1. česká hokejová liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třebíč : Kladno - 20. září 2017   17:30

Třebíč
Třebíč
06:33' Horký (R. Erat) • 59:28' Vodný  • 64:38' R. Erat (Horký)
3:2
(1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Kladno
Kladno
30:08' P. Hořava  (J. Kloz) • 59:41' T. Kaut  (J. Kloz, D. Tůma)
Třebíč
Skopal, Kostourek – Krátký, Polák
MANN + HUMMEL ARENA
1423 diváků
Kladno

Po třetí třetině následovalo prodloužení, ve kterém se ze začátku poměrně dost angažovalo Kladno, které mělo nejednu střelu. Vše se ale změnilo v čase 63:17, kdy padlo na straně Kladna vyloučení a stav se kompletně otočil v čase 64:38 (tedy 22 sekund před koncem prodloužení), kdy dokázal Roman Erat propálit po pokusech Davida Dolníčka a Luboše Horkého brankáře hostů. Třebíč si tak přebírá za dnešní zápas 2 body. To bude pro dnešní onlajn přenos vše. Děkuji za sledování a někdy příště, na shledanou.
64:38'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
A Třebíč je tím šťastným týmem, který dokázal ještě v prodloužení dát rozhodující branku. Tím hráčem je ROMAN ERAT, který dokázal propálit Kopřivu. Asistence: Luboš Horký.
64:20'
Vhazování před Kopřivou si berou domácí,.
63:58'
Vhazování před Kopřivou si berou hosté, kteří nedokázali vyhodit puk a Třebíč se pokouší vymyslet akci. Přichází jedna střela od Vágnera, na kterou byl Kopřiva připraven.
63:50'
Ke střele se dostal Erat, který ale vypálil vysoko nad do ochranné sítě. Vhazuje se ve středním pásmu.
63:17'
Vyloučen hráč číslo 20 Roman Přikryl (KLA) na dvě minuty – hákování.
62:52'
Zohorna míří před Kopřivu, zastavuje se na modré čáře a otáčí se zpět do středního pásma a pokouší se o založení akce znovu.
61:50'
Štech s Klozem kombinují, Kloz však náhle upadá a do útoku se pokoušel dostat Král. Nedokázal ale dostihnout rychle jedoucí kotouč.
61:35'
Havránek se pokusil propálit Kopřivu mezi betony, ten byl však připraven se svojí hokejkou. Vhazuje se před bránou hostů.
60:39'
Zohorna se rozjíždí, nahrával puk před bránu Vodnému, který na něj nedosáhl. Zohorna přebírá kotouč a pokračuje ze středního pásma.
60:02'
Začíná prodloužení 3 na 3. Do útoku se pouští Strnad, který pálí a pokouší se pročistit růžek Vejmelkovy brány. To se mu nedaří a střela jde nad bránu.
60:01'
Utkání skončilo po třetí třetině 2:2. Na obou stranách jsme mohli vidět jeden gól, přičemž oba šly rychle za sebou. Pokračuje se v prodloužení.
60:00'
59:41'
Kladno právě vstřelilo branku!
A přichází rychlá odpověď na straně Kladna! Rychlou akcí a střelou překvapil Karla Vejmelku TOMÁŠ KAUT a srovnal stav na 2:2. Asistence: Kloz, Tůma.
59:28'
Krásně nyní projel středním pásmem MICHAL VODNÝ, který dokázal sám projet až před Kopřivu a dostat puk až do jeho svatyně svojí nepříjemnou střelou! Asistence: bez asistence.
59:11'
Vhazování ve středním pásmu si berou domácí, Waserbauer rozehrál puk na Vodného, který se rozjíždí na Kopřivu.
58:48'
Horký se dostal za bránu Kopřivy, zadovkou nahodil puk před jeho bránu, ale tam stál již připravený jeden z hráčů Kladna, který tento puk vyvezl za modrou čáru.
58:05'
Král rozehrává puk přes střední pásmo, ale pouze do obranného pásma Kladna, kde si ho přebírají Rytíři.
57:04'
57:00'
Erat nahazoval puk Dolníčkovi před Kopřivovu bránu, ale nedokázal ho tečovat a kotouč skončil za bránou hostů.
56:40'
Erat se dostal ke střele, Kopřiva zasahuje pravým betonem.
55:47'
Vhazování v levém kruhu před Kopřivou si berou domácí, ale sami se vyhostili z útočného pásma, kdy Erat nedokázal nahrát puk svému spoluhráči na modré čáře a kotouč končí ve středním pásmu.
55:10'
Král se dostal ke střele od modré čáry, která šla nad Kopřivovu bránu. Následný odraz končí až za modrou čárou a Třebíč se rozjíždí ze středního pásma.
55:04'
Vyloučen hráč číslo 17 Tomáš Redlich (KLA) na dvě minuty – hákování.
54:48'
Hořava s Redlichem nedokázali projet přes střední pásmo a na druhou stranu se pouští třebíčský útok.
53:36'
Štich se dostal k pěkné střele od modré čáry, se kterou měl Vejmelka ne úplně lehkou práci, ale nakonec dokázal jeho pokus zneškodnit betonem.
53:00'
Ke střele se z pravé strany od modré čáry dostal Kehar, ke kterému se dostal puk po odražení od Vejmelky. Ten jeho pokus zlikvidoval.
52:30'
Erat se pokoušel dostat do útočného pásma podél pravého mantinelu, na modré čáře je však zastaven kladenskou obranou.
51:45'
Vodný se nedokázal dostat ke střele před Kopřivou a ani k dorážce, kdy na něj od levého rohu kluziště šel šouravý puk od Wasserbauera , který nedokázal zasáhnout hokejkou po zakročení kladenské obrany.
51:20'
Kladno nahazuje dlouhý kotouč za záda Vejmelky, ale pouze na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Kopřivou.
50:12'
Hort nahazuje puk za záda Kopřivy, který ho rozehrává do středního pásma a Kladno rozjíždí akci, která končí v obranném pásmu Třebíče po zásahu obrany.
49:45'
Vodný nahrál zadovkou svému spoluhráči na modrou čáru, kotouč se následně dostal k Půžovi, který vypálil tvrdou střelu na Kopřivu. Ten s ní neměl větší potíže.
48:56'
48:35'
Kehar se pokusil dostat do útočného pásma podél pravého mantinelu, to se mu daří a ke střele se dostává Štich, jehož pokus likviduje Vejmelka betonem.
48:12'
Kladnu se zatím nedaří nijak efektivně využít početní výhodu.
46:56'
Vyloučen hráč číslo 11 Filip Hrál (TRE) na dvě minuty – sekání.
46:55'
Kaut společně se zbytkem týmu kombinoval před Vejmelkou, podařila se jim nejedna střela, veškeré jejich snažení však dokázal domácí brankář pokrýt.
46:13'
Puk si berou po vhazování na své hole hosté, ve středním pásmu přicházejí o kotouč, ale následně ho získávají za bránou Vejmelky.
46:10'
Nyní se do šance dostal jeden z třebíčských hráčů, kdy vypálil z velké blízkosti a trefil Kopřivu do ramene, ten neměl s touto střelou větší potíže.
45:35'
Machač se probojoval podél pravého mantinelu před Vejmelku, kde však přichází o puk a hra se otáčí směrem ke Kopřivovi.
44:10'
Zohorna rozehrává puk zpoza brány Vejmelky, Kusko ho nahazuje za Kopřivu, kde se k němu dostal Kristl, který se nedokázal dostat do zakončení.
43:35'
Havránek se pokusil vypálit z pravé strany na Kopřivu, jeho střela však minula bránu.
42:40'
Hořava se pokouší rozehrát puk za zády Kopřivy, to se mu daří a vyráží přes střední pásmo do útoku.
40:01'
Vyloučen hráč číslo 5 David Malec (TRE) na dvě minuty + 10 minut – hrubost.
40:01'
Vyloučen hráč číslo 66 Lukáš Vágner (TRE) na dvě minuty – hrubost.
40:01'
Vyloučen hráč číslo 77 David Štich (KLA) na dvě minuty – hrubost.
40:01'
Vyloučen hráč číslo 19 Martin Lenďák (KLA) na dvě minuty – napadení.
40:01'
Druhá třetina nám přinesla již ze začátku zvětšenou aktivitu Kladna, které tak v čase 30:08, tedy bezprostředně po skončení vyloučení Třebíče dokázalo srovnat stav utkání na 1:1, kdy se o tento gól zasloužil konkrétně Petr Hořava. Pak jsme mohli vidět poměrně vyrovnanou aktivitu na obou stranách, kdy se oba brankáři nejednou vytáhli se svými zákroky a také vyloučení, které padlo pro oba týmy a hrálo se tak 2 minuty 4 na 4. Až do konce třetiny se nic zvláštního nestalo, až po závěrečné siréně se rozpoutala krátká bitka před střídačkou hostů, ze které všichni vyšli bez větších šrámů. Jak bude probíhat třetí třetina? To se dozvíme přibližně v 19:06
Před střídačkou hostů se nyní po ukončení druhé třetiny rozpoutala ještě krátká rvačka! Až na pár pohlavků a zásahu rozhodčích se však nic zásadního neodehrálo. Jestli se bude nastupovat s tresty na začátku třetiny se dozvíme již po přestávce.
40:00'
39:42'
Vhazování před Vejmelkou si berou na své hole domácí, Vágner s pomocí Půži vyhazuje puk
39:15'
Oba týmy hrají v plném počtu.
38:50'
Svedlund se rozjel před Vejmelku, ale tam, ho zastavuje třebíčská obrana.
38:25'
Vágner rozehrává puk na Havránka, který netečoval puk a bylo z toho tak pouze zakázané uvolnění. Vhazuje se před Vejmelkou.
37:47'
K první střele se dostal Král, který pálil od modré čáry, jeho pokus zlikvidoval Kopřiva svojí lapačkou.
37:15'
Vyloučen hráč číslo 28 David Kružík (KLA) na dvě minuty – držení protihráče.
37:15'
Vyloučen hráč číslo 7 Václav Půža (TRE) na dvě minuty – sekání.
36:50'
Kristl se dokázal dostat přes střední pásmo až ke Kopřivovi, kde ho zastavila obrana Kladna.
36:25'
Lenďák se pokusil nahodit puk před Vejmelku, nakonec z toho vznikla střela z ostrého úhlu, se kterou si poradila lapačka domácího brankáře.
35:43'
Vodný se pustil do souboje u modré třebíčské čáry, kdy se mu nepodařilo získat puk.
35:05'
nyní se dějství odehrává na straně Třebíče, Zikmund s Hořavou kombinují, kdy se daří Hořavovi vystřelit, ale tento pokus Vejmelka dokázal pokrýt svým betonem.
34:30'
Štich se pokusil vyhodit puk ze své obranné třetiny, to se mu nedaří a Třebíč pokračuje v kombinaci.
33:45'
Lenďák se pokusil nahodit puk za záda Vejmelky, kotouč byl zastaven třebíčskou obranou, kdy se puk dostal odrazem k Tůmovi, který ho radši posunul do své obrané třetiny.
33:05'
Král se dostal ke střele, kterou dokázal Kopřiva vykrýt svým betonem.
32:42'
Puk končí po teči v ochranné síti za bránou Kopřivy a bude se vhazovat před bránou hostů.
31:51'
A Kladno srovnává stav na 1:1. Nyní můžeme vidět poměrně stejnou aktivitu a obou stranách, ale s větší úspěšností na straně Rytířů. Uvidíme, jak se bude utkání vyvíjet dál.
31:26'
Vodný se pustil do akce plné dorážek před bránou Kladna, brankář hostů však dokázal veškeré pokusy vykrýt svým tělem.
30:08'
Kladno se po skončení přesilovky dostalo do gólové šance, kterou také proměnilo! PETR HOŘAVA dokázal puk sklepnout za záda Vejmelky. Asistence: Kloz.
30:03'
29:48'
Machač nahrál puk Tůmovi, který nedokázal tuto akci rozvinout dál.
29:00'
Třebíč se po minutě přesilovky dostává ze svého obranného pásma vyhozením puku za záda Kopřivy.
28:03'
Vyloučen hráč číslo 20 Tomáš Havránek (TRE) na dvě minuty – podražení.
27:25'
Horký se pokusil vyhodit puk ze své obranné třetiny, to se mu daří a dopředu může startovat Havránek, který mířenou střelu do levého růžku při samostatném nájezdu nedokázal dokončit a přerušil ho svojí lapačkou Kopřiva. Nyní měli Rytíři štěstí.
26:35'
Vhazování ve středním pásmu si na své hole berou domácí, Mikyska si bere puk a nahozením za bránu se pokouší rozjet útočnou akci domácích, avšak bez úspěchu.
26:00'
Kratochvíl se pokoušel rozjet útočnou akci, ve středním pásmu se ale k puku dostává opět Kružík a opět ze stejné pozice pálí na Vejmelku, tentokrát však mimo.
25:55'
Kružík se dostal ke střele z levé strany v obranném pásmu Třebíče, kterou dokázal Vejmelka svými betony zneškodnit.
25:20'
Zohorna dostal puk k Malcovi, ten ho však na modré čáře ztrácí a akci se pokouší rozjet Kladno.
24:36'
Vhazování před Kopřivou si berou hosté, puk vybojoval Vodný, nyní svádí souboj za bránou hostů a tuto situaci přerušili rozhodčí hvizdem. Vhazovat se bude opět před bránou hostů.
24:09'
Vhazování ve středním pásmu si berou domácí, Horký nahrál puk svému spoluhráči na modrou čáru, odkud mířila střela přímo na Kopřivu, který tento pokus dokázal zneškodnit.
23:25'
Kružík se rozjížděl se Strnadem proti Vejmelkovi, Kružík se dostal ke střele, kterou nedokázal zakončit do svatyně domácích.
22:40'
Vhazování před Vejmelkou si berou domácí, Čejka se rozjíždí zpoza vlastní brány, puk si ale berou hosté a prudkou střelu z poměrně velké blízkosti nyní musí likvidovat Karel Vejmelka, to se mu daří.
22:15'
Wasserbauer rozjíždí akci proti Kopřivovi, ale ztrácí puk v obranném pásmu Kladna.
20:10'
20:01'
První třetina byla produktivní pro jeden tým, kdy jsme na ledové ploše mohli vidět poměrně velkou aktivitu Třebíče, která dokázala v čase 6:33 dát první branku prostřednictvím Luboše Horkého, který tak posunul Třebíč do vedení 1:0. I po této situaci zůstala Třebíč stále aktivnějším týmem a Kladno mělo kolikrát plné ruce práce. A to také díky tomu, že se dostala Třebíč dvakrát do početní výhody. Třebíčská aktivita se opět projevila v závěru první třetiny, kdy se dostal do obrovské šance Kratochvíl, který nedokázal sklepnout puk za záda Kopřivy, který Rytíře také nejednou podržel. Jak bude zápas pokračovat? Druhá třetina začne přibližně v 18:15.
20:00'
19:45'
Před Kratochvílem se objevila úplně volná brána, nedokázal však puk sklepnout za záda Kopřivy. A ihned poté stejná situace se stejným hráčem a opět neúspěšně. Nyní měli hosté štěstí!
18:35'
David Dolníček se rozjíždí středním pásmem, najíždí si kolem levého mantinelu, kde je však zastaven obranou hostů a domácí musí začínat od začátku.
18:11'
Vyloučen hráč číslo 77 David Štich (KLA) na dvě minuty – držení protihráče.
17:39'
Vodný nedokázal vybojovat puk na modré čáře hostů, kotouč si berou hosté, kteří ale pouze vyhazují za záda Vejmelky.
16:59'
Nyní se octl Kopřiva ve své vlastní bráně úplně zatlačen po lehké potyčce v jeho brankovišti, tato situace se obešla s pouhým přerušením hry s důvodem útočícího hráče v brankovišti.
16:05'
Erat vybojoval puk za zády Kopřivy, Král se pokusil z ostrého úhlu vystřelit, ale jeho pokus z pravé strany vykryl brankář hostů svým tělem.
15:05'
Čejka rozehrává puk přes Horta do středního pásma, tam kotouč zastavuje Štich, který se ale nedostal před třebíčskou obranu.
14:20'
Matula se pokusil nahodit puk k levému mantinelu třebíčské obranné třetiny, tento pokus zastavuje třebíčská obrana a útočníci vyráží před Kopřivu.
13:43'
13:15'
Nyní Havránek s Vágnerem nádherně kombinovali od mantinelu k mantinelu, kdy se ke střele dostal Vágner, ale nedokázal propálit obranu hostů.
12:20'
Vágner dokázal dostat puk do obranného pásma Kladna, tam o něj domácí přichází a musí se vracet do svého obranného pásma.
11:43'
Vyloučen hráč číslo 28 Daniel Kružík (KLA) na dvě minuty – podražení.
10:45'
Zohorna se pokouší dostat zpoza brány Kopřivy do prostoru před bránou, to se mu daří, puk dostává připravený Kristl, který nedokázal dotlačit puk až za záda brankáře. Ten tuto šanci dokázal pokrýt.
10:03'
Třebíč zatím působí jako tým, který má větší chuť hrát a to se také odvíjí na stavu skóre. Uvidíme, jak si oba týmy povedou dál.
09:20'
David Dolníček nyní nabídl puk před Kopřivou Vodnému, který nedokázal kotouč dostat do svatyně hostů. Brankář s tímto pokusem neměl větší problém.
08:05'
Vágner rozjíždí útočnou akci, tu však obrana hostů opět zastavuje tentokrát ve středním pásmu, berou si puk na své hole a vyráží před Vejmelku, Tam dokázala třebíčská obrana zpracovat útočící Rytíře, kteří se po nějaké době dostávají do svého obranného pásma.
07:16'
Vejmelka rozehrává puk kolem své brány, kdy si ho přebírají domácí, ale nedaří se jim proniknout dál jak do středního pásma.
06:33'
Třebíč nyní využívá situace, která se odehrála před Kopřivou, kdy LUBOŠ HORKÝ krásně vyčistil levý růžek brány hostů. Asistence: Roman Erat.
05:45'
Matula rozehrává puk na Kubíka, ten ho ale na středovém kruhu nezachytil a Třebíč se pomalu odsouvá do své obranné třetiny pro založení nové útočné akce.
04:37'
Vhazování ve středním pásmu si berou domácí, o puk ale přichází a nahozením za záda Vejmelky se snaží rozjet útočnou akci Strnad, ale bez úspěchu.
04:10'
Před Kopřivu se nyní dostal puk, který se pokoušel dorážet Horký, který byl však zablokován jedním z obránců Kladna.
03:24'
Ofsajd Kladna, vhazování ve středním pásmu si bere na své hokejky Třebíč, za pukem za záda Kopřivy spěchal Horký, rychleji u něj byl však jeden z obránců Kladna.
02:40'
Matula vyváží puk za zády Vejmelky podél levého mantinelu, tam o něj přichází a domácí se pokouší rozjet útočnou akci přes střední pásmo.
02:25'
souboj o puk za zády Vejmelky přerušili rozhodčí a bude se tak vhazovat v levém kruhu obranného pásma Třebíče.
01:30'
Svedlund se pokusil o průjezd středním pásmem, musel se ale vracet zpět do své obranné třetiny, protože byl vyhnán třebíčskou obranou.
00:50'
Vágner se dostává k první střele od modré čáry, která mířila do betonů Kopřivy. Ten si s jeho pokusem poradil.
00:05'
Vhazování končí na hokejkách Kladna, kdy si ho ve středním pásmu na spodní části hřiště přebírají domácí.
00:01'
Přeji příjemný hokejový podvečer. Na ledě se již před samotným utkáním připravují oba týmy, které se dnes proti sobě postaví. Na jedné straně SK Horácká Slavia Třebíč a na té druhé Rytíři Kladno. Využije Třebíč výhodu domácího prostředí a fanoušků nebo bude Kladno pokračovat ve své vítězné linii? To se dozvíme již v 17:30, kdy padne úvodní vhazování.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Jekel) – Půža, L. Vágner, D. Mikyska, F. Král, Hort, Čejka – Horký, Dolníček, R. Erat – Vodný, T. Havránek, Jan Wasserbauer – Kristl, R. Zohorna, Malec – Kratochvíl, Tadeáš Král, Kusko.

Rytíři Kladno: Kopřiva (Cikánek) – F. Matula, P. Hořava, Štindl, Kehar, Štich, Lenďák – D. Tůma, Machač, J. Kloz – J. Strnad, R. Přikryl, Svedlund – T. Kaut, Zikmund, Kružík – Kubík, Redlich.

Rozhodčí: Skopal, Kostourek – Krátký, Polák..
Dne 20. 9. se odehraje hokejové utkání na domácím ledě SK Horácké Slavie Třebíč, kde si zahraje proti Rytířům Kladno. V posledním zápase si Rytíři vcelku jednoznačně poradili se Vsetínem, který dokázal dát pouze jedinou branku, zato Kladno rovnou sedm a Rytíři si tak připsali třetí výhru. Podobný příběh se odehrává i na druhé straně, pouze v opačném gardu. V posledním zápase, kdy se Třebíč postavila proti Karlovým Varům prohrála 1:5 a připsala si tak třetí prohru v této sezóně. Kladno má dobře našlápnuto a bude tak určitě chtít vyhrát i další zápas. U Třebíče můžeme očekávat chuť prolomit tuto smolnou linii a vyhrát. Jak to tedy všechno bude? To vše a ještě více se dozvíme již zítra v 17:30, kdy padne zahajovací buly.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný – Krejčí, Sičák, M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Šafář – T. Rachůnek, Balán, Flek – Kverka, Stloukal, Gríger – Vachovec, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Davídek, Kohout.

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál – L. Vágner, Kaláb, F. Král, D. Mikyska, Čejka, Půža – Erat, Dolníček, Horký – Vodný, T. Havránek, Kristl – Kusko, Jan Wasserbauer, Gajarský – Malec, Tadeáš Král, Paták.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.