Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Střely na branku: 34 – 34
Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (CEC) – 0+2, 4 střely, čas na ledě 23:05
Roman Horák (CEC) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:14
Je dobojováno! Admiral Vladivostok nakonec uhájil vedení a poráží HC Viťaz 5:4! Hosté přitom vstoupili do zápasu lépe a po jedenácti minutách se zásahem Makejeva dostali do vedení! Vladivostok ale našel rychlou odpověď a dvěma slepenými brankami Ivanova a Kuzněcova otočil vývoj zápasu. Ještě před přestávkou domácí navýšili vedení na 3:1! Přesilovou hru totiž zužitkoval Lugin! Ve druhé třetině se hrálo o něco volněji. Jediný zásah prostřední periody zaznamenal Tkačjov! Do třetí třetiny ale vstoupil Viťaz jako rychlá voda a Kopejkin s Afinogenovem dostali Viťaz zpět do zápasu. Hosté poté byli aktivnější, ale Sajustov vrátil Vladivostoku dvoubrankové vedení! Minutu před koncem už pouze snížil Kopejkin!
59:57
Hosté power-play nevyužili! Do konce utkání zbývají tři sekundy a trenér Viťazu si bere oddechový čas! Hosté mají čas na jedno zakončení!
59:11
Harri Säteri zůstává na střídačce! Hosté mají necelou minutu hry na vyrovnání!
58:52
Viťaz právě vstřelil branku!
Drama je na světě! Hosté rychle využívají přesilovou hru! Aaltonen s Jeřábkem si vyměnili kotouč a český obránce našel ALEXEJE KOPEJKINA, který vrátil Viťaz do hry! Asistence: Jakub Jeřábek, Miro Aaltonen.
58:38
Hosté zkoušejí štěstí v šesti! Brankář Harri Säteri zůstává na střídačce!
58:38
Hosté si ještě zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí Andrej Koněv!
57:06
Hosté stále bojují, ale obrana Vladivostoku pracuje opravdu na výbornou. Navíc se hraje dlouhou dobu bez přerušení. Hostům rychle utíká čas.
56:02
Hosté se znovu prodrali do útoku, jenže domácí brankář Nikita Serebrjakov při rozkleku vyhodil branku z jejího postavení. Vhazovat se bude před brankou Admiralu.
55:28
Vladimir Tkačjov našel Kuzněcova, jež se sice obtočil kolem zaskočeného obránce, ale kvůli nedostatku sil už nedokázal vypálit.
54:29
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Velká rána pro hostující celek! Vladivostok totiž přidává pátou branku! O otupení narůstajícího tlaku hostů se postaral DMITRIJ SAJUSTOV! Nutno uznat, že to byl nádherný gól! Asistence: Robert Sabolič.
54:12
Oba hráči si tedy odpykají pětiminutové tresty. Viťaz mezitím pokračuje v dobývání domácí svatyně. Obrana Vladivostoku zatím odolává.
54:01
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Samvel Mnacjan – 5 min., bitka).
54:01
53:12
Bitka! Alexej Semjonov se pustil do Samvela Mnacjana! Uvidíme, jaké tresty hlavní rozhodčí oběma rváčům udělí!
52:19
Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu. Od modré čáry okamžitě vypálil Ivan Gavrilenko, jehož rána si našla cestu do lapačky hostujícího brankáře.
52:00
Dnešní utkání sleduje 5019 diváků!
51:19
Domácí se neženou do útočení a raději se koncentrují na pečlivou obranu. Hosté to směrem dopředu mají ohromně těžké.
50:53
Hosté se hnali do rychlého protiútoku. Vracející se obránce se vrhl soupeři pod nohy a vybojoval tak kotouč pro Admiral.
50:26
Domácí se opět vydali do útoku. Glazkov si vyměnil kotouč s Koněvem, jež okamžitě prověřil hostujícího brankáře. Harri Säteri drží šance hostů na vyrovnání nad vodou.
49:21
Domácím se přeci jen povedlo otupit rostoucí tlak soupeře. V rohu za domácí brankou bojovalo o puk několik hráčů. Úspěšní byli domácí hokejisté.
48:47
Maxim Afinogenov se jako první dostal k odraženému kotouči a vypustil tvrdou střelu příklepem. Jeho projektil prolétl kolem pravé tyčky.
48:26
Pokyny na střídačce podle všeho pomohly. Domácí se okamžitě vrhli do útoku. Se slabou střelou od modré čáry si ale věděl rady Harri Säteri.
47:59
Domácí stratég reaguje na rostoucí tlak hostujícího celku a bere si oddechový čas!
47:41
Mohlo být vyrovnáno! Hosté se ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu dostali do zakončení, ale Nikita Serebrjakov předvedl vynikající zákrok vyrážečkou!
47:05
Oba týmy si nyní několikrát vyměnily kotouč. Ani z jednoho útoku však nepřišlo ohrožení pro branku soupeře.
46:36
Hosté pokračují v aktivním útočení. Obránci Vladivostoku nyní nevědí, kde jim hlava stojí. Třetí třetina bude hodně napínavá.
46:00
A pozor! Ve Vladivostoku je zaděláno na pořádné drama! Hosté se totiž dostávají na dostřel jediné branky! MAXIM AFINOGENOV dotáhl do konce rychlou akci elitní formace Viťazu! Asistence: Alexej Makejev, Roman Horák.
45:19
Také domácí se snaží uklidnit hru. Obránci Vladivostoku vybojovali kotouč za brankou a chvíli jej podrželi. Nyní se domácí ženou do útoku.
44:12
Hosté stále drží kotouč. Jeden z obránců nyní vyčkává za vlastní brankou na vystřídání spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led i domácí stratég.
43:36
Hosté se dostali k puku a opět to zavánělo nebezpečím. Před brankoviště Vladivostoku prosvištěla prudká přihrávka. Kotouč naštěstí pro domácí nikdo netečoval.
43:04
Hosté ukradli domácím kotouč v útočném pásmu, Miro Aaltonen se rychle prodral za modrou čáru a jedovatou ránou prověřil Serebrjakova. Ten raději přerušil hru.
42:34
Domácí stále nemohou přestat hrát. K dobru sice mají dvoubrankový náskok, ale hostujícím útočníkům v závěrečné třetině narostla křídla.
42:14
Dmitrij Sajustov prosvištěl do útočného pásma jako velká vlna a dokonce se prodral k zakončení z mezikruží. Harri Säteri jeho ránu zlikvidoval lapačkou.
41:27
Domácí se nyní dostali pod obrovský tlak. Jeden z obránců přišel o kotouč za brankou, ale jeho kolega z obranného páru získal puk nazpátek.
40:34
Je sníženo! Hostům se vstup do třetí třetiny opravdu povedl! Tlak Viťaze přetavil v branku ALEXEJ KOPEJKIN! Domácí se o svůj náskok ještě budou třást! Asistence: Miro Aaltonen.
40:12
Do závěrečné třetiny vlétli lépe hosté, kteří po vyhraném vhazování rychle přešli do útočného pásma a okamžitě ohrozili branku. Nikita Serebrjakov byl pozorný a vyrazil puk.
40:01
Střely na branku: 24 – 20
Druhá třetina je u konce! Admiral v ní s přehledem kontroloval hru a nepustil soupeře do výraznějšího tlaku. Domácí navíc hned v úvodu periody přidali čtvrtou branku. Další zásah přidal Vladimir Tkačjov ! Hosté budou mít v závěrečné dvacetiminutovce hodně práce. Do šaten se odchází za stavu 4:1!
40:00
38:52
Domácí zahodili velkou možnost! Před Bobkovem zívala prázdní branka, ale domácí hokejista minul bližší tyč!
38:12
Hosté zahodili veškerý respekt k soupeři a vydali se do dalšího útoku. Ani tentokrát ale Serebrjakova neohrozili. Obrana Vladivostoku pracuje na výbornou.
37:42
Hosté rychle vystřídali a zatlačili domácí před jejich branku. Obrana Vladivostoku ale vybojovala kotouč a vyhodila jej do středního pásma.
37:00
Hosté se po delší době dostali do střelecké pozice. Slabou střelu z ostrého úhlu vyrazil Nikita Serebrjakov do rohu obranného pásma.
36:03
Hosté působí ve druhé třetině hodně unaveným dojmem. Viťaz poslal na led čerstvé síly, ale domácí hokejisté jsou u všech kotoučů jako první.
35:12
Vladimir Tkačjov rozjel další útok Admiralu, přesnou přihrávkou našel Sigarjova, který před brankářem zazmatkoval a kotouč se mu zapletl mezi bruslemi.
34:26
Domácí se znovu usadili v útočném pásmu soupeře, Andrej Koněv objel branku a snažil se zasunout puk mezi beton a tyčku. Harri Säteri si mezírku pohlídal!
33:37
Domácí fandové znovu vyvolali mexickou vlnu! Publikum v aréně se zatím skvěle baví! Ve Vladivostoku panuje uvolněná atmosféra.
33:04
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Hosté znovu útočili podél pravého mantinelu. Za nahozeným kotoučem ale nespěchal nikdo v bílém dresu.
32:39
Domácí se ale nenechali zahanbit a okamžitě vyrazili vpřed. Rychlou akci zakončoval Vladimir Tkačjov, jehož střela prolétla nad břevnem.
32:14
Hosté postupovali do otevřené obrany Vladivostoku a po dlouhé době prověřili domácího brankáře. Nikita Serebrjakov s jistotou schoval puk do lapačky.
31:37
Z podobné pozice jako Glazkov pálil nyní Alexandr Kuzněcov. Ani jeho rána finského brankáře nepřekvapila. Harri Säteri vyrazil kotouč do rohu kluziště.
31:16
Alexandr Kuzněcov se protáhl do útočné třetiny, předal kotouč Glazkovovi, který bez přípravy vystřelil. Harri Säteri si připsal další dobrý zákrok.
30:11
Miro Aaltonen spálil obrovskou šanci hostů! Útočník Viťazu si vzal puk ve středním pásmu, probruslil s ním za modrou čáru a nádhernou střelou orazítkoval tyč!
29:36
Maxim Kazakov nadále motal hostujícím zadákům hlavy. Malý a mrštný hokejista obkroužil hostující branku a znovu prověřil brankáře. Harri Säteri byl i tentokrát jistý.
29:02
Maxim Kazakov se prodral do útočného pásma a okamžitě od modré čáry vystřelil. Harri Säteri jeho vysokou ránu vyrazil do rohu kluziště.
28:06
Hledištěm Fetisov arény už probíhá mexická vlna! Domácí příznivci se skvěle baví předváděnou hrou jejich oblíbenců!
27:29
Obránci Viťaze obklopili domácí útočníky v rohu obranného pásma. Jevgein Katičev byl ze všech nejdůraznější a vybojoval puk pro hosty.
27:02
Domácí se rychle dostali za modrou čáru a okamžitě provětrali soupeřova brankáře. Harri Säteri udržel kotouč v lapačce. Vhazovat se bude před jeho brankou.
26:11
Domácí přivítali hostující útočníky na modré čáře a nepustili je do útočného pásma. Hokejisté Vladivostoku s přehledem kontrolují vývoj utkání.
24:29
Oba celky si nyní vyměňují kotouč. Hra obou týmů je v posledních minutkách plná nepřesných přihrávek. Do útoku se nyní žene Admiral.
24:17
Domácí neustále zaměstnávají obranu Viťazu rychlými útoky. Obrana hostů nyní připravila domácího útočníka o puk už na modré čáře.
23:52
Oba týmy ve druhé třetině přeskládaly složení útočných formací. Hokejisté Vladivostoku jsou dnes mnohem hladovější.
23:18
Domácí měli velkou šanci na zvýšení svého vedení! Brankář Harri Säteri ale vytáhl fantastický zákrok proti střele z mezikruží!
22:44
Domácí rychle využívají přesilovou hru! Po krátké kombinaci v útočném pásmu vypálil VLADIMIR TKAČJOV a jeho dělovka prosvištěla až za záda hostujícího brankáře! Asistence: Jonathon Blum.
22:30
Vladivostok si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za podražení vyfasoval Roman Horák.
22:04
Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách. Volnějšího kluziště se snažili využít hosté, ale Alexandr Stěpanov nedovezl kotouč do útočného pásma.
21:38
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Dmitrij Sajustov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Kopejkin – 2 min., nedovolené bránění).
21:38
21:30
Na ledě už je i vyloučený Maxim Afinogenov. Oby týmy pokračují v plném počtu.
20:38
Vladimir Tkačjov získal kotouč ve vlastním obranném pásmu, ale poté zazmatkoval a nepřesnou rozehrávkou jej daroval soupeři.
20:10
Týmy si prohodily strany, do druhé třetiny vstoupil lépe Admiral. Domácí se hned po vyhraném vhazování usadili v útočném pásmu.
20:01
Střely na branku: 15 – 12
První třetina je minulostí! Do zápasu vletěl lépe hostující Viťaz! Hosté se v 11. minutě dokonce dostali do vedení. Trefil se Makejev! Vedení ale hostujícímu celku nevydrželo ani minutu. Vzápětí totiž vyrovnal Ivanov a další rychlou branku přidal Kuzněcov! V závěru třetiny hrál Vladivostok přesilovku po vyloučení Afinogenova a Lugin minutu před sirénou upravil na 3:1!
20:00
19:04
Domácí využívají přesilovou hru! Dlouhý tlak v útočném pásmu zužitkoval DMITRIJ LUGIN v gólovou střelu! Asistence: Jonathon Blum, Vladimir Tkačjov.
18:51
Hosté však vybojovali kotouč v rohu kluziště a okamžitě jej poslali přes všechny čáry. Domácí musejí založit nový útok.
18:30
Domácí si zahrají další přesilovou hru! Dvě + dvě minuty za vysokou hůl dostává Maxim Afinogenov!
17:46
Harri Säteri měl další práci! Hostující brankář tentokrát vytáhl dobrý zákrok proti dělovce od modré čáry. Brankář zatím drží akcie Viťaze nad vodou.
17:19
Robert Sabolič táhl další útok domácího celku. Bývalý hokejista pražské Sparty zavezl puk do útočného pásma. Domácí v něm nadále kombinují.
16:42
Vyšťavení útočníci Admiralu odjeli na střídačku. Domácí ale zůstali u puku a čerstvé síly už znovu buší do útočného pásma.
16:14
Andrej Sigarjov si zahrál v útočném pásmu na falešného obránce. Domácí střelec stačil zakončit, jenže jeho projektil minul hostující svatyni.
15:36
Domácí hrají ve velké pohodě a s pukem si zatím opravdu rozumí. Další rychlý výpad Admiralu podél mantinelu zastavil až Harri Säteri.
14:52
Andrej Koněv zachytil kotouč v obranném pásmu a okamžitě jej obloučkem poslal do střední třetiny. Tam jej v souboji uzmul jeden z hostů.
14:26
13:41
Domácí se znovu nastěhovali do útočného pásma. Tentokrát už se hokejistům Vladivostoku podařilo zakončit, ale ránu od modré bez problémů lapil Harri Säteri.
13:07
Domácí se drželi v útočném pásmu, ale po zkažené přihrávce se hostům podařilo vyhodit kotouč až k Serebrjakovi. Admiral musí začít nanovo.
12:26
Domácí se mohou dostat na koně! Po faulu Gimajeva budou hrát přesilovku! Sergej Gimajev totiž dostává dvě minuty za hákování!
11:32
To je obrat jako hrom! Ani ne o další minutu později po vyrovnávacím gólu překonal hostujícího brankáře ALEXANDR KUZNĚCOV! Asistence: Andrej Sigarjov, Vladimir Tkačjov.
11:06
Je vyrovnáno! Viťaz si vedení neudržel ani minutu! Po rychlé akci Vladivostoku si na přihrávku Ivana Glazkova sjel ILJA IVANOV, který střelou propálil brankáře! Asistence: Ivan Glazkov.
10:57
Domácí spěchali do útoku s rychlou odpovědí, ale v útočném pásmu se jim dnes prostě nedaří. Obrana hostů bez problémů získala kotouč.
10:39
Hosté přetavují svou aktivitu v úvodní branku dnešního zápasu! Po přihrávce Jakuba Jeřábka vystřelil ALEXEJ MAKEJEV a jeho rána skončila za zády domácího brankáře! Asistence: Jakub Jeřábek.
09:02
Alexandr Gorškov vyslal jedovatý pozdrav směrem k hostující brance! Harri Säteri měl s jeho pokusem plné ruce práce, ale naštěstí pro hosty udržel puk před brankovou čárou!
08:39
Vladimir Tkačjov převzal přihrávku na modré čáře a posunul si jej kolem obránce. Brankář Harri Säteri byl rychlejší a přikryl kotouč lapačkou. Vhazovat se bude po jeho ruce.
08:07
Všechny útoky domácího celku končí už na modré čáře. Do útočného pásma se dral Robert Sabolič, ale ani on se neprodral do útočného pásma.
07:42
Domácí nechali soupeři mnoho prostoru ve středním pásmu a Nikita Serebrjakov musel předvést dobrý zákrok! Domácí brankář vyrazil tvrdou ránu nad břevno!
07:18
Hosté se stále častěji tlačí před Serebrjakova. Domácí brankář musel vytáhnout další pěkný zákrok. Serebrjakov zatím drží domácí nad vodou.
06:47
Domácí se konečně dočkali první střely na branku! Harri Säteri si s pokusem z ostrého úhlů poradil a dokonce vyklepal puk z lapačky na obránce.
06:03
Alexandr Stěpanov ztratil v souboji u mantinelu helmu a hosté tak přišli o vybojovaný kotouč. Stěpanov okamžitě odjel na střídačku.
05:24
Hosté získali odražený kotouč a opět se přesunuli do útočného pásma. Domácí obránci hrají v úvodních minutách pod tlakem Viťazu.
05:06
Vyloučený Dmitrij Sajustov je zpátky na ledové ploše, Admirál ustál první oslabení a hraje v plném počtu.
04:04
Kolem domácí branky létal jeden kotouč za druhým. Střelou od modré čáry se prezentoval Jakub Jeřábek. Jeho pokus Nikita Serebrjakov vyrazil.
03:28
Domácí ale uspěli na úvodním vhazování a po krátkém zmatku v rohu obranného pásma vyhodili puk přes všechny čáry. Hosté musejí začít nanovo.
03:06
Poprvé v zápase se bude vylučovat! Dvě minuty za hákování si odpyká domácí Dmitrij Sajustov. Viťaz má k dobru první přesilovku.
02:46
Domácí se v úvodu zápasu nikam neženou a v první třetině jsou hodně opatrní. Vladivostok nechce hned na úvod vyrobit chybu.
02:21
Hosté se na delší dobu usadili před branku Serebrjakova, ale nikdo z hráčů Viťaze neohrozil domácího gólmana střeleckým pokusem.
01:54
V úvodních minutách je hra plná nepřesností. Domácí nahodili kotouč za branku Viťaze, ale hostující obránci jej dojeli jako první.
01:13
Hosté se přesunuli do útočného pásma, ale před brankou Admiralu dlouho nevydrželi. Obránci vybojovali kotouč a mohou založit nový útok.
00:32
Maxim Kazakov se vydal do útočného pásma soupeře a jako první prověřil hostujícího brankáře. S jeho pozdravem si gólman poradil.
00:10
Hosté uspěli na úvodním vhazování a okamžitě se vydali do útočného pásma. Obrana Admiralu však napoprvé uspěla a získala puk.
00:01
Ještě před úvodním vhazováním zazní halou ruská hymna!
Do začátku dnešního utkání už zbývá pár minut. Na ledové ploše už krouží kvarteto rozhodčích. Za malou chvíli vyjedou i hráči obou celků.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Blum, Gavrilenko, Koněv, Glazkov, Mnacjan, Skutar – Sigarjov, Tkačjov, Kuzněcov – Gorškov, Kazakov, Sajustov – Lugin, Makarenko, Sabolič – A. Jakovlev, Barbašev, Alexandrov.

HC Viťaz: Säteri (Saprykin) – Katičev, Jeřábek, Golovkov, Semjonov, Gimajev, Davidov – Afinogenov, Horák, Makejev – Kopejkin, Kempe, Aaltonen – Šitikov, Soloduchin, Drugov – Stěpanov, Kokšarov, Vyglazov.

Rozhodčí: Komarov, Levrentějev – Michel, Střelcov.
HC Viťaz Podolsk
Viťaz zakončil minulý ročník před branami play-off. Střetnutí s vladivostockým Admiralem bude pro tým z Moskevské oblasti prvním zápasem letošního ročníku. V týmu letos působí dva čeští legionáři a to obránce Jakub Jeřábek a útočník Roman Horák.
Admiral Vladivostok
Admiral se v loňské sezoně probil do čtvrtfinále konferenčního play-off. V něm ale prohrál 1:4 na zápasy s Novosibirskem. V letošním ročníku má za sebou už dva zápasy. Jak střetnutí s Jaroslavlí, tak zápas s moskevským Dinanem skončil prohrou v prodloužení.
Krásný den všem příznivcům hokejové zábavy! Před námi je další střetnutí v rámci Kontinentální hokejové ligy a to mezi Admiralem Vladivostok a Viťazem Podolsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.