KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Minsk - 25. prosince 2017   15:00

Minsk

Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás zase příště. Na počtenou!
Statistiky

Střely na bránu: 32:42
Vyloučení: 4:5
Využití: 0:0
Hity: 10:8
Buly: 28:26
Skončilo nám toto utkání v němž jsme byli svědky dvou branek. Postaral se o ně Bailen a Videll. Hrdinou zápasu byl jednoznačně Pavel Francouz, který pochytal všech 42 střel Dinama. Čeljabinsk si tak připisuje velmi cenné tři body do tabulky.
59:36'
Francouz si připsal další zákrok a už jen pár sekund ho dělí od vychytané nuly.
59:14'
Ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Minsk se už zřejmě neodhodlá odvolat Enrotha.
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:24'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Jenže domácí tým vybojoval kotouč a LINUS VIDELL si to mířil sám na odkrytou bránu hostů. Nedělalo mu problém ji bezpečně trefit. 2:0. Bez asistence.
58:10'
Enroth odjel na střídačku, hosté to zkouší v šesti.
57:54'
Oddechový čas pro hosty.
57:24'
Hosté se logicky mnohem víc tlačí do zakončení. Pavel Francouz zatím odolává.
56:17'
Nádherný Pavlovičův průnik zastavilo buď rameno Francouze nebo tyč! Uvidíme to asi lépe z opakovaného záběru.
55:18'
Howden přihrával kotouč nebezpečně před bránu. Skillemu chyběl k zakončení asi metr.
54:35'
Kručininovu akci zastavil ofsajd. Hosté si můžou oddechnout.
54:22'
Po delší době si připsal Pavel Francouz zákrok. Zasáhl proti pokusu Howdena.
53:41'
Černikov přihrával zpoza brány na svého spoluhráče. Lisovec ale předvedl výborný obranný zákrok.
52:33'
Po několika minutách bez přerušení, až teď foukl sudí do píšťalky. Následuje komerční přestávka.
52:13'
Osipov nerozehrál vůbec přesně. Zakázané uvolnění se nepískalo, kvůli teči jednoho z hráčů.
51:02'
Enroth měl teď tři velmi důležité zásahy ve svém brankovišti. Minsk měl štěstí.
49:48'
Ve třetí třetině se hraje zatím svižný hokej bez výrazných přerušení. Sledujeme asi nejdelší pasáž hry bez přerušení.
48:44'
Kogalev už byl ve výborné střelecké pozici, ale nakonec nepochopitelně přihrával Drozdovi do horší pozice.
47:57'
Kovyršin se báječně proháčkoval mezi třemi hráči Traktoru, ale vystřelit se neodhodlal. To byla škoda pro hosty.
46:54'
Další útočná akce Dinama vyšla vniveč. Čeljabinsk zatím velmi dobře brání a je zároveň podporován perfektním Francouzem.
46:00'
Gubarev vybojoval v útočném pásmu puk, neotálel a vystřelil. Enroth jeho ránu vyrazil betonem vedle sebe.
45:21'
Pavlovič opět zakončoval z velkého úhlu, domácí tým si opět mohl oddychnout, protože útočník Minsku nezamířil přesně.
44:37'
Višněvského pokus od modré čáry vyrazil Enroth před sebe. Dost nepřehledná situace pro hostující celek.
43:55'
Kitarov centroval kotouč před bránu, nikdo z jeho spoluhráčů si ho ovšem nenašel.
43:02'
Ofsajd zastavil akci Traktoru Čeljabinsk.
42:38'
Pavlovič zkoušel ohrozit Francouze z velkého úhlu. Český brankář se ale dokonale upevnil u tyčky.
41:45'
41:32'
Tentokrát to zkoušel od modré Děnisov. Stejně jako jeho předchůdce, minul zařízení.
40:46'
Gragnaniho pokus přesný nebyl. Domácí už puk vyhodili přes všechny čáry.
40:01'
Skončila nám druhá třetina, ve které gól nepadl. Oba brankáři zatím předvádí skvělé výkony. Střely na bránu po druhé třetině: 26:29. Třetí perioda začne přibližně v 16:48.
40:00'
39:45'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ivan Višněvskij – 2 min., držení protihráče).
39:45'
Obrovskou šanci na konci třetiny měl Minsk! Howden se protáhl mezi beky a mířil si to sám na Francouze. Bekhendovou kličku mu český brankář výborně přečetl, ovšem domácí se dopustili faulu.
38:42'
Francouz musel uhájit neprůstřelnost proti nebezpečné střele Stěpanova a také proti následným dorážkám.
38:05'
Skoro se domácí vydali do přečíslení 2 na 1. Bohužel pro ně, Bailenův pas nebyl úplně ideální.
37:10'
Fontaine opět výborně hledal před brankou Howdena. Pavel Francouz se výborně přesunul současně s pukem a nedal Howdenovi šanci k zakončení.
36:04'
Ani tahle početní výhoda nebyla úspěšná. Hosté jsou už v plném počtu a pokusí se zaútočit.
35:15'
Krásnou kombinaci domácích zakončoval Jakuceňa. Jhonas Enroth vytáhl parádní zákrok vyrážečkou.
34:10'
Kitarov vyhrál buly a Minsk se hned zásluhou Osipova osvobodil.
34:04'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jevgenij Lisovec – 2 min., podražení).
33:34'
Fontaineho přihrávka spadla přímo na hokejku Děnisova. Kapitán Minsku měl obrovskou šanci, bohužel pro hosty, bránu netrefil.
32:45'
Máme tady další komerční přestávku. Pohled na střídačku říká, že Šinin je v péči lékařů a je v pořádku.
32:45'
Černikov si nepohlídal ofsajdové postavení, a proto mu sudí odpískali postavení mimo hru.
32:17'
31:52'
Střela Višněvského přesná nebyla. Hosté se opět osvobozují.
31:01'
Tak nakonec to byl puk, který zasáhl Šinina ve chvíli, kdy se nedíval. Zdá se, že bude v pořádku a hra pokračuje.
31:01'
Vypadá to, že na střídačce domácího celku jeden z hráčů zkolaboval.
30:54'
Bailen si počkal na přihrávku Polygalova a vypálil na bránu. Hra je ovšem přerušena.
30:17'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladimir Děnisov – 2 min., podražení).
29:50'
Máme tady skoro polovinu základní hrací doby. Viděli jsme zatím pouze jednu branku, ale hokej to vůbec není špatný.
28:54'
Nahození obránce Korobova Francouz vůbec neviděl. Střela ho pouze trefila.
28:43'
Francouz přikryl pod vyrážečkou nebezpečnou nabídku Kovyršina zpoza brány. Oba týmy si ještě vyřídily své účty.
28:03'
Enroth pomohl hostům s rozehrávkou a založil tak velmi zajímavou akci.
27:39'
Polygalov dostal krásnou přihrávku od Vidella a snažil se zamířit do horního růžku. Enroth na poslední chvíli vytáhl rameno a vychytal tuto nebezpečnou střelu.
27:00'
Pobídka útočníka Petrova před brankou hostí nikoho nenašla.
25:50'
Howden se dravě prodral z pravého křídla až ke střele. Útočník s číslem 21 trefil pouze helmu Francouze.
25:19'
Bailenův pokus od modré čáry byl zastaven obránci Minsku. Hosté už míří do přečíslení.
24:41'
Kručinin zamířil svou střelu přímo do připravené lapačky Enrotha.
24:24'
Isajev zvládl osobní souboj a mohl se i s pukem vydat směrem k bráně hostů.
23:56'
Další zásah Enrotha, tentokrát radši přikryl kotouč pod lapačkou před dotírajícími hráči.
23:37'
Černikov dostal puk přímo v mezikruží na hokejku. Trefil helmu brankáře Enrotha. Rozhodčí radši přerušili hru, aby zjistili jestli je brankář Dinama v pořádku.
23:00'
Střelu Howdena z levého křídla vykopl Francouz pravým betonem.
22:25'
Minsk je na začátku druhé periody častěji na puku, k blízkosti Francouze se však hráči v bílém nedostali.
21:45'
Szczechura dobruslil kotouč včas a tím pádem zneutralizoval zakázané uvolnění.
20:48'
Nahození kapitána Děnisova si s přesností nepotykalo. Následuje přechod domácích do útočné třetiny.
20:24'
20:01'
Střely na branku v první třetině: 12:15.
Skončila nám první třetina dnešního utkání. Traktor se ujal ve 13. minutě zásluhou beka Bailena vedení. Minsk měl na konci třetiny výhodu hrát téměř minutu přesilovku 5 na 3. To hosté nevyužili. Uvidíme, co nám nabídnou následující minuty. Druhá třetina začne přibližně v 15:57.
20:00'
19:56'
Stěpanovovi se rána bez přípravy vůbec nevydařila a je jasné, že v první třetině se už nic nestane.
19:28'
Domácí jsou už ve čtyřech.
19:02'
Fontaine hledal na zadní tyči Howdena. Jeden z beků Traktoru na poslední chvíli přihrávku zablokoval. O deset sekund později se musel Francouz vytáhnout proti ráně Skilleho.
18:24'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Danil Mamajev – 2 min., příliš mnoho hráčů).
18:10'
Skilleho dělovku vyrazil Francouz před sebe, se zbytkem mu pomohli jeho spoluhráči a odpálili kotouč ven z pásma.
17:38'
17:28'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., držení protihráče).
17:15'
Velký rozruch teď předvedli domácí v útočném pásmu. Vystřelili asi celkem třikrát na Enrotha. Švédský brankář ale všemu odolal.
16:41'
Traktor drží puk na svých hokejkách a nikam se moc nežene.
15:38'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jack Skille – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jurij Petrov – 2 min., sekání).
15:20'
Francouz měl plné ruce práce se střelou obránce Lisovece. Těžký zákrok pro českého brankáře.
14:23'
14:15'
Černikov tak dlouho váhal co udělá s pukem, až o něj přišel a hosté vyhazují.
13:52'
Bailen nebezpečně nahazoval zápěstím. Enroth viděl puk na poslední chvíli, nakonec však stihl zasáhnout.
13:17'
Další pohotová střela, tentokrát z hokejky Kitarova.
13:09'
Osipov přejel celé hřiště a vypálil na Francouze. Hosté jsou opět nebezpeční i v oslabení.
12:23'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., podražení).
12:01'
Domácí jdou do vedení! Nenápadnou akci zakončil NICK BAILEN. Čeljabinsk zavezl kotouč do útočné třetiny, kde se Bailen dostal k odraženému puku, vypálil z otočky a dal gól. Dobrou práci odvedl na brankovišti také Gynge. Bez asistence.
11:27'
Skille si výborně vybruslil s pukem z levého křídla až před Francouze. Vypálil mu však přímo do břicha.
10:38'
Kovyršin pouze zavezl touš do útočné třetiny. Tím ale celá akce skončila, protože byl běloruský útočník zastaven bekem Šininem.
09:58'
Hokejisté Dinama drží puk na svých hokejkách, chybí tomu však častější střelba.
09:11'
Útočníka Stěpanova zastavil při útočném snažení ofsajd. Jelikož byl úmyslný, tak se hra přesune až před Enrotha.
08:30'
Bailen nabízel kotouč před bránu lépe postavenému Szczechurovi. Útočník Traktoru na puk nedosáhl. To byla zajímavá příležitost pro domácí.
07:32'
První útočná lajna Minsku zatím výborně bruslí v útočném pásmu. Je na ni poznat také zámořský styl hokeje.
06:55'
Černikov vypálil velmi dobře zpoza obránce hostů. Enroth toho moc neviděl a kotouč pouze vyrazil před sebe.
05:57'
Tahle přesilovka se domácím vůbec nepovedla. Ani nevystřelili přímo na Enrotha. Hosté jsou v plném počtu.
05:21'
Hosté se zatím pozorně brání a nepouštějí domácí do přesilovkového tlaku.
04:31'
Skille zahrozil střelou ve vlastním oslabení, o pár vteřin později vypálil mimo bránu na opačné straně také Jakuceňa.
03:57'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Volkov – 2 min., držení protihráče).
03:42'
Minsk se dostal do útočného pásma a pokouší se o zajímavou kombinaci kolem brány Francouze.
02:53'
Fontaine byl zastaven pozornými obránci Čeljabinsku a hned po tom jel na střídačku.
01:47'
Od modré čáry tentokrát vypálil Znacharenko. Francouz opět neměl problém zasáhnout.
01:21'
Střelecký pokus Stěpanova vyrazil Francouz do rohu kluziště.
00:48'
Enroth musel vypomoct obráncům s rozehrávkou před napadajícím Gyngem.
00:14'
Polygalov si dobruslil až k mantinelu dlouhou přihrávku obránce Nikitina a může útočit.
00:01'
Před začátkem duelu si diváci tradičně poslechnou hymny. Nejprve běloruskou a pak ruskou.

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Nikitin, I. Višněvskij, Šinin, Bailen, Rjasenskij, Mamajev, A. Petrov, Isajev – Videll, Jakuceňa, Polygalov – Gynge, Szczechura, Kručinin – Gubarev, Rybakov, Kokujov – J. Petrov, Černikov, Šarov.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, D. Osipov, Korobov, Lisovec, Chenkel, Znacharenko, A. Volkov – Q. Howden, Skille, Fontaine – Kovyršin, An. Stěpanov, Bujnickij – Linglet, Ambrožejčik, Kitarov – Pavlovič, Drozd, Kogalev.

Rozhodčí: Ščenjov, Ibatulin – Michel, Strelcov.
TRAKTOR ČELJABINSK

Traktoru patří šesté místo ve Východní konferenci. Svěřence Anvara Gatijatulina čeká ovšem tuhý boj o play off, protože náskok na devátý Chabarovsk činí pouze dva body. Čeljabinsk získal 65 bodů ve 43 zápasech. Tři dny před Vánoci zvítězil Traktor na ledě Podolsku a nyní bude chtít na tento výsledek navázat. Brankářskou oporou týmu je český reprezentační brankář Pavel Francouz, který drží v tomto ruském týmu výborné statistiky. Nejproduktivnějším hráčem v týmu je s 31 body Paul Szczechura.
HC DINAMO MINSK

Minsku patří desáté místo v Západní konferenci se šestibodovou ztrátou na postup do play off. Svěřenci Gordieho Dwyera získali ve 44 zápasech 58 bodů. Forma v poslední době není vůbec špatná, protože běloruský tým zvítězil třikrát z posledních pěti utkání. V sobotu vyhrál Minsk na ledě Lady 2:1. Nejproduktivnějším hráčem týmu je obránce, konkrétně Marc-Andre Gragnani. Druhý je Quinton Howden a třetí Justin Fontaine, všichni jsou kanadští rodáci. Brankářskou jedničkou týmu je švédský mistr světa Jhonas Enroth.
Pěkné hokejové odpoledne při sledování zápasu KHL mezi týmy Traktoru Čeljabinsk a Dinama Minsk. Zápas začíná v 15:00. Přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.