To je pro dnešek vše. V roce 2017 na shledanou.
Do závěrečného části vstoupili domácí aktivně, ale nepodařilo se jim využít šance a Kladno z nenápadné šance zásluhou Tenkráta ujalo vedení, které si už zkušeně pohlídalo.
59:52
A je to tady. Rukavice jsou na ledě a pěsti létají vzduchem.
59:43
Na ledě nám to v závěru duelu trochu jiskří.
59:43
Po ataku Bergra zůstal ležet Strnad, ale nevypadá to na nic vážného.
59:16
59:04
Opět je ledová plocha zaházena odpadky.
59:04
Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno asi rozhoduje o svém vítězství. Po závaru před Cikánkem se puku zmocnil JIŘÍ BURGER a střelou z hloubi svého obranného pásma trefuje prázdnou klec Přerova. Bez asistence
58:49
Už to vypadá, že se bude pokračovat.
58:49
Přerovskému publiku se rozhodnutí sudí ani trochu nezamlouvá a naházeli led odpadky.
58:49
Tlak Zubrů, kteří uzamkli hosty v obranné je přerušen kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.
58:36
58:00
Domácí hrají bez brankáře.
57:43
Oddechový čas pro domácí.
57:43
Grof chtěl nahodit puk o plexisklo do útočného pásma, ale na místo toho jej poslal mezi diváky.
57:16
Znovu se bude hrát ve čtyřech na obou stranách. Za hrubost si odsedí dvě minuty Přikryl.
56:54
Zubři to musí zkusit i v oslabení. Příkladem teď šel Goiš, který nadělal Cikánkovi nemalé problémy.
56:42
Repe je zpět na ledě. Hosté mohou pojistit své vedení.
56:36
S vyloučeními se roztrhl pytel. Nyní se otvírají dvířka trestoměřičů na přerovské straně. Za sekání je vyloučen Plášek.
55:55
Sýkora dostal nabito mezi kruhy, ale ani tentokrát nerozsvítil červené světlo za Cikánkem.
55:28
54:42
Počet hráčů na ledové ploše se srovná. Za vražení na hrazení bude pykat Repe.
54:30
Ferenc s pomocí teče Goiše vyhazuje puk pryč z obranné třetiny.
53:54
Kotouč se od zadního hrazení odrazil na síť branky a hlavní sudí přerušil hru.
53:28
Místo tlaku se musí domácí mužstvo bránit. Dvouminutovým trestem je oceněn Malina, který se provinil hákováním.
53:28
Po ráně Kubíka zazvonila levá tyč přerovské svatyně.
52:58
Jánský uspořil pro svůj tým několik cenných vteřin, a navíc vybojoval vhazování v útočném pásmu.
51:14
Machač v přečíslení dva proti jednomu vystřelil. Horčička jeho ránu zlikvidoval svou vyrážečkou a dojíždějící Kubík vyražený puk ze vzduchu nezasáhl.
50:28
Kovařík s Goišem se probojovali do zajímavé šance, ale celou situaci překombinovali a Goišovi nezbylo nic jiného, než zakončovat bekhendem z nulového úhlu.
49:35
Icing Zubrů. Teď už to budou mít domácí hráči těžké z překonáváním obranného valu soupeře, ale stále jim zbývá více než deset minut.
48:08
Tak to je studená sprcha pro domácí hokejisty, kteří byli v posledních minutách aktivnějším týmem. PETR TENKRÁT napřáhl od modré čáry a puk se zastavil až v přerovské brance. Horčička po této brance asi nemá příliš čisté svědomí. Asistence: Jakub Strnad
47:40
Po teči Sikory se kladenský brankář jen ohlédl.
47:18
Cikánek si teď musel dát dobrý pozor, aby si za svá záda nesrazil kotouč po záhadném odrazu.
46:52
Trochu kostrbaté založení útoku v podání čtvrté přerovské formace, nakonec se však podařilo Šnajnarovi nahodit kotouč do útočné třetiny, ale tam byl pouze osamocený Š. Kratochvíl.
45:38
Goiš se stihl rychle vrátit, aby překazil rodící se přečíslení hostů. O pár sekund později zakončoval z levého kruhu, ale jeho pokus po teči hostujícího obránce skončil v ochranné síti.
45:31
44:59
Kovaříkovi se nadvakrát podařilo prostřelit chumel hráčů před sebou, ale jeho opakovaná střela skončila pouze ve výstroji Cikánka.
44:10
Hosté zahrozili v oslabení. Před Zikmundem zívala prázdná branka, ale Horčička dokázal odpálit puk do bezpečí.
43:44
Sýkora se dostal do velké šance, ale nepodařilo se mu přehodit Cikánkův beton.
43:31
Přerov dostává možnost strhnout vedení na svou stranu. Za nedovolené bránění je potrestán Růžička.
Dnes si na zimní stadion našlo cestu 2733 diváků.
42:30
Berger si zkušeně pokryl kotouč a z otočky vypálil. Cikánek ukryl puk do své rukavice.
41:28
Po Horčičkově zásahu se na chvíli sám před přerovskou klecí ocitl Kubík, rychle k němu však přistoupil Novotný, který ho odzbrojil.
40:25
Ke střele se prodral Drtina, ale na připraveného Horčičku si nepřišel. Poté hledal Kloz od zadního mantinelu Tůmu, který těsně na puk nedosáhl.
40:01
Ve druhé části jsme branku neviděli. Oba týmy si vypracovali několik zajímavých možností, ale brankáři byli v této části hry stoprocentní. Uvidíme, co nám přinese závěrečné dějství.
40:00
39:48
Rytíři přežili další oslabení. Nutno podotknout, že se zatím jednalo o nejpovedenější přesilovou hru Přerova.
39:35
Hosté konečně vyhazují.
39:00
Domácí teď zamkli hosty u jejich branky. Grof hledal volného Pláška, ten však promáchl.
38:10
Pěkně to teď sehrál Kovařík s Goišem. Prvně jmenovaný našel mezi kruhy volnou hůl svého spoluhráče, který puk chytře tečoval. Cikánek pohotově zasáhl svoji vyrážečkou.
37:48
Sikora zastavil postupujícího Hořavu, který si ho poté musel přidržet a je po zásluze vyloučen.
36:50
Pala měl dlouho napřaženo a čekal na vhodný moment pro střelu, který nakonec přišel, ale jeho dělovka trefila pouze brusle Pláška.
36:09
Ižacký předvedl dravý průnik po pravém křídle, podařilo se mu natlačit před Cikánka, který však utěsnil všechny skulinky u své levé tyče. Poté dorážel M. Kratochvíl, ale ani on se střelecky neprosadil.
35:39
Novotný neviděl žádného volného spoluhráče, tak se sám pokusil zavést kotouč do útočného pásma, kde však o něj přišel.
34:56
Kotouč v ochranné síti. Vhazuje se ve středním pásmu.
34:11
Grof s P. Kratochvílem jeli proti jedinému obránci. Přerovský mladík vzal celou situaci na sebe. Udělal kličku na střed hřiště, ale trefil pouze holenní chrániče hostujícího obránce.
33:38
Zajímavě se rozvíjející akci Kladna zastavil hvizd čárového kvůli ofsajdu.
31:51
Domácí se ubránili, Král se vrací na led a okamžitě se musí zapojit do bránění.
31:23
Domácím se podařilo několikrát za sebou vyhodit puk. Přesilová hra hostů se krátí.
30:35
Kladno ostřelovalo Horčičku ze všech stran. V nejnebezpečnější šanci se ocitl Tůma, kterého vychytal přerovský mág bleskurychlým semaforem.
29:51
Přesilovku si pro změnu zahrají také hosté. Za hru vysokou holí je potrestán Král.
29:39
Čároví pustili poměrně spornou situaci na modré čáře obranného pásma Přerova. Kladno toho využilo a do zakončení se dostal Zelingr, který však trefil pouze nastavenou hruď Horčičky.
28:15
28:02
Na trestnou lavici putuje Berger, Ižacký a za hosty Repe a Strnad.
28:02
28:02
28:02
28:02
Cikánek neudržel Malinovu střelu. Kotouč vypadl před něj, kde o něj bojovalo hned několik hráčů. Nakonec se kladenskému brankáři podařilo ukrýt černý nesmysl pod svou lapačku. Poté se strhla šarvátka, která se neobejde bez trestů.
27:10
Domácí se nepovedlo založení akce a hosté vyhazují puk až k Horčičkovi.
26:47
Sikora posunul puk na modrou čáru Novotnému, ten se opřel do své střely, ale Cikánek měl čistý výhled a zastavil kotouč svou hrudí.
26:15
Zubři si zahrají početní výhodu. Za nedovolené bránění je potrestán Drtina.
25:38
Hra je přerušena. Na ledové ploše zůstal ležet po tvrdém Šnajnarově hitu Repe.
24:55
Hezkou akci předvedl Ižacký. Skvělým pohybem zmátl své strážce, z rohu hřiště vybruslil až mezi kruhy. Jeho svižné střele zápěstím chybělo pár centimetrů.
24:40
Sikora se pokusil o střelu z otočky, ta se mu však ani trochu nepovedla a puk se ujali Rytíři.
23:37
Bekhendový pokus Sýkory z prostoru mezi kruhy byl zblokován.
23:09
M. Kratochvíl již neměl dost sil, aby přešel přes soupeřova obránce, nahodil tedy kotouč na Cikánka a šel střídat. Hostující brankář lapil puk do své rukavice a okamžitě rozehrál.
21:57
Úmyslný ofsajd Kladna. Hra se stěhuje před Cíkánka.
21:49
Přerovu je odpískáno zakázané uvolnění, ale Kehar měl co dělat, aby M. Kratochvíla přebruslil.
21:20
Kovařík dlouho držel puk za hostující brankou, nakonec jej společnými silami odzbrojil Zelinger a Přikryl.
20:22
O první střelu ve druhé třetině se postaral Plášek. Jeho pokus nastavil vyrážečku Cikánek.
20:01
V první třetině byl vidět rychlý hokej nahoru dolů. Domácí se dostali rychle do vedení díky přesné střele Petra Kratochvíla. Hosté se dlouho nemohli prosadit proti dobře hrající přerovské defenzívě. Až v poslední minutě využil okénka přerovské obraně Petr Tenkrát a srovnal stav na 1:1.
20:00
19:13
Hosté v závěru třetiny vyrovnávají. Po nepřesné rozehrávce domácích se k puku dostal Kubík, který jej posunul do strany na volného PETRA TENKRÁTA. Kladenský zamířil a trefil se přesně nad lapačku Horčičky. Asistence: Adam Kubík a Patrik Machač
18:59
Hraje přerušena, protože na ledové ploše zůstal ležet jeden z čárových rozhodčí.
18:28
18:10
Domácí se sice usadili v pásmu, ale poté si nepřesně přihráli a Kladno se dokázalo osvobodit.
17:01
Po nepřesné kombinaci hosté vyhazují.
16:28
První přesilovku si zahrají také Zubři. Plášek se hnal do brejku a Růžička jej dokázal zpomalit jen za cenu faulu, konkrétně sekání.
15:40
Další šance čtvrté domácí formace. Š. Kratochvíl se nerozpakoval a z otočky poslal puk na branku, kde jej málem tečoval Král.
15:03
M. Kratochvíl byl pod tlakem, a tak se pokusil vyhodit kotouč o mantinel, ten však nakonec končí na zakázaném uvolnění.
14:08
Po odpískání se do sebe pustili Novotný a Matula. Jejich výměna názoru se obejde bez trestů.
14:00
Zelingrovu střelu zblokoval Plášek svou holí a kotouč se následně ocitl v ochranné síti.
13:20
Při rozehrávce zaváhal Hořava a upadl. Celou situaci vyřešil zametením puku pod sebe, což však hlavní sudí jako zdržování hry neposoudil.
12:25
Až teď mohou Rytíři vystřídat.
11:50
Zubrům se teď podařilo udržet modrou čáru a stále kombinuje v útočném pásmu. Hostující pětice je už velmi unavená.
10:38
09:40
Rytíři dlouho kombinovali. Zubři však skvěle vykrývali prostor a nepouštěli hosty ke střelám. Nakonec se k ráně odhodlal Drtina, odražený kotouč si našel hůl Kloze, který pálil do zpola odkryté domácí klec, ale dráze letu kotouče nastavil své tělo Ferenc.
08:53
Tenkrátova střela si našla cestu pouze do připravené lapačky Horčičky.
08:38
Máme tu první vyloučení. Pala ve snaze vyhodit puk o tvrzené sklo jej poslal až mezi diváky a je vyloučen za zdržování hry.
06:57
Další rychlý kontr Zubrů. Ižacký zatáhl puk do útočné třetiny, posunul jej bekhendem na volného Bergra, který se opřel do kotouče v plné rychlosti, trefil však pouze kladenského brankáře.
06:09
Ve velké šanci se ocitl Procházka. Cikánek se bleskově přemístil a pokus přerovského veterána pokryl betonem.
05:56
Burger našel mezi kruhy zcela volného Kloze, který střílel zápěstím. Horčička měl dobrý výhled, navíc se mu podařilo zmenšit střelecký úhel včasný vyjetím a ránu hostující hráče zastavil svou lapačkou.
05:26
Burger se pokusil zavést puk do útočné třetiny svého týmu, ale jeho pokus o kličku přečetl P. Kratochvíl a kotouč mu vypíchl.
04:17
Ferenc dostal nabito mezi kruhy, jenž kotouč se mu svezl z čepel a domácí zadák nakonec ani nevystřelil.
03:45
Ihned po buly se do puku opřel Novotný, ale jeho rána minula hostující svatyni.
03:40
Cikánek raději podržel puk ve své výstroji. Bude se vhazovat po jeho pravici.
03:04
Přerov právě vstřelil branku!
To je skvělý úvod pro domácí hráče. Čtvrtá pětka Zubrů předvedla rychlou kombinaci, na jejímž konci zakončoval osamocený PETR KRATOCHVÍL. Mladík zapůjčený z Komety Brno střelou zápěstím nedal Cikánkovi šanci. Asistence: Šimon Kratochvíl
02:35
Šnajnar si v útočném pásmu tvrdě vyšlápl na Kubíka, ten jen velmi pomalu odjíždí na střídačku.
01:51
M. Kratochvíl poprvé prověřil Cikánka, který vyrazil puk do rohu hřiště.
00:45
Po střele Hořavy vznikla menší skrumáž před Horčičkou. Celou situaci nakonec vyřešil Pala odpálením puku do bezpečí.
00:01
Sýkora byl úspěšnější a domácí zakládají první útočnou akci.
00:01
Na úvodní se staví kapitáni obou mužstev – Burger a Sýkora.
Hráči i rozhodčí již krouží po ledové ploše.

HC ZUBR Přerov: Horčička (Slovák) – Chmelíř, Pala, Ferenc (A), M. Novotný, Malina, Zbořil, Šnajnar, Grof – Plášek, T. Sýkora (C), , Milan Procházka (A) – Goiš, Sikora, Kovařík – Ižacký, M. Kratochvíl, Berger – Š. Kratochvíl, Tadeáš Král, Kratochvíl.

Rytíři Kladno: Cikánek (Hanuljak) – J. Drtina (A), P. Hořava (A), Zelingr, D. Růžička, Kehar, Repe, F. Matula – J. Kloz (C), Burger, Tůma – Strnad, R. Přikryl, Jánský – Kubík, Machač, Tenkrát – Zikmund, Havlůj.

Rozhodčí: Trombík, Koziol – Barteček, Ganger.
Dnešní soupeři mají vyrovnanou bilanci v letošní sezoně. Oba si připsali tříbodové vítězství na svém ledě. V první vzájemné duelu opanovali kolbiště přerovské Meo-areny Zubři a vyhráli poměrně jednoznačně 4:0. V odvětě jim to však Rytíři vrátili i s úroky a uštědřili Zubrům porážku 6:2.
HC ZUBR Přerov
Zubři se nachází na páté příčce tabulky s jedenáctibodovou ztrátou na svého dnešní vyzyvatele. Slabinou domácích hokejistů v poslední době jsou venkovní zápasy. Prohráli 4 venkovní duely v řadě se ziskem pouhého jednoho bodu. Na druhou stranu si tuto venkovní nemohoucnost Hanáci vynahrazují na vlastním ledě, kde vyhráli posledních 5 zápasů. Uvidíme, jestli svou domácí šňůru natáhnou i proti Kladnu.
Rytíři Kladno
Kladno se momentálně nachází na třetí příčce tabulky s dvoubodovou ztrátou na druhou Jihlavu . Rytíři se v letošní sezoně mohou opřít o silnou defenzivu. Jejich obrana je třetí nejlepší v celé WSM Lize. Lví podíl na tom mají brankáři – Cikánek a Hanuljak.
Ve středeční utkání zdolali Středočeši zdolali na svém ledě ústecké Lvi a brali 2 body vítězství 3:2 po prodloužení.
Dobrý den, v rámci 37. kola se střetné ZUBR Přerov a Rytíři Kladno. Jedná se o poslední soutěžní utkání obou týmu v tomto kalendářním roce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.