Pro dnešek se s vámi poučím. Někdy příště napočtenou.
Na začátku poslední třetiny Havířov snížil na rozdíl jedné branky z hole Bahounka. Poté ale povedenou tečí skóroval Nicolas Hlava. Přestože se v 55. minutě prosadil Haas, Kadaň si připisuje třetí výhru v sezóně.
58:59
Kůs mohl rozhodnout, ale střelou z levého kruhu trefil jen Krisla.
58:39
Pechova střela několikrát změnila směr, ale nakonec skončila mimo tři tyče.
58:32
Hned po buly to zkoušel Pechanec, Král puk pokryl.
58:30
Oddechový čas pro hosty. Laco zůstává na lavičce.
58:30
Hra je přerušena. Domácí obránce vyhodil puk mimo ledovou plochu.
57:59
Rohan zblokoval ránu Krisla od modré.
57:45
Od modré střílel Štumpf, ale jeho střela zaplachtila mimo branku, kde Král jen rozklekl.
57:39
V závěru si domácí komplikují situaci dalším vyloučením.
57:38
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Radek Havel – 2 min., nedovolené bránění).
57:11
Hned po buly střílel z otočky Kohout. Laco vyrazil špičkou betonu.
57:09
Petran vyhodil na zakázané uvolnění. Vhazuje se po levici Laca.
56:55
Ofsajd Havířova.
56:41
Po buly pálil Seman, ale trefil jen Hlavu.
56:36
Bekhendové nahození pokryl Král.
56:27
Veselý vystihl rozehrávku. Jeho střelu zblokovala obrana.
56:04
Oba celky střídají. Puk je za brankou Havířova.
55:34
Hned po vyhraném buly střílel Havel. Laco puk vyděl a zakročil.
55:28
Akci hostů zastavil ofsajd. Vhazuje se až před Lacem.
55:12
Meidl z otočky v levém kruhu netrefil bránu.
55:01
Oddechový čas pro domácí.
55:01
Kadaň vyhodila na zakázané uvolnění.
54:55
Krisl si sjel od modré na přihrávku mezi kruhy, proháčkoval se až před Krále, jehož z bezprostřední blízkosti nepřekonal.
54:26
Havířov právě vstřelil branku!
Domácím se nepovedlo vyhodit po pravé straně kluziště, z čehož Havířov vytěžil snižovací branku. Dvořáčkovu střelu vyrazil Král mezi kruhy, kde do kotouče plácl MAREK HAAS. Asistence: David Dvořáček a Jan Maruna.
54:03
Dvořáček v tandemu zvolil střelu. Král vytasil výborný zákrok lapačkou. Vhazuje se po jeho pravici.
53:48
Závar před vlastní brankou ukončil Laco.
53:20
Hra se přelévá ze strany na stranu bez střeleckých pokusů.
52:25
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Radek Veselý – 2 min., vysoká hůl). TREST ODVOLÁN. Sudí po debatě s Krislem trest zrušil.
52:19
Souboj o puk se posouvá za brankou hostů.
51:30
Za domácí obranou zůstal nehlídaný kotouč, který získal Štumpf. Jeho pokus Král vyrazil k Marunovi, který skákaví kotouč netrefil. Následnou střelu Pechance vyrazil Král betonem.
51:09
Kotalovu střelu z levého kruhu přikryl Král.
50:55
Haas jel v situaci tři na dva, ale přejel rychleji než směl a vystavil se ofsajdu.
50:04
Sztefek vystihl domácí rozehrávku, z vrcholu kruhu trefil pouze Krále.
49:45
Chrpovo střelu srazil Lenďák mimo klec.
49:24
Kůs si chytil uprostřed ledu vysoký kotouč do rukavice, ale jeden z jeho spoluhráčů ho při překročení modré vystavili ofsajdu.
49:16
Trefný byl důrazný u branky. Meidlem vyrazil branku z kolíků.
48:26
Na modré si kadaňské obránce přehodil Kotala, ale poté ztratil puk a ke střele se nedostal.
47:15
Šťovíček stál sám před brankou, jeho střela letěla vysoko nad.
46:44
46:16
Střely Hlavy ani Trefného na branku nedoputovaly.
45:02
Kadaň právě vstřelila branku!
Trefný napálil puk na modré, jeho střelu tečoval NICOLAS HLAVA za záda Laca. Asistence: Jakub Trefný a Jaroslav Kůs.
44:44
Kadaň bude mít 43 vteřin početní výhodu pět na tři.
44:44
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Jan Maruna – 2 min., vysoká hůl).
44:15
Zadražil od levého mantinelu Vaňka, jeho střela minula pravou tyč.
43:43
Jeden z havířovských obránců poslal puk mimo led. vhazuje se v prostředním pásmu.
43:27
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Jakub Kotala – 2 min., podražení).
43:19
Dvořáček střílel po pěkné souhře ze středu pásma, jeho puk byl zpomalen a sražen jen pár centimetrů mimo pravou tyčku Královy branky.
42:28
42:21
42:02
Havel dobře napadá v pásmu a nenechává Havířov rozehrát.
41:23
DAVID BAHOUNEK využil většího prostoru na ledě, po levé straně se natlačil až před bránu, odkud bekhendem zasunul mezi Královi betony. Asistence: Lukáš Bednář.
41:10
Hra se přesunula před Laca.
41:01
Havířov se drží na puku, ale zatím nestřílí.
40:28
Počty se vyrovnají.
40:28
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Daniel Štumpf – 2 min., podražení).
40:21
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., sekání).
40:08
Veselý vystihl rozehrávku domácích, ale ke střele se nedostal.
40:01
Prostřední třetina skončila 1:1. Ve 28. minutě snížil na rozdíl jedné branky Jan Maruna, který vstřelil svůj druhý gól. Dvougólové vedení vrátil domácím Martin Kohout, poté, co Jaroslav Kůs neproměnil trestné střílení. Poslední třetina začne přibližně v 18 hodin a 44 minut.
40:00
39:59
Po souboji v rohu se bude vhazovat ve středním pásmu.
39:17
Havel nahazoval od modré, puk byl před brankou tečován, Laco však stihl vykopnout pravý beton.
39:11
Závar před brankou ukončil Laco. Vhazuje se po jeho levici.
39:01
Začala poslední minuta.
38:48
MARTIN KOHOUT vyslal rychlou střelu z pravého kruhu, Laco zůstal jen koukat... Puk mu prosvištěl kolem betonů. Asistence: Jakub Trefný.
38:31
Zakázané uvolnění Havířova.
38:25
Jaroslav Kůs zvolil rychlou střelou Laca nezaskočil.
38:25
Při úniku byl faulován Kůs. Za Petránovo držení nařídil sudí trestné střílení.
37:44
Haasův pokus byl ztečován mimo Královu branku.
37:18
Z pravé strany střílel Dvořáček, ale Král vyrazil do rohu.
37:01
Sám před Lacem se objevil Beránek, ale na Laca nevyzrál.
36:52
Na druhou stranu se hnal Bednář, jehož střelu Král vyrazil pouze na Sztefka, ale ten byl dobře zablokovaný obráncem.
36:16
Šťovíček po buly vystartoval na steč, projel celé kluziště, ale Laca nezaskočil.
36:09
Sztefek najel do pásma po levé straně, poté vyslal rychlou střelu schovanou za obráncem. Královi sice puk vypadl z lapačky, ale stihl ho přikrýt před dojíždějícími hráči.
35:56
Hlava přihrál zadovkou na Hejcmana, který ale z těsné blízkosti neuspěl.
35:37
Zakázané uvolnění Kadaně.
35:21
Kohout objel půl pásma, ale z vrcholu kruhu vystřelil hodně nad.
34:57
Po pravé straně se do útoku hnal Zadražil, ale Havířov ho u mantinelu obral o kotouč. Následně hosté vyhodili na zakázané uvolnění.
34:48
Zakázané uvolnění domácích.
34:37
Nahozený kotouč ze středního pásma Laco rychle vrátil až za domácí branku.
33:54
Šťovíček vybojoval puk na Krislovi, vyjel před branku, ale zblízka Laca nepřekonal.
33:30
Bednář našel zadovkou Gřeše u pravé tyče Královy brány. Ten si však prostor u tyče pohlídal.
32:34
Matulův pokus od pravého mantinelu nenadělal Královi výraznější radost.
32:14
Do útoku se hnal Havel, ale z levé strany trefil pouze dobře postaveného Laca.
32:07
31:57
Sztefek to zkoušel z brankové čáry, kotouč jen projel brankovištěm.
31:13
Zadražil zastavil postup Sztefka, následně jeden z domácích obránců vyhodil
30:58
Kadaň rychle vyhazuje puk z vlastního pásma.
30:41
Kůs napadá v obranném pásmu hostů, čímž mu znepříjemňuje rozehrávku.
30:29
Výpad Havířova zastavil ofsajd.
30:07
Vhazuje se po Králově pravici. Hned po buly se Kadaň osvobozuje.
30:07
29:44
Král u zadního mantinelu špatně rozehrál. Puk zachytil Hlinka, ale domácí brankář se stihl vrátit.
29:13
Z pokusem Bahounka si Král poradil.
28:33
Hejcman střílel z levého kruhu nad šibenici.
27:34
V přečíslení JAN MARUNA vystřelil z bezprostřední blízkosti. Král vypadal, že má puk pod kontrolou, ale ten mu zvláštním způsobem dopadl až za brankovou čáru. Asistence: David Dvořáček a Karol Korím.
27:03
Dvořáček přihrával přes brankoviště Marunovi, který nedokázal zasunout puk do odkryté brány.
26:45
Nahozený kotouč schoval Král od lapačky.
26:36
Z vrcholu kruhu střílel Gřeš. Král si připisuje další zákrok.
25:58
Havel přenechal za modrou Hejcmanovi, tomu však křižná přihrávka nevyšla a byla sražena do rohu.
25:24
Z buly je vykázán Hlinka. Vhazování se opakuje.
25:24
Blaha střílel od modré. Jeho střelu Laco vyrazil do ochranné sítě.
24:57
24:50
Seman byl za vlastním brankou důraznější. Havířov následně vyhazuje.
24:29
Kadaň je opět ve vlastním pásmu.
23:44
Domácí kombinují v útočném pásmu, ale ke střele se nikdo neodvažuje. Až Szathmáry vystřelil z levé strany mimo.
23:03
Po buly hrál jeden z Kadaňských rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.
22:57
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Václav Meidl – 2 min., držení hole).
22:40
Kadaň má výhodu. Sudí bude vylučovat.
21:58
Štumpf obešel Tejnora, bombu z pravého kruhu napálil je do Krále.
21:15
Zadražil střílel z pravé strany.
21:04
O kotouč se bojuje ve středním pásmu.
20:34
Dvořáček střílel z pravého kruhu. Králova lapačka byla na správném místě.
20:14
O puk se bojovalo u levého mantinelu. Kotuč se posunul až do obranného pásma domácích.
20:02
Úvodní buly vyhrál pro svůj tým Kůs.
20:01
Kadaň vstoupila do utkání velmi dobře. Již v deváté minutě poslal domácí do vedení Matěj Zadražil, který vstřelil druhý gól v sezóně. Na rozdíl dvou branek zvyšoval Dominik Vaněk v patnácté minutě. Další dvě velké šance ale domácí už neproměnili. Druhá třetina začne přibližně v 17 hodin a 52 minut.
20:00
19:56
Poslední střela Kadaně byla sražena do strany.
19:55
Maruna nedosáhl na dlouhou přihrávku. Ještě pět vteřin před koncem první třetiny se píská zakázané uvolnění.
19:22
Nadvakrát to zkoušel Haas, ale Král si pravou tyčku uhájil.
19:01
Poslední minuta první třetiny.
18:39
Korím na modré vyhodil puk na kadaňskou střídačku. Vhazuje se ve středním pásmu.
18:34
Nahození ze středního pásma Král raději schoval pod lapačku.
18:28
Szathmáry nahodil podél mantinelu, kde byli úspěšnější hosté.
18:18
Ofsajd Kadaně.
18:08
17:55
Havířov znova vyhazuje přes všechny čáry. Z trestu zbývá už jen pár vteřin.
17:25
Puk je opět ve středním pásmu.
16:56
Kadani se přesilovka zatím nedaří. Haas se v úniku dostal ke střele, ale jeho puk minul Královu branku.
16:27
Havířov opět vyhazuje.
16:09
Hned po vhazování se Havířov osvobozuje.
16:08
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Lukáš Bednář – 2 min., vysoká hůl).
16:05
Šimkova rána od modré skončila na zadním mantinelu.
15:51
Hejcman byl v situaci dva na dva tvrdě sražen u pravého mantinelu. Sudí zůstávají v klidu.
15:04
Před brankou se snažil tečovat přihrávku Petran. Domácí obránce byl rychlejší a poslal puk do ochranné sítě.
14:42
DOMINIK VANĚK vystřelil, puk byl sražen, ale domácí útočník si ho znovu našel a poslal do odkryté branky. Bez asistence.
14:12
Hejcman se tlačil před branku, ale k zakončení se nedostal.
13:56
Meidl zahajoval útočnou akci, Kadaň dobře napadá a havířovský útočník se vrací do pásma.
13:12
13:09
Také Bednářova střela byla zblokována.
12:56
Kotala nahazoval od modré, jeho střela byla sražena mimo.
12:11
Štumpf pálil z vrcholu kruhu těsně mimo. Následně šel puk až do obranného pásma Havířova.
11:43
Havířov se ani nedostal ke střele a domácí už podruhé vyhazují za Laca.
11:20
Kadaň vyhazuje přes všechny čáry.
11:12
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Lukáš Vrána – 2 min., držení hole).
11:05
Havířov zahajuje útočnou akci v šesti. Byla signalizovaná výhoda.
10:46
Trefného nahození nedoputovalo k brance.
10:23
Hned po buly střílel Šťovíček hodně nad.
10:22
Vhazování se opakuje.
10:20
Hned z protiútoku to z pravé strany zkoušel Beránek, Laco byl pozorný.
10:06
Bednář střílel od levého mantinelu, od Kůse se puk odrazil mimo ledovou plochu. Vhazování po pravici Krále.
09:59
O puk se bojovalo v pásmu Havířova. Poté Kůs neudržel puk na modré.
09:30
Kůs to zkoušel od mantinelu. Plachtící kotouč Laco vyrazil do rohu.
08:49
Z levého kruhu střílel z otočky Sztefek, Král byl připraven a puk přikryl.
08:15
Kadaň využila neukázněnosti Havířova. Po buly po zakázaném uvolnění střílel od modré Trefný, jeho střelu tečoval za Laca MATĚJ ZADRAŽIL. Asistence: Jakub Trefný.
08:12
Po Tejnorově ráně vyhodil Havířov na zakázané uvolnění.
07:40
Matula střílel po přejetí modré. Král bez problémů zasáhl.
07:28
K puku sprintovali Laco s Kůsem. Havířovský brankář byl rychlejší a puk vyhodil.
07:04
06:49
Štumpf střílel z levé strany přes chumel hráčů. Král se zaskočit nenechal.
06:25
Havířov se na pár okamžiků usadil v pásmu, po čemž se Kadaň osvobodila.
05:49
Kadaň ujížděla do přečíslení tři na jednoho. Zadražilovu přihrávku na volného spoluhráče srazil Lenďák k Lacovi.
05:15
Maruna si vyjel z pravé strany před bránu, odkud to zkusil bekhendem, ale Král byl pozorný.
05:04
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Tomáš Rohan – 2 min., držení protihráče).
04:43
Havířov se vystavil ofsajdu. Jsou vykázáni do středního pásma.
04:21
Hlava z velkého úhlu prověřil pozornost Laca, který se zaskočit nenechal.
03:54
Chrpa dostal přihrávku do levého kruhu, odkud pálil. Laco si připisuje další úspěšný zákrok.
03:32
Bednář nastřelil pouze prvního hráče před sebou.
03:13
Kotalova střela byla zblokovaná.
02:45
Po zásahu havířovské střídačky se vhazuje po pravici Laca. Hned po buly pálil Šimek, ale střela mu nesedla.
02:13
Šimon nahodil po přejetí modré do útočného pásma a odjel střídat.
01:36
Szathmáry střílel od modré, Laco vyrazil do rohu.
01:27
Hejcman sjel po pravé straně až před Laca, na kterého nevyzrál bekhendovým blafákem.
00:56
Šimek pálil od modré, jeho pokus pokryl Laco.
00:52
00:43
O kotouč se bojuje po pravici Laca.
00:28
První střelu vyslal Veselý ze spojnice kruhů.
00:02
K prvnímu kotouči se dostal Havířov, ale Kadaň získala kotouč na útočné modré.
00:01
Havířov už je na ledě, následován Kadaní.

Sportovní klub Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný (C), Szathmáry, Tejnor, Blaha, R. Havel, D. Šimek – R. Veselý, Kůs, T. Rohan – Kohout, M. Zadražil, Vaněk – Hlava, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, L. Vrána, Šťovíček.

AZ Havířov: M. Laco (K. Šimeček) – Krisl, Lenďák, Bahounek, D. Seman (C), Petran, Korím, Dudek – Sztefek, Haas, Dvořáček – Maruna, Bednář, Kotala – Gřeš, Pechanec, Štumpf – V. Meidl, Hlinka, D. Matula.

Rozhodčí: Kostourek – Beneš, Štofa.
Dobrý den, vítám vás u dnešního online přenosu ze zimního stadionu v Kadani.
SK Kadaň: Kadaň má zatím na kontě pouze dvě výhry z šesti zápasů, když v prvním kole porazila Frýdek-Místek 6:4 a v kole třetím zdolala Přerov 5:3. Naproti tomu dvakrát vysoko prohrála: 9:3 v Ústí nad Labem a 8:3 doma s Benátkami. Pouze o jednu branku Kadaňští padli s českobudějovickým Motorem a s Prostějovem.
Nejlepším střelcem základní části je Jakub Chrpa, jenž vstřelil pět gólů. Nejproduktivnějším hráčem je Jaroslav Kůs, jenž má bilanci 3+5.

HC AZ Havířov 2010: Havířov má naopak na kontě dvě porážky a čtyři výhry, když postupně zdolal Litoměřice, Kladno, Třebíč a Most. Porážku utržili Slezané se Slavií a Jihlavou ve třetím a čtvrtém kole.
Nejproduktivnějším hráčem je Michal Sztefek, jenž vstřelil čtyři branky a na jednu přihrál. Velkou oporou je pro momentálně třetí tým tabulky Marek Laco, který si drží úspěšnost zákroků nad 94 %.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.