KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Novgorod - 29. prosince 2017   17:00

Čerepovec
Čerepovec
07:04' V. Vasiljev (P. Černov, Kagarlickij) • 25:45' Mons (Monachov) • 32:35' P. Černov (Kagarlickij)
Novgorod

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Československá stopa v utkání:

Július HUDÁČEK (CER) 17 zákroků, 2 góly, 89,5%

Tomáš KUNDRÁTEK (NNO) 0+0 1 střela, čas na ledě 17:22.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Severstal Čerepovec: 22

Torpedo Nižnij Novgorod: 19.
Je dobojováno, domácí slaví těsné vítězství! Torpedo se v závěru snažilo o vyrovnání, ale hosté se sami vlastní chybou připravili o možnost plnohodnotné power-play, když hráli bez vyloučeného Sergijenka. Dnes vyhrává šťastnější tým, nikoliv lepší, protože se nedá říci, že by jedno z mužstev bylo horší a to druhé lepší.
59:22'
Hosté to zkouší bez brankáře.
59:08'
Oddechový čas pro hosty.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, hosté se nyní osvobozují.
58:42'
Domácí v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
58:05'
Vylučuje se, na trestnou lavici putuje Jurij Sergijenko (N.Novgorod), hosté se tak sami připravují o možnost vyrovnat.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:14'
Zakázané uvolnění nyní odpískáno Torpedu, hra se stěhuje před Lisutina.
56:57'
Alexej Ugarov (Čerepovec) dokázal dostat puk do třetiny soupeře a poté spěchal střídat.
56:27'
Torpedo v útočném pásmu, domácí se nyní urputně brání.
55:46'
Puk míří na zakázané uvolnění, oba týmy střídají, vhazovat se bude před domácím gólmanem Hudáčkem.
55:00'
Posledních pět minut zbývá hokejistům Torpeda na vyrovnání.
54:15'
Geoffrey Kinrade (N.Novgorod) si nyní chystal střelu až příliš dlouho, nakonec byl jeho pokus od modré zablokován.
53:55'
Puk ve středním pásmu, ale hosté se opět ženou do třetiny Severestalu.
53:11'
Domácí v plném počtu, hosté nabízenou přesilovou hru k vyrovnání nevyužili.
52:50'
Až nyní míří puk ze třetiny Severestalu.
52:25'
Domácí se nemohou vymanit z vlastní třetiny, hosté svírají bránící čtveřici před Hudáčkem.
51:11'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Pavel Černov – 2 min., hrubost).
50:00'
Je tu poslední desetiminutovka třetí třetiny, hosté stále marně dotahují těsný náskok Severestalu.
49:01'
Jevgenij Gračov (N.Novgorod) si sjel z pravé strany před Hudáčka, který jeho střelu vyráží.
48:45'
Následuje odpískané zakázané uvolnění domácích, hra se tak stěhuje před Hudáčka.
48:20'
Puk za brankou Lisutina, domácí zkouší něco vymyslet, to se ale nedaří, puk získávají hosté.
46:30'
Ještě Denis Barancev (N.Novgorod) udržel puk při střídání vlastního mužstva.
46:10'
Dobré střídání Torpeda, které nyní nepouští soupeře z jeho třetiny.
45:15'
Grigorij Želdakov (N.Novgorod) zkouší střelecké štěstí od modré, Július Hudáček jen máchl lapačkou a přerušil hru.
44:24'
Hosté ubránili dlouhé čtyřminutové oslabení, při vyloučení českého obránce Tomáše Kundrátka.
43:50'
Severestal se usadil v útočném pásmu, bude z toho čtvrtý gól domácích?
43:16'
Opět se hra přerušuje a rozhodčí vykazují hru do středního pásma, k úlevě hostujících hráčů.
42:57'
Hra přerušena, rozhodčí vykazují hru ze třetiny Torpeda, vhazování ve středním pásmu.
41:58'
Až nyní se hosté dokázali osvobodit a oba týmy posílají na hřiště čerstvé síly.
41:25'
Severestal stále v útočném pásmu, bránící čtveřice Torpeda je již unavená.
40:50'
Domácí tak mají jedinečnou možnost odskočit ve skóre o dva góly.
40:24'
Tomáš Kundrátek (N.Novgorod) dostává čtyřminutový trest za hru vysokou holí, kterou způsobil krvavé zranění.
Dnešní utkání sleduje 4 293 diváků.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 18:49.
Je za námi druhá třetina, která nabídla čtyři góly. Ty si oba týmy rozdělily do desetiminutovky mezi pětadvacátou a pětatřicátou minutou. Nejprve zvýšil na 2:0 Jevgenij Mons, nicméně nedlouho poté snížil na rozdíl jediného gólu Jegor Dugin. Dvoubrankový náskok vrátil Severestalu Pavel Černov, který se dokázal prosadit při vlastním oslabení. Poslední gól druhé dvacetiminutovky vstřelil v 35. minutě hostující Jevgenij Mozer, který stanovil zatím konečnou podobu skóre.
40:00'
39:18'
Poslední minuta druhé třetiny, hosté něco zkouší vymyslet v útočném pásmu, to se nedaří.
38:50'
Daniil Vovčenko (Čerepovec) v ofsajdu na útočné modré, vhazovat se bude ve středním pásmu.
38:00'
Torpedu se stále nedaří vytlačit soupeře z vlastního pásma.
37:24'
Severstal v útočném pásmu, diváci si žádají šájbu.
36:54'
Oba týmy hrají v plných sestavách.
36:15'
Torpedo se nyní snaží zaútočit, hosté to zkouší po levé straně, dostávají se do útočného pásma.
34:54'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
34:54'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ivan Zacharčuk – 2 min., hákování).
34:11'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Pěkná individuální akce JEVGENIJE MOZERA, který se z levé strany dostal do zakončení a bekhendem zaskočil Hudáčka, který spíše čekal přihrávku. Bez asistence.
33:54'
33:16'
Denis Barancev (N.Novgorod) nyní zkouší pozornost Hudáčka, ten chytá a přerušuje hru.
32:35'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Geoffrey Kinrade chybuje v rozehrávce za vlastní brankou, nahrál přímo Dmitriji Kagarlickému, který předložil puk před branku, odkud se trefuje PAVEL ČERNOV. Asistence: Dmitrij Kagarlickij.
32:18'
Po střele Jegora Dugina přerušuje Július Hudáček (Čerepovec) hru.
31:54'
Přesilovou hru si nyní zahrají také hosté, při vyloučení Rybina.
31:17'
30:35'
Až nyní se domácí dostali do útočného pásma.
30:15'
Jsme ve druhé polovině utkání, Torpedo se zatím s přehledem brání při vlastním oslabení.
29:40'
Hosté vyhazují puk ze třetiny a mohou prostřídat.
29:17'
Vylučuje se, na trestnou lavici odchází střelec prvního gólu Torpeda Geoffrey Kinrade.
28:25'
JEGOR DUGIN převzal puk po přihrávce Kinradeho na útočné modré, v okamžiku, kdy domácí střídali, z pravé strany se dostal před Hudáčka, kterého dokázal prostřelit, gól musel potvrdit videorozhodčí. Asistence: Geoffrey Kinrade.
27:40'
Jevgenij Gračov (N.Novgorod) nabruslil z levé strany do útočného pásma, pak ale přihrál do míst, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
27:15'
Torpedu se nyní nedaří přechod přes střední pásmo.
26:30'
Po reklamní přestávce vhazování ve střední třetině, puk získávají hosté.
25:45'
Hostům se v útoku nedaří, tak to na sebe berou domácí, po přihrávce Sergeje Monachova z levé strany se prosazuje pohotovou tečí JEVGENIJ MONS. Asistence: Sergej Monachov.
25:10'
První pětiminutovka druhé třetiny patřila hostům, jenže ti se zatím nedokáží popasovat s pozornou defenzivou soupeře.
24:15'
Hraje se dlouho bez přerušení, defenziva Severestalu zatím pracuje velmi dobře a nepouští soupeře do zakončení.
23:42'
Gennadij Stoljarov poslal puk za branku Hudáčka, domácím se ale podařilo vytěsnit soupeře do střední třetiny.
22:35'
Torpedo aktivnější v úvodu druhé třetiny, Július Hudáček (Čerepovec) ale zatím nemusel řešit nějakou ošemetnou situaci před svou brankou.
22:15'
Gennadij Stoljarov (N.Novgorod) se žene za nahozeným pukem a je úspěšný.
21:25'
21:08'
Chyba hostů v rozehrávce, Jurij Trubačjov (Čerepovec) jde sám na Lisutina, který ale jeho bekhendový pokus vyrazil.
20:50'
Puk míří za branku Torpeda, Denis Barancev rozehrává.
20:25'
V úvodu druhé půle pochopitelně pokračuje přesilová hra Torpeda.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 17:55.
První třetina končí vítězstvím domácích, kteří sice nebyli lepší, ale spíše šťastnější. Torpedo i Severestal hrají vyrovnanou partii, hokej je to rychlý, ovšem bez výrazné kvality. Sledujeme spíše průměrné utkání.
20:00'
19:25'
Hra opět přerušena, další vyloučení, tentokrát na straně Severestalu, Stanislav Kalašnikov dostává dvě minuty.
19:10'
Torpedo přečkalo oslabení a hosté se nyní pouští do útočení.
18:41'
18:22'
Ale ne na dlouho, nyní je odpískán ofsajd na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
18:05'
Tak až nyní se Severstal udržel v útočném pásmu.
17:30'
A znovu se hostům podařilo dostat puk ze třetiny.
17:10'
Puk za brankou Severstalu, který se zatím nemůže dostat do pásma soupeře.
16:41'
Jevgenij Mozer (N.Novgorod) oslabuje svůj tým, domácí mají přesilovou hru.
16:15'
Jevgenij Mozer (N.Novgorod) nyní v dobré pozici netrefil odkrytou branku soupeře, když podklouzl a upadl...
15:44'
Probíhá poslední pětiminutovka první třetiny, Tomáš Kundrátek (N.Novgorod) nahazuje puk do třetiny Severestalu.
14:54'
Po střele Kirilla Urakova (Torpedo) končí puk v lapačce Júliuse Hudáčka, který raději přerušuje hru, vhazovat se pak bude po jeho pravici.
13:50'
Domácím nyní stačí nahození puku, na řadu přichází střídání.
12:53'
Michail Žukov (N.Novgorod) bojuje o puk u pravého mantinelu, ve třetině Severstalu, ale není úspěšný.
12:27'
Špatná rozehrávka domácích, ve středním pásmu zachycuje puk Kaspars Daugavinš (N.Novgorod).
12:03'
Souboj v rohu třetiny Severstalu, domácí úspěšnější.
10:41'
Jurij Sergijenko (N.Novgorod) s pukem za vlastní brankou, mezitím oba týmy střídají.
09:37'
Torpedu začíná útočnou akci a po levé straně zkouší proniknout do třetiny soupeře, to se nedaří.
09:00'
První gól vlil krev do žil domácím, ti jsou nyní jasně aktivnější.
08:18'
Torpedo se s pukem vrací až do vlastního pásma, kde ho ale hosté ztrácí.
07:04'
Domácí využívají přesilovou hru, když se z levé strany prosadil VALERIJ VASILJEV. Asistence: Pavel Černov a Dmitrij Kagarlickij.
07:00'
Pavel Černov (Čerepovec) udržel puk v rohu a domácí tak i nadále drží útočné pásmo.
06:45'
Severstal v útočném pásmu.
06:04'
Další vyloučení, na trestnou lavici odchází Grigorij Želdakov (N.Novgorod), druhá přesilová hra domácích.
05:35'
Puk na hokejkách domácích borců, kteří jdou zásluhou Jurije Trubačjova do útoku.
04:51'
Ofsajd zastavil nyní akci Torpeda, byť se Jegor Dugin (N.Novgorod) diví, nic proti rozhodnutí sudích nezmůže.
03:39'
03:25'
V závěru přesilové hry se přece jenom domácí udrželi v útočném pásmu.
02:50'
I tentokrát se Torpedu daří vyhodit puk ze třetiny.
02:29'
Puk za brankou Severstalu, který to tak musí zkusit znovu, hosté se v pohodě brání.
01:39'
Vylučuje se, na trestnou lavici zamířil Jevgenij Mozer (N.Novgorod).
01:19'
Maxim Verjovkin (Čerepovec) čeká za vlastní brankou na dostřídání spoluhráčů.
00:30'
Registrujeme první střelu na branku, z levé strany pálil Tomáš Kundrátek.
00:01'
Čekáme na začátek utkání.

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Jevsejenkov, Stasenko, Verjovkin, Masuhr, Višněvskij, Kalašnikov, V. Vasiljev, Kudako – Bumagin, Kagarlickij, P. Černov – Vovčenko, Trubačjov, Geraskin – Ugarov, Mereskin, Rybin – Mons, Jašin, Monachov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Kundrátek, Želdakov, Sergijenko, Kinrade, Barancev, Šulenin, Beljakov – M. Lazarev, Daugavinš, Dugin – Stoljarov, Galuzin, Paršin – Urakov, Mozer, I. Zacharčuk – Gračov, Žukov, S. Kosticyn – Verjajev.

Rozhodčí: Bělov, Kulakov – Sazonov, Černyšov.
TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD
Torpedo se také může pochlubit skvělou prosincovou sérií. Ta začala výhrou 4:1 nad bratislavským Slovanem, po níž následovala čtyř výher v základní hrací době. Tato série mohla být delší, nebýt prohry 2:4 na ledě moskevského Spartaku 3. prosince. Předtím totiž Torpedo vyhrálo v Togliati i v Čeljabinsku! Skvělou sérii pokazily až poslední dva ligové duely, které Torpedo nezvládlo, když prohrálo 1:3 v Chabarovsku a poté i doma s CSKA 1:5.
SEVERESTAL ČEREPOVEC
Severestal se v prosincovém programu KHL nadechl k lepším zítřkům a díky tomu se dostal na dohled postupové osmičky v Západní konferenci, na kterou nyní z devátého místa ztrácí pouhé tři body! Náskok na desáté Dynamo Minsk je ale již šestibodový. Bez bodu zůstal Severestal naposledy začátkem prosince v duelu s Jokeritem (2:3) a pak v posledním duelu v Chabarovsku (2:4). Tyto dva výsledky však proložil sérií, v níž nasbíral ve čtyřech zápasech devět bodů.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání ruské KHL, v němž SEVERESTAL ČEREPOVEC přivítá na svém ledě TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.