Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.

Vojtěch Polák (CER) 0 + 1, čas na ledě: 17:37
Jakub Kovář (CER) 84,2% úspěšnost, 3 obdrž. góly
Tomáš Mertl (ZAG) 0 + 0, čas na ledě: 22:40
Jakub Krejčík (ZAG) 0 + 0, čas na ledě: 16:36
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes v přestřelce přestříleli své soupeře 7:3. Nutno podotknout, že domácí byli prakticky celý zápas lepším týmem a vyhrát si tak zasloužili. Severstal se ale musel malinko strachovat, když hosté snížili v krátkém časovém sledu na 5:3, ale více toho už nedokázali a utkání tak nakonec skončilo 7:3.

Střely na branku: 40 – 19
Vyhrané buly: 36 – 25
59:39
Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí pravděpodobně zvyšují na konečných 7:3! PAVEL ČERNOV dostal od Poláka precizní přihrávku před prázdnou branku a pro něj už nebyl problém kotouč do ní poslat. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Vojtěch Polák.
59:05
Hosté to ještě zkoušejí v šesti!
58:40
Oddechový čas pro hosty.
58:39
Lessio se dostal s kotoučem středem kluziště až před Kováře, kterého však překonat nedokázal a sám navíc skončil v brance.
58:00
Poslední dvě minutky třetí třetiny.
57:38
57:16
Smith napřáhl ke střele od modré čáry, ale jeho pokus dokázal zablokovat jeden z obránců.
56:12
Hosté posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou, ale Kovář zatím odolává.
55:38
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Pavel Černov – 2 min., hákování).
55:12
Domácí si opět berou zpět své tříbrankové vedení! SERGEJ MONACHOV se společně s jedním ze svých spoluhráčů dostal do přečíslení dva na jednoho. MONACHOV to však vzal vše na sebe a nechytatelnou střelou do levého horního růžku branky překonal Gajdučenka. Asistence: Igor Magogin.
54:18
Hosté dostali po těch dvou slepených brankách větší chuť do hry a momentálně přehrávají svého soupeře.
52:53
Medveščak právě vstřelil branku!
A hosté vzápětí přidávají další branku! EDWIN HEDBERG převzal kotouč na útočné modré. Následně se s ním dostal skvělou kličkou přes jednoho z obránců, a poté střelou mířenou mezi betony dokázal prostřelit Jakuba Kováře! Asistence: Blake Parlett a Francis Paré.
52:38
Hosté snižují na 5:2! Larkin napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho tvrdý pokus Kovář vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel LUKAS LESSIO, a ten už se do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Thomas Larkin a Brandon McMillan.
52:16
Lessio vyslal na branku střeluz pravého kruhu. Branku však minul.
51:06
Polák se dostal zcela osamocen ke střele z levého kruhu. Střela mu však příliš nesedla a Gajdučenko kotouč v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
50:44
50:02
Další chyba domácích v útočném pásmu a kotouč tak opět získávají hosté.
49:14
Domácí přišli o kotouč v útočném pásmu a jeden z hostujících hráčů ho tak odpálil daleko od své branky.
48:44
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Bolduc – 2 min., sekání).
48:36
Karlin napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus však Gajdučenko dokázal vyrazit do rohu kluziště.
48:19
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
47:09
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Gajdučenkem.
45:50
Hosté snižují na rozdíl čtyř branek. COLBY GENOWAY dostal před branku přihrávku zpoza branky a následně backhandovou střelou poslal kotouč do sítě. Kovář neměl proti této střele žádnou šanci. Asistence: Edwin Hedberg.
45:17
Monachov se dostal ke střele z levého kruhu, ale Gajdučenka neprostřelil.
44:26
A teď definitivně branku neznává! Stav uktání je tak stále 5:0.
44:26
Hlavní rozhodčí ještě zkoumá celou situaci u videa.
44:25
Domácím se teď podařilo vstřelit branku, ale hlavní rozhodčí jí neuznává!
43:55
Domácí se momentálně nějak nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.
43:10
Hosté hrají ve čtyřech.
42:50
Hostům se podařilo vyhodit a mohou tak jít vystřídat.
42:33
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Colby Genoway – 2 min., krosček).
41:41
Genoway se dostal ve vlastním oslabení zcela osamoce ke kotouči v pravém kruhu. Jeho následný střelecký pokus mířený ke vzdálenější tyči však Kovář fantasticky vyrazil mimo tři tyče.
41:10
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Lucas Lessio – 2 min., faul loktem).
40:55
Jeden z hostujících hráčů se dostal ke střele z levého kruhu, ale branku přestřelil.
40:05
Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:03.
Druhá třetina je za námi. Domácí byli ve druhé třetině stejně, jako v té první lepším týmem a nakonec jí vyhráli 3:0, i když to tak na začátku utkání rozhodně nevypadalo. S brankami se roztrhl pytel ve 34. minutě, když se poprvé prosadil střelou od modré Jevsejenkov. Zhruba o dvě minuty později to bylo už 4:0, a to když Karlin dorazil kotouč do sítě, který MacIntyremu propadl mezi betony. O další dvě minuty později zvýšil na prozatimních 5:0 Ježov. V samotném závěru třetiny se ještě strhla mezi oběma týmy hromadná bitka, kterou rozhodčí řešili několika tresty.

Střely na branku: 29 – 9
Vyhrané vhazování: 27 – 16
40:00
39:39
Domácí teď zahodili stoprocentní šanci! Kagarlickij se s Černovem hnali sami proti brankáři. Kagarlickij se těsně před Gajdučenkem rozhodl přihrát, což Černov příliš nečekal, ale dokázal nakonec vystřelit. Gajdučenko ale předvedl svým levým betonem bravurní zákrok a kotouč dokázal vytěsnit mimo tři tyče.
39:00
Poslední minutka druhé třetiny.
38:15
Genoway se dostal ke střele z pravého kruhu, ale branku minul.
37:50
Oba týmy hrají ve čtyřech.
37:25
Zápas po dlouhé odmlce opět pokračuje dále.
37:20
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Nathan Perkovich – 2 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Thomas Larkin – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Kazakovcev – 2 min. + 10 min. osobní trest, bitka).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Adam Masuhr – 2 min., bitka).
37:20
37:20
37:20
37:20
Rozhodčí stále udílejí tresty.
37:19
Na ledě to momentálně vypadá jako na bitevním poli. Nejdříve se za brankou domácích popral Kazakovcev s Glumacem a následně se s bitkami jakoby roztrhl pytel. Na ledě byli nejméně čtyři a rozhodčí tak budou rozdávat tresty.
36:31
Domácí svého soupeře nešetří a střílejí další branku! DENIS JEŽOV dostal nabito na vrchol pravého kruhu pro vhazování a následnou tvrdou střelou z první propálil vše, co mu stálo v cestě, včetně nového brankáře v brance hostů Gajdučenka. Asistence: Daniil Vovčenko a Jurij Trubačjov.
35:01
Drew MacIntyre opouští branku. Mésto něj do ní nastupuje jeho náhradník Sergej Gajdučenko.
35:01
MacIntyre loví další kotouč ze své klece! Jeden z domácích hráčů napřáhl ke střele od modré čáry. Kotouč po jeho tvrdé střele prošel MacIntyremu pod betony, čehož si jako první všiml RUSLAN KARLIN, a ten následně neměl problém poslat kotouč do zcela prázdné branky. Stav utkání 4:0. Asistence: Sergej Monachov a Adam Masuhr.
34:20
Komerční přestávka.
34:19
Hostům momentálně tečou nervy a po každém přerušení hry se snaží domácí hráče vyprovokovat k bitce.
33:54
Domácí využívají další přesilovou hru a zvyšují už na 3:0! ALEXANDR JEVSEJENKOV napřáhl ke střele od modré čáry a kotouč po jeho střele skončil až za zády bezmocného MacIntyreho. Asistence: Jurij Trubačjov a Maxim Truňov.
33:40
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Colby Genoway – 2 min., sekání).
33:04
Ve druhé třetině stále čekáme na nějakou vážnější šanci. Oba týmy hrají velice opatrně.
31:48
Zajímavou střelu vyslal na branku z mezikruží Avcin. Jeho pokus však MacIntyre dokázal vyrazit svým pravým betonem mimo tři tyče.
30:49
Další střelecký pokus, tentokrát od Chochlova zablokoval jeden z obránců.
30:41
Kudako napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho střelecký pokus však MacIntyre dobře viděl a kotouč tak bez problémů chytil.
30:08
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
29:45
Polovina druhé třetiny je za námi, ve které jsme zatím nebyli svědky nějaké vážnější šance.
29:09
Po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů ve středním pásmu skončil kotouč pouze v moci MacIntyreho.
28:07
27:53
Kazakovcev se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až do útočného pásma, kde stejně jako před malou chvílí Genoway o něj přišel.
26:37
Genoway se dostal s kotoučem středem kluziště až do útočného pásma, kde ho však o něj připravil jeden z obránců.
25:37
Oba týmy hrají v plném počtu.
25:03
24:28
Střelu Truňova od modré čáry MacIntyre pohodlně chytil do své lapačky.
23:37
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Avcin – 2 min., krosček).
23:37
23:35
Masuhr se dostal ke kotouči na modré čáře. Nic nevymýšlel a kotouč poslal rovnou na branku. MacIntyre však jeho pokus v pohodě chytil.
23:05
Bolduc vyslal na branku střelu z levého kruhu, se kterou však Kovář neměl větší potíže.
22:30
22:11
Kagarlickij hledal křižnou přihrávkou v levém kruhu jednoho ze svých spoluhráčů. Jeho prudkou přihrávku však daný hráč nezpracoval.
21:37
Hostům se podařilo vyhodit kotouč alespoň do středního pásma.
20:49
Domácí posílají na branku jednu střelu za druhou, ale MacIntyre zatím odolává.
20:30
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
20:01
Další třetina začne přibližně v 17:55.
První třetina je za námi. Domácí dnes začali s velkou parádou, když už po šesti minutách hry vedli 2:0. Nejdříve se ve 4. minutě prosadil z přesilové hry Vočenko, který se tvrdou střelou z levého kruhu nemýlil. O dvě minuty později to bylo už 2:0, když Kagarlickij zakončil do odkryté klece bravurní akci. Hosté se poté také dostali do pár větších šancí, ale domácí zatím drží v brance skvělý Jakub Kovář.

Střely na branku: 12 – 7
Vyhrané buly: 13 – 10
20:00
19:51
Krejčíkovi příliš nesedla střela od modré čáry a kotouč tak skončil pouze u jednoho z domácích hráčů, který následně kotouč odpálil daleko od své branky.
19:29
McMillan vyslal na branku střelu z levého kruhu, kterou Kovář opět nepustil za svá záda.
19:10
Domácím se podařilo vyhodit kotouč ze svého pásma a mohou tak jít vystřídat.
19:00
Poslední minutka první třetiny.
18:16
Masuhr napřáhl ke střele ze středního pásma. Svým pokusem však nijak nepřekvapil MacIntyreho.
18:11
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Daniil Vovčenko – 2 min., hákování).
18:01
17:51
Po zblokované střele jednoho z domácích hráčů skončil kotouč ve středním pásmu.
17:24
Mertl byl blízko gólu, když se dostal ke kotouči zcela osamocen před Kovářem. Ten však proti jeho následné střele z otočky však předvedl další bravurní zákrok.
16:45
16:14
Hedberg napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus však Kovář dobře viděl a kotouč bez problémů chytil.
16:01
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., nedovolené bránění).
15:39
Karlin se dostal s kotoučem středem kluziště po krásné individuální akci až ke střele z mezikruží. Jeho následný nebezpečný střelecký pokus však MacIntyre dokázal skvěle vyrazit do rohu kluziště.
14:58
14:40
Bolduc vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho střelecký pokus však dokázal zblokovat jeden z obránců mimo tři tyče.
14:04
Domácím se podařilo vyhodit a můžou tak jít pohodlně vystřídat.
13:16
Hosté si mezi sebou předávají kotouč v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nikdo z nich neodhodlal.
12:58
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Kazakovcev – 2 min., hákování).
12:38
11:44
Mertl málem svým napadáním získal kotouč v útočné třetině. Nakonec se mu to ale nepovedlo a musí tak spěchat zpět.
10:19
Masuhr napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho tvrdý pokus MacIntyre dokázal vyrazit mimo tři tyče.
09:53
Nyní už se tam dostali, ale po nepřesné přihrávce jednoho z nich o něj opět přišli.
09:18
Domácí se vůbec nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.
08:46
Hostům se ihned po buly podařilo vyhodit kotouč z vlastní třetiny a mohou si tak nachvíli oddychnout.
08:38
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Nathan Perkovich – 2 min., sekání + 2 min., podražení).
08:06
Stasenko dostal nabito na modrou čáru. Jeho následný střelecký pokus však zablokoval jeden z obránců.
07:39
07:24
Mertl se dostal ke kotouči zcela osamocen před Kovářem. Ten však proti jeho následné střele předvedl skvělý zákrok a podržel tak svůj tým.
06:14
Kazakovcev vyslal na branku střelu z velkého úhlu, se kterou MacIntyre neměl větší potíže.
05:38
Domácí vedou už 2:0! DMITRIJ KAGARLICKIJ poslal od levého mantinelu přihrávku do pravého kruhu, kde se nacházel Černov. Ten mu následně místo střely ještě kotouč vrátil před odkrytou klec a KAGARLICKIJ už se do odkryté branky nemýlil a zvýšil na 2:0. Asistence: Pavel Černov.
03:48
Domácí využívají přesilovou hru a dostávají se tak do vedení! Jevsejenkov převzal kotouč na modré čáře. Následně naznačil střelu, na kterou MacIntyre zareagoval, ale Jevsejenkov poslal kotouč do levého kruhu, kde se nacházel osamocený DANIIL VOVČENKO, a ten už se tvrdou střelou k bližší tyči nemýlil. Asistence: Jurij Trubačjov a Alexandr Jevsejenkov.