Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Salith Šumperk: David Roupec
HC Zubr Přerov: David Šťastný
Ve třetí třetině ještě dokázal snížit stav utkání na 2:3 Tomáš Fořt ale to bylo vše co jsme ve třetí třetině viděli. Přerov si tak ze Šumperského zimního stadionu odváží všechny body.
59:35
Holíkova střela z modré zaplula rovnou do lapačky Šimbocha.
59:11
Svoboda odjíždí na střídačku, Šumperk to zkouší se šesti hráči v poli.
59:00
Roupec s pukem za vlastní bránou, do konce třetiny zbývá jedna minuta.
58:35
Oddechový čas pro domácí.
58:00
Šumperk teď blbě střídal a Přerovu se tak naskytla dobrá šance, Goiš poslal puk na Popelku a toho skvěle dokázal vychytat Svoboda.
56:58
Fořt zpoza branky poslal puk na Vrdlovce, jeho pokus zastavil hostující gólman ramenem.
56:09
Puk na střídačce Zůbrů, vhazuje se ve středním pásmu.
55:25
Prokop pálil z modré velmi nepřesně.
55:15
Přerovská branka je posunuta, rozhodčí přerušuje hru a nařizuje vhazování před Šimbochem.
54:03
Útočnou akci draků zastavuje odpískaný ofsajd.
53:02
Šimboch si proti Holíkově střele vyjel daleko ze své brány.
52:51
Nepřesná rozehrávka Šumperka končí na zakázaném uvolnění.
52:35
Půhoný s pukem za vlastní bránou, obě mužstva mezitím střídají.
49:55
Draci právě vstřelili branku!
Draci využívají dlouhou početní výhodu. Vrdlovec přesným pasem našel volného TOMÁŠE FOŘTA, který následně dokázal puk poslat pod horní tyčku Šimbochovy brány. Asistence: Daniel Vrdlovec, Jan Zdráhal.
49:35
Sedlákovu střelu z modré likviduje hostující gólman svým levým betonem.
48:54
Nakonec za pomoci svých spoluhráčů odjíždí na střídačku, nejspíše byl pukem zasažen do nohy.
48:54
Grof se položil do Holíkové střely a zůstává ležet na ledě.
48:30
Hosté se v oslabení dostali do přečíslení dva na jednoho, Šťastný tuto situaci nevyřešil ale vůbec dobře.
48:03
Šťastný vyhazuje puk přes všechny čáry, hosté odjíždí rychle střídat.
47:36
Šimboch si připisuje zákrok betony po střele Fořta.
47:20
Dostálek vyváží puk z obraného pásma.
46:52
Hosté budou hrát v oslabení. Dvě plus dvě minuty za vysokou hůl dostává Filip Stoklasa.
46:37
Milfait vyslal střelu zpoza obránců, Šimboch byl ale pozorný a tento pokus vyrazil betony.
45:58
Odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti, vhazuje se ve středním pásmu.
45:30
Sýkorova tvrdá střela orazítkovala betony domácího strážce svatyně.
44:54
Ostřanský se s pukem dokázal prokličkovat až do útočného pásma, tam se na modré rozhodl ke střele, která skončila vysoko nad bránou Šimbocha.
44:29
Zakázané uvolnění domácího celku, vhazuje se po levici Svobody.
44:10
Grofova střela z modré byla sražena mimo bránu.
42:51
Milfait zpoza branky nabil kotouč Zdráhalovi, jeho tvrdý projektil skončil jen těsně vedle hostující svatyně.
42:38
Ostřanský přenechal puk mezi kruhy Šimunovi, jeho následná střela byla ale hodně nepřesná.
42:05
Chmelířovu střelu z modré schoval Svoboda do své lapačky.
41:32
Další střela v podání Pláška končí na hrudi hostujícího gólmana.
41:20
Plášek si s pukem vyjel před bránu odkud následně dokázal i vystřelit. Šimboch jeho pokus schoval do své výstroje.
40:48
Drtilovi utekl puk z hokejky a domácí hráči se rychle musí vracet.
40:20
Svoboda si hned z úvodu třetí třetiny připisuje zákrok lapačkou po střele Pšurného.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:42.
Přerov ve druhé třetině dokázal zvýšit stav utkání na 0:2 a to když se dokázal trefit David Šťastný. Domácí ovšem za minutu dokázali snížit stav utkání na 1:2, po zásluze Davida Roupce. Zubři si své dvoubrankové vedení dokázali vrátit v dvaatřicáté minutě, z přesilovky se dokázal trefit Marek Sikora.
Do třetí třetiny tak budeme vcházet za stavu 1:3.
40:00
39:20
Tvrdá střela v podání Dostálka, Svoboda měl dobrý výhled a střelu zlikvidoval svými betony.
39:11
S Mataiovou střelou měl Svoboda problémy.
38:46
Šimboch měl se střelou Pláška problémy, ty nakonec museli řešit jeho spoluhráči.
37:51
Svoboda si připisuje další zákrok, po střele Dostálka musel zasahoval lapačkou.
37:31
Matai poslal puk na Goiše, ten kus černé gumy nedokázal ideálně trefit.
36:42
Nepřesná rozehrávka hostů končí na zakázaném uvolnění.
35:15
Dostálkovu střelu likviduje domácí gólman vyrážečkou.
34:55
Pšurného pokus bekhendem končí těsně vedle.
34:20
Jakub Matai pálil, Svoboda zasahoval levým betonem.
33:34
Fořtovu střelu likviduje hostující gólman betony.
32:48
Brunec poslal puk mezi kruhy na Pláška, jeho následnou střelu likviduje Šimboch vyrážečkou.
32:35
Šimboch zasahoval proti střele Kauta svou lapačkou.
31:26
Přerov právě vstřelil branku!
Zubři využívají svoji první přesilovku v zápase. Sýkora nabil puk MARKOVI SIKOROVI, který jej následně dokázal nasměrovat k levé tyčce Svobodovy brány. Asistence: Tomáš Sýkora, Jakub Ferenc.
31:12
Šumperk vyhazuje puk přes všechny čáry a odjíždí rychle střídat.
30:46
David Roupec (SUM) dostává dvě minuty za sekání.
30:40
Další střela hostů, tentokrát pálil Matai, Svoboda opět zasahoval betony.
30:33
Sikorovu střelu vyráží Svoboda betony.
30:03
Přerov se po delší době ustálil v obraném pásmu Šumperka.
29:02
Drtil nahodil kotouč směrem k hostující bráně, Juraj Šimboch ho raději schoval pod svou lapačku.
28:58
Puk v hloučku těl u mantinelu, rozhodčí hru přerušuje a nařizuje vhazování před Šimbochem.
28:34
Hořavovu střelu kryje Svoboda svými betony.
28:24
Sedlák s pukem za vlastní bránou, obě mužstva střídají.
27:34
Hostující gólman si teď proti Pláškově střele vyjel hodně z brány, puk má někde pod svými betony.
27:03
Ze středního pásma to zkusil Holík, Šimboch puk rychle vytřepává ze své lapačky a rozehrává ho na hole svých spoluhráčů.
26:50
Drtil poslal puk na Kauta, ten od modré vystřelil vysoko nad hostující svatyni.
26:22
Šimboch se teď rozhodně nenudí. Nyní musel krýt střelu Tomáše Fořta.
26:03
Sedlákova tvrdá střela z modré končí těsně vedle hostující brány.
25:55
Střela Zdráhala byla přizvednuta do ochranné sítě, vhazuje se po levici Šimbocha.
25:40
Puk mezi diváky, vhazuje se v obraném pásmu Zubrů.
25:00
Střela Tomáše Drtila končí na horní tyči Šimbochovy brány.
23:59
Kaut se dokázal s pukem dostat až před Šimbocha, tam ještě kotouč přenechal Šebkovi, tomu ovšem jeden z hostujících hráčů nedzvedl hokejku a znemožnil mu tak vystřelit.
23:45
Zakázané uvolnění Šumperka, vhazuje se po levici Svobody.
21:33
Draci ovšem rychle střílí kontaktní branku. DAVID ROUPEC dostal nabito od Šebka, na jeho tvrdou střelu, která šla k pravé tyčce, nestihl Šimboch zareagovat. Asistence: David Šebek, Jiří Půhoný.
20:40
Pšurného střelu vyrazil Svoboda před sebe, tam se v hloučku těl dokázal nejlépe zorientoval DAVID ŠŤASTNÝ, který dokázal kotouč poslat pod betony domácího gólmana. Asistence: Roman Pšurný, Vlastimil Dostálek.
20:15
Šťastného střela bekhendem končí mimo tři tyče domácí brány.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:52
Máme za sebou první třetinu dnešního zápasu. Přerov byl ze začátku třetiny aktivnějším mužstvem na ledě, což stvrdil také brankou z desáté minuty. Šumperk si ale poté začal tvořit také nebezpečné šance, to na tom ovšem nic nemění že do kabin odcházíme za stanu 1:0 pro Zubry.
20:00
19:10
Přerov už se radoval ze vstřelené branky, rozhodčí však rozpažuje a ukazuje že puk byl na brankové čáře.
19:00
Ferencovu střelu z modré zlikvidoval Svoboda betony.
18:45
Vágner pálil z modré do jeho střely se položil Kaut.
17:55
Z velkého úhlu to zkusil Popelka, domácí gólman byl pozorný, puk má ve své výstroji.
17:41
Goišova střela z modré, Svoboda zasahuje svou vyrážečkou.
16:51
Šebek poslal puk na modrou na Roupce, jeho následná střela byla sražena do rohu kluziště.
15:58
Zakázané uvolnění Zubrů, vhazuje se po levici Šimbocha.
15:34
Ve velké šanci se objevil Vrdlovec, ten dostal pěknou přihrávku od Fořta, Šimboch byl ovšem pozorný a dokázal rychle přesunout svůj pravý beton.
14:55
Haas s Dostálkem v souboji o puk u mantinelu, rozhodčí nakonec hru přerušuje a nařizuje vhazování před Svobodou.
14:33
Chmelíř na ledě, Přerov je kompletní.
14:29
Šimunova střela končí ve výstroje Šimbocha. Následně se před bránou strhla menší šarvátka, rozhodčí ale vylučovat nebudou.
14:11
Kombinace v podání Šebka, Roupce a Kauta. Prvně jmenovaný nedokázal dobře trefit puk a hosté následně vyhazují puk přes všechny čáry.
13:18
Hostům se teď dvakrát po sobě dokázali osvobodit.
13:00
Přerov ve čtyřech.
12:48
Holíkova střela sražna mimo bránu.
12:33
Hosté jdou do tří. Dvě minuty za sekání dostává Lukáš Chmelíř (PRE).
12:15
Puk na střídačce hostů, vhazuje se před Šimbochem.
11:50
Šumperk kombinuje v obraném pásmu Přerova.
11:16
Roupcova střela z modré končí v Šimbochově výstroji.
11:00
Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Marek Sikora (PRE) dostává dvě minuty za podražení.
10:45
Střela Zdráhala končí na betoně Šimbocha.
09:23
Hosté se ujímají vedení 1:0. Popelka poslal puk napříč pásmem na JIŘÍHO GOIŠE, ten dokázal trefit kotouč se štěstím tak, že se Svobody překutálel přes beton až za jeho záda. Asistence: Michal Popelka, Jan Sedlák.
08:50
Hosté vyhodili puk tak aby to nebylo zakázané uvolnění a odjeli rychle dostřídat své hráče.
08:43
Zakázané uvolnění Přerova, hra se stěhuje před Šimbocha.
07:48
Na druhé straně taktéž šance dva na jednoho. Šťastný přihrával puk Pšurnému, tomu ale jeho střela nesedla a letěla hodně mimo bránu.
06:54
Šumperk v šanci dva na jednoho. Brunec přihrával puk Vrdlovcovi, ten dokázal trefit betony Juraje Šimbocha.
05:34
Sýkora pálil z pravého kruhu, Svoboda byl připravený a puk schoval do své lapačky.
04:45
Svoboda ležel na ledě čehož se snažil využít Pšurný, který chtěl objet branku a zasunout kotouč do klece, domácí gólman však natáhl svou ruku k pravé tyči a zamezil tak téměř jasné brance.
04:40
Nebezpečnou střelu Grofa vyrazil Svoboda svým betonem před sebe a tak musel ještě čelit dorážce z hole Dostálka.
04:25
Matai přenechal puk Hořavovi, ten si s ním ještě najel mezi kruhy, jeho následná střela končí ve výstroji domácího gólmana.
03:56
Puk v hledišti, vhazuje se ve středním pásmu.
02:55
Svoboda si připisuje zákrok vyrážečkou proti střele Sikory.
02:20
Hru teď tvořila řada nepřesných rozehrávek, tu ale nakonec uklidňuje Hořava, který s pukem zajel za vlastní bránu.
01:49
Šimboch má puk v lapačce po střele Prokopa.
00:45
Svoboda opět zasahuje, střelu Sýkory likviduje svou vyrážečkou.
00:26
První šanci si však vytvořil Přerov. Svoboda musel proti střele Dostálka rychle položit své betony na led.
00:01
Úvodní buly vhozeno, jako prví se puku ujali domácí hráči.
00:01

Salith Šumperk: Svoboda (Zelenka) – Zdráhal, Sedlák T., Holík, Drtil, Prokop, Roupec, Petira – Brunec, Vrdlovec, Fořt – Kaut, Šebek, Půhoný – Haas, Plášek, Šimun – Ostřanský, Milfait

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Vágner, Ferenc, Hořava, Sedlák J., Šnajnar, Běhal – Šťastný, Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Matai, Popelka – Blinka, Král, Kovařík

Rozhodčí: Přikryl – Hanzlík, Novák.
Salith Šumperk
Šumperk se v tabulce nachází na poslední pozici se ztrátou čtyř bodů na předposlední Most. Draci si z posledních tří venkovních zápasů nedovezli ani jeden bod. Naposledy svěřenci Radka Kučery a Libora Pivka bodovali 24.10, to když na domácím ledě dokázali porazit Havířov 5:2. Zároveň tato výhra byla pro draky první domácí výhrou v sezóně.
Nejproduktivnějším hráčem Šumperka je Jiří Půhoný, který má na svém kontě čtrnáct bodů za sedm branek a stejný počet asistencí.
HC Zubr Přerov
Přerov se po dvacátém kole WSM ligy nachází na dvanácté pozici se ziskem čtyřiadvaceti bodů. Z posledních jedenácti utkání dokázali Zubři vyhrát pouze dvě utkání (proti Jihlavě 3:2 a proti Havířovu 3:0).V pondělním zápase proti Ústí nad Labem začal Přerov dlouhou sérii venkovních zápasů, kde se na ledě soupeřů představí hned šestkrát v řadě.
Nejproduktivnějším hráčem Zubrů je Vlastimil Dostálek, ten má na svém kontě dvaadvacet bodů za patnáct branek a sedm asistencí.
První vzájemný duel mezi těmito celky vyšel lépe Šumperku, ten dokázal zdolat Přerov na jejich ledě poměrem 3:5.
Dobrý den, vítáme vás u on-line přenosu 21. kola WSM ligy, ve kterém se utkají týmy Salith Šumperk a HC Zubr Přerov. Úvodní buly je naplánováno na 18:00.