Halouzka (Švančara) – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Bujak – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramik
WERK ARENA
Poruba

59:28'
Třinec právě vstřelil branku!
Tak to je koncovka! LUKÁŠ KRÁLÍK v poslední minutě prostřelil brankáře Slíže a pravděpodobně rozhodl o vítězství svého týmu! Asistence: Tommy Wardas – 3:2!
59:19'
Trenér Poruby Pavel Leksovský si vzal oddechový čas.
47:12'
Ostravané jsou kompletní.
45:12'
Rozhodčí napočítali na ledě šest hráčů Poruby a brankáře. Nemůže následovat nic jiného než dvouminutový trest pro hosty. Na trestné lavici už sedí Kryštof Krčmarský.
40:01'
40:00'
33:25'
Poruba právě vstřelila branku!
Tak to byla rychlá akce v podání porubského týmu, na jejímž začátku byl brankář Slíž a na konci útočník MARTIN KUBÍK – 2:2! Asistence: Michal Rambousek, Marek Slíž.
31:36'
Na ledě je i domácí Wardas a znovu se hraje v plném počtu na obou stranách.
31:31'
Havlík je zpět na ledě, ale Poruba si přesilovku příliš neužije.
29:34'
Třinecká přesilovka po šesti sekundách končí. Na dvě minuty za hákování odcestoval na trestnou lavici domácí Tommy Wardas.
29:28'
Tomáš Havlík oslabuje svůj celek poté, co zahákoval soupeře. Poruba bude hrát dvě minuty ve čtyřech, pokud Třinec přesilovku nepromění.
25:40'
Domácí Oceláři jdou do vedení! Po přihrávce Ramíka pokořil Slíže ALEXANDR KAŠPÁREK! Asistence: Michal Ramik – 2:1!
20:01'
20:00'
15:55'
Ostravané se z vedení dlouho neradovali. Po asistenci Petra Przybyla přesně zamířil do Slížovy branky TOMMY WARDAS – 1:1!
12:36'
Jako první gólově udeřila Poruba. Po asistenci Moškoře se gólově prosadil MICHAL RAMBOUSEK! Ostravané vedou 1:0! Asistence: Jan Moškoř.
07:50'
Tak ani domácí první přesilovou hru nevyužili. Poruba je v plném počtu.
05:47'
První přesilovka pro domácí hokejisty. Na trestnou lavici usedl Jan Moškoř. Vyloučen je na dvě minuty za podražení.
02:45'
Třinečtí první oslabení zvládli bez inkasované branky.
00:40'
Hned na začátku utkání si Poruba zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty za podražení byl vyloučen domácí Patrik Bujak.
00:01'

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Švančara) – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Bujak – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Hurčík) – Havlík, Gelnar, Hlaváč, Puchala, Machů, Bechný, Dobeš – Foldyna, Boguaj, Kubík, Fojtík, Halata, Chovanec, Barčák, Pavlík, Moškoř, Rambousek, Krčmarský

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Novák.
Mladí Oceláři mají na svém kontě pětatřicet bodů a do nadstavby vstupují jako lídr skupiny E. Poruba zatím vybojovala dvě vítězství a nachází se na posledním místě.
Nadstavbová část – skupina E
Do této skupiny byly zařazeny týmy, které v základní části skončily na 5. – 10. místě ve skupině Východ. Jmenovitě se jedná o Třinec, Šumperk, Techniku, Warrior, Vsetín a Porubu.

Tito soupeři sehrají v nadstavbě dvacet zápasů, přičemž vítěz skupiny postoupí do play-off a poslední tým se s nejvyšší soutěží rozloučí.
Hezké odpoledne z Třince. Dnešním dnes startuje nadstavbová část ELIOD extraligy mladšího dorostu a my se v tomto onlajnu zaměříme na skupinu E, konkrétně tedy na zápas mezi Oceláři a Porubou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.