Hosté v závěru přidali tři branky a zaslouženě si odváží tři body. To je ode mě pro dnešní večer vše, přeji příjemný zbytek večera.
59:30
Zápas už se pouze dohrává.
58:39
58:35
Jestřábi právě vstřelili branku!
A riskantní hra se nevyplatila. Krejčík zachytil přihrávku domácích a vyslal MATOUŠE VENKRBCE, který trefil prázdnou branku Kadaně. Asistence: Lukáš Krejčík.
58:00
Trhači se nepřesnou kombinací vyhánějí z pásma.
57:41
Hosté vyhazují.
57:17
Hejcmanova střela z mezikruží skončila na Neužilově vyrážečce.
56:39
Kadaň v šesti!
56:39
Oddechový čas pro domácí!
56:39
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Martin Novák – 2 min., hákování).
56:34
56:26
Havel ztratil kotouč na modré čáře a hra se přesunuje do středního pásma.
55:47
Havlova střela skončila v Neužilově lapačce.
55:26
Kůsovu střelu tečoval před brankou Černý, ale pouze do ochranné sítě.
54:44
54:34
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Patrik Moskal – 2 min., vysoká hůl).
54:22
54:00
Prostějov drží kotouč ve středním pásmu.
53:19
Po Kůsově střele skončil kotouč ve výstroji brankáře hostů.
52:41
Trefného střelu srazil Neužil do rohu kluziště.
52:22
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Alexandr Grebeňuk – 2 min., nedovolené bránění).
51:33
Do útoku zamířilo duo Chlouba-Kůs, druhý jmenovaný však na přihrávku nedosáhl.
50:23
Jestřábi si rozebrali domácí obranu a přidávají čtvrtou branku. Po Novákově přesné přihrávce ujel sám na Strmeně LUBOMÍR KORHOŇ a střelou nad vyrážečku překonal domácího brankáře. Asistence: Martin Novák, Patrik Moskal.
49:51
Chrpa zkusil vystřelit z ostrého úhlu, ale Neužil ukryl kotouč do lapačky.
49:37
Oddechový čas pro domácí.
49:05
Je kotouči se dostal Beránek a zkusil vystřelit, ale jeho pokus zablokoval jeden z bránících hráčů.
48:32
Jestřábi drží kotouč ve vlastním pásmu.
47:50
Kolářova střela od modré čáry proletěla nad horní tyčí.
47:36
Ovšem při střele byl hákován a Hlava(KAD) si odsedí dvouminutový trest za hákování.
47:36
Korhoň připravil pozici pro Nováka, ten však kotouč za Strmeně nedostal.
47:01
Trhači drží kotouč, ale nemohou se dostat přes střední pásmo.
46:04
Ale ani tentokrát netrvá radost domácích dlouho. Korhoňova střela z levého kruhu sice brankou neskončila, Strmeň však neudržel kotouč ve výstroji. Po chvíli zmatků se z tlačenice vymotal PATRIK MOSKAL a přehodil ležícího Strmeně, Asistence: Martin Novák, Lubomír Korhoň.
45:40
Chlouba obešel obránce, střela mu však nesedla a Neužil ji ukryl pod betonem.
44:49
Chalupova střela od modré čáry proletěla vedle levé tyče.
44:30
Kadaň právě vstřelila branku!
Jako blesk z čistého nebe přichází vyrovnání Trhačů! Po nenápadném nahození z rohu kluziště se k odraženému kotouči dostal JAKUB TREFNÝ, který nadvakrát překonal brankáře hostů. Asistence: Jakub Chrpa.
44:13
Rychlý protiútok Jestřábů zastavil ofsajd.
43:44
Trhači drží kotouč za vlastní brankou.
42:51
Po Tejnorově střele od modré čáry zazvonila tyč!
42:39
Na druhé straně zůstal nikým neatakovaný Chlouba, ale jeho pokus srazil Protivný do ochranné sítě.
42:26
Venkrbec se protlačil až před Strmeně, ale domácí brankář si s jeho střelou mezi betony poradil.
42:19
42:12
Krejčíkovu střelu z mezikruží vyrazil Strmeň ramenem.
41:40
Ve vlastním oslabení zkoušel ujel Osmík, ale neměl rychlost a jeden z obránců Jestřábů k němu stihl přijet a zabránit mu ve střele.
41:11
Ani hostům se zatím v přesilové hře nedaří. Trhači drží kotouč před Neužilem.
40:19
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., nedovolené bránění).
40:01
Druhá třetina přinesla dvě využité přesilové hry. Hosté stále drží jednobrankové vedení, ale měli na mále. Trhači nevyužili přesilovou hru pěti proti třem, v závěru navíc Neužil předvedl ukázkový zákrok proti trestnému střílení Chlouby. O výsledku tak rozhodne až třetí třetina, která začne přibližně v 18:49.
40:00
39:35
Neužil vystihl Chloubovu kličku!
39:35
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lukáš Luňák – trestné střílení, hákování).
38:51
Hlava se uvolnil u mantinelu a zkusil kličkou rozhodit Neužila, ale brankář hostů podržel svůj tým.
38:49
Hosté znovu vyhazují. Domácí se v přesilové hře trápí.
38:20
Nepřesná rozehrávka Trhačů končí icingem.
37:48
Po Chloubově střele se kotouč odrazil k Trefnému, který si sjel před branku. Domácí obránce však nedokázal přehodit ležícího brankáře hostů.
37:33
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Daniel Kolář – 2 min., nedovolené bránění).
37:24
Rychlou akci červenobílých zastavil ofsajd.
37:13
Šťovíčkovo nahození od modré čáry skončilo v lapačce brankáře Jestřábů.
36:53
Neužil raději přikryl kotouč před dotírajícím Vránou.
36:12
35:52
Trefného přihrávku zablokoval obránce a hosté mohou vyhodit.
35:03
Ve vlastním oslabení se k zakončení dostal Švec, ale Strmeň včas sklapl betony.
34:12
Trhači vyhráli vhazování a Chrpa se okamžitě protlačil před Neužila. V zakončení mu zabránil Alexandr Grebeňuk a obdržel dvouminutový trest za sekání.
33:55
Osmík zůstal osamocený před brankou, ale místo střely zkusil podržet kotouč a okamžitě k němu přistoupil jeden z obránců a zablokoval mu zakončení.
33:16
Před brankou Jestřábů zůstal zapomenutý Vaněk, ale trefil pouze hruď brankáře hostů.
32:37
Zadražilovu střelu vyrazil Strmeň do volného prostoru před brankou, kam okamžitě spěchal Krejčík. Domácí brankář se dokázal zorientovat a kotouč včas přikryl lapačkou.
32:04
31:35
Kolář zkusil překvapit Strmeně střelou ze středního pásma, ale netrefil branku.
31:13
Jestřábi vyhazují.
30:53
Hosté ve čtyřech. Neužil nemusel ve dvojnásobné přesilové hře zasahovat.
30:04
A po konzultaci s čárovým nakonec vylučuje Alexandra Grebeňuka(PRO) na dvě minuty za zdržování hry.
30:04
Hráč hostů poslal kotouč do ochranné sítě, ale rozhodčí viděl teč domácího hráče.
29:51
Trefného střelu poslal brankář Jestřábů do ochranné sítě.
29:34
Domácí kombinují, ale Neužil zatím nemusel zasahovat.
28:52
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jiří Půhoný – 2 min., nedovolené bránění).
28:18
Icing Kadaně.
28:07
Krejčík přihrál před branku, kam si sjel Holík, ale domácí brankář se včas přemístil a ukryl kotouč do lapačky.
27:25
Hosté pokračují v náporu na domácí branku.
26:52

Také hosté využívají přesilovou hru. Domácím se nepodařilo vyrovnat a ke kotouči se dostal Venkrbec, který posunul na volného ALEŠE HOLÍKA. Ten se nijak nerozpakoval a střelou k tyči vrátil Jestřábům vedení. Asistence: Matouš Venkrbec.
26:20
Strmeň raději ukryl kotouč do lapačky.
25:56
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Vrána – 2 min., krosček).
25:31
A domácí využívají přesilovou hru! Trefného střelu vyrazil Neužil pouze na hůl ROBERTA ČERNÉHO, který dostal kotouč mezi Neužilovy betony. Asistence: Jakub Trefný, Jaroslav Kůs.
25:08
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lukáš Luňák – 2 min., hákování).
25:07
Po odpískání skončil v domácí brance Tejnor a s krvavým šrámem v obličeji odchází do kabiny.
25:04
Až teď se ke střele dostal Krejčík, ale Strmeň ukryl kotouč do lapačky.
24:46
Hosté se stále nemohou udržet v útočném pásmu.
24:16
Chlouba padnul do přihrávky a poslal kotouč do středního pásma.
24:00
Domácí vyhazují.
23:31
V samostatném oslabení ujel do samostatného úniku Kůs, ale minul Neužilovu branku!
23:07
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., hrubost).
22:34
Havel projel celé kluziště až k Neužilovi, ale brankář hostů včas vystrčil levý beton.
22:09
Novák se dostal ke střele z mezikruží, ale netrefil domácí branku.
21:32
Hejcmanova střela se od zadního mantinelu odrazila zpět před branku a Neužil měl plné ruce práce, aby odražený kotouč neskončil za jeho zády.
20:50
Hosté si přihráli rukou a hra se stěhuje do středního pásma.
20:14
Po Černého přihrávce se ke střele dostal Trefný, ale trefil pouze boční síť.
20:01
V první třetině jsme viděli vyrovnaný hokej. O jedinou branku se po zaváhání obrany postaral až minutu před koncem hostující kapitán Matouš Venkrbec. Druhá třetina začne přibližně v 17:49.
20:00
19:38
Sprinterský souboj o kotouč vyhrál útočník Prostějova, který přihrál úplně volnému Venkrbcovi. Tváří v tvář domácímu brankáři však Venkrbec druhou branku nepřidal, jelikož Strmeň stihl zareagovat vyrážečkou!
19:24
Icing Jestřábů.
18:52
A hosté jdou do vedení! Půhoného střelu vyrazil Strmeň pouze na hůl MATOUŠE VENKRBCE, který dotlačil puk do domácí branky. Asistence: Jiří Půhoný, Vojtěch Zadražil.
18:29
Strmeň raději ukryl kotouč do lapačky a umožnil tak domácímu týmu vystřídat.
18:17
Beránek zazmatkoval po vhazování a poslal kotouč na další zakázané uvolnění.
18:12
Icing Trhačů.
17:58
Krejčíkova střela z ostrého úhlu proletěla nad domácí brankou.
17:04
Po zachycení kotouče se do rychlého protiútoku dostali Hlava s Chloubou. Druhý jmenovaný zbrzdil akci a posunul kotouč na dojíždějícího Kůse, ale Neužil znovu podržel svůj tým!
16:00
Kvapil se dokázal uvolnit mezi dvěma hráči domácích, ale na Trefného už byl krátký.
15:35
Chrpa se okamžitě po vhazování dostal ke střele, ale Neužil si s jeho prudkou střelou doprostřed branky poradil.
15:00
Hosté zkouší překvapit Strmeně nahazováním zpoza branky. Domácí obrana si však s těmito pokusy dokáže poradit.
14:21
Trhači mají v posledních minutách více ze hry a tlačí na branku Jestřábů. Po Havlově střele od modré čáry musel Neužil předvést rychlý zákrok lapačkou.
13:50
Chlouba si zpracoval kotouč vysokou holí a rozhodčí přerušuje hru. Vhazovat se bude po Strmeňově levici.
13:19
Osmíkovu střelu od modré čáry poslal Neužil do rohu kluziště.
12:15
K odraženému puku před Strmeněm se dostal Fiala, ale netrefil domácí branku.
11:43
Útok Trhačů zastavil ofsajd.
11:22
Po dlouhé době se k ohrožení branky dostali také domácí. Beránek však neměl klid k zakončení a nakonec sám skončil v brance hostů. Vhazovat se bude po Neužilově pravici.
10:58
Holík obětavým zákrokem na modré čáře udržel útočné pásmo, ale kotouč se přesunul na černožluté hole.
10:11
Po povedené kombinační akci se ke kotouči dostal Chlouba, ale včas k němu přistoupil Kolář, který vytlačil domácího útočníka do rohu kluziště.
09:46
Ofsajd Jestřábů.
08:50
Zmatek před domácí brankou! Holík zpoza branky nahazoval do prostoru, kde si Vrána málem srazil kotouč do vlastní branky! Naštěstí pro domácí tým Strmeň dokázal zareagovat a včas vystrčil pravý beton.
08:09
Po chybě obrany ve vlastním pásmu se ke kotouči dostal Luňák, ale trefil pouze boční síť domácí branky.
07:50
Šimek drží kotouč za domácí brankou, oba celky střídají.
06:45
Krejčík s Korhoněm ujeli do úniku dva na jednoho, ale první jmenovaný ztratil kontrolu nad kotoučem a skočil za domácí brankou.
05:40
Jestřábi drží kotouč za vlastní brankou. Hra se zpomalila, ani jeden z celků se nemůže dostat s pukem přes červenou čáru.
04:16
Na druhé straně vypálil od modré čáry Chalupa, za Neužila zaskočil Kvapil, který poslal kotouč do ochranné sítě.
04:01
První šance pro hosty. Korhoňova střela z levého kruhu skončila na betonu domácího brankáře.
03:19
02:41
Hosté znovu vyhazují. Domácí se nemohou dostat do útočného pásma.
02:24
Trefného střelu od modré čáry zastavil Luňák, který s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.
01:40
Po zmatcích v domácí rozehrávce se ke kotouči dostal Švec a poslal jej za domácí branku.
01:19
Chrpa jel sám na branku, ale Korhoň jej poslal k ledu. Hostující útočník obdržel dvouminutový trest za hákování.
00:42
Hlava zpomalil na útočné modré čáře a způsobil ofsajd.
00:20
Na Strmeňovu branku zamířil Luňák, ale Černý jej připravil o kotouč.
00:01
Ve dresu Kadaně se dnes poprvé představí Ondřej Šafář. Odchovanec karlovarské Energie doposud působil právě v dresu Jestřábů Prostějov, kde odehrál osm zápasů.

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Lukeš) – R. Černý, Trefný, Tejnor, R. Havel, Chalupa, D. Šimek, Šafář – Kůs, Hlava, Chlouba – O. Beránek, Hejcman, Kohout – Šťovíček, Chrpa, Osmík – Vaněk, L. Vrána. Trenér: Beck.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Grebeňuk, V. Zadražil, Vokurka – Luňák, Venkrbec, Půhoný – Martin Novák, Moskal, Korhoň – Švec, L. Krejčík, Fiala – Hozák, Augustin. Trenér: Přecechtěl.
SK Trhači Kadaň

Trhači se nacházejí na 12. místě tabulky s rozdílem pouhého jednoho bodu na poslední Havířov. Trhače trápí především obrana, kterou mají nejhorší v lize. Mladý černožlutý tým se dlouho trápil, nepříznivou sérii šesti proher v řadě utnulo až patnácté kolo. Ovšem za poslední tři kola si Trhači připsali šest bodů. Zasloužil se o to také navrátilec z pražské Slavie Roman Chlouba, který si ve třech zápasech připsal čtyři body za tři branky a asistenci. Spolu s nejlepším nahrávačem soutěže, Jaroslavem Kůsem (3+14), tvoří nebezpečné duo.

V posledním kole se Trhači představili na ledě Přerova. A vstoupili do zápasu skvěle – po brankách Chlouby a Beránka vedli ve 22. minutě 2:0. Zubrům se však podařilo do přestávky vyrovnat a v poslední třetině přidal rozhodující branku Novotný. Přerov tak zvítězil 3:2.
LHK Jestřábi Prostějov

Jestřábům se v letošním roce daří. Po 16 kolech se nacházejí na druhém místě tabulky WSM ligy s 30 body. Prostějov se může spolehnout především na útok, který má s 58 brankami nejlepší v lize(v tomto ohledu Jestřábům pomohlo vítězství 13:0 nad juniory Slavie). Nejproduktivnějšími hráči hostů jsou Jan Rudovský a Martin Novák se 14 body. V

V posledním kole se Prostějov utkal s Mostem. Jestřábi potvrdili roli favorita a po brankách Korhoně, Koláře a Protivného zvítězili 3:2. V dresu Jestřábů si vítěznou premiéru odbyl obránce Alexandr Grebeňuk, posila z jihlavské Dukly.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.