kotouč.
35:00
Prostějov se při útoku dostává do ofsajdu.
33:48
Šlahař s Krejčíkem jeli na samotného Pavelku. Lukáš Krejčík jednoduše přihrál JAKUBU ŠLAHAŘOVI, který poslal puk do klece. Asistence: Lukáš Krejčík.
32:35
32:25
Domácí zatím neposkytují mnoho šancí hostům pro střelbu.
31:37
Domácí kotouč vyhazují do pásma hostí.
30:59
Domácí se zmocnili kotouče a zdržují přesilovku Prostějova.
30:35
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Zdeněk Doležal – 2 min., sekání).
29:10
Kotouč se octl v houfu Prostějovských připravených před Pavelkou. Ve zmatku se procpat kotouč do brány povedlo LUĎKOVI KUNCKOVI. Asistence: Lukáš Luňák, Patrik Husák.
28:54
Čuřík z průniku pohotově vystřelil po zemi. Pavelka dostal puk mezi betony.
28:12
Litoměřice právě vstřelily branku!
JAROSLAV KALLA si najel do kruhu pro vhazování a přímou střelou poslal puk pod horní tyč prostějovské klece. Asistence: Zdeněk Doležal, Milan Toman.
27:40
Zdeněk Doležal střílel z průniku a Horčička opět situaci vyřešil lapačkou.
26:39
Dvouminutový trest si odsedí Lukáš Krejčík (PRO) – nedovolené bránění.
25:34
Do útoku se vracejí domácí. Kalla rozechvěl síť Horčičkovy branky. Naneštěstí pro domácí pouze z vnější strany.
24:34
Nyní jsou v útoku hosté. Pavelka je nucen zasahovat.
24:01
Kopta pohotově po vhazování před Horčičkou vystřelil na branku. Horčička puk dostal do lapačky.
23:34
Přeučil úspěšně maří přihrávku hostí. Hra se zpět dostává k Horčičkovi.
23:02
22:40
Tomanovi se nepovedla přihrávka a toho využívají hosté. Ti kotouč poslali až do pásma domácích.
21:49
Kalla trefil od modré Horčičkův beton.
21:02
Horna přihrál opět připravenému Přeučilovi před bránou, ale ten byl faulován. Na trestnou půjde Marek Drtina (PRO) za držení – 2 minuty.
20:25
Berger pálil od mantinelu směrem na Horčičku, kde byl připravený Přeučil. Ten se pokusil kotouč za Horčičku procpat, ale v cestě mu stál beton.
20:03
Úvodní vhazování vyhrávají domácí.
20:01
Na první gól se čekalo poměrně dlouho, ale nakonec se do vedení dostali právě kališníci. Jejich vedení ale o minutu později přerušili hosté po úspěšné kombinaci a zanedlouho se sami dostali do vedení. V druhé dvacetiminutovce tak budou Jestřábi začínat s gólovým náskokem.
Další třetina začne přibližně v 17:51.
20:00
19:45
Ofsajd domácích.
19:38
Doležal skončil na zemi za Horčičkovou bránou. Po chvíli pomalu odjíždí na střídačku.
18:46
Prostějov rychle využívá přesilovky. JAKUB ČUŘÍK vyjel zpoza brány, obkroužil Pavelkovu klec a kotouč poslal do sítě. Asistence: Martin Novák, Patrik Moskal.
18:25
Drtina jen těsně z modré minul Pavelkovu klec.
17:42
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Milan Toman – 2 min., hákování).
15:31
Pavelka byl po předchozím zákroku nepřipraven na TOMÁŠE PROTIVNÉHO, který obdržel puk zpoza branky od Čuříka. Protivný kotouč poslal do odkryté části jeho klece. Asistence: Jakub Čuřík, Martin Novák.
14:31
Kotouč, který se odrazil od obránce hostí se dostal přímo na hůl ONDŘEJE KOPTY, na kterého Horčička nebyl připraven. Ten kotouč poslal přímo do sítě. Asistence: Lukáš Vantuch.
14:20
Domácí se opět při pokusu zaútočit dopustili zakázaného uvolnění.
13:21
Ofsajd Prostějova.
13:08
Doležal vystřelil z mezikruží a Horčička opět pohotově zareagoval chycením puku do lapačky.
12:47
Illéš z úniku trefil Pavelkův beton.
12:16
Venkrbcovu střelu zablokoval Mikliš holí.
11:56
Moskal jel na samotného Pavelku, ale v tu ránu rozhodčí píská ofsajd.
10:47
Rudl zkusil střílet na modré z přihrávky, ale kotouč netrefil a domácí ho dostávají do své moci.
10:30
Jestřábi se při útoku dopouštějí ofsajdu.
09:40
Toman střílel z modré, ale puk trefil bránícího hráče Prostějova.
08:51
Novák zkusil vystřelit z blízkosti na Pavelku, ale trefil jen jeho beton.
08:30
Horna pálil dělovku z mezikruží. Horčička pohotově zachytil kotouč do lapačky.
07:34
Doležal rovněž dostal výbornou šanci v úniku. Byl ale obklopen natolik, že nedokázal přesně zamířit.
06:27
Beránek obdržel dlouhou přihrávku a střílel na volného Horčičku od modré. Ten kotouč zastavil svým betonem.
05:58
05:51
Toman poslal puk z domácího pásma až za Horčičkovu klec. Zakázané uvolnění.
05:22
Hosté znovu vyhazují a na chvíli se osvobozují.
04:42
Pavlas se Šulcem si chvíli přihrávali na modré a nakonec se kotouč dostal k Hornovi. Ten trefil Horčičkův beton.
04:15
Novák vyhazuje směrem k Pavelkovi.
03:58
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Patrik Husák – 2 min., nedovolené bránění).
03:32
Hosté se dopouštějí faulu. Domácí získávají výhodu.
02:30
Beránek rychle zkusil vystřelit z otočky, ale Horčička kotouč vykryl lapačkou.
02:16
Tentokrát se icingu dopouští Jestřábi. Hra bude nadále pokračovat před Horčičkou.
01:33
Tentokrát se do ofenzívy dostaly domácí, ale kotouč rychle ztrácejí.
00:46
Luňák s kotoučem vnikl do útočného pásma a hosté se pokoušejí vystřelit.
00:28
Zakázané uvolnění Litoměřic. Vhazovat se bude před Pavelkou.
00:03
V úvodním vhazování zvítězil Prostějov, ale omylem poslal kotouč do pásma domácích.
00:01

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Toman, Bílek, Pavlas, Piegl, Šulc, Mikliš, Bažant – Kalla, Doležal, Švagrovský – Horna, Berger, Přeučil – Kopta, Nedvídek, Vantuch – Krátoška, Valášek, Beránek – Racek. Trenér: Říha.

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Drtina, Vokurka, Mojžíš, Rudl, Husák, Protivný, Kaluža – Luňák, Venkrbec, Kuncek – Novák, Moskal, Čuřík – Šlahař, Illéš, Krejčík. Trenér: Přecechtěl.

Rozhodčí: Grech – Svoboda, Maštalíř.
LHK Jestřábi Prostějov

Jestřábi se aktuálně drží na 6. příčce tabulky. Rovněž si z posledních tří zápasů vybojoval Prostějov celkem 6 bodů. V zápase s Třebíčí se Prostějovským podařilo skórovat jako prvním. Na odpověď se čekalo do další třetiny a ke konci to vypadalo, že se bude prodlužovat. Jestřábi ale krátce před koncem navýšili a zajistili si výhru v základní hrací době. V domácím prostředí hráli Jestřábi s Mostem. Na gól se muselo čekat do konce první třetiny a ten si mohli připsat právě Mostečtí. Druhá třetina však nabídla vyrovnání a následný gólový náskok. Ten si udrželi až do konce utkání. V posledním zápase se Jestřábi vydali do Jihlavy. První se z gólu sice radoval právě hostující Prostějov, ale Jihlava krátce poté skórovala hned dvakrát po sobě a výhru si potvrdila na konci utkání dalším gólem. Jestřábi tak v Jihlavě prohráli 1:3.
HC Stadion Litoměřice

Kališníci se aktuálně nacházejí na 9. místě v tabulce s 66 body. V posledních třech zápasech vybojovali Litoměřičtí celkem 6 bodů. Nejprve se severočeští hokejisté vypravili do Přerova, který i ve čtvrtém střetnutí dokázali porazit. Tentokrát se však zápas dostal až do samostatných nájezdů a tak se Stadion musel spokojit se dvěma body. V následujícím zápase do Litoměřic dorazil lídr tabulky – Rytíři Kladno. Ti krátce po začátku inkasovali a domácím se podařilo získat plný počet bodů, neboť utkání nakonec skončilo ve prospěch kališníků – 3:1. V posledním utkání se Litoměřice v Benátkám s tamním týmem. Benátky se prosadily již v první třetině, zatímco Stadion musel čekat na svůj první gol až do poslední dvacetiminutovky. Ke konci však Benátky dokázaly opět navýšit, ale odpověď Litoměřic tentokrát přišla mnohem rychleji. Zápas se tedy protáhl až do nájezdů, kde byly ale úspěšnější domácí – 2:3sn pro Litoměřice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.