Tipsport Extraliga - Základní část - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Třinec - 24. ledna 2019   17:30

Chomutov
Chomutov
0:4
(0:2, 0:0, 0:2)
Třinec
00:24' Dravecký  (Martin Růžička, Marcinko) • 05:17' Polanský  (Cienciala) • 46:22' Polanský  (Dravecký) • 58:23' Hrňa  (M. Doudera, Marcinko)
Chomutov
Horák, Hejduk – Hynek, Polák
ROCKNET ARÉNA
2 722 diváků
Třinec

Chomutov - Třinec: Piráti bez šance na body, Hrňa přidal další gól, 0:4

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a zase někdy u extraligových přenosů na počtěnou!
Utkání osmatřicátého kola je u konce a Oceláři díky skvělé první třetině vítězí 4:0! Hosté se dostali již v první minutě do vedení, kdy se trefil Vladimír Dravecký. V šesté minutě navýšil vedení Jiří Polanský. Poté se Piráti dostali do hry a byli aktivnějším celkem, ale Šimon Hrubec v brance Třince exceloval. Ve třetí části se hosté prosadili ještě dvakrát a potvrdili první místo Tipsport extraligy.

Na úplném začátku třetí periody se nepěkně zranil Lukáš Krajíček, který se několik chvilek ani nehýbal a duel opustil na nosítkách. Zkušenému obránci přejeme brzké uzdravení!

Nejlepší hráči utkání: Justin Peters – Šimon Hrubec
Střely na branku: 31:33
59'
Piráti bez šance na body, Hrňa přidal další gól, 0:4
59:24'
Michal Kovařčík se dostal po pravé straně do útoku a bekhendem na první tyčku se pokoušel vstřelit pověstného bůra. Jeho pokus ale skončil jen za brankou, na duelu to ale již nic nezmění.
58:45'
Aktivně si do pásma najel rychlonohý Jan Havel, který z levého kruhu svižně zakončoval. Jeho pokus ale nakonec skončil jen vedle branky a hrají Oceláři.
58:23'
Třinec právě vstřelil branku!
Ještě jedna branka hostujícího celku, který dnes potvrzuje své vítězství! ERIK HRŇA stál na konci přesilovkové akce, zakončoval u pravé tyčky, kde se tak lehce se štěstím dostal ke střele. Justin Peters nestihl zasáhnout. Asistence: Milan Doudera a Tomáš Marcinko.
57:51'
Jakub Sklenář nejspíše potvrzuje čisté konto Šimona Hrubce, které je dnes zasloužené. Jakub Sklenář v útoku zbytečně hákoval a je potrestán.
57:15'
Ivan Huml byl na konci akce čtvrté lajny. Jakub Chrpa mu přenechal kotouč a domácí zkušený centr svižně zakončoval mezi kruhy, Šimon Hrubec ale předvedl další skvělý zákrok!
56:29'
Puk do útoku dostával Radek Duda, ale ten si nepohlídal ofsajdovou pozici a po úmyslném postavení se hra přesouvá před Justina Peterse. Utkání se jen dohrává, Třinec zvítězí.
55:38'
Petr Koblasa se dostal do útočné třetiny a po ledě to zkoušel. Šimon Hrubec ale čisté konto chce a dnes pochytal nebezpečnější střely. Nyní zasáhl betony.
54:44'
Přihrávku před branku dostal Masi Marjamäki, který se u pravé tyčky pokoušel prosadit bekhendovým pokusem. Jeho rána ale nebyla nebezpečná a Hrubec pohotově přidává další zákrok.
54:15'
53:26'
Juraj Valach tvrdě zakončoval, ale trefil hráče. Následně měl volný prostor, ale místo střely zvolil přihrávku k levé tyčce. Hosté jsou ve čtyřech a Piráti jsou bez útočné třetiny.
52:34'
Piráti se v první akci dostávali do rychlé kombinace. Radek Duda přihrávkou skrz brankoviště hledal Tomáše Svobodu, ale ten kotouč u levé tyčky netrefil.
52:14'
Sedmašedesát sekund si domácí dokonce zahrají početní výhodu pěti proti třem. Erik Hrňa inkasuje dvě minuty za podražení, Vladimír Růžička si bere timeout.
51:39'
Tomáš Svoboda dostal přihrávku na levý kruh a svižně zakončoval po ledě. Jeho pokus šel ke vzdálenější tyčce, ale branku nakonec minul. Oceláři vyhodili.
51:21'
Poslední šance Pirátů dostat se zpátky do utkání. Vladimír Dravecký inkasuje dvě minuty za hákování a Piráti si zahrají dvouminutovou přesilovku.
50:24'
Aron Chmielewski se následně dostal po levé straně do útoku, ale jeho rána k pravé tyčce skončila na lapačce Peterse. Ten puk nezachytil, ale srazil jej za branku.
50:00'
Hosté přesně v polovině třetiny vyhodili na icing a vzali si timeout. Následně byl zahlídnut Lukáš Krajíček, který sice u ošetřovny vstal, ale odvážen je stejně nosítky.
49:49'
Radek Duda dostával přihrávku od Lukáše Vantucha u levé tyčky zakončoval. Puk se mu ovšem nepovedlo trefit a ten se sotva došoural za branku Šimona Hrubce.
49:21'
V další akci Třinečtí nahazovali do útočné třetiny, ale byl signalizován ofsajd, a tak se po úmyslném zahrání hra přesouvá před branku stoprocentního Šimona Hrubce.
48:55'
Domácí celek pokračoval v aktivní hře a Stanislav Dietz nahazoval na branku. Jeden z hostujících beků schoval kotouč ve výstroji, ale vylučovat se nakonec nebude.
47'
Krásnou akci hostů zakončil Polanský, 0:3
47:49'
Piráti byli minutu aktivní na kotouči, ale žádný střelecký pokus nakonec nepřišel. Ivan Huml se následně navíc objevil v ofsajdu a hra bude pokračovat vhazováním.
46:43'
Piráti si následně sice najeli do pásma, ale tam se jim nic vymyslet nepovedlo. Po komerční přestávce se bude vhazovat po pravici Šimona Hrubce.
46:22'
Hosté se během přesilovky nedostali minutu a půl do pásma. Povedlo se to až nyní a JIŘÍ POLANSKÝ hned přidává třetí branku, která nejspíše rozsekne tento duel! Hostující hráč dostal přihrávku mezi kruhy a z první propálil bezmocného Peterse. Asistence: Vladimír Dravecký.
45:05'
Hned na startu oslabení se po levé straně dostal až do zakončení Masi Marjamäki. Finský útočník si najel do brankoviště, kde se mu ale zakončit nakonec nepovedlo.
44:56'
Ondřej Buchtela osobní chybou oslabuje domácí celek, který bude hrát opět v oslabení. Mladý chomutovský bek inkasuje dvě minuty za vyhození kotouče.
44:25'
Pokračuje se tak domácí přesilovkou. Juraj Valach střílel od modré do bránícího hráče. Tomáš Svoboda následně z levého kruhu napálil skvěle zasahujícího Hrubce!
43'
Hrubec dostal menší trest za přikrytí puku mimo brankoviště
43:11'
43:10'
Obrovská šance Ronalda Knota! Chomutovský obránce byl ve skvělé pozici na pravém kruhu, ale nevyšla mu ani jedna ze dvou střel! To byla obří šance.
42:42'
Šimon Hrubec následně přikryl kotouč v zóně, kde nemohl. Hostující brankář inkasuje dvě minuty za zdržování hry. Jiří Polanský odpyká trest.
42:38'
Jakub Sklenář zachytil přihrávku Svačiny, který přihrával na nikoho. Dojel až do útoku a našel Jana Stránského. Ten nadvakrát hostující jedničku ale neprostřelil!
42:00'
Neskutečná akce se nyní povedla Šimonu Hrubcovi! Ten odehrál kotouč před napadajícím Růžičkou a přesnou přihrávkou poslal Marcinka do úniku, ale ten místo zakončení povalil Justina Peterse.
41:11'
Stanislav Dietz následně vyrobil obranný faul a Piráti jdou do čtyř. Ryšavý chomutovský bek dostává dvě minuty a hra bude pokračovat přesilovkou Ocelářů.
40:33'
Hra nicméně pokračuje a od pravého mantinelu to tvrdě zkoušel Ronald Knot. Jeho dělovka skončila na brusli bránícího hráče, Třinec jde s kotoučem do útoku.
40:15'
Nakonec šlo o Lukáše Krajíčka, který nevypadá vůbec dobře... Vypadalo to, že hostující bek možná dokonce zkolaboval. Zkušený obránce opustil ledovou plochu na nosítkách a pokračovat se bude bez něj. Uff, přejeme brzké uzdravení do Třince.
40:15'
Na ledě jsou již doktoři s nosítky a pomáhají hostujícímu hráči na nohy. Nevypadá to vůbec dobře, ale zprvu to vypadalo jako dost nevinný zákrok u mantinelu.
40:15'
Petr Koblasa u levého mantinelu přetlačil jednoho z hostů a přihrával před branku. Hra byla v ten moment ovšem přerušena a hostující hráč se na ledě moc nehýbe...
40:01'
Druhá třetina je u konce. Piráti svůj výkon vylepšili, ale skvělý Šimon Hrubec vytáhl pár skvělých zákroků a zatím drží hosty ve dvoubrankovém vedení. Několik dobrých zákroků si ovšem v prostřední dvacetiminutovce připsal i domácí brankář. Třetí třetina startuje v 19:16.

Střely na branku: 21:25
40:00'
39:57'
Ronald Knot ještě v posledních sekundách nahazoval na branku ze střední třetiny a byl z toho úmyslný ofsajd. Hra se přesouvá před Peterse, vhazuje se po jeho pravici.
39:15'
Piráti jsou v posledních minutách hodně aktivní. Ronald Knot se dostával do další střelecké pozice, ale jeho pokus byl sražen a puk nakonec skončil za brankou.
38:21'
Hned po icingu si do střelecké pozice najel domácí obránce Ondřej Buchtela, ale jeho dělovka nakonec skončila na brankové konstrukci!
38:03'
Juraj Valach dostal přihrávku před modrou čáru a rychle se dostal do útoku. Hned se opřel do kotouč a jeho dělovka šla na přední tyčku, Šimon Hrubec puk ukryl v lapačce a nakonec hru přerušil.
37:36'
Piráti se následně pokoušeli dostat zpátky do pásma, ale nahození bylo zablokované a puk skončil mezi diváky. Pokračovat se tak bude opět ve středu ledové plochy.
36:48'
Ondřej Buchtela zakončoval akci chomutovského celku přihrávkou z pravého kruhu. U levé tyčky hledal volného Růžičku, ale ten kotouč nakonec nezasáhl, vše vinou bránícího hráče Ocelářů.
36:00'
Přihrávka Jana Stránského z levého kruhu našla na druhé straně Adama Rašku, který zakončoval do protipohybu brankáře. Hrubec ale nakonec puk vytěsnil a nadále je stoprocentní!
35:24'
Jiří Polanský následně dostával přihrávku před branku. Do té pouze nastavil hokejku, ale nakonec jeho pokus skončil vedle branky na zadním mantinelu.
34:55'
Radek Duda nahazoval ze střední třetiny za brankou, kde se ke kotouči dostali hosté. Ti ale vyhodili jen na střídačku a hra bude pokračovat po levici Šimona Hrubce.
34:11'
Hodně těsné zakázané uvolnění nyní odpískali rozhodčí domácímu celku. Hra se přesouvá před Justina Peterse a vhazovat se bude po jeho pravici.
33:52'
Po delší době se do akce dostali Oceláři, ale Martin Růžička se dostal do ofsajdové pozice a hra bude pokračovat po komerční přestávce. Vhazovat se bude ve střední třetině, Třinečtí nadále drží dvoubrankové vedení.
32:56'
32:16'
Adam Raška to zkoušel z pravého kruhu, ale ke vstřelení branky nepomohla ani dobrá clona Jakuba Sklenáře. Hrubec zasáhl betony a hosté přesilovku přežijí.
31:58'
Šimon Hrubec si poté připsal zákrok a kotouč raději přidržel. Radek Duda to zkoušel zpoza branky, ale hostující jedničku na hruškách nenachytal.
31:24'
Po kombinační hře se ke střeleckému pokusu dostal Ronald Knot, ale jeho dělovka po ledě skončila na betonu připraveného Hrubce. Piráti ve snažení ovšem pokračují.
30:56'
Následně se Piráti dostali do další akce a po faulu na Marjamäkiho si domácí celek zahraje první přesilovku. Guntis Galvinš inkasuje dvě minuty za podražení.
30:09'
Aktivně se před branku nacpal extřinecký Bohumil Jank. Chomutovský bek zakončoval nadvakrát, ale Šimon Hrubec si připsal další dva velké zákroky a nadále drží čisté konto!
28:59'
V následném snažení se Piráti dostali do ofsajdového postavení a hra bude pokračovat opět vhazováním v neutrálním pásmu. Oceláři nadále vedou o dvě branky.
28:34'
Přihrávku do útočné třetiny Třince parádně zachytil Juraj Valach, který ale nemohl pokračovat v akci. Sudí se domnívali, že je kotouč mimo ledovou plochu, ale opak byl pravdou. Pokračuje se ve střední třetině.
27:50'
David Cienciala se po pravé straně dostal do zakončení, akci ovšem dokončoval Ondřej Kovařčík střelou zblízka. Justin Peters ale předvedl další parádní zákrok!
27:18'
Na modré čáře šel do kličky Vladimír Růžička, kterému vypíchl kotouč Hrňa. Domácí kapitán ovšem puk dostihl a jeho následné nahození skončilo na střídačce. Vhazuje se ve střední třetině.
26:53'
Masi Marjamäki následně připravil kotouč pro Radka Dudu, který se po levé straně dostal do útoku a u kruhu svižně zakončoval. Šimon Hrubec ale předvedl další skvělý zákrok!
26:38'
Piráti jsou mnohem aktivnější a Oceláři se spíše šetří, když hrají pouze na tři útoky. Ronald Knot byl na akci poslední akce, ale jeho svižná rána zápěstím skončila ve výstroji Šimona Hrubce.
25:39'
Útok Chomutova vedl po pravé straně Ivan Huml, který nahozením před branku hledal Jakuba Chrpu. Chomutovský odchovanec na přihrávku nedosáhl a pokračuje se v rohu kluziště.
24:31'
Vladimír Svačina se následně zjevil u pravé tyčky, ale Peterse nepřekonal! Guntis Galvinš poté svižně nahazoval od modré a hra je přerušena, vhazovat se bude před chomutovskou klecí.
23:50'
Domácí snažení následně zakončoval Jan Stránský, jehož svižné nahození od modré čáry skončilo na betonech pozorného Hrubce. Třinec se dostává do útoku.
22:58'
Přihrávku přes celé kluziště následně dostával Jakub Sklenář, který si ale kotouč na modré čáře nezpracoval. Ten se tak dostal až za branku Šimona Hrubce.
22:05'
Pirátský výkon se o něco zlepšil. Tomáš Svoboda dostával po dobré akci přihrávku před branku, kde se mu ale zakončit nakonec nepovedlo. Akce to byla ovšem solidní.
21:20'
Radek Duda se u pravé tyčky dostal ke střeleckému pokusu. Druhý nejproduktivnější Pirát byl ve skvělé pozici, ale svižnou střelou branku nakonec přestřelil!
20:36'
Následně se domácí nedomluvili a podél pravé strany šla přihrávka, kterou nikdo v bílém nezachytil. Píská se icing a hra bude pokračovat po pravici Peterse.
20:16'
Hned na startu druhé třetiny se do zakončení dostal hostující Tomáš Marcinko. Ten od pravého mantinelu mířil mezi betony Justina Peterse, ale ten je sklapl a připsal si zákrok.
20:01'
Střela Radka Dudy ze středního pásma přivolala konec první třetiny. Třinečtí byli mnohem lepší, dostali se do vedení již v první minutě a jen kvůli Justinu Petersovi je stav takový, jaký je. Gólově se prosadili Vladimír Dravecký a Jiří Polanský. Šimon Hrubec v brance Ocelářů sice čelil devíti střelám, ale ani jedna nebyla nebezpečná.

Střely na branku: 9:16
20:00'
19:01'
Na startu poslední minuty první třetiny se ke střele dostával David Musil, ale jeho pokus byl zablokován. Akce pokračovala a Piráti vyhodili jen na icing, vhazuje se tak po pravici Peterse.
17:52'
Tomáš Svoboda střílenou přihrávku po ledě hledal Vladimíra Růžičku, ale jeho teč šla jen nad branku. Nakonec se bude vhazovat před brankou Hrubce, takže tam došlo k nějaké teči.
17:46'
Akci chomutovského mužstva se pokoušel rozjet Ronald Knot, ale jeho přihrávka do útoku byla zachycena a odehrána. Piráti získali po icingu vhazování před Hrubcem.
17:15'
V dalším snažení přikryl chomutovský brankář kotouč a hra bude pokračovat po jeho levici. Zblízka se pokoušel prosadit David Cienciala, ale tentokráte úspěšný nebyl.
16:31'
Po levé straně se až do brankoviště dostal hostující Tomáš Marcinko, který nechal za sebou obránce Dietze. Zblízka poté slovenský útočník zakončoval, ale nebezpečné to pro domácí nebylo.
15:47'
Justin Peters si připsal další dva velké zákroky! Erik Hrňa v protiakci dostával puk mezi kruhy, ale po ledě střílel do kanadského brankáře. Hostující střelec se dostal i k dorážce, ale z levého kruhu neskóroval.
15:24'
Až nyní to zkoušel z pravého kruhu Adam Raška, ale jeho pokus skončil na pravém betonu připraveného Hrubce. Oceláři následně jen vyhodili na zakázané uvolnění.
14:57'
Piráti pokračovali v aktivním napadání, z čehož využili icing. Hra tak pokračuje po levici Šimona Hrubce, který dnes moc práce zatím neměl. Chomutovští ve svých akcích moc nestřílejí.
14:18'
Piráti se něco pokoušeli vymyslet v útoku, ale nakonec je z pásma vyhostil signalizovaný ofsajd. Hra pokračuje za brankou Slezanů, kteří se nikam neženou.
13:28'
13:01'
Jakub Trefný následně na pravém kruhu zalehl a parádně odehrál kotouč. Piráti se osvobodili a svou první početní nevýhodu v utkání přežijí.Třinec se dostal do jedné šance.
12:34'
Ondřej Kovařčík v další obrovské šanci utkání! Mladý útočník Třince dostal přihrávka mezi kruhy, ale zakončoval takovou slabší střelou, která skončila na hrudi Peterse.
11:53'
V oslabení se jako první do akce dostali domácí. Ivan Huml si najel podél pravého hrazení do útoku, kde zasekl a pokoušel pozornost Hrubce. Ten chytá a hned rozehrává.
11:28'
Šance na třetí branku Ocelářů přichází nyní. Jakub Sklenář si počínal podražením za vlastní brankou a je prvním potrestaným hráčem utkání.
11:08'
Následně se pokoušeli něco vymyslet do útoku domácí, ale ti se dostali jen do ofsajdového postavení a hra bude pokračovat vhazováním ve střední třetině.
10:20'
Ondřej Kovařčík dostal nabito na pravý kruh a z voleje měl na hokejce třetí branku svého celku. Jeho svižné zakončení ale skvěle vyrazil Justin Peters a jen kvůli němu Piráti neprohrávají o několik branek více!
10:08'
Oceláři se dostali do útoku, kde se jim povedlo vybojovat vhazování. Hned po něm Piráti poslali kotouč podél mantinelu a puk doklouzal až za branku, píská se další icing.
09:51'
Piráti se hnali po dlouhé hře bez ničeho do útoku, ale Petr Koblasa akci pozdržel a následně jeden z Třineckých zahrál vysokou hokejkou. Po komerční přestávce se bude vhazovat po pravici Hrubce.
08:20'
Piráti aktivně napadali rozehrávku Třince, ale ke kotouči se nedostali a hosté hru uklidnili za svou brankou. Pokračuje se jejich akcí směrem do útoku.
07:04'
Do další šance si najel hostující Vladimír Svačina, jenž se dostal do táhlé kličky a bekhendově se pokoušel překonat Peterse v brance. Jeho pokus ale skončil jen nad brankou.
6'
Polanský si perfektně zpracoval puk a poslal ho za Peterse, 0:2
06:17'
Ronald Knot se v akci domácího celku dostal ke střele, kterou ale Hrubec vyrazil. U pravé tyčky se pokoušel prosadit Radek Duda, ale jeho bekhend proletěl brankovištěm a gólem neskončil.
05:17'
Hosté pokračovali v aktivní hře a brzy se dočkali již druhé branky v úvodu utkání! JIŘÍ POLANSKÝ se po zákroku Peterse dostal ke kotouči, chomutovského brankáře si položil a nehlídaný jej překonal! Další minela v domácí obraně. Asistence: David Cienciala.
4'
Skvělý zákrok! Hrňa měl na hokejce gól, Peters ho vychytal
04:25'
Guntis Galvinš měl na hokejce druhou branku hostí v prvních minutách, ale Justin Peters opět skvělý. Hostující bek dostal přihrávku k levé tyčce, ale kanadská jednička Pirátů betone zasáhla.
04:03'
Piráti se dostali k dalšímu pokusu v útoku. Radek Duda z levé strany neprostřelil Hrubce. Na druhé straně to pak zkoušel Lukáš Vantuch, ale ani on nepropálil pozorného brankáře Třince.
03:26'
Vladimír Svačina na levé straně přebruslil Valacha a posílal puk před branku. Erik Hrňa zde dělovkou zakončoval mezi betony kanadského brankáře, který ale svůj celek neskutečně podržel!
02:44'
Guntis Galvinš hned po vhazování zakončoval do betonů Peterse, akce následně již nepokračovala. Hostům bylo odpískané postavení v brankovišti a hra bude pokračovat ve středu ledové plochy.
02:39'
Justin Peters vyrážel další střelecký pokus, nyní od pravého mantinelu. Domácí ovšem nerozehráli akci a vyhodili pouze na zakázané uvolnění.
1'
Na gól se dlouho nečekalo, trefil se Dravecký, 0:1
01:56'
Následně to od levého mantinelu zkoušel svižnou střelou obránce Milan Doudera. Jeho rána k pravé tyčce ale byla vyražena ramenem Peterse, Vladimír Dravecký se k dorážce nedostal.
01:45'
Pokračovalo se snažením domácího celku, který ale směrem dopředu nic nevymyslel. Lukáš Vantuch nezachytil přihrávku ve střední třetině a píská se první zakázané uvolnění.
00:24'
Tak to je neskutečný nástup hostujícího celku, který se v první minutě dostává do jednobrankového náskoku! Domácí nevyhodili a VLADIMÍR DRAVECKÝ dostával od Růžičky přihrávku k pravé tyčce. Hostující forvard zblízka přehodil Peterse a Oceláři se dostávají do brzkého vedení. Asistence: Martin Růžička a Tomáš Marcinko.
00:01'
Oba celky jsou na ledové ploše a první duel osmatřicátého kola brzy začne! Zůstaňte s námi.

Piráti Chomutov: Peters (Stezka) – Trefný, Knot, Dietz, Valach, Jank, Buchtela, Blaha – Marjamäki, V. Růžička, T. Svoboda – Sklenář, Huml, J. Stránský – Chrpa, Vantuch, Duda – Koblasa, Raška, J. Havel.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (L. Daneček) – M. Doudera, Krajíček, Roth, D. Musil, Matyáš, Galvinš – Martin Růžička, Marcinko, Dravecký – Hrňa, Polanský, Svačina – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski – Adámek, Cienciala.

Rozhodčí: Horák, Hejduk – Hynek, Polák.
PIRÁTI CHOMUTOV

Chomutovští se po bídném startu zvedli a aktuálně nahánějí Karlovy Vary. Piráti ztrácejí tři body na západočeského soupeře, kterého poslední neděli dokázali na jeho ledě zdolat. Indispozicí celku Vladimíra Růžičky jsou domácí duely, z posledních pěti střetnutí získali pouhé tři body za výhru proti Vítkovicím. Piráti naposledy prohráli v Plzni.

Poslední tři zápasy
Plzeň 3:2 Chomutov
Karlovy Vary 2:3 Chomutov
Chomutov 1:4 Zlín

Nejproduktivnější hráči týmu
Vladimír Růžička – 37 zápasů, 29 bodů (13+16)
Radek Duda – 30 zápasů, 19 bodů (8+11)
Tomáš Svoboda – 27 zápasů, 15 bodů (6+9)
HC OCELÁŘI TŘINEC

Slezské mužstvo je aktuálně na prvním místě Tipsport extraligy se ziskem dvaasedmdesáti bodů. Třinec má stejně bodů jako druhý Liberec a v posledních dvou duelech prohrál (3:4 právě v Liberci a 5:6 doma s Plzní). Oceláři mají druhou nejlepší obranu i útok. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Martin Růžička.

Liberec 4:3 Třinec
Třinec 5:6sn. Plzeň
Pardubice 2:5 Třinec

Martin Růžička – 27 zápasů, 31 bodů (13+18)
Tomáš Marcinko – 36 zápasů, 21 bodů (8+13)
Lukáš Krajíček – 30 zápasů, 21 bodů (5+16)
Krásný den všem fanouškům extraligového hokeje! Tipsport extraliga se pomalu a jistě dostává do své poslední čtvrtiny a týmy bojují o poslední cenné bodíky. Chomutov usiluje o opuštění barážových vod, Třinec bude chtít upevnit vedoucí pozici. Utkání na severu Čech startuje v 17:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.