KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Lada - 20. listopadu 2017   17:00

Čerepovec
Čerepovec
09:13' Kagarlickij (Kornějev, Jašin) • 14:52' V. Vasiljev (Bumagin, Kagarlickij) • 16:20' Vovčenko (Trubačjov) • 33:49' Karlin (Ščerbina) • 65:00' Stránský
5:4
(3:1, 1:2, 0:1 - 0:0)

2:0 (SN)

Lada
Lada
04:18' Novotný  (Harper, Ch. Genoway) • 24:11' Kapustin  (Valujskij) • 37:50' Kapustin  (A. Strelcov) • 52:14' Valujskij  (Zernov, Bělousov)
Čerepovec
J. Hudáček (Artamkin) – Jevsejenkov, Verjovkin, Kornějev, Masuhr, Višněvskij, V. Vasiljev, Kudako – Kagarlickij (C), Jašin, Bumagin – Stránský, Trubačjov (A), Vovčenko – Ugarov, Mereskin, Kazakovcev – Karlin, Monachov, Ščerbina – Geraškin.
A. Vasiljev – E. Gamalej
Ice Palace
Lada
Krasotkin (21. Ivannikov) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov (C), Ďjakov, Kostromitin, Kirillov, Morenec – Bočarov, Zernov, Bělousov – Soin (A), Achmetov, A. Strelcov – Valujskij, Babenko, Novotný (A) – Harper, Mastrjukov, Kapustin.

65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
Autorem vítězné branky je MATĚJ STRÁNSKÝ.
60:01'
Třetí třetina nám přinesla vyrovnávací branku hostů a zápas bude muset rozlousknout prodloužení, případně dovednostní soutěž.
60:00'
54:51'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Kazakovcev – 2 min., sekání).
52:14'
Lada právě vstřelila branku!
Krátce po uplynutí přesilové hry se přece jen hosté prosazují. Autorem branky je SEMJON VALUJSKIJ. Asistence: Denis Zernov a Georgij Bělousov.
52:02'
50:02'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Kazakovcev – 2 min., hákování).
40:01'
Statistiky po druhé třetině:
Střely na branku: 14:8
Vyloučení: 0:2 (bez využití)
Hity: 3:10
Vyhraná vhazování: 7:14
Druhou třetinu ovládli hosté poměrem 2:1 ve svůj prospěch. Čerepovec vždy odskočí do vedení a Lada se však vždy dotáhne na rozdíl jedné branky. Třetí třetina bude určitě zajímavá, dokáže Lada vyrovnat, případně otočit tento duel?
40:00'
37:50'
KIRILL KAPUSTIN dává v této třetině svou druhou branku a snižuje stav na 3:4. Asistence: Alexandr Strelcov.
33:49'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Ve druhé třetině se prosazují i domácí a díky brance RUSLANA KARLINA, Čerepovec odskakuje opět do dvoubrankového vedení. Asistence: Alexandr Ščerbina.
29:55'
27:55'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Kirill Kapustin – 2 min., podražení).
24:11'
Hosté se ubránili přesilové hře soupeře a následně po jejím skončení se jim daří snížit stav utkání. Branku dává KIRILL KAPUSTIN. Asistence: Semjon Valujskij.
23:39'
21:39'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Semjon Valujskij – 2 min., sekání).
20:01'
Střídání v týmu Lada Toljatti: ze hřiště odchází Anton Krasotkin, přichází Jevgenij Ivannikov.
20:01'
Statistiky po první třetině
Střely na branku: 10:7
Vyloučení: 3:2 (domácí i hosté využili jednu přesilovou hru)
Hity: 4:7
Vyhraná vhazování: 10:10
Hosté se ujali vedení brankou Jiřího Novotného. Avšak pak domácí dokázali vyrovnat. Následně otočit vývoj zápasu, když využili přesilovou hru. Ke konci první třetiny měla Lada další přesilovou hru, avšak v ní inkasovali potřetí.
20:00'
16:20'
Autorem branky je DANIIL VOVČENKO, který přidává třetí branku svého celku a to v oslabení. Tohle je určitě pro tým hostů velká rána. Asistence: Jurij Trubačjov.
15:45'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Mereskin – 2 min., hákování).
14:52'
Domácí využívají přesilovou hru a brankou VALERIJE VASILJEVA otáčí průběh první třetiny. Asistence: Alexandr Bumagin a Dmitrij Kagarlickij.
14:36'
12:55'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Jiří Novotný – 2 min., nedovolené bránění).
12:36'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexej Ugarov – 2 min., sekání).
12:33'
10:33'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti ( Alexej Kirillov, 2 min., hákování).
09:13'
Domácím se daří ještě v první desetiminutovce srovnat stav zápasu a to zásluhou DMITRIJE KAGARLICKÉHO. Asistence: Konstantin Kornějev a Oleg Jašin.
04:18'
Hosté využívají přesilovou hru a branku dává český hráč JIŘÍ NOVOTNÝ. Asistence: Shane Harper a Charles Genoway.
03:03'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Ščerbina – 2 min., hákování).
00:01'

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Jevsejenkov, Verjovkin, Kornějev, Masuhr, Višněvskij, V. Vasiljev, Kudako – Kagarlickij (C), Jašin, Bumagin – Stránský, Trubačjov (A), Vovčenko – Ugarov, Mereskin, Kazakovcev – Karlin, Monachov.

Lada Toljatti: Krasotkin (Ivannikov) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov (C), Ďjakov, Kostromitin, Kirillov, Morenec – Bočarov, Zernov, Bělousov – Soin (A), Achmetov, A. Strelcov – Valujskij, Babenko, Novotný (A) – Harper, Mastrjukov, Kapustin.

Rozhodčí: A. Vasiljev – E. Gamalej.
Československá stopa v Ladě
Jiří Novotný – 1+1 = 2 body; +/- = -7; průměrný čas na ledě = 18:24.
Lada Toljatti
Lada se nachází na třinácté pozici ve Východní konferenci. S posledním týmem, Jugrou, se bodově prakticky dělí o poslední místo v tabulce. Na dvanáctý Vladivostok ztrácí již devět bodů, což je propastný rozdíl.
Lada si v minulém kole připsala již třetí porážku za sebou.3:1 prohrála na ledě Novgorodu. Venkovní trip se zatím hráčům Lady příliš nedaří a po šesti venkovních zápasech za sebou má jen jedno vítězství (překvapivé) 3:1 s Magnitogorskem a bod po remíze s Dinamem Riga.
Československá stopa v Čerepovci
Brankář Juliu Hudáček – odehrál celkem 25 zápasů; úspěšnost 93,2%; průměr obdržených branek – 1,91.
Matěj Stránský – 3+2 = 5 bodů; +/- = -2; průměrný čas na ledě = 13:32.
Severstal Čerepovec
Čerepovec v Západní konferenci drží sedmé místo s 50 body. V těsném závěsu za ním se nachází Spartak Moskva a před ním jsou bodově nejblíže celky ze Soči či Nižného Novgorodu.

Čerepovec a jeho forma v posledních dvou kolech byla zabrzděna dvěma prohrami a to 0:1 s Magnitogorskem a 2:5 s Jekatěrinburgem. Oba zápasy Čerepovec hrál na svém ledě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.