Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, napočtenou u dalších onlajnů.
Poslední třetina už branku nepřinesla. Havířov tak díky drtivému úvodu poráží Most 5:2 a získává důležité tři body. Svému soupeři odskakuje už na rozdíl 8 bodů. Nutno říct, že výhra AZetu je zasloužená, byť hosté nic nevzdali i v závěru byli nebezpeční.
Konec zápasu
59:25
Štumpf zavezl puk do hostujícího pásma, hosté se vzápětí osvobozují.
59:03
Po Hlinkově střele menší potyčka u hostující brány.
58:42
Vyloučení v týmu HC Most (Daniel Hora – 2 min., nedovolené bránění).
58:22
58:03
Běží poslední dvě minuty utkání.
57:04
Řehoř tečoval před Lacem nahození z pravé strany, branku minul o pár centimetrů.
56:28
Kotala vyhazuje..
56:22
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Martin Lenďák – 2 min., podražení).
56:10
AZ vytvořil teď ze středního pásma vytvořil nepropustnou zónu.
55:30
Hosté jsou v posledních minutách zápasu aktivnější, AZ se teď osvobodil jen díky icingu.
55:10
Vhazování ve středním pásmu.
54:47
54:35
Díky Kankovi se AZ osvobozuje ze sevření.
54:10
Havlíčkova střela z levého kruhu proletěla těsně nad brankou Laca.
53:50
Po přihrávce Hory, střílí nepřesně mimo branku Šefl.
53:30
Hosté vytvořili přesilovkový zámek.
52:55
AZ se osvobozuje.
52:47
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Lukáš Anděl – 2 min., podražení).
51:52
Laco vychytal Kubinčáka v jasné gólové šanci.
51:15
Haas s Kotalou dobývali Hüblovo brankoviště, ale nebyli úspěšní.
50:30
Petran nahazuje puk za hostující branku, nikdo z havířovských k němu však nedojel.
49:42
Oddechový čas pro domácí.
49:42
Horovu ránu z levého kruhu Laco tlumí.
49:00
Radek Veselý se dostal do samostatného úniku, který zakončil střelou těsně vedle branky.
48:49
Anděl se už řítil sám na Hübla, ale čárový rozhodčí pískl ofsajd.
47:45
Chrobočkovo nahození od modré Hübl jen vyrazil před sebe, následnou dorážku Štumpfa však zvládl.
47:20
Souboj o puk za hostující brankou. Nakonec vítězný pro domácí.
Dnešní utkání sleduje 1.187 diváků.
46:20
Vhazování před Hüblem.
45:45
Bednař se dostak 2x do nebezpečného zakončení. Poprvé netrefil branku, podruhé rozvlnil boční síť.
45:00
Divíšek se dostal po chybě domácí obrany k puku v mezikruží, svou střelu poslal těsně mimo branku.
44:30
Petran vystihl hostující rozehrávku a zakládá akci AZetu.
44:00
Hra je oboustranně nepřesná. Nevidíme žádné nebezpečné akce.
43:05
Pořízková rozehrávka nepřesná. Puk jde na hokejky hostů.
42:00
AZ usazen v útočnem pásmu, ale do zakončení se nedostal.
40:50
Chrobočkova střela proletěla těsně kolem Hüblovy branky.
40:40
Domácí zakládají útok od své branky.
40:01
Tato část zápasu byla poměrně vyrovnaná, a padlo na obou stranách po jednom gólu. Hosté se zatím udrželi v zápase, ale domácí mají stále tříbrankový náskok.

Třetí třetina, která začne v 19:38, určitě přinese mnoho krásných akcí, protože hosté se budou snažit snížit náskok domácích.
40:00
39:05
Kotalova bomba příklepem míří těsně nad hostující branku.
38:30
Hosté usazení v útočném pásmu, ale honí puk spíš po mantinelech.
37:20
Gřeš našel v mezikruží zcela volného Štumfa, toho však vychytal Hübl.
37:05
Vhazování před Lacem.
36:20
Lenďák na poslední chvíli zblokoval Rulíkovu střelu.
35:30
Na druhé straně Bednář hledal Kotalu před brankou, puk však projel těsně kolem kolem jeho hokejky.
35:02
Skákající puk před Lacem minuli hned dva hostující hráči.
34:23
34:16
34:00
Horova bomba od modré, Laco vyráží, následnou střelu Černého chytá.
33:30
32:57
Kubinčák to chytře zkusil z prudkého úhlu, Laco u tyče pozorný.
32:23
Vyloučení v týmu AZetu Havířov (Kotala J. – 2 min., podražení).
31:36
Pořízek pronikl do útočného pásma ale nekonec puk ztratil.
30:39
Hubáček se dostal jako první k odraženému puku a bombou prověřil připraveného Hübla.
29:23
Most právě vstřelil branku!
PAVEL SMOLKA dostal přesnou přihrávku na modrou a sám před Lacem mu poslal puk pod víko. Asistence Daniel Hora.
28:40
Domácí nepustili hosty z jejich obraného pásma.
28:05
Holomkovu bombu od modré tečuje před Hüblem Gřeš těsně mimo.
27:33
Rychlá akce AZetu s přihrávkou do druhé vlny, puk nakonec končí mimo led.
27:05
Na druhé straně to zkusil Hlinka bekhendem, ale nebyl důrazný.
26:45
Ofsajd hostů.
26:30
Hosté se usadili v útočném pásmu,ale do zakončení se nedostali.
25:30
Smolka zblízka propálil Laca, ale puk se od tyčky odrazil ven z brankoviště.
25:00
Hubáček zkusil svoje štěstí otočkou z poza branky ale Hübla nepřekvapil.
24:27
Domácí opět obléhali hostující branku a tato akce končí Chrobočkovou střelou od modré.
23:26
Hlinka od pravého mantinelu trefuje Hübla do hrudi.
22:56
Mical se prosmekl po pravém křídle a prověřil Lacovu lapačku.
22:23
Laco dvakrát pozorný na svém brankovišti.
21:14
Havířov právě vstřelil branku!
Za aktivní vstup do druhé třetiny jsou domácí odměněni pátou brankou. Od modré střílel mladý obránce David Chroboček a po teči MICHALA HLINKY je to 5:1 pro AZ. Asistence David Chroboček.
21:10
Po střele Hubáčka zasahuje Hübl lapačkou.
20:30
V úvodu začli domácí opět aktivněji a zahrozili hned před brankou Hübla.
20:01
V prvních minutách zápasu byli výrazně aktivnějším týmem domácí, kteří za pár minut vedli již 2:0. Hosté snížili z přesilovky, ale i na tento gól odpověděli domácí dvěma brankami. Pak si hosté vzali timeout, a brankostroj se prozatím zastavil.

Do 2. třetiny jde AZ se skvělým náskokem, ale zápas není u konce a Most může ještě ukazat svou sílu a otočit zápas ve svůj prospěch.

2. třetina začne v 18:50.
20:00
19:45
A ještě jedna gólovka pro AZ – Hubáček však nedokázal protlačit kotouč u tyče přes Hüblův beton.
19:10
Krásná souhra domácích po ose Kalus-Haas-Štumpf, ale Hübl se štěstím pro svůj tým zachránil.
18:32
Teď skončil útok AZetu v rohu útočné třetiny a jsou to hosté, kdo zakládá akci.
17:45
Hosté nahazují puk do útočné třetiny, spěchá za ním Řehoř.
16:50
Gřeš vybojoval puk v rohu útočné třetiny, našel na modré Petrana, ale ten jen opět vyvětral Hüblovi lapačku.
16:14
Štumpf narušil rozehrávku Mostu, domácí se hned nahrnuli do útočného pásma a vše končí střela Haase do Hüblovy lapačky.
15:16
Po divokém úvodu se hra uklidnila, domácí se nikam moc nehrnou a kontrolují hru.
14:05
Rychlá akce domácích 2 na 1, ale hostující obránce zamezil přihrávce na zakončujícího hráče.
13:25
Hosté na krátké návštěvě v útočném pásmu.
12:58
Štumpf kouzlí v útočném pásmu, ale do zakončení se nedostal.
12:36
Puk na domácích hokejkách, připravují si další útok.
11:55
Dva domácí útočníci Kalus a Kotala se srazili a navzájem zranili. Kalus odjel na střídačku v předklonu sám, Kotalovi museli pomoct spoluhráči a zamířil rovnou do kabiny.
11:42
Domácí rozehrávají od vlastní branky.
11:04
10:48
Seman to zkusil od modré čáry hned dvakrát během chvilky. Poprvé minul, podruhé zakročil Hübl.
10:05
Hosté se osvobozují.
09:04
Vyloučení v týmu HC Most (Radek Veselý – 2 min., podražení).
08:30
Gřeš v tlačenici na mosteckém brankovišti nakonec nedostal puk do branky.
07:43
Oddechový čas pro hosty.
07:43
Rychlá akce AZetu končí jeho 4. brankou. Tentokrát zakončoval souhru spoluhráčů z levé strany MAREK KALUS. Asisence Jakub Kotala a Marek Haas.
07:13
To je ale střelnice na úvod. A to spolu hrají dva týmy s nejhoršími útoky v lize. PETR KANKO dostal přihrávku před odkrytou branku a nekompromisně poslal puk pod víko. Asistence Jan Maruna.
05:31
Sledujeme sice zápas dvou nejhorších útoků a také dvou nejhorších přesilovek v soutěži, jenže zatím tento zápas veškeré prognózy popírá. TOMÁŠ DIVÍŠEK přesnou ranou do horního růžku totiž využívá přesilovku Mostu a snižuje. Asistence: Kamil Černý
05:05
Most se udržel v pásmu a těžil z toho Kubinčák. Jeho rána od modré letěla těsně nad.
04:17
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Jan Maruna – 2 min., krosček).
04:17
V akci také Laco, ten s přehledem pokryl střelu, ale Havířov půjde do čtyř.
03:24
Tak to je vstup jako hrom a Hübl v mostecké bráně neproívá v žádném případě povedený začátek. DANIEL ŠTUMPF se proti němu rozjel a v tváří tvář uspěl na výbornou!
03:24
Po faulu mosteckého Šestáka bude mít k dispozici AZ samostatný nájezd.
02:52
Hübl pouze vyrazil kotouč, na dorážku však žádný z havířovských hráčů nebyl připraven.
02:25
Ofsajd zastavuje akci Havířova.
01:22
MICHAL HLINKA překvapil všechny, když si o zadní mantinel sám sobě přihrál a poté nekompromisní střelou o pravou tyč otevřel skóre duelu. Asistence: Marcel Petran
00:58
První zákrok pro Húbla, ten si se střelou od modré čáry poradil.
00:45
Po první dobré šanci AZetu přichází faul mosteckého Rulíka, který podrazil zakončujícího soupeře.
00:27
První útok zápasu obstarali hosté, jenže nepřesná přihrávka pustila okamžitě do protiútoku AZ, který se usadil v pásmu.
00:01
Vítáme vás u on-line přenosu.

32. kolo WSM lgy svede na havířovský led domácí AZ a HC Most. Souboj dvou týmů ze spodních pater tabulky – AZ je s 36 body 12., Most s 31 body 14. – může dost napovědět o dalším vývoji sezony pro oba týmy.

Mostečtí se po výměně trenéra (Wiessmann za Doležala) v posledních šesti zápasech radovali doma třikrát z těsné výhry 3:2, ale venku se jim stále nedaří. Naposledy tady bodovali v říjnu na ledě Benátek. I proto zůstávají poslední, byť na Kadaň strácejí jen dva body. Nectí je ani statistiky. Disponují nejhorším útokem a druhou nejhorší obranou. Povzbuzením pro tým může být výhra v posledním utkání doma proti silným Benátkám. Uvidíme ale jestli se to přenese i na havířovský led.

AZ, to je čtvrtá nejlepší obrana, ale druhý nejhorší útok. Tým se ve druhé čtvrtině vyhrabal ze dna tabulky, ale i přes velmi dobré výkony se mu nedaří střelecky a tak body na jeho kontě přibývají ne úplně pravidelně. Zejména doma v posledních zápasech díky střeleckému trápení spíše rozdával (Kladno 1:2, Jihlava 0:1), zato venku si připsal výhru na Slavii 4:0 a v Třebíči 5:4p. V domácím prostředí ale tentorkrát bude chtít jistě bodovat naplno a odskočit tak svému soupeři o další body.

V předchozích duelech vyhrál vždy domácí tým. AZ se radoval doma z výhry 4:1, mostečtí slavili po výsledku 2:1. Kdo bude spokojenější po duelu č. 3 uvidíme ve středu večer.

Utkání začíná v 18:00.