59:58
Domácí kombinovali a kombinovali až se puk dostal k Roubíkovi, který vystřelil. Jeho ránu však Svoboda zachytil. Teď už domácí gól nejspíše nestihnou.
59:09
Domácí hrají v šesti!
59:09
Domácí se probojovali do útočného pásma.
58:32
Zakázané uvolnění Slovanu zajišťuje vhazování po levici Volkeho.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty dnešního utkání a stále o jeden gól vede Šumperk.
57:57
Vhazování po levici Svobody.
57:20
Šumperk prováží puk za Volkeho kde se snaží udržet hru co nejdéle.
56:41
Domácím se daří si vytvořit tlak.
55:56
Nyní se jim však vůbec nedaří dostat se do útočného pásma.
55:00
Domácí už mají jen 5 minut na vyrovnání.
54:55
Nahození do lapačky Svobodovi provedl nyní Kuchler.
Dnešní utkání sleduje 583 diváků.
54:26
54:21
Jan Pohl odjíždí na střídačku.
53:59
Hostím se daří vyhodit kotouč za Volkeho.
53:37
Domácí si jen přihrávají okolo brány hostí, ale zatím nevystřelili.
52:26
Vyloučen Tomáš Sedlák (SUM) na dvě minuty za držení protihráče.
52:15
Byla signalizovaná výhoda pro domácí.
51:57
Další útočná akce Slovanu končí zákrokem gólmana hostí, který má puk pod lapačkou.
51:10
Ani Kuchlerova střela z levého kruhu neprošla až za záda Svobody.
50:43
Brož prokličkoval celým hřištěm z vrcholu pravého kruhu, odkud trefil betony Svobody.
49:32
Sedlákova střela od modré skončila v lapačce Volkeho.
48:42
Domácí mermomocí jdou po gólu, ale Šumperk vždy okamžitě proveze puk do obranného pásma Slovanu.
48:07
Kuchler to taky zkouší z jízdy za modrou čarou, ale ani on na Svobodu nevyzrál.
47:23
Rys se napřáhl za modrou čárou, ale jeho rychlé střele čelil dnes skvělý Svoboda.
46:45
Klozovu střelu z blízkosti Svoboda vyráží mimo.
46:02
Hosté vyhazují za Volkeho.
45:35
Domácí signalizované výhody nevyužili a tak si dvě minuty na trestné lavici odsedí Tomáš Brunec (SUM) na dvě minuty za napadení.
44:57
Nahození Vrdlovce od levého mantinelu chytá Volke do lapačky.
43:45
Po skrumáži před bránou hostí skončil gólman bez hokejky, avšak jeho spoluhráči mu ji podali.
43:01
Zakázané uvolnění Šumperka, po vyražené střele z levého kruhu. Tam se nyní i vhazuje.
42:34
Domácí hrají v plném počtu, ale obránce z první formace si na trestné lavici ještě deset minut.
42:24
Volke zachytil střelu Drtila od modré mezi betony.
42:01
Domácí mají puk na holích a projíždějí ve středním pásmu.
40:34
Vyloučen na dvě plus deset minut za zásah do oblasti hlavy a krku byl Jan Pohl (UNL).
40:01
Ve druhé části jsme se dočkali více gólů než v první části a to o pět. Všechny byly však velmi rychle za sebou. Hostím se podařilo vstřelit tři góly po sobě a tím se dostali do dvoubrankového vedení. To jim však opět chvíli před sirénou zmenšili domácí gólem na 3:4.
Třetí část začne přibližně v 19:45.
40:00
39:03
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí ještě stíhají odpovědět a snížit vedení Šumperka. JAROSLAV ROUBÍK si po přihrávce od Roubíka najel na mezikruží odkud překonal Svobodu střelou pod vyrážečku. Asistence: Jan Kloz a Ondřej Holomek.
38:54
Z brány domácích odjíždí Jakub Soukup a vystřídá ho Martin Volke.
38:54
Draci právě vstřelili branku!
Dalším z hostí komu se podařilo skórovat a zvýšit tak vedení na dvoubrankový náskok je DANIEL VRDLOVEC. Asistence: Ladislav Havlík, Jan Milfait.
37:51
Hosté se poprvé ujímají vedení v tomto zápase. Ihned po vhazování se podařilo po přihrávce Kauta JIŘÍMU PŮHONÉMU a ten zakončil za záda Soukupa. Asistence: Tomáš Kaut.
37:48
Havlík vystřelil nečekaně z levého kruhu, jeho rychlou střelu okamžitě chytá Soukup do lapačky.
36:53
Dalecký po souboji u mantinelu vybojoval puk a vypálil do náruče Svobodovi.
35:22
Mnoho nepřesností probíhá mezi přihrávkami u obou týmů.
34:58
Melka dostal přihrávku od Ryse a z mezikruží poslal ráznou střelu přesně gólmanovi hostí do náruče.
34:03
Pohl si projel sám až mezi kruhy odkud to zkusil sám. Ale Svoboda jeho ránu vyrazil.
33:40
V plném počtu je už na ledě i Slovan.
33:19
Hostí hrají v pěti.
33:07
Melkovu střelu vyrazil Svoboda na poslední chvíli před sebe. Pro jeho štěstí tam nebyl nikdo k dorážce.
32:23
Brož to zkoušel z vrcholu pravého kruhu, ale natrefil pouze na betony Svobody.
31:40
Jan Pohl (UNL) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
31:19
Při útočné akci domácích skočil do vlastní brány Sedlák, který si nyní odpyká trest. Tomáš Sedlák (SUM) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry úmyslném posunutím brankové konstrukce.
31:04
Jakub Soukup nyní drží svůj tým několika skvělými zákroky.
30:38
Holík vystřelil od modré přímo do náruče brankáře Slovanu.
30:03
Domácí se horko těžko dostávají z obranného pásma. Podařilo se to až nyní první formaci.
28:43
Sedlákovu střelu od modré se Pláškovi nepodařilo tečovat do volné části branky a domácí se na chvíli osvobozují.
27:13
Hosté opět vyrovnávají! Fořt vystřelil z mezikruží do betonů vyjetého Soukupa z brány. Puk se odrazil přímo na hůl TOMÁŠE DRTILA, který puk jen poslal do odkryté brány za vyjetého Soukupa. Asistence: Tomáš Fořt.
26:49
Roubík opět úřadoval v okolí brány hostí. Puk dokonce i projel okolo odkryté části branky, ale za brankovou čáru se ho posunout nepodařilo.
25:28
Látal vystřelil z první od modré, ale Svoboda byl připraven.
25:24
Ofsajd hostí.
24:16
Brož prokličkoval s pukem až těsně před gólmana hostí. Tam jej však zastavil obránce Šumperka.
23:20
Zakázané uvolnění hostí. Vhazuje se po levici Svobody.
22:23
Holomkovu ránu od modré se Svobodovi tentokrát podařilo vyrazit.
21:25
Holík vystřelil z levého kruhu na lapačku Soukupa.
20:29
Domácí se však nenechali zaskočit a ihned vracejí hostím stejnou kartou – gólem. VLADIMÍR BROŽ poslal ráznou střelu od modré a tato střela projela Svobodovi, který vůbec neviděl, mezi betony až za jeho záda. Slovan si tak ihned navrací své vedení. Asistence: Antonín Melka a Jiří Rys.
20:10
Hosté v oslabení po deseti sekundách poslali ledovou sprchu na domácí vyrovnávajícím gólem. Havlík přihrál na pravý kruh KARLU PLÁŠKOVI, který zakončil do brány domácích. Asistence: Ladislav Havlík.
20:01
V první dvacetiminutovce už to vypadalo, že bude skóre 0:0. Po celou dobu se hrál velmi vyrovnaný hokej. Oba brankáři předváděli skvělé výkony. Nakonec se podařilo minutu a jedenáct vteřin před koncem skórovat domácímu kanonýrovi Jaroslavu Roubíkovi. Stav utkání je tak po první třetině 1:0.
Druhá část začne přibližně v 18:50.
20:00
19:42
Vyloučen Tomáš Kaut (SUM) na dvě minuty za sekání.
18:49
Domácí otevírají skóre chvíli před koncem první třetiny. JAROSLAV ROUBÍK dostal od Brože přihrávku ve středním pásmu. Najel si na pravý kruh a ukázkovou bekhendovou střelou zakončil pod lapačku brankáře Šumperka. Asistence: Vladimír Brož a Ondřej Holomek.
18:27
Pohl přihrál najíždějícímu Klozovi, který přihrávku nezachytil a tak z pohledné akce nic není.
18:04
Při útočné akci domácích byla posunuta brána hostí betonem Svobody. Hra byla přerušena. Vhazovat se bude po pravici Svobody.
16:40
Haas přihrál Bruncovi na pravý kruh, který vystřelil. Jeho zakončení gólman domácích zneškodnil.
15:50
Závar před domácí bránou skončil pro domácí dobře. Puk byl tečovaný do ochranné sítě za Soukupem.
14:52
Merta a Smetana si přihrávali až se druhý jmenovaná odhodlal od modré vystřelit. Gólman Šumperka je však zatím bezchybný.
14:49
14:12
Další vyhození hostí až k Soukupovi.
13:53
Brož vystřelil od modré, ale Svobody se opět blýskl vyrážečkou.
13:35
Hosté vyhazují.
13:19
Rys to zkusil z levého kruhu, Svobodova vyrážečka však byla rychlejší.
12:49
Druhá přesilovka pro domácí celek. Vyloučen Tomáš Drtil (SUM) na dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku mimo hřiště.
12:44
Holomek objel bránu Šumperka, vystřelil, puk se odrazil k volnému Klozovi, kterého střelu Svoboda vyrazil.
11:57
Hra se přelévá ze strany na stranu a týmy si kradou puky z hole na hůl.
10:42
Dalecký projel až ke Svobodovi, ten zkusil zakončení bekhendem, které se gólman hostí pohlídal.
10:02
10:00
Domácí přejížděli v útočném pásmu z místa na místo, až Roubík objel s pukem bránu. Tam si ho však Svoboda bez problému pohlídal.
08:59
Po soubojích u mantinelu se ujali puku hosté a opět vyhazují kotouč do bezpečí přes všechny čáry.
08:36
Až nyní se domácím podařilo usadit se v útočném pásmu a kombinují.
08:09
Hostím se daří ihned vyhodit puk za Soukupa.
08:02
První vyloučení tohoto zápasu. Hostující Ladislav Havlík (SUM) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
07:27
Pohl dostal přihrávku na modrou, projel na střed útočného pásma odkud poslal puk přímo na betony Svobody.
07:23
Rozhodčí ještě zaplňují díru v ledu.
07:23
Po nahození na Svobodu který puk chytá do lapačky, probíhá komerční přestávka.
06:41
Šumperk je nyní aktivnějším týmem a domácí Slovan má co dělat s obranou.
05:29
Drtil vystřelil od modré a navíc jeho spoluhráči bouřlivě doráželi. Soukup tak tak puk udržel před brankovou čárou.
05:02
Za bránou domácích zůstal po střetu ležet Brunec. Po chvíli se však zvedá a jede na střídačku.
04:30
Půhoný projel s pukem přes celé hřiště a ještě stihl ohrozit Soukupovu bránu. Na otevření skóre to však nestačilo.
04:16
Domácí uzavřeli Salith v jejich pásmu.
03:33
Holomkovi se podařilo procpat se mezi několika soupeři s pukem a ještě nahodit na betony Svobody, bohužel se nikdo k dorážce nedostal.
03:05
Puk byl vyhozen mimo ledovou plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.
01:50
Z vrcholku levého kruhu před Soukupem zkusil první střelu Kolář. Soukup byl však připraven.
01:07
Brož projížděl s pukem podél mantinelu a pak na mezikruží a puk si nenechal sebrat ani jedním z hostujících hráčů.
00:39
Hosté se ujali puku ovšem ho vyhodili až do zakázaného uvolnění.
00:15
Úvodní buly vyhrává Slovan a projíždí s pukem do útočného pásma.
00:01
Oba týmy jsou již nastoupeny. Probíhá gratulace trenérovi domácích Tomášovi Marešovi k pondělním padesátým narozeninám.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Holomek, Pohl, Sobotka, Brož, Smetana, Hes, Bernad, Látal – Kloz, Roubík "C", Tenkrát – Kuchler, Melka, Rys – Merta, Andres, Dalecký – Gengel "A", Kopta, Křivohlávek.
Trenéři: Tomáš Mareš.

Salith Šumperk: Svoboda (Zelenka) – Havlík, Holík, Gewiese, Sedlák "A", Zdráhal, Drtil, Bažant – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Kaut, Půhoný, Kolář – Haas, Plášek, Brunec – Ostřanský, Šebek, Jurík.
Trenér: Milan Mazanec.

Rozhodčí: Würtherle – Jílek, Šperl.
Výslekdy 31. kola z pohledu obou týmů:

HC Slovan Ústí nad Labem – ČEZ Motor České Budějovice (1:4)
Branky a nahrávky: 18. Pohl – 10. Heřman (Nouza, Zíb), 17. Babka (Kuchejda, Žálčík), 31. Pajič (Květoň, Chovan), 60. Heřman (Pajič, Zíb).
Rozhodčí: Zubzanda – Coubal, Kokrment.
Vyloučení: 4:6, navíc Kolmann (CEB) TS [SEK].
Diváci: 1 257.
Střely na branku: 30:33.

Salith Šumperk – HC Stadion Litoměřice (0:3)
Branky a nahrávky: 11. Berger (Valášek, Rousek), 22. Beránek (Ondráček), 59. Doležal (Ondráček, Beránek).

Bodů: 44 bodů.
Nejproduktivnější hráč: Jaroslav Roubík – 41 bodů (18+23).
Nejtrestanější hráč: David Tůma – 60 TM.
Úspěšnost brankářů: Jakub Soukup – 90,88 %;
Martin Volke – 83,61 %.
Góly v přesilovkách: 29 (15,93%).

Salith Šumperk:
Postavení v tabulce: 13.
Bodů: 30 bodů.
Nejproduktivnější hráč:Tomáš Fořt – 26 bodů (12+14).
Nejtrestanější hráč: Jan Zdráhal – 26 TM.
Úspěšnost brankářů: Miroslav Svoboda – 92,41 %; Brandon Maxwell – 91,89 %; Daniel Zelenka – 90,99 %.
Góly v přesilovkách: 25 (17,86%).
Dobrý večer dámy a pánové, fanoušci ledního hokeje a především tuzemské WSM Ligy. Na programu v Ústí nad Labem je dnes v rámci 32. kola zápas mezi domácím Slovanem a Salithem Šumperk. V obou zápasech ve kterých se tyto dva týmy v letošní sezóně utkali, zvítězili domácí. Ústecký Slovan si bude chtít určitě připsat i třetí výhru, ale i přes to, že je Šumperk v tabulce předposlední, nebude to mít domácí tým vůbec jednoduché. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00 na zimním stadionu v Ústí nad Labem. Celým zápasem vás bude provázet a příjemnou zábavu vám přeje Barbora Wolfová.